Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#351) Chieftec


Chieftec
őstag

Hali

Netbankban eszrevettem egy fura dolgot.

Ugye vegig lehet kovetni a tranzakciokat. Ma jott a szamlamra x ft. Ki van irva, hogy akkor az uj konyvelt egyenleg y ft. A rendelkezesre allo egyenleg pedig y-100000.

Aki hasznalja a feluletet az meg fogja erteni mirol beszelek, ha nem akkor szurok be kepet!

(#352) Ariadne válasza Chieftec (#351) üzenetére


Ariadne
őstag

Milyen banknál vagy?
Ilyen mínusz összeget így elsőre akkor tudok elképzelni, ha van egy költés, levonás, ami még nincs elkönyvelve. Pl. ha kártyával fizetett az ember. Nem lehet ez a helyzet?

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#353) tupacamaru válasza Chieftec (#351) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem ez azt jelenti hogy minusz 100000-ig mehetsz. (A,B,C Hitel) Már ha van ilyened. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#354) Ariadne válasza tupacamaru (#353) üzenetére


Ariadne
őstag

Akkor y+100000 lenne szerintem. :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#355) ollie válasza Chieftec (#351) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami miatt zárolva van az a bizonyos 100 rugó a számládon. Gondolom. Mindenesetre kérdezz rá a bankban.

***

(#356) Chieftec válasza Ariadne (#352) üzenetére


Chieftec
őstag

OTP Enis erre gondoltam, mert tankolast meg boltban vasarlast nemteszi be a tranzakciok koze. De utolso tankolas 5 napja volt kb. Azota nem kerult osszhangba a ket osszeg?

(#357) Chieftec válasza ollie (#355) üzenetére


Chieftec
őstag

Moci biztositas szamlan van.. Annak lehet koze hozza?

Most nezem irja is, hogy zarolva van..

[ Szerkesztve ]

(#358) Chieftec


Chieftec
őstag

Ezt talaltam: [link]

(#359) Ariadne válasza Chieftec (#358) üzenetére


Ariadne
őstag

A zárolás azonosítója alapján egész biztos, hogy meg tudja mondani a bankod, hogy mi az alapja, ez a legtisztább megoldás. :K Netbankból is biztos lehet üzenetet küldeni a banknak, vagy ha van telebankod, az is jó erre. Az én bankomnál legalábbis ilyen esetben rögtön hívom őket telefonon, és már mondják is a megoldást, de a netbankon belülről is lehet levelezni velük.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#360) Chieftec válasza Ariadne (#359) üzenetére


Chieftec
őstag

Ertem! Kosz Fonok!

(#361) Chieftec


Chieftec
őstag

Nah megkerdeztem, csajszi nem volt a helyzet magaslatan. Annyit mondott, hogy kulfoldi vasarlas miatt van zarolva, de a megadott idopontokon fel lesz oldva!

(#362) Ariadne válasza Chieftec (#361) üzenetére


Ariadne
őstag

Hát nem akartalak előre ijesztgetni azzal, mennyire szoktak a helyzet magaslatán lenni az otp ügyintézői. :U Ilyenkor újra próbálkoztam később. Szerintem meg kellene tudnia mondani, mikortól, kinek a javára van a zárolás. Főleg mert ha nem te vásároltál vele, akkor valaki visszaélt a kártyáddal...

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#363) Chieftec válasza Ariadne (#362) üzenetére


Chieftec
őstag

Megneztem paypalba is ezek tenyleg kulfoldi vasarlasok voltak, de nem ertem minek kell akkor 3 hetre zarolni azt a penzt..

(#364) cocka válasza Chieftec (#363) üzenetére


cocka
veterán

A válasz egyszerű:

Mert ők OTP és szemrebbenés nélkül bármit megtehetnek. ;]

Ha nem tetszik lehet váltani. :P

(#365) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#336) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kis off, de kb most fogtam fel, hogy miért volt nyáron ez a problémám :D Tulajdonképpen egyszerű a válasz...Visa Electron-om van ami Forint és Dollár alapú én viszont angol fontot próbáltam utalni és valószínűleg ezért volt a kártyahiba :B

(#366) cocka válasza Darth_Revan (#365) üzenetére


cocka
veterán

Már ne haragudj hogy ezt írom, de itthon nem tudsz font alapú bankkártyát kérni. Tehát a kártyahiba szempontjából irreleváns az, hogy milyen alapú bankkártyával hiúsult meg a fizetés.

