Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#1101) canniball válasza szabogabor10 (#1100) üzenetére


canniball
nagyúr

A bankkártyával pont egy hete sikerült lukra futni és kaptam róla; webkártyám nincs azt nem tudom.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1102) energy4ever


energy4ever
addikt

OTP bankban tenyleg nincsen panaszkonyv?
Tortent tegnap bent egy vita, a pult mogott allo osszes ember figyelmetlensege miadt, es mikor kiakartam kerni a panaszkonyvet ramuvoltott(szo szerint ramuvoltott) a pult mogott allo no, hogy nincsen semmi fele panaszkonyv, se semmi mas hasonlo...

(#1103) ittakary válasza energy4ever (#1102) üzenetére


ittakary
nagyúr

Édesamányék az itteni fiók vezetőjével veszekedtek a múltkor. Konkrétan az történt, hogy a zárás előtt 20 perccel értek oda, erre a csávó ilyet engedett meg magának:

"Hát ilyenkor kell jönni, amikor már megyünk lassan haza?"

Azonnal mondta apám, hogy jó, akkor ezt így innen folytatjuk a panaszkönyvben. Illetve írtak volna, de szerintem nem volt, hanem emailt küldtek az OTP-nek valahova, ahonnan visszajött egy válaszlevél (postai), tele kamu virnyákolással, hogy mennyire rohadtul sajnálják, stb, de amúgy rohadtul leszarták, semmiféle díjkedvezményt nem ajánlottak fel, vagy ilyesmi.

Holnapra kész tényekkel jövök, hogy mi a reklamáció menete! De annyit kérek tőled, hogy ne hagyd ezt ennyiben, hanem igenis jelentsd be ezt a bunkóságot. Amúgy leírod bővebben mi volt a sztori? A vita normális keretek között zajlott, vagy azért provokáltál te is rendesen, és azért akadt ki ennyire a nő?

[ Szerkesztve ]

(#1104) energy4ever válasza ittakary (#1103) üzenetére


energy4ever
addikt

Koszonom segitsegedet, varom majd a konkretabb valaszodat! :R
Hardverapron lebeszeltem magamnak egy hirdetovel egy valamit, hogy hetfon ahogy nyit az otp befizetem neki az osszeget. Nyitas utan nem sokkal be is mentem a Csomori Auchanba az OTP-be(az van a legkozelebb). Leultunk varakozni baratnommel. Mivel baratnomnek kellet felvalltani is penzt, ezert mondtam neki, vizesse be o az osszeget. Mikor latta, hogy nincsen mar mas elotte varakozo a bankban(sot rajtunk kivul mas varakozo nem is volt) ezerr egy kiuresedett pult ele allt, jellezve azzal, hogy o kovetkezik. Par percig lapozgatta a pultos no az elotte levo papirt, majd hasonlo kedves szavakkal mondta, hogy oda faradhat a kovetkezo. Baratnom odament, leult kb meg fel percig lapozgatta a no a papirt. Ezzeleddig gond nem volt. De benyitott egy (roma) no, ket gyerekkel, odament baratnomhoz, hogy alljon fel mert o a kovetkezo. Erre az Otp-s no mondta, hogy nem latta, hogy varakozik a (roma) no, de ha ilyen surgos, akkor alljon fel baratnom, intezek el a dolgait, es ha elinteztek utana baratnom intezze tovabb! NA DE EZ MI A... :W Ezt kovetoen odamentem, szep szoval nyugofdt hangon kervenyeztem a panaszkonyvet, es meg ram is uvoltott a no, hogy nincsen panaszkonyv, es nincsen semmi hasonlo! Igaz ezutan nem kellet felallnia baratnomnek, es igazsagosan a (roma) no jott utanunk. De igy viselkedni nem lehet... :( Nemtudom hogy engedhetett meg maganak ilyet mikor en koszontem, o nem koszont, szep higadt szavaimat uvoltozo agresziv szavai kovette....
Rengetegszer megyek bankba befizetni,(hacsak a hardverapro moadti vasarlasokert), de ehhez hasonlo dologgal meg sosem talalkoztam, es remelem nem is fogok!

(#1105) ittakary válasza energy4ever (#1104) üzenetére


ittakary
nagyúr

na ehhez inkább nem is szólok hozzá semmit, különben megyek "pihenőre" ...

