Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84401) .mf válasza Mercutio_ (#84399) üzenetére


.mf
veterán

Jaja, lesz (ha jöttök), bocs, kicsit kiment a fejemből :)
Zuzmó nevű hely - 1085 Budapest, József körút 75, várom még a visszaigazolást;
eddig 2x voltam ott, kicsi bölcsészbár, annak ellenére, hogy 4-6 Corvin megálló közelében van, nem voltak sokan, zene is csak halkan szólt a háttérben, így lehetett beszélgetni; az árak pesti átlagnál alacsonyabbak, van kb féltucat csapolt sör. Kaja mondjuk csak a szokásos egyszerű rágcsák és pár darab szendvics és zsíros kenyér volt, tehát jobb nem éhesen érkezni, vagy a közelben keresni kajáldát.
Mivel Gorgo azt mondta, csak 21-től esélyes, hogy odaér, 19h-tól foglaltam.

Gorgo: parkoló-kérdésben sajnos nem vagyok otthon... Mögötte van a Mária utca, este talán nem parkolnak már sokan a Semmelweis előtt? Vagy a Corvin pláza parkolóháza.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#84402) gorgo válasza .mf (#84401) üzenetére


gorgo
őstag

Rendes vagy Feri, de sajnis itthon fexem betegen :( Emiatt monjuk az egyéb programom is ugrik, de hát na.
Szóval jó sörözés! :K
Legfeljebb ha jól sikerül tartunk ismétlést!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84403) .mf válasza gorgo (#84402) üzenetére


.mf
veterán

Akkor jobbuljál és igyál majd egy gyógysört otthon :)

Zoomon bejelentkezős táv-sörözés, á la covid? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#84404) Jahno válasza .mf (#84401) üzenetére


Jahno
őstag

Az nekem ráadásul hazai környék. Mondjuk jó korán végzem a gyárban, szóval akár össze is futhatunk, vagy mittomén.

(#84405) Mercutio_ válasza .mf (#84401) üzenetére


Mercutio_
félisten

19 :Y én akkor már alszom :DDD
Jó lenne tudni ki jön végül :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#84406) szuszinho válasza Mercutio_ (#84405) üzenetére


szuszinho
őstag

Én szerettem volna, de temetés...

(#84407) Byk01 válasza Mercutio_ (#84405) üzenetére


Byk01
senior tag

Én megyek, kihasználom, hogy átmenetileg majdnem belvárosi vagyok :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#84408) gorgo


gorgo
őstag

Asszem én is beugrom! tegnap még nem voltam toppon, de ma kutya bajom :F . Gyerektől kaptam el, nála is csak kicsit volt több mint 1 nap túljutni rajta, mert hát ő még képtelen volt koplalni és túl korán zabált... :DDD.
Ha mégsem mennék, akkor elkiabáltam!

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84409) Lassú Víz válasza gorgo (#84408) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Én csak lélekben tudok ma veletek lenni. Remélem a következő alkalommal nem jön közbe semmi.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#84410) Jahno


Jahno
őstag

Yajj miket ígértem? Finnek, ahol nem van semmi: [link]

(#84411) .mf válasza Jahno (#84410) üzenetére


.mf
veterán

Tessék tovább menni, nincs itt semmi látnivaló :))

Örülök, hogy jöttetek :)
Akkor most a következő 5 évre is letudva a kvóta :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#84412) j.bravo válasza .mf (#84411) üzenetére


j.bravo
addikt

Baaaakker ez ma volt? Ügyesen benéztem ezt. Pedig bent voltam a belvárosban. Haverral söröztünk, lehet h érdekelte is volna... IJTE :(

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#84413) Jahno válasza j.bravo (#84412) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor 5 év múlva ilyenkor esőnap. Bár van remény, én sokat mozgolódom a város környékén, aztán mittomén. Most úgyis bogarat ültettek a fülembe, mert ittam a leendő törzshelyemen egy olyan koktélt, ami nincs is és menni kellene tesztelni.

Azt be sem merem dobni, hogy akár fotózni is lehetne menni. Esetleg később :DD

Jövő szerdára fotós mókát szervezek, Nov 11re meg retró videójátékos bulit. Valami mindig van (:-

(#84414) .mf válasza Jahno (#84413) üzenetére


.mf
veterán

"Azt be sem merem dobni, hogy akár fotózni is lehetne menni."