Főleg hogy ha fontban vásárolsz, akkor akár MC, akár Visa kártyád van, mindig így néz ki a konverzió:
GBP-> USD-> HUF (ha forintszámlád van)
GBP->USD->EUR (ha eurószámlád van)
GBP->USD->GBP (ha fontszámlád van)
GBP->USD (ha dollárszámlád van)

(#367) Darth_Revan válasza cocka (#366) üzenetére


Darth_Revan
veterán

akkor fogalmam sincs, mivel mikor dollárt utaltam ugyanezzel a módszerrel akkor gond nélkül elment... :(

[ Szerkesztve ]

(#368) Ariadne válasza cocka (#366) üzenetére


Ariadne
őstag

Hmm. Én úgy tudom, az MC kártya euró alapú, vagyis nincs dollárra/ról konverzió, hanem euróval megy a dolog. :F

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#369) cocka válasza Ariadne (#368) üzenetére


cocka
veterán

Akkor euró alapú, ha a cuccért amit veszel vagy a szolgáltatásért amit igénybe veszel euróban kell fizetni. Minden más esetben dollár alapú. (kivéve ugye a forintot)

(#370) Ariadne válasza cocka (#369) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem, egész pontosan ha euró zónában fizetek euró, azon kívül dollár.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#371) cocka válasza Ariadne (#370) üzenetére


cocka
veterán

Annak oka volt, hogy így fogalmaztam.

Példa: Ha én itthonról lekattintok valamit ebayen, amiért euróban kell fizetni, akkor nem vagyok az eurózónában mégis euróban kell fizetni. ;)

(#372) Chieftec válasza Chieftec (#363) üzenetére


Chieftec
őstag

Nah hatha erdekel valakit..

Tenyleg kulfoldi vasarlasok miatt voltak zarolva de par nap mulva eltuntek a listabol..

(#373) madface


madface
csendes tag

Üdv emberek!

Az OTP-től meneküljön mindenki!

Történt ugyanis hogy 2008. áprilisában befáradtam hozzájuk és felvettem egy bizonyos összeget, forint alapon ......és "elvileg" fix havi díjjal (az ügyintéző direkt kikalkulálta nekem az összeget)!!!! Miért is írom azt, hogy elvileg fix havi díjjal? Nemsokára kiderül! A felvétellel nem volt semmi probléma, fél nap alatt elintéződött, nagyon nyájasak voltak ....stb.!!! A felvételkor direkt rákérdeztem hogy biztos nem változik a törlesztő részlet, azt mondták nem és a szerződésben sem találtam semmi erre utaló részt! Azon az 1 lapon, ami a szerződés volt!

Fizetgettem szépen, nem is aggódtam a törlesztés miatt, mivel úgy választottam meg a futamot és összeget hogy ne okozzon gondot! Erre, az eltelt fél évben már másodjára küldenek levelet hogy megváltoztatják az ügyviteli kamat mértékét, aminek hatására a szerződésben foglalt összegnél már kb. 3000 HUF-tal fizetek többet!!!!! Mindezt fél év alatt!!!!
A mai napon szépen befáradtam az illetékes hivatalba, mondom neki ("ügyintézőnek") hogy miért emelkedett meg az ügyviteli kamat fél év alatt már másodjára, mert én elvileg fix havi törlesztős hitelt vettem fel.....vittem magammal minden papírt amit a megkötéskor kaptam (a szerződés, ami a lényeg, csak 1 db A/4 -es lap).....elvette a szerződést, végigolvasta....de előtte mondta hogy biztos nem fix csak én emlékszek rosszul (haha :S).......na, a papírfecnit végigolvasva mondta hogy nem találja az erre utaló részt de megnézi a gépben!!!!! Kb. 5-6 perc klikkelgetés után mondta hogy: ja, igen, nem fix .....ha az lenne, oda lenne biggyesztve egy "fix" szó a havi törlesztő részlet elé a szerződésben!!! És hogy nem tehet ellene semmit.
Mondom neki: akkor ha jól gondolom akkor ez fog menni most már mindíg....emelgetnek fél vagy negyed évente! Azt mondta hogy ezt ő nem mondhatja, mert nem ő dönti el (mondjuk ezt gondoltam).
Ezután kinyomtatott nekem kb 15 oldalnyi üzletszabályzatot és odaadta, hogy ebben benne van! Mondom "fasza"! Aztán meg nézett rám, hogy mit akarok még ott!! Ennyi :((( !!!

