Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#701) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Üdv!
Sajnos nagyon régen használtam a bankkártyámat, ezért elfelejtettem a pin kódomat, az ügyfélszolgálaton azt mondták, ilyenkor új kártyát kell igényelni. A vicces hogy most jött meg az új, amit ugye időszakonként küldenek. nincs kedvem fizetni a cseréért.

valahogy nem tudnám kideríteni?

az a boríték amiben kaptam, már elveszett sajnos.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#702) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok!
Korábban igényeltem egy multipont paypass kártyát az otp-től. Mivel nem volt szükségem 2 kártyára és az otp-s hölgy szerint a második kártyáért fizetni kell, leadtam az előző kártyám, melyről kivonatot is kaptam.
A korábbi otp-s kártya a nyáron járt le és küldtek a "nem létező" kártyám helyett, amit bevontak persze, egy cserekártyát. Így tulajdonképpen két kártyám van.
Felnéztem otp direct-re és a bankkártyák között szerepel a multipont a jelenlegi és a régi leadott kártyám is. A régit nem szokták törölni a rendszerből? Illetve mi a teendő ilyenkor? Be kell menni és leadni a kártyát vagy elég letiltani és megsemmisíteni? Hogy őszinte legyek nincs kedvem órákat sorba állni.
Előre is köszönöm a választ!
Üdv.
Nhorbee

(#703) canniball válasza Nhorbee (#702) üzenetére


canniball
nagyúr

"Korábban igényeltem egy multipont paypass kártyát... Hogy őszinte legyek nincs kedvem órákat sorba állni."
Ha jól emlékszem ennek a kártyának pont az az egyik előnye hogy nem kell vele sorban állni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#704) Nhorbee válasza canniball (#703) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Ez így igaz, de félreértettél. :D Hülyén fogalmaztam, bocsánat. Az OTP bankfiókban nem szeretnék sorba állni, hogy leadjam a kártyát. Egyébként az új cserekártya is paypass-os.

[ Szerkesztve ]

(#705) dReFiX


dReFiX
senior tag

sziasztok, otp directen 500 forintot raktam WEBKÁRTYÁRA beírtam a webkártya adatait paypalen vasárnap, próbáltam aktiválni de hibát írt, mindenesetre eltűnt 458 forint, de erről sem paypalen nincs semmi adat, sem otp direct számlatörténet sincs semmi információ.
Szerencsére én CiBes vagyok, nem értek ehhez a szar otphez, valakinek valami tippje ? Köszi a helpet !

(#706) icons


icons
addikt

Hello!

Nem tudom, más is használ-e OTP direkt-et. A problémám az, hogy amikor be akarok jelentkezni, és nem sikerül (ma pl megkaptam SMS-ben a kódot, beírtam, majd közölte, hogy a kért tranzakció nem teljesíthető. Fül bezár, böngésző bezár, újra megnyit. Most azt írja:
"Kérjük, jelentkezzen be újra!
Ön egyazon böngésző session-on belül próbált ismét belépni. Kérjük, zárja be a böngészőt és jelentkezzen be újra!

Javasoljuk, hogy ha Ön egy időben több azonosítóval (pl. lakossági és vállalkozói) szeretné internetbankunkat használni, egy-egy azonosítóval más-más böngészőben jelentkezzen be szolgáltatásunkba."

Miközben biztosan nem vagyok bent más session-on belül. Ilyenkor félnem kell, hogy valami illetéktelen kezebke került, vagy sikerült bejelentkeznem 5percre, és meg kell várnom, míg "kidob" (pedig ugye nem vagyok bent), és utána már mehet a menet?

A lényegi kérdés: más is találkozott a problémával? Rendszeresen közli, az általam idézett hibaüzenetet (mondjuk 10ből 4szer)

Szerk.: miért nem tudok Deviza számláról utalni? (mindjárt utánanézek, lehet találok rá váalszt:D nincs hozzá kártyám, csak maga a számla rajta elég pénzzel, de ki se tudom választani Direkt-en belül, mint Forrásszámla)

[ Szerkesztve ]

(#707) canniball válasza icons (#706) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam most (is) működik. Kissé lassan jelentkezik be (mindig), de működik. Más böngészővel/gépen is próbáld meg, hátha.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#708) icons válasza canniball (#707) üzenetére


icons
addikt

óó, örülök, hogy Chrome-mal kivételesen minden oldal rendesen megy, és még néha RAMom is marad:D
De ha nagyon nem fog menni, megpróbálom, köszi!

