Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37201) Ear001 válasza t_a_m_a_s (#37200) üzenetére


Ear001
addikt

+1

(#37202) Mercutio_ válasza Real_Necro (#37197) üzenetére


Mercutio_
félisten

Drágán sz*rt venni (fastfashion divatórák) bárki tud, olcsón sz*rt (kínai kétpálcás) szintén, a kihívás az amikor olcsón (relatíve) jót kapsz a penzedért.

Freddy : És lehetne az a csésze aranyból is... ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37203) aleister


aleister
veterán

Ha már óra a téma, Mercutio meglett végül a Casio 506L-7A?
Nagyon megtetszett. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37204) Mercutio_ válasza aleister (#37203) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még nem ért ide, állítólag valami postázási bénázás volt, én is nagyon várom, akarok jó kis makrókat lőni :)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37205) L4mie válasza Real_Necro (#37199) üzenetére


L4mie
veterán

Ha van ilyened minek neked ilyen jaragar? O.o

Tényleg nagyon frankón néz ki, de spanyollnak igaza volt kerek 5 óra a járástartalék,
röhögtem is reggel 10 kor letettem, na mondom megnézzük megy-e reggel, kerek 3 kor volt megállva. szóval pontosnak pontosan 5 órát ment még :P

De ha sajnálod és nem bánod, hogy reggel azzal kezded hogy beállítod a pontos időt és megér neked ennyit a hibái ellenére is akkor hajrá, annyira jól néz ki, hogy reggel a főnök kiszúrta /amúgy tényleg igényes, általatok mérnökösnek titulált stílusú pasas a főnököm/ és nagyon megdicsérte, hogy az árához képest pöpec kis órát vettem. :P

Amúgy meg órasznobok vagytok,
én meg nem veszem komolyan az óra dolgot.

Inkább megkérnélek titeket, ha olyan láttok, hogy Casio TS-100 akkor szóljatok vatert szeretném meglepni egy ilyennel, mert ez már a kb. gyüjtői óra ő meg használja és kezd neki elromlani hiába vettünk neki újat, többet is többször is, hőmérőset mint ez, ezt szereti és kész.

*Mercutio_-val kell egyetértenem :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37206) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#37200) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze, feltűnik egy TH ing, egy divatos óra, egy márkás csuka, nagy telefon... burzsoázia. :D

Ha szakadt ruhában, óccsó cuccban közelít valaki feléd, már véleményt alkotsz róla? Az öltözködést elsősorban a jóléti szint határozza meg, utána jön az ízlés, stílus. Szerintem.

Furkoo:

Mivel csak elektronyosaim vannak, így jó lenne szórakozni egy mechanikus. Egyébként meg estére rápakolod egy óraforgatóra és nem fog leállni. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37207) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#37206) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem általánosítanék ennyire. De egy tárgyaláson, egyeztetésen, ahol "hasonszőrűekkel" vagyunk körülvéve, azért kirívó ha valaki nagyon lepukkantan öltözik stb, és akkor arról igenis valamilyen szinten véleményt alkotnak...

Ahhoz hasonlítanám ezt mintha teszkóban vennénk a céges telefont. OK, hogy kb ugyanazt tudja az opendott mint egy középszer samu (vagy még többet), de akkor sem tehetem meg, hogy a rólam és ezen keresztül a cégről alkotott képet ez alapján alakítsák ki. Ne legyünk már álszentek, akárhová mész, nyilván valóan első körben az alapján ítélnek meg, hogy milyen ruha/cipő/kiegészítő/telefon van rajtad, nálad. Van olyan munkakapcsolatom, ahol több (tizen-) éves együtt dolgozás van mögöttünk, simán elmegyek egyeztetni 4 napos borostával az arcomon, kopott farmerben meg kapucnis pulcsiban, de azért ha egy új partnerhez így állítok be, meglesz rólam a véleményük.

szerk: ja, a kétezres órát egy tizenezres óraforgatóra... :DDD Mondom én, akkor inkább vegyél 20-ér egy rendeset, azt nem kell éjszaka is forgatni ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#37208) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#37207) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most munkahelyi elvárásról beszélünk vagy normál megjelenésről?

