Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#744) lajos001 válasza Nordic (#743) üzenetére


lajos001
aktív tag

Az általad linkeld tárgykeresőt szoktam használni, én sem a trade chatet használom. Sajnos alkudozni nem tudok mivel nagyon gyenge az angolom, így aztán az említett két tárgyon kívül eddig nem is vettem semmit. Épp ma esett egy BOR talán megdobja az EX-eim számát, ha eladom (valaki épp azt akart venni ma 9 EX-ért, ez nekem egy egész vagyon). Én annyira nem találom hasznosnak ezt a sityakot, így aztán valszeg megszabadulok tőle.
Kezdem én is belátni, hogy a life + ES karakter nem igazán éri meg, így aztán egy ideje elkezdtem life-os cuccokat gyűjteni. A napokban esett egy nagyon jó korona 92 life és 3 resisttel 20 fölött, 235 armourral 110 ES-sel.
Kicsit átszerkesztettem a skillfát is, így vesztettem 50 dmg-et, de az életemet 3500 fölé vittem és - 48 a chaos resem. Úgy gondoltam, hogy amint 4000 fölé tudom vinni a life-ot az ES-t manara változtatom és megpróbálkozom a vitality aurával. Így lenne 2,6 life regem 20-as aurával, ami 100 life/s. regenerációt hozna. Nem tűnik soknak, de majd a chaos ellenállást is megpróbálom 0-ra vinni.
Amúgy, köszönöm a segítséget, sok minden nem tiszta nekem még ebben a játékban.
Lenne is mindjárt egy kérdésem.
Reduced mana gem 20Q esetén a 10 % reduced mana cost mire vonatkozik? A gemjeim kezdik elérni a lvl. 20-at és már többnek is felvittem a minőségét, de ennél nem nem tudom mit jelent a 10 % mana csökkenés/bekerülés.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.