Összefoglalva: kötöttem egy "elvileg fix havidíjú" szerződést és az OTP önhatalmúlag, csak úgy, növeli a fizetni valómat! Bele se merek gondolni, hogy mennyi lesz a szerződés lejártakor, ha már fél év alatt +3000 HUF-tal emelkedett a törlesztés mértéke és nem tudom visszatartani a plussz összeg levételét, mivel automata az egész!!!!

A TV Ügyvédjében láttam egy hasonló esetet, egy nyugdíjas nővel történt meg, neki is megváltoztatták az ügyviteli kamat mértékét fél év után .....így most már 6000 HUF-tal fizet többet, pedig ő "elvileg" fix törlesztésű hitelt vett fel! De az adásban nem volt rá megoldás, sőt még az OTP sem képviseltette magát (persze nem először, vagyis még soha)!
Az adás linkje: (remélem működni fog)

http://www.mtv.hu/magazin/cikk.php?id=304807

Kérlek okuljatok az esetemből de legfőképp ha vki tud vmi megoldást az OTP megszívatására (persze törvényesen) és az én problémámra, kérlek segítsen! Nem akarom abbahagyni a dolgot!! Ha emlékeim nem csalnak volt már az OTP megbüntetve a bíróság által vmi szem@tség miatt, amit a lakossági ügyfelek ellen követett el!

Előre is köszönöm!!!

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi."

(#374) rii


rii
nagyúr

hello

havernak kellene átultalnom angol számlájára pénz, otp-s számlám van.

mondjuk 20.000 ft setében mennyibe fog ez fájni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#375) cocka válasza rii (#374) üzenetére


cocka
veterán

Mi lenne ha megnéznéd a díjszabást az otp honlapján? :DD

(#376) rii válasza cocka (#375) üzenetére


rii
nagyúr

:(

és az hol van?

nem találtam semmit ... tök jó, hogy te tudsz valamit, és semmit nem mondanál, vagy linkelnél, hanem hagysz továbbra is bénázni ... ha meg nem tudsz semmit, akkor túrónak kell beleszólni, nem mikrofon, tudod ....

beírtam keresőbe .. díjszabás
semmit nem adott ki, miben benne lehetne amit keresek ....

( Díjbeszedő számlafizetés
Főtáv számlafizetés
Önkormányzati hitelezés
Telefonkártya feltöltés
Vodafone számlafizetés
Pannon számlafizetés
OTP Garancia utasbiztosítás
Jelzáloghitel )

továbbá néztem a lakossági szolgáltatásokat ...

van a
- junior szolgáltatás
- preimum szolgáltatás
- private banking
és a
- lakossági szolgáltatások (de itt is csak folyószámlák voltak, meg hitelek, és megtakarítások ... )

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#377) cocka válasza rii (#376) üzenetére


cocka
veterán

Azt gondolom sejted, hogy a banki díjszabásokat általában olyan link alatt kell keresni, hogy Kondíciók. Ott pedig lakossági bankszámlák költségei.

[link]

2. oldal:

Eseti átutalás:

bankon kívül devizában és külföldre forintban:(bankban) 0.2% min. 2200 Ft max. 35000 Ft
bankon kívül devizában és külföldre forintban: (telefonon) 0.15% min. 2200 Ft max. 35000 Ft
bankon kívül devizában és külföldre forintban: (interneten) 0.1% min. 2200 Ft max. 35000 Ft

Gondolom az átszámítást devizaeladási árfolyamon nyomják. Ha mondjuk GBP devizaszámlád van, akkor is ugyanennyi, ill. a mindenkori árfolyamnak megfelelő összeg GBP-ben.

De ezt mind-mind meg lehet tudni a fent belinkelt kondíciós listából.

(#378) cocka válasza rii (#374) üzenetére


cocka
veterán

Ezek után marha nehéz megállapítani, hogy mennyi lesz. 2200 Ft. mivel még az összeg 0.2%-a sem haladja meg a 2200 Ft-ot.

Az viszont már erősen kérdéses, hogy vajon az idegen bankköltségeket is rád lőcsölik-e.

(#379) rii válasza cocka (#377) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm!


tök hülye vagyok pénzügyekben, dzsíbípí, meg tsai.
a fôrum meg nem arról kellene, hogy szóljon, hogy elküdjük a másikat google-re meg mindenfelé zabot hegyezni ...

nem errôl szól.

de téynleg nagyon köszi az információt!!
fél évig nézegethettem volna az oldalt, akkor se tudom, hogy a kondíciók alatt kell keresni

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#380) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali all!