Nyilván aki ügyfelekkel tart kapcsolatot, megadja a módját. Ez nálunk is így van.
Az esetek nagy részében viszont nap mint nap ugyanazokkal a kollégákkal vagy alvállalkozókkal dolgozom együtt, itt nem számít. Ha új partner kerül a képbe, vagy éppen hozzám jön német kolléga, én is jobban "kicsípem" magam. ;)

Ez a Seiko Automata egész pofás, csak 50-et nem adnék érte. :B :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37209) L4mie válasza Real_Necro (#37206) üzenetére


L4mie
veterán

óraforgató drágább mint az óra.. :D

*erről a járási tartalékról jutott eszembe barátnőm apja vett egy méregdrága hilfiger órát még tavaly tavasszal és barátnőm cipelte pestre szervizre mert 10 óra alatt lejárt az elvileg 2 napot bíró tartalék.

aztán a 3. alkalom után már bírt 32 órát kb.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37210) L4mie válasza L4mie (#37209) üzenetére


L4mie
veterán

mindig rájövök, hogy baromira alul vagyok fizetve....

*sebaj 2 év és ÚZ-n kergetek hobbitokat :3

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37211) spanyoll válasza Real_Necro (#37206) üzenetére


spanyoll
addikt

5-10-20 rongyos óraforgatóba rakni a 2000Ft-os ebayest. Ha valakinek van óraforgatóra pénze, akkor az van olyan igényes, hogy nem vesz szart. Szerintem. No mindegy, én jelentem én feladtam a témát ezek után. Olyan ez nekem mintha turkálóból vennél magadnak 100ftért pólókat és 1000ért más levetett öltönyét, amit kéthetente 5-10 rongyért tisztíttatnál. Persze nem állna semmiből venni egy átlagos de minőségibb inget venni 10 rongyért, ami kitart jó ideig.
Cserébe megjött a kedvem egy eco-drivehoz, az lesz a kövi.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37212) Real_Necro válasza L4mie (#37210) üzenetére


Real_Necro
veterán

Licit?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37213) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#37208) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Miért, a munkahelyi elvárás meg a normál megjelenés között ekkora különbség van?

Abból indult ki ez az egész beszélgetés, hogy rá vagytok kattanva ezekre a kétpálcás órákra, én meg megjegyeztem, hogy egy mérnökember (ezt az anyagi lehetőségek és a szemléletmód behatárolására írtam, nem azért hogy mi mérnökök jobbak vagy rosszabbak lennénk bárkinél), aki nagyjából 1,5 napi fizujáért rendes órát is tud venni, az inkább ne hordjon órát minthogy ilyen gagyit hordjon... Én magamból kiindulva nem látom azt az élethelyzetet, ahol szükségem lenne egy ilyen 2000 Ft-os órára, és nem tudok azonosulni azzal sem amit te mondasz, hogy sajnálod a "rendes" órádat, ezért nézegetsz ilyeneket. Erre mondtam, hogy a rendes órádat arra találták ki hogy hordjad (vízálló, zafír, acél), nem a kokszot lapátolod a vasgyárba, a te napi, életvitel szerű használatodtól az életben nem lesz semmi baja.

Lehet hogy én vagyok rosszul összerakva, de én használom a dolgaimat, nem a szekrénynek meg a szomszédnak veszem őket. Olyan ez mintha állna a garázsban egy A6, a szekrényben márkás cuccok, jó órák, a konyhában zepter, de nem használom, mert akkor kopik/karcolódik. Járok inkább egy szakadt swiftel, egy olcsó órát hordok, meg veszek egy olcsó edényt amiben főzök, mert vigyázok a drágára... Én ezt nem értem, illetve nem tudnám így csinálni a dolgaimat. Hétvégén is ugyanúgy felcsatolom az órámat a kezemre mint amikor dolgozni megyek, a SIM kártyámat sem rakom át az 5000 Ft-os telefonba, hogy vigyázzak a másikra.

De nem akarok flémet generálni.

Holnap majd jól beletépünk...

