Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70801) zolka78 válasza Real_Necro (#70798) üzenetére


zolka78
senior tag

Persze, hogy romlani fog. Nagyrészt most még szinte te csinálsz mindent helyette. Ahogy idősebb lesz úgy neveled nagyobb önállóságra. Ez menni is fog gond nélkül, csak éppen a gyereknek abban a korban még nem lesz időhöz kötve semmi csak neked, és a kettő közt kurva nagy szakadék van amit csak te fogsz megérezni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70802) mikrofon válasza t_a_m_a_s (#70794) üzenetére


mikrofon
addikt

Nálunk reggel dupla küzdelem.
A nagyobbikkal ugyan ez és ráadásul egy óra amíg a felkeléstől kijutunk a bejárati ajtón. Szerencsére kelésben nem kell noszogatni de minden másban igen.

Ezzel szemben a középső, az meg nehezen ébred, aztán öltözik magától persze úgy ahogy egy kétéves tud, tehát igazából csak próbál. Csak azért, hogy ö is jöhessen reggel, de ugye Ö még otthon marad így reggel jó esetben csak duzzog, rossz esetben hisztizik, amíg ki nem lépünk, hogy mi ne menjünk és ö is jönni akar.

A legkisebb sem akar kimaradni a reggeli nyüzsgésből, így Ö a feleségem karjaiban fekszik és onnan les. Tehát kb. minden rám marad a reggeli készítését leszámítva...

Még is, ha másodszor nulláról indulnék, akkor is biztos lenne legalább három... Mert rengeteg öröm és boldogság is jut....

[ Szerkesztve ]

(#70803) j.bravo válasza aleister (#70791) üzenetére


j.bravo
addikt

Egy kupica almával járultam hozzá a projekthez :R
Nem terveztem inni tegnap, de a nemes cél érdekében örömmel tettem :DDD
Örülünk hogy Anita is jobban van!

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#70804) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#70794) üzenetére


Byk01
senior tag

"Gyönyörű, felemelő érzés amikor megszületik a gyermeked, semmihez nem tudom hasonlítani."

Főleg, ha szinte lemaradsz róla, mert arra nincs időd, hogy megvárd, mire a mentők felveszik a telefont, mint nekem a harmadiknál. :) Erre próbáltam utalni Alinak. Nálunk az első gyereknél este 7-kor volt burokrepesztés, hajnal 1-kor született meg. A másodiknál ez a 6 óra lefeleződött: hajnal 5-kor ébredtünk, hogy talán jön, 8-kor már kint volt a nagyobbik lányom. A harmadiknál meg tovább feleződött az idő, és ébredéstől csak másfél órám volt ... de ebben már benne volt az is, hogy az asszony ruhája nem engedte kijönni a kiscsajt. Erről azért lemondtam volna, bár életem sztorija, ahogy hajnal 1-kor 120-szal megyek a Gyömrőin, és közben hívom a szülésznőnket, hogy úton vagyunk, intézzen valami szállítóeszközt, és a végén a kórház előtt a behajtani tilos sem igazán érdekelt ... bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha nem hajnal 1-kor, hanem reggel fél 8-kor kell ezt eljátszani :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#70805) Lassú Víz válasza Byk01 (#70804) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Otthon szülés :) Azért kell bemenni az első kettőhöz, hogy a harmadikat már te is le tudd vezetni mire kiérnek a mentők.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#70806) mikrofon válasza Lassú Víz (#70805) üzenetére


mikrofon
addikt

Nálunk kettő otthon született ;) Csak az első nem..

[ Szerkesztve ]

(#70807) Studi válasza Real_Necro (#70798) üzenetére


Studi
addikt

Persze, hamarosan öntudatra ébred, és átveszi a hatalmat. Most még megtörheted, de keménynek kell lenned, és meg kell harcolnod a lágyszivű anyával is! :Y :K :DDD

(#70808) t_a_m_a_s válasza Studi (#70807) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

és meg kell harcolnod a lágyszivű anyával is!

És igen b+, betűről betűre!!! A pillanat, amikor basztatom a gyereket hogy pörögjön a történet, aztán az anyjával elkezd alkudozni, hogy melyik szőlőzsírral kenjék be a száját, és ő meg leáll vele... :W :W

Holnap majd jól beletépünk...

(#70809) Mr.Csizmás válasza t_a_m_a_s (#70808) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

így lesz majd HA-s nepper :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70810) Byk01 válasza Lassú Víz (#70805) üzenetére


Byk01
senior tag

Inkább autót vezettem :D
Mondjuk egyéb komplikációk miatt jobb volt, hogy bementünk. Ha mentőre várunk, lehet egyedülálló apukává váltam volna.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#70811) Real_Necro válasza Lassú Víz (#70805) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kollegam harmadik gyerkoce otthon szuletett, annyira gyorsan jott, mentok meg nem ertek ki idoben. Aztan felutrol vissza fordultak mert a placenta otthon maradt... a negyedik mar ujra korhazban jott vilagra.