Hazafelé menet néztem, hogy milyen jó kis majdnemteli Hold van a Vásárcsarnok felett - úgyhogy otthon csak letámasztottam a bringát, felugrottam állványért és gépért, és visszatekertem lőni pár képet... Penitenciaként mormoljak el 10 miatyánkot? :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#84415) Mr.Csizmás válasza Jahno (#84413) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legközelebb rakjátok péntekre :O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84416) Jahno válasza Mr.Csizmás (#84415) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem az sokszor szopóbb, de sosem tudni.

(#84417) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#84415) üzenetére


Mercutio_
félisten

Péntek az már hétvége :DDD

j.bravo: Karácsony-szilveszter között, túl a barátságon kajakómán egy évzáró sörözés?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#84418) Jahno válasza Mercutio_ (#84417) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem 2-3 céges karácsonyi buli, lehet beesik fusi meló valami rendezvényen, fotós évzáró biztos lesz (aztán végén még inkább évnyitó), előszilveszteri kockaparti asszem 30-án. December 10-én meg 30 éves a DooM, arra is össze kellene valamit ütni. Egyelőre ennyi a kevésbé fix dolgom decemberre, de valahol néha vagyok :DD

(#84419) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#84417) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

14.20 után nekem is :C (vagy előbb, végzés függő)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84420) Jahno


Jahno
őstag

Ja, ha valaki olyan kocka, mint én és szombaton ráér némi sörre, akkor összehordunk egy rakás retro kütyüt, és szabad a móka késő estig. Felhozatal: Pong, Atari 2600, NES, Sárga kazis, Commode 64, SNES, SEGA MeagDrive, PS1, Nintendo 64, GameCube, PS2, Xbox classic, DOS PC, és PC LAN, meg stb.
Minden gép szabadon játszható.Helyszín: a Rabbit Hole Bar alagsora, VI. ker, Jókai u. 18.

Lesz még némi tetris bajnokság és kerekasztal beszélgetés, meg retró kütyüs kiárusítás meg ilyesmik, de az nem számít. Hozd el a gyereket is, mindegy ha 4 vagy 30 éves, valami biztos lesz.

Gyengébbek kedvéért Face esemény is vala, abban legalább elrejtettem apróbetűssel a beugrót, mert legalább a berendezés bérlése térüljön meg:

[link]

(#84421) gorgo


gorgo
őstag

Lement Kuba. Fasza volt!! Bővebben később...
Most Madridban vagyok, nem lehet lépni sem, a több tízezer ember gyenge alulbecslés, van az 100 is.
Mindenki jól öltözött, illatos, kisimult, mintha egy másik bolygón lennék. Minden bár tele, minden tele, hömpölygő emberáradat.
Meg előtte 12 napig egy megint másikon voltam.
Holnap meg Madzsarország.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84422) Jahno válasza gorgo (#84421) üzenetére


Jahno
őstag

Régebben mikor Madrisban voltam ott kb., csütörtöktől olyan volt a fél város, mint ha éppen 3 Sziget-fesztivált nyomnának. És iszonyat mennyiségben futottam meleg csávókba.

(#84423) Freddy76 válasza Jahno (#84422) üzenetére


Freddy76
addikt

Biztos azért, mert ott nincsenek lefóliázva a könyvek a könyvesboltokban.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#84424) Byk01 válasza Freddy76 (#84423) üzenetére


Byk01
senior tag

De legalább a a World Press Photo kiállítást meg lehetett nézni ... még ha ez a Nemzeti Múzeum igazgatójának az [állásába] is került.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#84425) Freddy76 válasza Byk01 (#84424) üzenetére


Freddy76
addikt

De tanultunk is belőle...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#84426) Byk01 válasza Freddy76 (#84425) üzenetére


Byk01
senior tag

Azért én még várom, mikor tör ki a lányaimon a meleg öntudat, miután három hete megnézték velem a kiállítást (nekünk még nem kellett sorban állnunk a bejutáshoz) :)

De azért ez már bohózat ... lenne, ha nem lenne komoly

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#84427) Mercutio_ válasza Byk01 (#84426) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gumicsont a népnek, és már el is felejtették a kórházi fertőzéseket, vagy egy újabb lopást...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#84428) gorgo


gorgo
őstag

Fear Factory koncert :Y !!! Nem tudom mit nyomnak a srácok mostanság, valaki nem tervez menni???

