Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#1451) deicide válasza canniball (#1450) üzenetére


deicide
veterán

Én is azt hittem, hogy részleges, kimentünk egy Budaörsi fiókba pénzt felvenni, de sem az, sem semmi más nem működik. Egyedül pénzt tudsz befizetni, de jóvá az sem íródik. Elnézést kérnek az okozott kellemetlenségért, de ha nekem elmegy ez üzletem azért, mert nem jutottam pénzhez, gondolom akkor is szétteszik a kezüket...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1452) canniball válasza deicide (#1451) üzenetére


canniball
nagyúr

Mostanában elég gyakori az ilyen "üzemzavar", nem tudom mi áll a háttérben de valahogy rendet vághatnának már.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1453) deicide válasza canniball (#1452) üzenetére


deicide
veterán

Nekem eddig nem is tűnt fel, nyilván pont akkor akarok sok pénzt felvenni, amikor pont nem működik. De ha nem ez az első, akkor azért jobban odanézhetnének a dologra, mert hamar sok mérges ügyfél lesz.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1454) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Ez évben váltottam a simple csomagra és változott a kártyám is. Az lenne a kérdésem,hogy az iban számot honnan tudhatnám meg,ha nem kapok az OTP-től semmilyen havi számlaegyenleget...
paypalhoz kellene
:R

(#1455) Vesztor87 válasza Remekelek28 (#1454) üzenetére


Vesztor87
senior tag

(#1456) Remekelek28 válasza Vesztor87 (#1455) üzenetére


Remekelek28
őstag

köszi,siker :)

(#1457) Vesztor87 válasza Remekelek28 (#1456) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nagyon szívesen :)

(#1458) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Nektek, az OTP direct felületén, szerepelnek a levonások között az ATM-ből felvett összegek? mert nekem nem, és nem 1x fordult elő, hogy nem tudtam elszámolni hó végén (magammal :) ), mert nem jutott eszembe hogy "ja tényleg, vettem le akkor és akkor pénzt"...

(#1459) dptrsk válasza Sanyi.il (#1458) üzenetére


dptrsk
addikt

Minden banki tranczakció szerepel OTP direkten.

Ha még nincs ott a tranzakciók között, annak az okai:
- nem OTP automatából vetted le, s még nem dolgozták fel(1 hét is lehet a feldolgozás idegen ATM esetén)
-OTP automatából vetted fel de nem telt el még 2 nap a levétel óta.(általában 2 nap míg lekönyvelődik)

DE a részletes számla adatok, zárolások sorában szerepel a levett összeg is.

(#1460) Sanyi.il válasza dptrsk (#1459) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

- mindig OTP automatából veszem le.
- visszamenőleg, több hónapra sincs nyoma a tranzakciónak, egyszerűen nincs sehol a -x összeg amit leveszek :) átutalások, levonások, banki szolg. díjak mindennek nyoma van, de ennek nincs :DDD

köszi azért a próbálkozást :)
majd ha úgy adja időm besétálok az egyik fiókba.

[ Szerkesztve ]

(#1461) dptrsk válasza Sanyi.il (#1460) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem úgy szerepel, hogy
"Készpénzfelvét ATM-ből"

és ha letöltöd a számlakivonatot?
Azon sincs rajta?

Érdekes, most megnézettem és 4 OTPdirekt felhasználón is látszik a családban a kb felvét...
mind számlatörténet, mind kivonatletöltésnél.

(#1462) Sanyi.il válasza dptrsk (#1461) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

kár, hogy ha nincs nyoma, akkor le se vonják ;]

(#1463) dptrsk válasza Sanyi.il (#1462) üzenetére


dptrsk
addikt

Biztos, hogy arról a számláról veszel le pénzt amit látsz OTPdirektben?
Elég hülye kérdés, de más ötletem nincs, hogy miért nem látod...

(#1464) Sanyi.il válasza dptrsk (#1463) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Cskl ez az 1 belföldi számlám van. Lehet az is közre játszik, hogy ez valami junior csomagként indult még anno, lehet ott ez nem szerepel :)

(#1465) dptrsk válasza Sanyi.il (#1464) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem még most is junior csomag van s kiírja a felvételt...
Viszont amikor váltottál lehet valami hiba történt és levonódik az egyenlegedből, csak a háttérrendszer hibásan adja át az OTP direktnek...
Szerintem ha van időd menj be egy bankfiókba segítenek megoldani.