Nalunk ketto lesz, az egyensuly is meg van, jo ez igy. :)
Batyameknal augusztus kornyeken jon a harmadik, devaz elso 11, a masodik 6 eves. Lesz egy kis korkulonbseg.

Szerk.:
Én meg képes voltam ezt itt telefonon bepötyögni, miközben ülök a számítógép előtt. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70812) mikrofon válasza t_a_m_a_s (#70808) üzenetére


mikrofon
addikt

+1

(#70813) gorgo válasza Studi (#70807) üzenetére


gorgo
őstag

Persze, hamarosan öntudatra ébred, és átveszi a hatalmat. Most még megtörheted, de keménynek kell lenned, és meg kell harcolnod a lágyszivű anyával is!

Vagy tökmindegy milyen szívűvel. Sokszor ez nehezebb. De amúgy nálunk is igaz, összefognak "apa" ellen... És mint tudjuk sok lúd disznót győz! :((

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#70814) Studi válasza t_a_m_a_s (#70808) üzenetére


Studi
addikt

Most ugyanezt képzeld el egy kétcsaládos egykénél, aki az betegsége miatt még érthetően is túl van kicsit kényeztetve...
Nyilván a gyerekre egy pillanatig se tudok haragudni, nem miatta csúsztak el a dolgok. Viszont a helyzet szépen kidomborítja azokat a jellemvonásokat, amiket nem szeretsz a másikban. (oda-vissza természetesen, belőlem ugyanúgy előjön a rosszabbik oldal)

(#70815) rbalint88


rbalint88
addikt

Meghozzatok a kedvet rendesen a gyerekvallalashoz :DDD

(#70816) madgie válasza rbalint88 (#70815) üzenetére


madgie
titán

Én leszarom, tuti, hogy el fogom kényeztetni. Majd megneveli az anyja, ha akarja :DDD

(#70817) spanyoll válasza rbalint88 (#70815) üzenetére


spanyoll
addikt

A számból vetted ki a kommentet :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#70818) Studi válasza madgie (#70816) üzenetére


Studi
addikt

A nagy népességrobbanás között már nem is tudom: kislány nálatok is? :) Mert annál kevésbé probléma az elkényeztetés: fésülni nem neked kell, csillámpónit nem tőled fog kérni, mert elfogadott, hogy nem értesz hozzá. :K

Aztat láttad, ki jelölt ismerősnek a fészbukkon? Ha nem lakna olyan messze... :DDD

(#70819) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#70815) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Persze. Ha bármiben motiválni kel, csak szóljatok :D :D

Imádom őket amúgy, ez egyértelmű. Minden nyűggel együtt is azt mondom, egy percig nem vágyok vissza a gyerekek előtti életembe. De a gyerek dolgában is igazuk van az öregeknek: kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. ez el is mond mindent.

Holnap majd jól beletépünk...

(#70820) aleister válasza t_a_m_a_s (#70794) üzenetére


aleister
veterán

Nálam semmi ilyesmi nem volt. Persze jó volt meglátni, öröm volt ránézni, meg hatalmas cukiság, de a sírástól nagyon messze álltam. Ellenben a Galaxis Őrzői 2 végén, amikor meghalt egy nevesebb mellékszereplő, akkor kőkeményen küzdenem kellett, hogy ne bőgjem el magam.

Egyszerű ember vagyok én. Ha öröm van mosolygok, ha szomorúság, sírok. Az olyan bonyolult érzelmi reakció, mint az örömkönny úgy néz ki számomra ismeretlen. :)
Azért remélem nincs velem valami baj!

(#70792) Byk01
Nos, a három nincs is tervben, és ha jelenleg Anitát megkérdeznéd, akkor Ő a kettőre is ugyanezt mondaná. :)

mikrofon és j.bravo:
Köszi skacok! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70821) madgie válasza Studi (#70818) üzenetére


madgie
titán

Kislyány hát :) És simán fogom fésülni, ha már nekem úgysincs hajam :)

A FB dolgot nemtom, kire gondolsz?