(#37214) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#37213) üzenetére


spanyoll
addikt

+1.
Azért vannak a dolgok, hogy használjuk őket. Ez nem azt jelenti, hogy szét kell verni a kezeden az órát vagy driftelgetni a6-tal a parkolóban, hátha béna vagy és telibekapsz valamit, de ez a nehogy baja legyen dolog számomra bullshit.
Fényképezőknél detto. Használni kell, nem azon aggódni, hogy hányszor ejted le, jaj mi lesz hogy lesz.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37215) #40935168


#40935168
törölt tag

(#37216) L4mie válasza t_a_m_a_s (#37213) üzenetére


L4mie
veterán

Értem én mit mondsz, szerintem RN is érti,
elbeszélünk egymás mellett
a mérnöki fizetésről meg komoly tévképzetek keringenek, szerintem én majdnem tervezőmérnöklét /szakértőként/ harmadát keresem annak amit gondoltok.

/no offense :P /

RN. lehet annyit keres mint gondoltok :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37217) Mercutio_ válasza Real_Necro (#37208) üzenetére


Mercutio_
félisten

Órás topic kedvenc külföldi webshopjában vannak jó áron seiko -k én is szemezek egy 126$-os chronograph-al, ha doboz nélkül rendeled elvileg átjön a vamon.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37218) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#37213) üzenetére


Freddy76
addikt

+1.

Az első kérdés helyénvaló.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37219) TayRol válasza #40935168 (#37215) üzenetére


TayRol
veterán

ezt tegnap néztem, tetszik nagyon!

(#37220) Agostino


Agostino
addikt

én lassan két éve egy timex men sl series órát hordok, nagyon meg vagyok vele elégedve. jó ég tudja milyen ásványokból van összerakva a számlap üvege, de eddig akárhová csaptam oda, meg sem karcolódott. sportos a megjelenése de kb mindenhez fel tudom venni. nagyon fekete öltönyhöz nem az igazi, azokhoz jobb egy sötét bőrszíjas megoldású darab

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#37221) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#37213) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van, ahol igen. De pl otthonra vagy vásárolni ritkán vagy éppen sosem veszek fel inget.
Egyébként hol indul a rendes óra? Vagy lehet éppen az én keresetem kevés. Másfél napiból "rendeset" tuti nem tudok venni... Nem is tartom jó hasonlatnak, hogy "x nap" vagy "y hónap alatt megkeresem"... aha... és enni meg rezsit fizetni stb ugye nem kell? Dehogyis nem! De ezt gondolom senkinek nem kell taglalni.

Én is használom a dolgaimat, az órámat is minden munkanap, csak néha eszembe jut, hogy 6 számjegyű az ára és részben örökség, ezért néha pihentetném, mint ahogy egy márkás cipőt sem hord folyamatosan az ember, tart váltást, ami nem biztos, hogy ugyan az a kategória. Miért baj ez?
Gondolom gyerkőccel sem a legszebb ingedben meg gatyádban hemperegsz a fűben, van egy játszós, amit nem sajnálsz. Vázából is van nálunk otthon díszes Hollóházi, meg óccsó intersparos. Mindkettőt használjuk. Ez miért probléma?

Spanyoll:

"Fényképezőknél detto. Használni kell, nem azon aggódni, hogy hányszor ejted le, jaj mi lesz hogy lesz."

Na tőled nem veszek soha optikát. :D

Merci:

Dobsz egy linket? Seiko régóta tetszik. :B :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37222) spanyoll válasza Real_Necro (#37221) üzenetére


spanyoll
addikt

Pedig még egynek nem lett baja, és mindegyik patika állapotban lett eladva.
A vázam más kérdés, de ő szegény igáslóként volt használva.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37223) L4mie válasza spanyoll (#37222) üzenetére


L4mie
veterán

Azóta sincs vevőjelölt? O.o

borús előrejelzés az én szegény vázamnak, ha esetleg eladnám....

na ez fáj

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37224) t_a_m_a_s válasza L4mie (#37216) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én is úgy érzem, hogy kicsit elbeszélünk egymás mellett.