(#1106) energy4ever válasza ittakary (#1105) üzenetére


energy4ever
addikt

"Holnapra kész tényekkel jövök, hogy mi a reklamáció menete!"
Majd azert ezt ne felejtsed el, mert valahol ahol foglalkoznak is vele, szeretnem jelenteni.
Legalabb egy sorszamos automatat csinalnanak, es kesz. Az a no nem lenyeges nekem, nem vagyok bosszuallo tipus, we haragos, csak a bank mukodese, hogy sorszam nelkuli, az a legzavarobb!

(#1107) ittakary válasza energy4ever (#1106) üzenetére


ittakary
nagyúr

Na megkérdezve. Édesanyámék a központi ügyfélszolgálatot hívták fel, nyomkodták a gombokat, amíg emberrel nem beszéltek, utána pedig ott elmondták, hogy panaszt szeretnének tenni, hol tudják ezt megtenni -> nem kellett semmit csinálni, ott helyben felvették az adatokat, meg a történetet

Ennyit tudtam segíteni :)

Amúgy a válaszlevélben az volt, hogy az érintett alkalmazottat elküldték viselkedés-trainingre meg elnézést kérnek, de amúgy kb kitörölheted vele a fenekedet.

(#1108) energy4ever válasza ittakary (#1107) üzenetére


energy4ever
addikt

Koszonom! :R
Remelem azert itt korultekintobbek lesznek, es legalabb egy szamsor automatat beraknak majd...

(#1109) Varoz


Varoz
őstag

Ezek után kérdezze meg valaki, hogy miért nem szeretem az OTP-t. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1110) Vesztor87 válasza Varoz (#1109) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Sajnos 1-1 negatív dolog nagyon le tud húzni egy egész márkát/brandet stb-t. Nyilván ha kedves valakivel egy dolgozó, az természetes, de ha negatív tapasztalata van az inkább megmarad.

(#1111) Varoz válasza Vesztor87 (#1110) üzenetére


Varoz
őstag

Tőlük most látom először, de személyes tapasztalat is és ismerősöknek is tapasztalata ez. Ez ellen vagy tesz az OTP vagy nem. De ha nem akkor így járt. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1112) luciferk válasza Varoz (#1109) üzenetére


luciferk
senior tag

Miért nem szereted az OTP-t.? ;]

(#1113) fulton


fulton
addikt

Sziasztok
nem tudja valaki otp direktben hol tudom megnezni a swift kódom?
külföldröl utalnanak nekem. Ahoz kell AZ Iban kód vagy mi

(#1114) luciferk válasza fulton (#1113) üzenetére


luciferk
senior tag

Lekérdezések / Számlakivonatok / Lekérdezés / Megnyitás és megnézed. ;)

Pl: az enyém így néz ki= NET SZÁMLACSOMAG - FEDEZETI SZÁMLA SZÁMLAKIVONAT
SZÁMLASZÁM: 1177XXXX-XXXXXXXX IDÕSZAK: 14.03.02-14.04.01 IBAN: HU39 1177 XXXX XXXX XXXX 0000 0000 BIC(SWIFT)KÓD: OTPVHUHB DEVIZANEM: HUF

(#1115) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyant, hogy miután hívom az OTPdirekt tel.számot és beírom a kártyaszámom utolsó 10 számjegyét és a telekódot (elvileg alapból a számlaszám utolsó 3 számjegye), bemondja, hogy "köszönöm" és bontódik a hívás? Nagyon furcsa.

A másik: mi ez a 7 számjegyű titkos azonosító? Amikor voltam benn szerződést kötni, be kellett írjak egy alap 7 számjegyű kódot, de netbankon ezt azonnal meg kellett változtatnom. Az új jelszóban viszont vannak betűk is. Akkor most milyen titkos jelszóra gondolnak? :W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1117) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#1115) üzenetére


szabogabor10
veterán

Annyit hozzátennék, hogy a hiba a 4-es, azaz OTPdirekt-tel kapcsolatos ügyintézésnél történik, de a Telekódot a 2-es menüben érdekes módon meg tudtam változtatni.