(#1466) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Egyszerű kérdés: Adott egy OTP-s számla, hozzá tartozó bankkártyával. Nemsokára utazok Németországba, az ottani ATM-eken (esetleges bolti vásárlások alkalmával) tudom használni a kártyámat minden féle előzetes beállítgatás nélkül?

Köszi.

yo

(#1467) dptrsk válasza kenny123 (#1466) üzenetére


dptrsk
addikt

Tudtommal minden szla csomag alkalmas külföldi vásárlásra is, csak megfelelő kártya kell hozzá.

Ha az ATM/elfogadóhely elfogadja az adott kártyatípust, minden további nélkül tudsz fizetni vele(vagy pénzt levenni, de a pénzlevétel nagyon sokba kerül... inkább itthon váltanék át valamennyit, s amit lehet kint kártyával fizetnék, hogy a kp meglegyen ha kell.)

A fizetési/levételi limiteket érdemes ellenőrizni, mert lehet hogy van elég fedezet a kártyán, de ha egy nap le szeretnél venni pl 1000eurot, de a számlán 150.000 ft a limit, akkor el fog utasítani az ATM mivel Ő "csak" 150.000hez nyúlhat hozzá a beállítások miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1468) talpas


talpas
aktív tag

Ez a felszerelés már tényleg arra kényszerít, hogy tapizzam az egész konzolt mikor használom, mert egyre jobban kell a pénzem annak a mocsok élősködő tetűnek.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#1469) Newyorker


Newyorker
addikt

OTP Smartbank regelésén gondolkodom. A kérdésem az lenne, hogy az ingyenes?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1470) Newyorker válasza Newyorker (#1469) üzenetére


Newyorker
addikt

Jah és természetesen van OTPDirektem :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1471) albiosz válasza Newyorker (#1470) üzenetére


albiosz
őstag

Ingyenes, jól használható, én csipázom.

(#1472) Newyorker válasza albiosz (#1471) üzenetére


Newyorker
addikt

:R

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1473) szabogabor10 válasza Newyorker (#1469) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ingyenes, és nagyon jól használható. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1474) Newyorker válasza szabogabor10 (#1473) üzenetére


Newyorker
addikt

És az OTPay?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1475) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

OTP Junior-os MasterCard kártyával tudok használni PayPal-t? Eddig hibaüzenetet kaptam PayPal-on kártya megadásakor, hogy a bank megtagadta a műveletet, de csak 100 Ft az egyenlegem, arra gyanakszom ez a hiba forrása. Kinek mi a tapasztalata?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#1476) dptrsk válasza 4ron (#1475) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem megy a Paypal Junior MC-vel, a 100 ft lehet probléma, mivel 400at terhel be...

(#1477) 4ron válasza dptrsk (#1476) üzenetére


4ron
senior tag

Kipróbálom legközelebb, kösz az infót. Egyébként a 400 visszajár vagy azt levonja és keresztet vethetek rá? Azért kérdem, mert jelenleg nem fontos a PayPal fiók, csak ki szerettem volna próbálni FB hirdetésnél.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#1478) dptrsk válasza 4ron (#1477) üzenetére


dptrsk
addikt

Levonja a kártyádról és jóváírja a paypal egyenlegeden, legalábbis 2 éve nekem így volt.

(#1479) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Ha készpénzt szeretnék felvenni az OTB bankban akkor melyik opciót válasszam a sorszám automatánál?

(#1480) dptrsk válasza #85154688 (#1479) üzenetére


dptrsk
addikt

Készpénz(forint) ki- és befizetés

(#1481) Keem1 válasza #85154688 (#1479) üzenetére


Keem1
addikt

ATM-ből vegyél fel, kasszánál sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#1482) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Smartbank alkalmazás telefonon történő használatához mit kell engedélyeznem a Direkt felületen? Korábbi kártyámnál engedélyezve volt, de azóta másik csomagba léptem és új kártyát kaptam, a belépési azonosítóm is változott, feltételezem újra engedélyeznem kell valahol, de nem találom.

Köszi!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1483) dptrsk válasza A_ScHuLcZ (#1482) üzenetére


dptrsk
addikt

Belépsz direktbe baloldali menüben igénylések és ott a Smartbank

(#1484) A_ScHuLcZ válasza dptrsk (#1483) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, én is így gondoltam, de az ott engedélyezve van, mégsem enged be.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1485) dptrsk válasza A_ScHuLcZ (#1484) üzenetére


dptrsk
addikt

Tiltsd le és engedélyezd újra, a számlaváltás miatt megmaradt ez a regisztráció is, de már nincs benne számla.