Ha másnak is lenne ilyen gondja: nem volt teljes jogosultság beállítva a deviza számlámra, ezért csak le tudtam kérdezni az egyenleget, átutalni és a másik 2 dolgot (amire már nem emlékszem:D) nem tudtam csinálni

SEPA egyszer felmerült a topikban, valaki tud róla bővebbet? Ahogy én vettem észre, elég drága, engem a gyorsasága most nem kárpótolt :)

(#709) Santi22


Santi22
tag

Üdv!
Nemrég csináltattam az OTP-nél egy folyószámlát (első alkalom), és amikor arra került a sor nem ütöttem pin-kódot, hanem lehetett kérni, hogy generáljanak egyet és majd postán küldik.

Nos megérkezett a kártya, de a pin kód nem vagy csak én nem találom. Valahol ugyanebben a borítékban kellene lennie?
Vagy hol keressem?

Bocs, ha nagyon láma a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#710) canniball válasza Santi22 (#709) üzenetére


canniball
nagyúr

Az valószínűleg külön jön, ha egy borítékban küldték volna akkor bárki lenyúlhatná és használhatná a kártyát. ;)

Ha mégsem jönne meg pár nap alatt akkor fejedben a leendő kóddal menj be egy fiókba és ott szerintem megoldják a dolgot.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#711) samfishR


samfishR
senior tag

Ti be tudtok lépni az OTP direct-be? nekem az sms azonosító beírása után csak forog, de nem megy tovább.. hiába nyomok frissítést.. :F

mod: na, 3perc után bejött....

[ Szerkesztve ]

(#712) stangli válasza samfishR (#711) üzenetére


stangli
senior tag

otp netbankja nagyon lassú, így szokj hozzá, ha még nem szoktál hozzá. :)

(#713) samfishR válasza stangli (#712) üzenetére


samfishR
senior tag

tudom, ilyen 15-20 secet szokott váratni, de nem 3 percet, mint akkor :( azóta már jó.

(#714) sonar


sonar
addikt

Hi,

Tegnap kaptam új kártyát és már PayPass funkicóval is gazdagodott a kártya.
Elvileg 5000 Ft-os limit van rá, de hiába lépek be a web bank-ba semmilyen infót nem találok ezzel kapcsolatban. Nálatok ez hogy működik?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#715) nepszter1


nepszter1
addikt

Meguntam a k&h bankot hogy sose tudok neten vásárolni a kártyámmal. Így azon gondolkoztam hogy nyitok egy számlát az OTP-nél méghozzá ezt a Junior kártyát mivel csak 19éves vagyok . Olyan kérdésem volna hogy mennyibe kerül hogy elmegyek és nyissak egy számlát ?Esetleg havi díjak vannak ? Átutalás mennyibe kerül?

(#716) sonar


sonar
addikt

Hi,

Ti sem kaptok SMS-t ha PayPass-szal fizettek?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#717) samfishR válasza sonar (#716) üzenetére


samfishR
senior tag

:N
kéne?

(#718) sonar válasza samfishR (#717) üzenetére


sonar
addikt

Ha már egyszer minden pénzmozgásról (kártyás fizetés, utalás...) kapok pont erről miért nem?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#719) Hegasus


Hegasus
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem? Próbálok bejelentkezni chromeból otp direkt-be (de próbáltam már, ie-ből, firefoxból, immár 3 hete egyfolytában) addig eljut hogy kérje az sms kódot, és már alatta meg fölötte fura "kódok" vannak, de miután bejelentkezem csak tölt tölt tölt és semmi, próbáltam fél órát hagyni, mindegyik böngészőben de semmi. Ja és persze voltam benn náluk is, de ott minden gond nélkül ment. Valami hiányzik ami kéne hogy itt is menjen...
Itt vannak a képek.

És próbáltam másik gépről, ott meg be tudott lépni.... mégis minek a hiánya csinálhatja ezt, hogy csak ezen a gépen nem tud így belépni...?

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#720) sonar válasza Hegasus (#719) üzenetére


sonar
addikt

Karbantartás volt most a hosszúhétvégén
Legalábbis többször láttam kiirva.
Nem lehet, hogy abba futottál bele?
Illetve próbáld ki, hogy a login résznél a Tranzakciónkénti azonosítást nem pipálod be.

Nekem egyébként megy (ubuntu + Firefox)
Karbantartás

Karbantartás miatt október 20-án (szombat) 02.00 és 06.00 között az OTPdirekt szolgáltatások Értékpapír műveletei, október 21-én (vasárnap) 01:00 és 02:45 között az OTPdirekt szolgáltatások, október 22-én (hétfő) 10:00 és október 23-án (kedd) 00:30 között pedig az OTPdirekt szolgáltatások Értékpapír műveletei nem lesznek elérhetőek.