A barbanegrában van zárt kisterem, ilyesmi? Mert amúgy dec.15 oda tervezzük a céges kiscsoportos záróbulit, de ha nincs zárt hely, akkor nem biztos hogy komfortos lesz...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84429) Jahno válasza gorgo (#84428) üzenetére


Jahno
őstag

Ha valaki jön errefelé, akkor ihatnánk egy sört. Koncertet kihagyom, de Negra kb. közel van, csak a törzskocsmám zárt be :-/

[ Szerkesztve ]

(#84430) |AP| válasza gorgo (#84428) üzenetére


|AP|
veterán

lehet elnézek.
A Tool-nak örültem nagyon, mikor meghallottam, hogy megint jönnek.
Viszont a jegyárakkal durván sikerült elszállniuk, azt még emésztenem kell kicsit

(#84431) Jahno válasza |AP| (#84430) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem már a legtöbb ilyen nem ér ennyit, no meg akkor iszok 1-2 sört is, aztán leshetem a napi költségvetést. Nyáron volt pár radiátorszerelés, évi 2-3 csőtörés, csak a mellékes logisztika, hogy vettem egy száraznedves porszívót, páramentesítőt, most átrendezem a szekrényeket, szerelés idejére ide-oda autóztattam a fél lakást, közben raktárt béreltem és még így sem látom a végét az egésznek, hát inkább koncertre költöttem volna. Lehet a jövő évi összes hasonló buli kijönne a költségvetésből.

(#84432) |AP| válasza Jahno (#84431) üzenetére


|AP|
veterán

végül vettem a kakasülőre. Veszek mellé egy távcsövet is :DDD

(#84433) gorgo válasza |AP| (#84430) üzenetére


gorgo
őstag

Nekem meg az a gondom, hogy az Obsolete volt az uccsó albumuk ami tetszett. 1998.
Nyilván nem az elsőkről nyomnak majd számokat, bár egy demanufacture biztos lesz :D (hacsak nem lettek szenilisek). 20-25 éve jöttek volna!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84434) Novics


Novics
senior tag

Rutinos repülők!

Fapadosoknál hogyan van az ülőhely foglalás? Ha igazából mindegy, hogy hová ülök, akkor majd a check-in-nél random dobnak egy számot, és csók, vagy random dobnak egy számot, és ki kell fizetnem azt a díjat, ami foglaláskor is kellett volna érte fizetnem? Mert akkor nyilván foglaláskor keresek egy szimpatikus helyet magamnak, és akkor legalább azért fizetek, ahová tényleg szeretnék is ülni.
Nem első repülés - csak már nem most volt - nem érdekel, ha nem nézelődhetek az ablakon kifelé.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#84435) .mf válasza Novics (#84434) üzenetére


.mf
veterán

"Ha igazából mindegy, hogy hová ülök, akkor majd a check-in-nél random dobnak egy számot, és csók"

A csók opcionális, de ennyi.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#84436) TayRol


TayRol
veterán

Hali!

Anti-alkoholista vagyok, ám most egy barátomat meg szeretném lepni bourbon-nel. Van esetleg valaki, aki tud ajánlani jót, ár - érték arányban is nyerőt? 25-30e Ft lenne a keret.

Köszike. :)

(#84437) Freddy76 válasza TayRol (#84436) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem beszéltek antialkeszekkel. Nem bízok meg bennük, szerintem ők mind valakinek az ügynökei, és valaki után kémkednek azért, hogy valakinek rosszat akarjanak.

Ha mindenképp Bourbon, és nem Scothch, akkor Maker's Mark a nyerő szerintem. De a Whiskinet.hu oldal segít, tudsz szűrni Bourbon-ra, ár szerint, és itt is igaz az, ami az életben általában, ami drágább, az jobb. Tehát bármely '30 köröli Whisky jó lesz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#84438) TayRol válasza Freddy76 (#84437) üzenetére


TayRol
veterán

zsír, köszi. ezt néztem.

(#84439) TayRol


TayRol
veterán

A3-as nyomtatást hol érdemes intézni? Normális minőség, selyemfény pl.

Köszi!

(#84440) Jahno válasza TayRol (#84439) üzenetére


Jahno
őstag

Szokásos kérdésem, Pigmentán kívül van más is? Meg hát az sem mindegy, hogy vidéken-e vagy mifenemerre... Akad még pár hasonló.