Nagyon nagy tévképzeteim nincsenek a mérnöki fizetésekről, lassan 15 éve az építőiparban dolgozom.
Most tényleg csak sebtében keresgélve ezeket találtam, amire én azt mondom, hogy 1,5-2 napi fizetésből megvehető:
[link]
[link]
[link]

Én azt gondolom, sokkal inkább ezek valamelyike mint egy 2000 Ft-os kínai bóvli. OK, 8-10-szer annyiba kerül, de azt azért ne mond, hogy mérnökként 18000 Ft-ot nem lehet kiszorítani a büdzséből egy normális karórára, mondjuk 3 hónap alatt...
Ezek számomra már simán a használós óra kategória. Persze egy "rendes" óra inkább 100-150K, az álomóra meg 2 milla... De rohadjak meg, ha meg tudnám venni, hordanám még éjszaka is, nem vigyáznék rá kicsit sem :) ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#37225) Studi válasza t_a_m_a_s (#37224) üzenetére


Studi
addikt

2 milla? Ne viccelj, Freddy annyiért csak WC csészéket nézeget! :DDD

(#37226) L4mie válasza t_a_m_a_s (#37224) üzenetére


L4mie
veterán

Na akkor nem kell bemutatni :)
Maradjunk annyiban, hogy ha 20 napos hónappal számolunk akkor ezek olyan 2.5 napos órák :D
de ki lehet, és van is ilyen árkategóriában órám. /sajnos nem közgép vagy kc a cégünk, de legalább nyugodtan alszunk/

Tudod a 4000 es / 4-pálcikás /
órában az a vonzó, hogy szép és elhiteti a hordozójával hogy ez egy 40.000-es óra és meg is van az az érzésem tőle, közben tudom, hogy 2 hónap múlva valszin ki fogom dobni, de addig jó móka és ha bejövős akkor lehet jövő karácsonyra gyüjtök magamnak egy minőségibbre, arra meg hogy kipróbáljam a hangulatát az automata órának bőven elég volt ez a "befektetés" persze meglehet hatalmasat csalódok és sohatöbbet ilyent tévútra vezet, de nemhiszem.

/de nem magyarázom tovább a bizonyítványom, mutogattátok itt a sok 10k-s órákat megjött hozzá az étvágyam aztán amikor Necro belinkelte ezt, megtetszett elérhetőbb és ilyenkor mindig reménykedik az ember, hogy olcsón vesz jót :P amúgy az 5 órás járástartalékot leszámítva tökjó cuccli de majd 1-2 hónap múlva ha érdekel valakit megmondom mekkorát koppantam /

E-bayes licitet korábban próbáltam a TS-100 ra, nem bírtam tartani az iramot az utolsó egy percben 3x licitáltak felül. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37227) spanyoll válasza L4mie (#37223) üzenetére


spanyoll
addikt

A D300 az elmúlt 10 percben elkelt.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37228) Real_Necro válasza L4mie (#37226) üzenetére


Real_Necro
veterán

Addig meg vegyél egy régi ócska lemezjátszót és este tedd rá a tetejére. Halk is, forog is. :))

Egyébként játszósnak ez szerintem tényleg jó. Annyira nem gagyi, hogy csak dísznek legyenek a mutatók. Működik, elegáns, occsó. Összezúzod sem fogsz könnyeket ejteni.

Nekem is van egy olcsóbb Casiom, elemet kellene cseréltetni benne, csak drágább 2 évente az elem bele, mint egy ilyen kínai "vacak". :D

No ezért is vettem napenergiás Citizent. Ha sokáig sötétben van, leállítja a mp mutatót. Ha 6-7 napig sötétben van, az egész szerkezet pihenőre megy. 8 hónap járástartalék van benne, valamint rádiófrekin kapja a pontos időt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37229) L4mie válasza spanyoll (#37227) üzenetére


L4mie
veterán

fasza :)

RN: agree

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37230) t_a_m_a_s válasza L4mie (#37226) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ezzel az a bajom, hogy ha a 4K-s órát 2 hónap múlva kidobod mert tönkremegy/szétkopik/karcolódik stb, akkor ez igazából pénzkidobás, a 4-szereséből meg veszel egy egész jó Casiot...