Egy olyan problémám volna h a böngészőm elfelejtette a kb 1éve beírt azonosítómat. Így nem tudok belépni netbankba, ezt hol tudom újra megnézni/megkérdezni? :F
Köszi
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#381) Ariadne válasza runner 125 (#380) üzenetére


Ariadne
őstag

Megnézni nem tudod szerintem, hanem a bankban kell újat kérni. Ha jól tudom...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#382) runner 125 válasza Ariadne (#381) üzenetére


runner 125
nagyúr

Faxa...
Úgy tudom a szerződéskötési lapon rajta van, de azt meg nem találom sehol.. :O
Ááááá.. :W
Azért köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#383) lúzer válasza madface (#373) üzenetére


lúzer
veterán

ha valaki megy hitelért, vegye fel diktafonra a beszélgetést!
aztán mehetnek a ....

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#384) Chieftec


Chieftec
őstag

Csaoo

Az lenne a kerdesem, hogy ha boritekban rakok be lovet az automataba akkor az mennyi ido alatt jelenik meg a szamlamon?

(#385) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Hol tudom megnézni az OTP honlapján belül, hogy milyen bankszámlaszámra utaltam? A számlatörténet sajnos nem írja! Előre is köszi a válaszokat! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#386) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#385) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Már tárgytalan, mert megtaláltam az igazoló szelvényt, amin rajta volt az a bankszámlaszám, amit kerestem!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#387) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Hello!

OTP junior kártyámról először levontak 6 Forint havidíjat, most meg 66 Forintot készpénz felvétel miatt. Itt csak az a bökkenő, hogy Nekünk azt mondták semmi díja nincs.

A havidíj miatt már voltunk bent náluk, azt mondták Ők sem tudják, hogy mi az, jóváírják az összeget. Most meg ez. Miért vonhatnak le? :F

DIÓ!

(#388) kraftxld válasza nomotmo (#387) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet nem saját (OTP) automatából vettél fel pénzt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#389) nomotmo válasza kraftxld (#388) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Dede, onnan vettem fel. :F

DIÓ!

(#390) kraftxld válasza nomotmo (#389) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Akkor passz, olvasd végig a web-en a számlához tartozó FAQ-ot, ha meg továbbra is csinálják akkor vidd át a számlát értelmesebb bankba.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#391) (Darkwood) válasza kraftxld (#390) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"ha meg továbbra is csinálják akkor vidd át a számlát értelmesebb bankba."

Ott a pont! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#392) nomotmo válasza (Darkwood) (#391) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Köszi a segítséget, ultra gyorsak vagytok. :C
Anya is OTP-s, ezért nyitottunk nekem ott számlát nekem is. Poén, 1 hónapos a kártyám és szivatnak... :F
Melyik jobb bank?

DIÓ!

(#393) Ariadne válasza nomotmo (#392) üzenetére


Ariadne
őstag

Bármelyik... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#394) nomotmo válasza Ariadne (#393) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Az OTP ilyen retek lenne?

DIÓ!

(#395) cocka válasza nomotmo (#387) üzenetére


cocka
veterán

Áthintáztak.

Mi lenne ha elolvasnád a kondíciókat?

Folyószámlákra vonatkozó díjak: [link]

Bankkártyákra vonatkozó díjak: [link]

OTPdirekt (magyarul net-, tele- és mobilbank) díjai:

[link]

A többi lista juniorosokat nem érint.

Összefoglalva emlékeim szerint: 450 Ft a bankkártya éves díja,
átutalás netbankban:
bankon belül 0.1% min. 115 Ft / max. 1150 Ft
bankon kívül 0.1% min. 190 Ft / max. 3150 Ft

A többi csatornán ettől csak drágább.
Kp. felvét saját ATM-ből: 25 Ft + 0.45% de max. 500 Ft
Idegen ATM-ből fixen 530 Ft (asszem 1 felvét OTP ATM-ből ingyenes)

A netbanknak ugyan nincs havi díja, de ha smseket is kérsz a kártyahasználatról vagy a számlamozgásokról, akkor azok 11-13-10 Ft/SMS. Amit of course hogy a hó végén egyben terhelnek a számládra.
Szóval nem ám fenékig tejfel az OTP junior csomagja, arról nem beszélve, hogy máshol majdnem 190 Ft pl. a havi számlavezetési díj. Tehát elég ha minden hónapban netbankból átutalsz egy nem OTP-s számlára és máris nem éri meg.