(#84441) gorgo


gorgo
őstag

Nahát, mik történnek az eu-ban! ov nem vétóz?? Tényleg paraszt dolog lett volna, most hogy végül adnak 10 milliárdot. Nem mintha érdekelne ov-t ilyesmi. Tuti volt vmi háttéralku!
Az eu is nagy kurva, annyi szent.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84442) Jahno


Jahno
őstag

Na, csináltunk statisztikét a fotózásokról, úgy néz ki, hogy 1-2 megyében embert esznek, de majd jövőre betámadjuk azokat is:

(#84443) gorgo válasza Jahno (#84442) üzenetére


gorgo
őstag

Egyetlen fotózásra mentem el, vicces, rajtam kívül viszont senki sem jött el :), még 22-ben volt nyáron. Azt beleszámoltad??

BÚÉK mindenkinek!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84444) Jahno válasza gorgo (#84443) üzenetére


Jahno
őstag

Hááát, ilyen eljött/nem jött el izéből Csepel végén a Duna partján volt egy zűrös még valamikor a múltban és félig másik csoport szervezésében, de volt 2-3 amin csak én találkoztam magammal, az beleszámítódott. Eseményeket és albumokat lapoztuk végig, azzal lett párhuzam. Havercsaj gyártotta a kimutatást, mégis csak Ő a női szakosztály vezetője és a szervezet elnökhelyettese. Meg kiválóan ért az ilyen Ekcel mágiákhoz amiből összeállt.

Most nyár végére lett jópár ami kb. aznap este fejtődött meg, de a törzstagok nagy része összeállt, olyat időjárás/felhők/csillagok állása miatt idén is csinálunk. Egy troll esemény volt, azt megtartottuk, meg az egyik március 15 környéki XIII. kerületi Népfürdő utcás lett félrebeszélve. Tudja fene, biztos felejtek én is, de a legkevesebb egyelőre nálam maradt ki az biztos. Volt mellé még totó, hogy melyikre jelentkeztek legtöbben és melyik volt a legnagyobb troll esemény, de az mindegy :U

(#84445) Ear001


Ear001
addikt

Menjetek el a Capa házba megnézni a Kereki Sándor kiállítást. Hát hű! És ha már ott jártok, ugorjatok be az André Kertész részlegbe. Nem sok kép, de remekül látszik, hogy Magyarországon bármit és bárhol fényképezett, az falu, Franciaországban meg város. Még a birkák is városiak. De a Kereki, hát az kötelező.

(#84446) gorgo válasza Ear001 (#84445) üzenetére


gorgo
őstag

Ha arrajárok megnézem feltétlen!

Úgy néz ki februártól kapok céges kocsit. Ami pont olyan mint a céges kocsi: vacakabb mint a saját, de ingyen megy. Gőzöm nincs mit csináljak a sajáttal, eladni se akarom, megtartani meg bukó. Járatni meg kell néha.
Nem is tudom parkoltatni, örülök, ha 1 autóval leparkolok a ház előtt, az se mindig sikerül. Ugyanakkor ha valami miatt ugrik az állás/pozíció, akkor még nagyobb szívás ha eladom.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#84447) Mercutio_ válasza gorgo (#84446) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megbízható vidéki rokon/ismerős akinél tárolhatod ingyen és nem lakik túl messze?
Havonta egyszer elugrasz, megjáratod.

Persze a fix költségekkel akkor is számolni kell, lehet jobb az eladás mellett dönteni, talán most még jó áron eladható :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#84448) Studi válasza gorgo (#84446) üzenetére


Studi
addikt

Mé' vacakabb, mint a saját? :DDD Mondjuk én könnyen beszélek, a saját egy idén nagykorú Peugeot. :DDD
De mi elég korrektül felszerelt, 150 lovas DSG-s dízel Octaviákat kaptunk, semmi ok a panaszra. Szép is, jó is, kényelmes is, tágas is. :)

(#84449) Mercutio_ válasza Studi (#84448) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a pezsó elég szép :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#84450) gorgo válasza Studi (#84448) üzenetére


gorgo
őstag

Egyenlőre azt sem tudom milyen autót kapnék, lutri, valakiét (elődöm) kapom. Nincs válogatás. Lefingott Astra (sok) és hibrid Toyota (néhány) között esetleg valami 10 éves francia. Legjobb lenne ha helyette adnának kp-t, amúgy is juttatás és megtartanám a sajátot. Barátnőmnek van céges, fölösleges kettő.
Vagy megvenné a cég az enyémet és én használnám tovább (ez kb.kizárt). Valami lesz, jövő héten kiderül remélem.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.