Egyébként külön kell szerződni az OTPdirekt netes és telefonos szolgáltatásaira? Azaz 2 jelszót kellett volna megadnom szerződéskötéskor (egy alapot a netbankhoz, amit meg kell változtatni és egyet a telefonos ügyintézésekhez)? Mert velem csak 1 jelszót (netes) adatott meg a nő.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1118) luciferk válasza szabogabor10 (#1117) üzenetére


luciferk
senior tag

A szerződéskötéskötéskor az ügyintéző kérdezte tőled, hogy az otpdirekt netes szolgáltatáson kívűl igényled e az otpdirekt telefonos szolgáltatást is? mert ha nem, akkor csak otpdirekt netes szolgáltatásod van és így telefonos titkos jelszavad sem lehet vagyis a telefonos szolgáltatást nem tudod igénybe venni. Elsétálsz a legközelebbi otp-s bankfiókba a bankkártyáddal együtt és igényled az otpdirekt telefonos szolgáltatást, megadod a csak számjegyekből álló 7 számjegyű titkos jelszavad, ezután már a titkos jelszavad ismeretében tudod használni a telefonos szolgáltatást is. A telefonos szolgáltatással kapcsolatban [ide] is bekukkanthatsz.

(#1119) szabogabor10 válasza luciferk (#1118) üzenetére


szabogabor10
veterán

Most megnéztem a szerződést, be van ikszelve az OTPdirekt telefonos része is. Most azt nem tudom, hogy csak 1 jelszót kell megadni szerződéskötéskor, és az mindkét szolgáltatásra (netbank, telefon) érvényes, vagy külön kell megadni 1-1 jelszót mindkét szolgáltatáshoz. Itt dőlhet el, hogy valóban van-e telefonos szerződésem is. Mert tőlem csak 1 jelszó begépelését kérte a nő, és azt mondta, hogy meg kell változtassam interneten keresztül (a telefonos részről egyáltalán nem beszélt).

Köszi, néztem már ezt az oldalt, sajnos sokkal okosabb nem lettem, mintahogy az OTPdirekt ÁSZF-étől sem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1120) luciferk válasza szabogabor10 (#1119) üzenetére


luciferk
senior tag

A szerződés nem utal arra, hogy a megadott titkos jelszó a netes és a telefonos szolgáltatásra egyaránt alkalmas? bár érdekes lenne ha mind a két szolgáltatásra akalmas lenne mert a netesre 8 számjegy vagy karakter adható meg akár vegyesen, míg a telefonosra csak 7 számjegy adható meg.

(#1121) szabogabor10 válasza luciferk (#1120) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos semmi nincs a jelszóról a szerződésben, csak a netbankos 7 jegyű azonosító van rajta, semmi más. Az engedélyezett csatornáknál be van ikszelve a telefon is az internet mellett.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1122) luciferk válasza szabogabor10 (#1121) üzenetére


luciferk
senior tag

Hát akkor meg kell kérdezned az otp fiókban az ügyintézőtől, hogy kell e a telefonos szolgáltatáshoz külön jelszó vagy sem. Nekem más titkos jelszó van a netes szolgáltatáshoz és más titkos jelszó van a telefonos szolgáltatáshoz, bár én vagy 15 éve kötöttem a szerződést.

(#1123) szabogabor10 válasza luciferk (#1122) üzenetére


szabogabor10
veterán

Biztos, hogy a jelszó miatt van a gubanc, mivel azelőtt szakad meg a hívás, mielőtt bekérné a véletlenszerű 3 számjegyet a 7-ből. Sajnos ebből bankfiók lesz, de csak kedden. :W
Köszi a segítséget.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1124) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Újabb OTP-s élménemet osztom meg: észrevettem, hogy nem jött SMS, amikor hozzárendeltem a webkártyámat a PayPal fiókomhoz, és megterhelték az 1 dollárral, illetva a 400 Ft-tal a kártyámat. Na voltam ma a bankfiókban, hogy állítsák be a kártyakontrollt az alszámlára is. Azt mondta a nő, hogy nem lehet, de azért csinált egy beállításfrissítést, hátha mégis jó lesz. Utána chat-en is megkérdeztem ugyanezt, azt a valaszt kaptam, hogy csak hitelkártyákhoz és normál bankkártyákhoz lehet beállítani az SMS értesítést, de webkártyához nem.
Most hozzárendeltem az Apple ID-mhez a webkártyát, és láss csodát: azonnal jött az SMS a zárolásról. Ennyit az ügyintézőkről. :)) :W

Ha már a PayPal hozzárendeléskor is jött volna SMS, most nem kellene várnom, hogy lekönyveljék végre a tranzakciót a kód miatt, mert az SMS-ben az is benne lett volna. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1125) dptrsk válasza szabogabor10 (#1124) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha felhívod az OTPdirektet ott kérsz ügyintézőt, elmonodod, hogy egy bankkártyás tranzakció adataira lenne szükséged megmondják beazonosítás után!