Tájékoztatjuk, hogy 2012. október 25-én és október 29-én 01:00-07:00 között karbantartás miatt az OTP Bank által kibocsátott betéti és hitelkártyákkal nem lehet fizetni, ATM funkciókat igénybe venni (pl. készpénz felvét) és fizetni OTP-s internetes WebShop felületen. Az OTPdirekt internetes szolgáltatáson keresztül nem indíthatók bankkártyás lekérdezések és tranzakciók, valamint a Bankszámla műveletek sem érhetők el, ha van a számlakörben hitelszámla. Továbbá nem lesz lehetséges a honlapon az egyenleg- és számlakivonat, a SZÉP kártya és a Cafeteria egyenleg lekérdezése.
Ügyfeleink kiszolgálását a karbantartás alatt az OTPdirekt információs vonalunkon (06-1-3-666-388, +36-20/30/70-3-666-388, vagy vidékről a 06-40-366-388) és a Bankkártya HelpDesken (06-1-3-666-000, +36-20/30/70-3-666-000, vagy vidékről a 06-40-366-000) biztosítjuk.
Megértését köszönjük!

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#721) Hegasus válasza sonar (#720) üzenetére


Hegasus
senior tag

Ezzel már 3 hete próbálkozom... és másik gépen jó is, tehát valami baja van az én gépemmel és biztos, hogy köze van azokhoz a "kódokhoz", amik a képeken láthatóak, de a kérdés hogy mi a baja? Ilyen hibája nem volt senkinek?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#722) totyak


totyak
aktív tag

Valaki meg tudja mondani, hogy OTP Junior kártyánál mennyi az utalás díja? A múltkor meglepődve tapasztaltam, hogy rongyos 1600Ft után 210Ft illetéket, vagy mifenét vontak le. Na mondom az szép. Igaz, nem OTP-snek utaltam.

Tehát ami érdekelne, hogy milyen összeghatárok vannak utalásnál és azoknál mennyit von le, ha OTp-snek utalok, illetve, ha nem (pl. 10.000-ig 210 a levonás, 10001-től már 300. Ez csak egy példa, de ilyenre gondolok.)

Meg még azt kérdezném, hogy PayPal-ra utalás is pénzbe kerül-e? Gondolom igen, de azért inkább kérdezek.

(#723) canniball válasza totyak (#722) üzenetére


canniball
nagyúr

Lakossági bankszámlák költségei 2012.07.01-től

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#724) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne két személyi kölcsön igénylés között mennyi időnek kell eltelnie? Asszem van ilyen hogy 3 hónap vagy fél év de már nem emlékszem. Tudja ezt valaki?

(#725) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem tudok belépni a netbankba. Nálatok működik rendesen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#726) leslieke válasza leslieke (#725) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tárgytalan, megjavult.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#727) apollo12


apollo12
veterán

heló érdeklődnék, hogy szerdán neten keresztül küldeni szerettem volna pénzt egy axa számlára, de még ma se küldte át :W

csak annyi van ki írva az otp tranzakció ellenőrzés pontnál hogy várokozó

mikorra fogja megkapni? vagy mi lehet a gond ?

(#728) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Ha az Elvirán keresztül veszek vonatjegyet, akkor mindig kétszer jön az SMS a terhelésről. Más esetben csak egyszer, itt viszont mindig kétszer (a levonás természetesen csak egyszer történik meg).

Más is találkozott már ezzel? Ha másnál rendben működik (csak 1 SMS-t kap) arról is várnék infót.

[ Szerkesztve ]

(#729) akom válasza DeFranco (#728) üzenetére


akom
senior tag

Hi!

Ugyan ez a tapasztalatom nekem is.
Írtam e-mail-t az OTP-nek erről, de nem válaszoltak...

(#730) DeFranco válasza akom (#729) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nagyszerű. Mi meg fizessünk duplán... :U

(#731) akom válasza DeFranco (#730) üzenetére


akom
senior tag

Héten be fogok menni, mert az e havi üzenetdíjam 930Ft lett...
Megkérdezem ezt a dupla SMS-t is.
Tájékoztatlak a fejleményekről.

(#732) DeFranco válasza akom (#731) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszönöm, várom :R

(#733) Vesztor87 válasza Dark KillerX (#602) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Természetesen azonnal:)

(#734) efi99


efi99
senior tag

Üdv.
Az OTPDirekten kapott üzenet alapján 2013.01.01-től már nem 50 ezer, hanem 0 Ft fölött (vagyis mindig) jóvá kell hagyni a terhelést Mobil Aláírással, tehát sms-ben kapott kóddal.
Számomra nem derült ki a szövegből, hogy ez csop.beszedésire is vonatkozik-e, de ha igen, én ezért nem fogok felkelni hajnali 3-kor havi 10 alkalommal az biztos. :F

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#735) Vesztor87 válasza efi99 (#734) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ha nem válaszolsz arra az sms-re, akkor 24 óra múlva automatikusan teljesíti a beszedést annak megfelelően hogy van-e fedezet a számlán:)