Persze ez is erre a kurva pénz témára meg a nyomorra vezethető vissza, ami itthon van sajnos... Gondolj bele (nem, inkább ne !!), 200-250 km-rel nyugatabbra mennyit kapnál ugyanezért a munkáért? 2500-3000 Eurót? Biztos érdekelne, hogy kiadsz 16K HUF-ot egy óráért, amit lehet hogy két hónap múlva "eldobsz"... Tényleg ne gondolj bele, szar kedved lesz tőle...

lassan 3 hete döglődök, kb egy ilyen Casio árát hagytam már a gyógyszertárban orrspryre, gyógyszerre, kencére, fasztuggyamire, ami állítólag meggyógyít...

Mindegy, kipörgettük a témát rendesen, az a lényeg:)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#37231) Chance válasza t_a_m_a_s (#37224) üzenetére


Chance
tag

Most, hogy már lezárnátok a témát, egyet még rádobnék :)
A Furkoonak linkelt első Casio egész tetszetős ( MTP-E106L-8A) viszont magyar oldalon sehol nem találom, ezen a bolton kívül. Nem tudod mikori kiadás, hogy ennyire hiánycikk?

https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

(#37232) t_a_m_a_s válasza Chance (#37231) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

fogalmam sincs sajnos :(

Holnap majd jól beletépünk...

(#37233) L4mie válasza t_a_m_a_s (#37230) üzenetére


L4mie
veterán

De sajnos folyamatosan belegondolok, közben érezzem magam szerencsésnek hogy olyan helyen dolgozom ahol nem kutyaként bánnak velem, de tervezzek családot meg tartsuk majd el a kölyköket. És közben az értéket nem teremtő munkát végzők 4x annyit kapnak itthon mint egy normál munkás....

de tényleg hagyjuk ezt a témát :/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37234) Mercutio_ válasza Real_Necro (#37221) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nézelődj [link] (mobilról nem biztos, hogy jó a link) ha jól emlékszem lehet szűrni instock-ra is.

Szerintem senki nem azt mondta, hogy ne legyen jáccós cucc, csak annyit, hogy bizonyos szint alá menni pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37235) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Volt aki végig szenvedte a szürkét?

(#37226) Furkoo
Ott sántít a dolog, hogy egy normális automata nem 5 órát bír és lehet pont ez fogja elvenni a kedvedet tőle, mikor már 2 hete mindig azzal kezded a napot, hogy órát állítasz. :B Votl aki végiszendvedt a szürkét?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37236) spanyoll válasza fi:zi'k (#37235) üzenetére


spanyoll
addikt

Barátnőmet elrángatták a barátnői. Azt mondta, hogy rég látott ilyen szart.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37237) TayRol válasza fi:zi'k (#37235) üzenetére


TayRol
veterán

Inkább a Kingsman-t választom, valamikor a héten remélem el is tudok menni rá.

(#37238) cOxeR


cOxeR
Ármester

A digi tényleg ennyire puttó?
Lejár a hűségidőm... márciusban... erre fel mivel 1 hónappal előbb számláznak, megkaptam a számlát, ami már most több, mint ami a hűségben volt.
Következő hónaptól potom 3 ezerrel lesz több a havi számla, új hűségidőt nem lehet kötni.
Ki érti ezt az üzletpolitikát???
Mondom a csajnak, hogy akkor felmondom és beköttetem újra... erre nincs lehetőség, mert 3 hónapot kell várni ahhoz, hogy újra szerződhessek.
Szerintetek???

