Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#741) lajos001 válasza Nordic (#740) üzenetére


lajos001
aktív tag

Értem én tanár úr, de....
Most akkor ne játsszak?
Kb. 3 hónapja kezdtem el ezt a játékot és össz-vissz. 11 Ex-et sikerült összehoznom. 4-ért vettem egy gyűrűt meg egy 5s4l 400ES páncélt. Találni meg egy halom kaki cuccot találtam.
Egy csomó pontot raktam life-ra mégiscsak 3125-ig sikerült feltornáznom. Az ES-em olyan 2500 körül van. A páncélom semmi viszont az all. resem 75, aura nélkül.
Ezek mellett a damom sem valami nagy (lvl.17 storm call: avg. dam. 1091/03 sec.). Váltottam a dual sporkról dual SC-re, mert azt nagyon gyengének találtam lvl. 20-on.
Lehet, hogy hülye vagyok ehhez a játékhoz......de élvezem!!! :DD
Nekem egyáltalán nem hiányzik a HC adta adrenalin. Épp elég stresszt élek át a napi munkámban, nem akarom a szórakozásomat is stresszelve tölteni.
Most a karim 84-es szintű és 70 alatti mapokat élve szoktam befejezni, úgy, hogy a társaság nagy része kihullik mellőlem. Persze néha meghalok, de szinte csak chaos damos mapokon.
Belátom, hogy nem valami jó stratégiát követtem eddig, mert mind a cuccaim esetében, mind pedig a skillfa építésében a sebzésnövelést tartottam szem előtt. Lehet, hogy átépítem a skillfámat, mert most már annyira lassan fejlődök, hogy már ilyenkor késő a biztonságra menni.
Azt hiszem a következő karakterem esetében először megalapozom a biztonságot, és csak utána megyek a sebzés növelésére.
Nem vagyok egy májer, de tanulok.....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.