(#1126) luciferk válasza szabogabor10 (#1123) üzenetére


luciferk
senior tag

A telefonos titkos jelszó gubanc megoldódott?

(#1127) szabogabor10 válasza luciferk (#1126) üzenetére


szabogabor10
veterán

Végülis igen. De ez se ment ám simán: előadtam a bánatomat, rögtön gondolták, hogy az a gond, hogy nincs megadva jelszó. Csakhogy az új POS-okon nem lehet ám jelszót megadni, csak a régieken. Erre megkérdezett a nő pár kollégát, hogy van-e még a bankfiókban régi POS. Nagy nehezen pár perc után kiderült, hogy van még 2 a hátsó pultoknál. Átirànyítottak, megadtam a jelszót, és megoldódott a probléma. Először kérdezte, hogy nem használom a netbankot? Mondom dehogynem, csak nem akarok minden kérdésemmel / problémámmal bankfiókba mászkálni, mivel a chat nem alkalmas hivatalos ügyintézésre. No comment.. Néha tényleg úgy érzem, hogy nem a legmegfelelőbb emberek ülnek a bankfiókokban...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1128) Keem1 válasza szabogabor10 (#1127) üzenetére


Keem1
addikt

"Néha tényleg úgy érzem, hogy nem a legmegfelelőbb emberek ülnek a bankfiókokban"

Nem csak a bankfiókokban (pl. Magenta telkó, digi üszolg)...

(#1129) Superhun


Superhun
addikt

Sziasztok!

Junior csomag esetén, OTPDirekten keresztül végezve mennyibe kerül ez? :R

- 7*24 órás, OTP bankkártyák közötti azonnali átutalás

(#1130) szabogabor10 válasza Superhun (#1129) üzenetére


szabogabor10
veterán

Netbankon keresztül ingyenes.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1131) Vesztor87 válasza Superhun (#1129) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szia!

Természetesen érkezik a segítség, itt tudod megnézni. A mindenkori hirdetmények itt elérhetőek, kérdés előtt célszerű ezt megnézi.
A díj megegyezik az átutalás díjával:)

[ Szerkesztve ]

(#1132) dptrsk válasza Superhun (#1129) üzenetére


dptrsk
addikt

Saját számlák között: 0,1%(135/1353Ft)
Nem saját számlák között: 0,4%(186/4994Ft)

(#1133) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#1130) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nabazze. Ezt nem is tudtam. Akkor ezek szerint csak saját számlák (pl. főszámla és webKÁRTYA számla) között ingyenes. Sorry. :B

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1134) Superhun válasza Vesztor87 (#1131) üzenetére


Superhun
addikt

Igen, ezeket néztem, de kifejezetten ezt az utalási módot nem találtam a listában. Nekem nem volt egyértelmű, hogy ez a szolgáltatás azonosítható a sima utalással. :)

Köszönöm a választ!

(#1132) pietrasko: neked is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#1135) Vesztor87 válasza Superhun (#1134) üzenetére


Vesztor87
senior tag

:C
Tudom még ajánlani a simple számlát, most az utalás is ingyenes, meg a szla vezetés egyébként is az:)

(#1136) szabogabor10 válasza Vesztor87 (#1135) üzenetére


szabogabor10
veterán

Persze csak akkor ingyenes, ha teljesíti a köv. feltételeket:

- minimálbérnek megfelelő jövedelem számlára érkezése, amennyiben a számlatulajdonos még nem töltötte be a 35. életévét,
- minimum 150.000 Ft összegű jövedelem számlára történő érkezése, amennyiben a számlatulajdonos betöltötte a 35. életévét

Ha ezek nem teljesülnek, 722 ill. 833 Ft a számlavezetési díj, ami nem annyira kedvező. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1137) Vesztor87 válasza szabogabor10 (#1136) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Egyértelmű, de minden számlacsomagnak megvannak a feltételei. :DD

(#1138) albiosz válasza Vesztor87 (#1135) üzenetére


albiosz
őstag

Utalás ingyenes? 0,3 úgy tudom.