Ha megszünteted és egyből újra igényeled mennie kell.
Ugyan ez a helyzet, ha új számlát nyitsz.
Bevonod a számlakörbe, smartbank lemond, ujraigényel és csak ez után látszik.

(#1486) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Befektetési jegyeket szokott valaki venni?
Próbálom értelmezni a hirdetményeket, de most már túl késő van hozzá.
Főleg a költségeknél keveredtem el

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1487) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Otp smart appban (android) megvan jegyezve az azonosító számom, de nemzetközi utalást szeretnék amit onnan nem tudok indítani. Online pedig nem tudok bejelentkezni, mert nem tudom sajnos fejből (nincs nálam a notim, ahol el van mentve) Nem tudom valahogyan a telefonból "kinyerni" a számot? Ha bemegyek az otpbe, rögtön tudnak nekem adni egy újat, vagy 1-2hét?

(#1488) dptrsk válasza MIFtIli (#1487) üzenetére


dptrsk
addikt

rögtön adnak az OTP fiókban új azonosítót.
Szerintem lehet a régit is megmondják...

(#1489) Superhun


Superhun
addikt

Sziasztok!

Ez mi lehet?

HAVI ZÁRLATI DÍJ -44 Ft

(#1490) szabogabor10 válasza Superhun (#1489) üzenetére


szabogabor10
veterán

Melyik csomag?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1491) Superhun válasza szabogabor10 (#1490) üzenetére


Superhun
addikt

Junior

De most hogy mondod... novemberben töltöttem be a 24-et és lehet, hogy Jump-ra váltottak? Fasza, hogy erről semmilyen értesítést nem kap az ember. :(((

(#1492) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék. tehát az a helyzet, hogy az egyik ismerősöm az egyik hazai webshop-ból szeretne rendelni magának egy terméket amit csak banki átutalással lehet kifizetni mert 10000Ft. felett van a termék ára, és a webáruház a 10000Ft. feletti vásárlást csak banki átutalásos fizetéssel teljesíti. Az a helyzet, hogy az ismerősömnek nincs bankszámlája. Az lenne a kérdésem, hogy megoldás-e az, ha a bemegy az illető a bankba (amelyiknél a webáruház számlaszáma van) és készpénzben adja oda a termék összegét a banki ügyintézőnek, hogy utalja át a webáruház számlaszámára?Köszi előre is.

(#1493) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

Egy gyors kérdés:

OTP Junior számlához lehet-e kérni valamilyen ingyenes netbank (OTP Direkt?) szolgáltatást?

(#1494) szabogabor10 válasza Superhun (#1491) üzenetére


szabogabor10
veterán

Automatikusan váltanak át Jump-ra ilyenkor, aminek 187 Ft a havidíja.
Nyálazd át a hirdetményt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1495) Superhun válasza szabogabor10 (#1494) üzenetére


Superhun
addikt

:R

(#1496) szabogabor10 válasza Intruder2k5 (#1493) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Maga az OTP Direkt ingyenes Junior-hoz, csak a 10/11/13 Ft-os SMS díjakat kell fizetni, szolgáltatótól függően.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1497) Intruder2k5 válasza szabogabor10 (#1496) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az SMS megvan már, azt kapja fiam, én az internetbank részre gondoltam, hogy neten meg tudja nézni az egyenleget, tranzakciókat indítani, ellenőrizni, stb... Csak nem tudtam pontosan mit takar az OTP Direkt, ezért is írtam kérdőjellel! :)

Én ERSTE-s vagyok, nem ismerem az OTP szolgáltatásait...

[ Szerkesztve ]

(#1498) szabogabor10 válasza Intruder2k5 (#1497) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Direktbe igazából sok minden beletartozik, köztük a netbank is. Elvileg automatikusan odaadták szerződéskötéskor a belépési adatokat. Nincs olyan papír?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1499) Intruder2k5 válasza szabogabor10 (#1498) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt majd fiam tudja megmondani, nála vannak a papírjai, de jelenleg még csajozik, és nem tudom mikor ér haza... De kétlem!

Majd megírom, addig is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1500) sonar válasza #85154688 (#1492) üzenetére


sonar
addikt

Igen, van ilyen, hogy számlára befizetés.
Viszont egy apró hátul ütője van a dolognak, hogy ha mégse teljesül a business akkor nem tudom, hogy hogyan kapja vissza a pénzét.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.