(#736) efi99 válasza Vesztor87 (#735) üzenetére


efi99
senior tag

Micsoda?
Akkor semmi értelme. Ráadásul lejár a beszedés határideje is. Plusz nekem éjjel ne jöjjenek ilyen sms-ek.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#737) Vesztor87 válasza efi99 (#736) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Éjjel nem tudom hogy küld-e sms-t, gyanus hogy nem:) A másik, hogy a beszedés kontroll szolgáltatás úgy működik, hogy megadod x szolgáltató részére a csoportos beszedési megbízást, ő jelentkezik ezzel az OTP Bank felé úgymond, és a Bank ilyenkor megkérdi Tőled hogy engedélyezed-e vagy sem. Itt ha nemet mondasz, akkor a beszedés nem valós meg, ha igen, akkor teljesül. Ha nem válaszolsz, akkor a Bank megnézi hogy adtál-e beszedési limitet (adható ugye ez is), és ha a limit alatt van (vagy nincs limit) akkor a beszedés megvalósul megfelelő fedezet esetén. Ez így teljesen jó:) Kérdés?

(#738) efi99 válasza Vesztor87 (#737) üzenetére


efi99
senior tag

Értem én, hogy van beszedési kontroll (nem használom, mi a fenének ne hagynám jóvá a szolgáltatói terheléseket? Aki mindig jóváhagyogat az fut a vízórához minden sms-nél, hogy na stimmel-e? A szolgáltató elcsúszik 5 tizedesjeggyel esetére meg ugye ott a beszedési limit).
A netbankos értesítő elég tömör (vagy inkább pongyola) volt: ...terhelés esetén 0 Ft-tól: Mobil aláírás... A kivételek meg voltak adva: saját számlák között, lekötések meg még valami - most nem ugrik be - de a csop.besz nem.
Csak nagyon remélni tudom, hogy csak az esetileg és egyedileg indított átutalásokról van szó.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#739) DeFranco válasza efi99 (#738) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Javaslok valamit, nem vicc: az OTP honlapján van most már egy chat lehetőség. Egyszer valami kínom volt, és már annyira fájt, hogy belekattintottam.

Egyből kaptam élő ügyintézőt, talán azonnal, talán 1-2 percen belül, és tök korrektül válaszolt, tájékoztatott, mintha csak a bankfiókban lennék. Ki is néztem az ablakon, hogy melyik országban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#740) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Otp directbe ti be tudtok lépni ? 2 napja le is tiltottam magamat és még most se tudok belépni. Mindent jól adtam meg.

(#741) DeFranco válasza v!ct0y (#740) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én pont bent vagyok, most működik jól.

(#742) v!ct0y válasza DeFranco (#741) üzenetére


v!ct0y
veterán

akkor ismét várhatok 24 órát.... :W

(#743) akom válasza DeFranco (#732) üzenetére


akom
senior tag

Na voltam bent, és felvettek egy hibajegyet.
Azt mondta a hölgy, hogy majd kapok választ, és remélhetőleg minden második SMS díját visszaadják.
Lehet érdemes lenne neked is jelezni.

(#744) DeFranco válasza akom (#743) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszönöm, bemegyek akkor. Van valami speckó dolog, vagy csak simán közölni kell? Van-e valami trükk? Mennyi időre visszamenőleg adják vissza?

(#745) akom válasza DeFranco (#744) üzenetére


akom
senior tag

Nincs trükk, be se kell menni, telefonon is lehet intézni.
Nem mondtak időpontot, de gondolom az összeset.

(#746) CoRt3z


CoRt3z
tag

Hali, ha TV- veszek 0% THM-el, akkor csinalhatok olyat hogy egyszerre több havi reszletet kifizetek?

(#747) Vesztor87 válasza CoRt3z (#746) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Csekkes törlesztés? Hány havi részlet?

(#748) CoRt3z válasza Vesztor87 (#747) üzenetére


CoRt3z
tag

Nemtudom hogy csekkes-e, Auchanban van most ez az akció. 15 hónapra van.
Az ilyen hiteleknek van valami rejtett költsége? Ez lenne az elsô hitelem, még tudatlan vagyok. Az üzletbe még idô hiànyàban nem sikerült elmenni.
Kösz a vàlaszt.

(#749) Vesztor87 válasza CoRt3z (#748) üzenetére


Vesztor87
senior tag

És ott OTP-s hitel van? Ha igen, akár fizethetsz is hamarabb, de mivel ingyen hitel akkor miért fizetnéd ki hamarabb? Biztos ami biztos alapon 1 hónappal járhatsz előrébb, hogy véletlenül se maradj el vele:)

(#750) CoRt3z válasza Vesztor87 (#749) üzenetére


CoRt3z
tag

Igen, most az OTP-s van. Azert gondoltam en is, meg hogy minel hamarabb megszabaduljak a hiteltol. Koszi megegyszer.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.