(#70822) t_a_m_a_s válasza aleister (#70820) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Áh, csak én vagyok ilyen szentimentális barom. Ahogy öregszem, elpityeredek néha... :D

(#70821) madgie: Nálunk a kislány 2,5 éves, és most van annyi haja hogy már van értelme megfésülni. Csat, hajpánt, hajgumi még várat magára :DDD Igazságtalan az élet, Ábelnek 2,5 évesen vállig érő bongyor haja volt.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#70823) Freddy76 válasza madgie (#70821) üzenetére


Freddy76
addikt

Studi hülyeséget beszél. Az a nap fénypontja, amikor állunk a tükör előtt, ő a kis dobogóján, mossa a fogát, közben szárítom és fésülöm a haját (nem Studinak, hanem a kislányomnak). És ismerem a My Little Pony összes jelentősebb szereplőjét, fajta szerinti besorolását, szépségjegyét, különleges képességét, lényegesebb kapcsolatait. És nem, nem vagyok buzi.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70824) Freddy76 válasza aleister (#70820) üzenetére


Freddy76
addikt

Születéskor én sem sírtam. Amikor másnap reggel fel kellett kelnem, na akkor majdnem...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70825) madgie válasza Freddy76 (#70823) üzenetére


madgie
titán

Én is ilyen leszek, már most énekelek (nemröhög :D) hozzá a pocakban :)

(#70826) Byk01 válasza madgie (#70825) üzenetére


Byk01
senior tag

Miért kínzod már odabent szegényt? ;] :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#70827) Studi válasza madgie (#70821) üzenetére


Studi
addikt

:DDD Mondjuk ez is igaz. :D

A fotósmémek szőke angyala. :Y :DDD

(#70828) mikrofon válasza Freddy76 (#70823) üzenetére


mikrofon
addikt

Ugyan nálunk Little Pony nem pörög. De a többi része hasonló.
Szívszorító jelenet, mikor reggel könyörög, hogy ne menjek dolgozni, vagy adjam rá a kabátot és vigyem el....
Én megkönnyeztem mind a hármat amikor a kezembe vettem először. Az elsőnél, amikor kibújt és először láttam meg megszólalni sem tudtam... Dugdosta a szülésznő az ollót, hogy vágjam el a köldök zsinórt, de nem tudtam, kimondani, hogy nem ezt inkább csinálja Ö....

Szóval szép ez a gyerek nevelés, csak nehéz...

[ Szerkesztve ]

(#70829) madgie válasza Studi (#70827) üzenetére


madgie
titán

Jaa, megvan :)

(#70830) aleister válasza Freddy76 (#70824) üzenetére


aleister
veterán

Csak nem a másnap? :)

(#70822) t_a_m_a_s:
Az a baj, hogy én is. De ebben az esetben valahogy nem.
Öreg korunkra szentimentális rinyagépek leszünk. :)

(#70825) madgie
Jutubra vele!
Lehet, hogy csak bemesélem magamnak, de úgy vettem észre, hogy a mi hangunkat valóban felismeri. Legalábbis érezhetően hamarabb megnyugszik, ha mi csitítjuk. Innét kezdve már csak az énekhangod...khm...minőségén múlik, hogy hasznos-e ez, vagy sem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70831) Studi válasza Freddy76 (#70823) üzenetére


Studi
addikt

Hát ezt nem tudnám elképzelni magamról, de a dolgok jelen állása szerint nem is fenyeget ez a veszély...

(#70832) madgie válasza aleister (#70830) üzenetére


madgie
titán

Nagyon nyugis kiscsaj, legalábbis a pocakban. Helyezkedik finoman, ki-kinyomja a seggét (nőből van! :D), de alapvetően lightosan elvan magának. Sógornőmnél pár hónapja láttam, milyen Alienmozgásokat nyomott le a fiú, ahhoz képest ez ég és föld.

Voltunk nemrég 4D-n, a vizsgálatot végző hölgy (nem doktor, de mi is az? ultrahangológus? :D) be volt pánikolva, hogy a kiscsaj nem akarja megmutatni az arcát és ugye olyankor egy másik alkalommal ingyen visszamehetnénk. Hát betojt, hogy plusz munkája lesz, én meg csak röhögtem, hogy nincs itt semmi baj, tiszta anyja: az elején beleásított egy óriásit a képbe, aztán hátratolta a fejét oszt hagyjuk békén. Mikor elkezdte macerálni, hogy mozogjon, szinte hallottam, ahogy azt mondja, hogy lóf*szt neked: összehúzta magát, kezét-lábát fel oszt végképp semmit sem láttunk. Igaza van, mit kíváncsiskodunk bent... majd kijön oszt meglátjuk. Az ásítós kép ki van nyomtatva, pont úgy ásít, mint az anyja :D (és többet ér ez nekem, mint egy semmilyen, nagyfelbontású arckép)

(#70833) Real_Necro válasza madgie (#70832) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nyugi, ha több tere lesz ő is teret fog váltani. :D
Az alienezés jó, mi úgy szórakoztunk, hogy a pocak különböző pontjain megsimítottuk, aztán vártuk a reakciót, hullámzást, vagy rugdosást. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70834) aleister válasza madgie (#70832) üzenetére


aleister
veterán

Nekünk azt ajánlották, hogy az UH előtt egy 10-15 perccel igyon az anyuka kólát, vagy egyen egy szelet csokit. Akkor állítólag felpörög a kis alien. :)
Nekünk mondjuk nem vált be.