(#1139) szabogabor10 válasza albiosz (#1138) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, mostmár 0.3%. Csak a 2013.01.01. előtt kötött Simple szerződéseknél ingyenes az utalás.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1140) dptrsk válasza szabogabor10 (#1139) üzenetére


dptrsk
addikt

De most ingyenes az online tranzakciós csomag. Igy mindenkinek ingyenes lehet

[ Szerkesztve ]

(#1141) canniball válasza dptrsk (#1140) üzenetére


canniball
nagyúr

Honnan ez az infó? Itt nem írják hogy ingyenes lenne...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1142) dptrsk válasza canniball (#1141) üzenetére


dptrsk
addikt

[url=https://www.simple.hu/static/simple/download/Online_Tranzakcios_cs_akcios_20140401.pdf]itt[/url]

Bocsi telorol vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1143) canniball válasza dptrsk (#1142) üzenetére


canniball
nagyúr

És valóban, köszönjük az infót!
A kiegészítő csomagok még mindig csak a megrendelést követő hó elsején kelnek életre?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1144) dptrsk válasza canniball (#1143) üzenetére


dptrsk
addikt

Úgy tudom, igen, csak következő hó elejétől él a változtatás a kedvezmény csomagoknál.

(#1145) canniball válasza dptrsk (#1144) üzenetére


canniball
nagyúr

Elég szomorú, igazán változtathatnának ezen, nem értem miért kell ezzel szívatni a népet. :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1146) dptrsk válasza canniball (#1145) üzenetére


dptrsk
addikt

Én sem értettem az elején, de talán az az oka, hogy havidíjas csomagok és esetleg lenne olyan aki bekapcsolja 1 napra elutal mindent majd kikapcsolja(az online tranzakcios csomagot, ha több nap utal akkor mindig 1-1 napra kapcsolja be), ezt képezld el több tízezer ügyfélnél, a rendszer is leterhelődne, s valljuk be ez a rendszer kijátszása lenne. S ha hó közben kapcsolod be, mi alapján számlázzon? Lehet hogy amikortól bekapcsoltad 10szer annyit utalsz, mint az akinek már aktív, 2 hónapja aktiválta s ebben a hónapban a teljes díjat fizeti. Vagy neked is számlázza ki a teljeset, de akkor meg veled szemben nem fer, hogy fele annyi napig használhatod csak és ugyan annyit fizetsz érte. Talán ezért van az, hogy ami a hó utolsó napján aktív, az aktiválódik be kövi hónapra.

Nem csak a tranzakciós csomagról van szó, hanem bármelyikről(csak az volt "kéznél").
A bank így próbál védekezni, a kiskapuk ellen, illetve így informatikailag is sokkal könnyebb megvalósítani szerintem.

(#1147) canniball válasza dptrsk (#1146) üzenetére


canniball
nagyúr

Más csomagoknál tudnak töredék hónapot számolni, itt is tudnának ha akarnának.
Én pl. nem utalok annyit hogy megérje előfizetnem a nevezett kiegészítő csomagra. Ingyen persze nem tiltakozok ellene, nem vagyok a pénztárcám ellensége. De ha most kérem, majd júni. 1-én kitalálják hogy vége az akciónak akkor is ki kell fizetnem az egész hónapot...
Vagy ott van pl. az sms-csomag. Részben azért váltottam simple-re mert előtte már kétszer annyit fizettem az sms-ekért mint a net csomag havidíjáért. Váltáskor jeleztem is ezt a bankban és kértem az sms-csomagot, mire közölték hogy azt ott nem lehet, majd ha megtörtént a váltás akkor én tudom a neten aktiválni; persze várnom kellett a köv. hóig hogy aktiválódjon és addig fizethettem az sms-ket.
Summa summarum: ez az én szememben semmi más mint az ügyfelek újabb lehúzása.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1148) wiggen123


wiggen123
aktív tag

A simple oldalon megadott utalások SMS megerősítőkódjai gyakran tűnnek el? Már nem az első, hogy nem jön az SMS... :( Nagyon szomorú vagyok. :(((

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#1149) Vesztor87 válasza wiggen123 (#1148) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ha egy korábban már könyvjelzőként elmentett számlaszámra utalsz, nem küld sms-t!

(#1150) wiggen123 válasza Vesztor87 (#1149) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Első alkalom volt, nem korábbi.
A könyvjelzőt azt hogy érted? A simple.hu-n Űrlap néven fut az elmentett célszámlák.

Jól értem, hogy akkor, ha Űrlapra elmentek valakit, akkor oda sms megerősítés nélkül utalhatok? Mert ez elég gáz akkor.
Következő hónapban kiderül...

[ Szerkesztve ]

Sometimes you win, sometimes you learn.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.