(#37239) L4mie válasza fi:zi'k (#37235) üzenetére


L4mie
veterán

Gergő végigszenvedte meg is lett a véleménye
a legjobb a csaj a kommentelők között aki beleköt, hogy könyvet égetni diktátorokra jellemző üldözendő és büntetendő :D idióta

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37240) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#37235) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pont írni akartam, hogy olyan mintha a távmérős rendszert egy fed alapján ítélné meg valaki, vagy a milcek AF képességeit E-PL1 alapján :D

Coxer :Ott szúrtad el, hogy azt mondtad beköttetnéd újra. Ha azt mondod akkor kocc valszeg ajánlanak egy jobb /hűségidős árat (ha van konkurencia)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37241) L4mie válasza cOxeR (#37238) üzenetére


L4mie
veterán

elvileg hűséget lehet hosszabítatni... UPC nél legalábbis így volt, ott is drágul a csomag lejárta után de csak pár 100 al, nem 1000-el..... ki érti... :W

fi:zi'k:
jogos, ellenben tudtában vagyok, hogy van különbség a dolgok között :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37242) Real_Necro válasza cOxeR (#37238) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor valami nagyon óccsó csomagod lehetett. Nekünk alap net meg valami közép tv csomag van, 5,5k-t fizetek havonta, már évek óta hűség nélkül.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37243) fi:zi'k válasza spanyoll (#37236) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig a lányok elvileg olvasnak érte.
De inkább férfi szemmel voltam kíváncsi a véleményekre. Én nem láttam és nem is fogom megnézni, de ismerősi körben, aki látta mindenki hányt tőle. A nőknek meg bejön.

(#37237) TayRol
Az nekem is be van tervezve és jónak is ígérkezik.

(#37238) cOxeR
Igen, ilyen kecsegek. Csomagot akartam váltani, mert azonos árban lenne a gigabites net, mint a mostani 100/50-es. 5-6 éve vagyok ügyfél, mindig fizetem a számlákat. Üsz. válasza: azt csak új előfizetőknek lehet. :W
Tényleg 3 hónapot kell várni, hogy újra köthesd. Ráadásul az sem megoldás, ha a párod nevére kötöd újra, mert a címet is nézik. :(((

(#37239) Furkoo
Ezt linkeltem én is. ;)

(#37241) Furkoo
Én is tudom, hogy jobb egy Subari Impreza WRX STi, mégsem vonok le következtetést a VW Poloból erre vonatkozóan. :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37244) cOxeR


cOxeR
Ármester

Nincs rá mód...
Felhívtam újra őket, hogy adjak egy kis tanácsot...
Nem érdekli őket ha felmondom.
Nem érdekli őket, ha gyorsabb net csomagot akarok, akkor sem adnak hűséget tovább.
"Esetleges" lehetőség, bemegyek az ügyfélszolgálatra és kérvényt adok be.
Komolyan elöntötte a húgy az agyam... :(((

(#37245) Zoli133 válasza fi:zi'k (#37243) üzenetére


Zoli133
őstag

Szürke: 3 lány társaságában szenvedtem végig, egyikőjüknek se tetszett, egymást szórakoztattuk közben idióta poénokkal. Borzasztó egy cucc.....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#37246) fi:zi'k válasza Zoli133 (#37245) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gratulálok. :DDD
Miért nem tetszett nekik?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37247) Zoli133 válasza fi:zi'k (#37246) üzenetére


Zoli133
őstag

0 cselekmény, borzasztó párbeszédek, logikátlanságok. (Nem helyes a főszereplő pasi :DDD)
Meg hasonlók, tehát bármi rossz amit egy filmbe bele tudsz rakni az megvolt.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#37248) m3ss válasza fi:zi'k (#37246) üzenetére


m3ss
veterán

miert van mindenki ennyire raporogve erre a filmre...nem ertem. hihetetlen h hetek/honapok ota csapbol is ez folyik. hazai mozikban is egyik legnezettebb film sithek bosszuja ota? :U ennyire jo volt a marketingje v bdsm rajongo lett mindenki?
ha mar filmek, birdman viszont eleg jo lett sztem :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#37249) Real_Necro válasza m3ss (#37248) üzenetére


Real_Necro
veterán

Birdman nekem nagyon vontatott lett. Az extra jeleneteket teljesen feleslegesnek is találom. A történet sem fogott meg túlzottan.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37250) L4mie válasza m3ss (#37248) üzenetére


L4mie
veterán

jaja birdman nagyon jó, szürkére meg jól mondod...jó a marketing.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.