Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#743) Nordic válasza lajos001 (#741) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Félreértés ne essen...nem akarom magam fényezni(nem ez lesz a célom), de...

...Én kb január óta játszom és nem volt soha 10ex fölötti currency mennyiségem eddig, mégis meg tudtam oldani, hogy megfelelő gearem legyen, majdhogynem "aprópénzért". Exaltot nem szívesen adok semmiért, nem is éri meg, max 20as gemekért, vagy egy op fegyverért, esetleg az adott buildhez szükséges unique cuccért. Majdnem mindent meg lehet szerezni a piacon olcsón, csak türelmesnek kell lenni, és nyitva kell tartani a szemet, jah meg messzire el kell kerülni a trade chatet, mert ott általában csak szemetet akarnak elsózni, vagy telespammelik lottery átb@szásokkal. Fórumon kell keresgélni, majd ha megvan a megfelelő cucc, akkor online whispelni az eladóra. Kulturált beszélgetéssel sok esetben még alkudni is lehet. max 2-3ex értékben komplettre lehet szerelni bármilyen karaktert(amihez persze nem alapkövetelmény egy kaoms hearth), ami még chaos-resivel is rendelkezik(értsd -30 vagy az alatt).

A másik amit sokan nem vesznek érsze, hogy pont a -60 chaos resi miatt értelmetlen hybridkarit építeni(itt a hp+ES kombóra gondolok). Egészen addig jó, amíg nem kapsz chaos dmg-t. Vagy teljesen hp-ra, vagy teljesen ES-re éri meg befektetni, mert ha mindkettőre gyúrsz, akkor mindkettőnek elveszted az előnyét. Régen én is ebben a hibában voltam, mondom milyen már, egy caster kari, aminek nincs ES-e a hp mellett, aztán felvilágosítottak a rutinosabbak, hogy a pure hp-s caster életképesebb, mint a hybrid.

Ha meg valaki úgy fogja fel, hogy a hc-s kari halála streszeli, akkor csak sajnálni tudom...ez egy játék, ami képes kihívásokat nyújtani(tudom szokatlan ez a mai játékfelhozatalok között), és amiben sokkal jobb élményt nyújt a hc, mint a d3-ban pl valaha is nyújtott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.