Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70008) Freddy76 válasza aleister (#70006) üzenetére


Freddy76
addikt

Ezzel ne viccelj :DDD . Asszonynak van egy nagyon sznob és szörnyen buta (ellenben mutatós) barátnőfélesége, akinek van egy viszonylag tehetős férje. Egyszer karácsony után átjönnek, feleség büszkén mutogatja az új Luis Vuitton táskáját (ami szerintem halál béna, lényegében egy bőrtatyó tele monogrammal...). Feleségem felhúzza a szemét, minekis 400ezerért táska, én viccesen megjegyzem, hogy Józsi, tuti, hogy eredeti? Mire a pasi, persze, ne hülyéskedj. Jól van mondom, mert após a lányomnak Törökországból hozott egy Burberry ruhát, gondolom, ugyanezen a piacon van LV is. Mire a csak ledermed, ránéz a férjére: te ősszel kétszer is voltál törökbe (így, törökbe)... Pasi pánikszerűen bizonygatja, hogy de nem... A poén, hogy ismerem az embert, tuti nem vesz hamisítványt, és tényleg meg tudja tenni. De a lényeg, hogy addig hiszti volt, amíg otthon be nem mutatta a blokkot és a tanúsítványt, de a p.csa még ezután elment az Andrássy-n az LV boltba, hogy megnézesse a tatyót.

A feleségem monjuk inkább megkönnyebbülne, hogy nem vagyok olyan hülye, és adok ki annyi pénzt egy óráért...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.