(#396) mephi666 válasza nomotmo (#392) üzenetére


mephi666
nagyúr

leírom a sztorim... 2008 márciusban vettem fel asszem 1.3millát frank alapon 7évre kb 135chf/hó-s részlettel... (otp-től) elvileg FIX kamatozású volt és csak árfolyamkockázat szívathat... erre elkezdtek rajta emelgetni... szeptember és december között 3szor... :W majdnem 170frank lett belőle és az árfolyam is magasabb jóval... 20ezrek helyett 33ezret is fizettem már... rohadt egy szemét banda... náluk az ügyfélnek semmi joga nincs, viszont ők akkor és azt módosítanak, amit akarnak... a rajfájzennél viszont ott a lakáshitelem, ők kapásból sokkal korrektebbek, mert tényleg csak az árfolyamváltozás miatt fizetgetek többet... ők előre fél évre kiszámolják mindig a részletet és a közben felmerülő +/- -t a hátralevő időre terhelik rá, hogy ne szívhasson az ember hirtelen nagyot... mellesleg amikor idén emeltek, felhívtak és ajánlottak egy lehetőséget, hogy most 30-40ezres szerződésmódosítási díjat elengednek, ha módosítani akarom a futamidőt... így is 25évre vettem fel, nem éltem vele... de legalább örültem, hogy tisztességesebben bántak velem...
azt meg bánom, hogy a személyi kölcsönt nem tőlük vettem fel... otp-nél akartam maradni, mert már vagy 10-15éve náluk van számlám, ott vagyok nyugdíjpénztártag is meg minden... de ha előre tudtam volna a következményeket, tuti beintek nekik... nálam eljátszották a becsületüket mindenestől... jah és mellesleg: otp-s szerződés kemény 1lap!!!! raiffeisenes meg vagy 10-15oldal és rendesen le van írva benne minden... (otp-nél a mindenkori üzletszabályzatukra hivatkoznak mindig, amit akármikor megváltoztathatnak :W )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#397) nomotmo válasza cocka (#395) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Először vettem fel OTP-s ATM-ből, ingyenesnek kellett volna lennie. Szép, hogy még a nő sem tudta, hogy miért vontak le tőlem, még valami magasabb rangútól is megkérdezte, nem tudta. A reklamációs jegyzőkönyvre ez van írva:

"Az ügyfél Lafi számláján 6 Ft Direkt díj került felszámításra. Kérjük ezen összeg jóváírását, mivel ez a szolgáltatás díjmentes ebben a számlacsomagban"

Még azt is mondták, hogy pár nap múlva felhívnak telefonon, nem tették. Kapják be. :P

DIÓ!

(#398) cocka válasza nomotmo (#397) üzenetére


cocka
veterán

Lehet, hogy ha csak ezt a 3 doksit bemagolnám, már többet tudnék, mint egyes ostoba ügyintézők. Nem is értem hogy veszik fel az ilyeneket. Volt papírja meg munkatapasztalata meg képes emberekkel kommunikálni? Vagy protekció? Kapják be. :DDD

(#399) nomotmo válasza cocka (#398) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Hát azt hiszem megint mehetünk be a bankba. :U
Hopsz! Amikor csináltattuk a kártyát a nő 2500 Forintos limitet akart beállítani magától. Mondtuk legyen inkább 5000, mert nagyon kevés az előző. OK, két hét múlva visszamegyek, hogy kész van-e, mondja az ügyintéző, hogy visszadobta a gép mert túl alacsony volt a limit.
Beállított 50000 Forintot. Te jó ég, ekkora limit? Nekem ennyi pénz sosem lesz rajta...
Azt se tudja, hogy mit állít be????

DIÓ!

(#400) mephi666 válasza nomotmo (#399) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem mindig elég az 50ezres limit :) ha fizut kapsz majd a kártyádra és mondjuk szeretnél venni hipphopp egy 51ezer forintos cuccot, akkor atm-nél nem enged majd annyit felvenni, max 50et... benn az otp-ben adnának oda akármennyit (keret függvényében)... csak hát ha az már zárva, akkor szívás... jártam már így... nuku kp, mentem volna a bolta a samu 931bf-ért, ami pár éve olyan 57körül volt és nem tudtam aznap megvenni, mert nem volt terminál a boltban :( (terminálnál asszem nagyobb a vásárlási limit...) így +1 napot várhattam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.