Az ultrahangos szakorvost egyébként a radiológus tudtommal. Ő azért doktor a javából. Na mármost, hogy egy ilyen "civil" területen végzett képalkotásnál kell-e bárminemű végzettség, azt nem tudom. Nálunk tudta az illető hölgy, hogy mit látunk épp, és szépen kommentálta is, de hogy ez a tudása miből fakadt...

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70835) aleister


aleister
veterán

Na szegény spanyoll! A Mazda floodból most kisbaba flood lett. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70836) madgie válasza aleister (#70834) üzenetére


madgie
titán

Bevittem a Costa Coffee-ba az asszonyt előtte egy nagy adag kávéra... de lesz*rta a kicsi :D A cukortól pörög fel amúgy, de (vagy még inkább talán azért) IR-es a feleségem, így nem sok cukkert kap.

(#70837) spanyoll válasza aleister (#70835) üzenetére


spanyoll
addikt

Á nem gáz. Egyrészt ez élmények leírása, az érdekesebb, mint a decibelek hegyezése, másrészt sanszosabb, hogy lesz gyerekem, mint 10M-s mazdám, úgyhogy még érint is valamennyire a téma :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#70838) aleister válasza spanyoll (#70837) üzenetére


aleister
veterán

Az nem olyan biztos. Lehet, hogy impo vagy. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70839) rbalint88 válasza aleister (#70838) üzenetére


rbalint88
addikt

Postas jar felejuk is ;)

(#70840) spanyoll válasza aleister (#70838) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkó' viszont ezt igazán tudhatnám már most is és akkor nem költenék mindenféle gyerektávoltartó eszközre :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#70841) aleister válasza spanyoll (#70840) üzenetére


aleister
veterán

:K
Lehet, hogy a sok fogamzásgátló árából már meglenne a jó kis olcsó Octavia. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70842) spanyoll válasza aleister (#70841) üzenetére


spanyoll
addikt

Na de miért vennék skodát? Akkor már vehetek ugyanolyan felszereltséggel egy mazdát is, kb ugyanolyan árban vannak, nem?

;]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#70843) madgie válasza spanyoll (#70842) üzenetére


madgie
titán

Mert az Oktávia kislyánynév, a Hat meg nem :D

(#70844) Mercutio_ válasza spanyoll (#70842) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert a skoda az új bmw;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70845) aleister válasza madgie (#70843) üzenetére


aleister
veterán

Ha a Tizi (Eleven) lánynév, akkor a Hat is. :)

(#70842) spanyoll
Ilyenkor repes a kicsiny szívem. Amikor látja az ember, hogy nem volt hiábavaló a sok fáradozás, és csak megtérít valakit. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70846) Freddy76 válasza spanyoll (#70837) üzenetére


Freddy76
addikt

Nézd, a '90-es évek első felében sok fiatal álma volt az, hogy legyen egy kettes golfja és nettó 150-es fizetése. Legtöbb ezt elérte. Igaz, 2010-re, de elérte.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70847) zolka78 válasza Freddy76 (#70846) üzenetére


zolka78
senior tag

És sajnos nagyon sokan vannak az országban akik még mindig csak ennyi pénzért vagy kevesebbért dolgoznak.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70848) madgie válasza zolka78 (#70847) üzenetére


madgie
titán

Nem is kevesen. Nemsokára jön a meglepi a munkahelyen, mikor majd’ 18 év után bejelentem, hogy ennyiért nem vagyok hajlandó tovább gürizni. Bazze, egy lagzin kis híján megkeresek annyit, mint egy hónapban a hemübótban, görcsöljön a franc tovább a sok hülyével.

[ Szerkesztve ]

(#70849) cOxeR válasza madgie (#70848) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ne feledd, Te adózol és nulla nyugdíj, ha beteg leszel egy forintot se keresel. Nem leányálom, és én tényleg benne vagyok a sűrűjében. :)

(#70850) madgie válasza cOxeR (#70849) üzenetére


madgie
titán

Tisztában vagyok azzal, hogy nem lesz könnyebb, de azzal is, hogy 18 év körülbelül háromszor annyi, amennyit egészséges egy munkahelyen tölteni. Szerintem vagy három burnoutot kihordtam már lábon, jóból is megárt a sok (hát még ha nem is jó).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.