Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#851) FRENK1988 válasza Vesztor87 (#850) üzenetére


FRENK1988
veterán

ez amúgy ingyenes? Időben kb mennyi?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#852) Vesztor87 válasza FRENK1988 (#851) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Természetesen a mobil aláírás funkció díjmentesen igényelhető, az ügyintézés várható időtartama forgalomfüggő, javasolt egy alacsonyabb forgalmú időszakban felkeresni a Bankfiókot.
A fiókkereső oldalon megtalálható a forgalom előrejelzés.
Üdv.

(#853) FRENK1988 válasza Vesztor87 (#852) üzenetére


FRENK1988
veterán

Köszönöm :) Azt gondoltam, de konkrétan ahogy az ügyintézőhöz kerülök ott sok idő-e?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#854) Vesztor87 válasza FRENK1988 (#853) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ezt előre nem tudom megmondani:)

(#855) FRENK1988 válasza Vesztor87 (#854) üzenetére


FRENK1988
veterán

Igy is köszönöm a segítséget :R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#856) Vesztor87 válasza FRENK1988 (#855) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szívesen! Sikeres ügyintézést kívánok!

(#857) icons


icons
addikt

Üdv!

Direkten belül saját számlák között hogyan tudok átvezetni? (mindegyikhez hozzáférek Direkten keresztül)

Köszi!

(#858) Vesztor87 válasza icons (#857) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Üdv!

Egyszerű átutalással, ahol a kedvezményezett a saját másik számlád!:)

(#859) icons válasza Vesztor87 (#858) üzenetére


icons
addikt

Köszi szépen!

Pont most döntöttem úgy, hogy mivel nem jött válasz, átutalom akkor úgy!:D

Ezer hála:)

(#860) Vesztor87 válasza icons (#859) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Igazán nincs mit:) Ha bármi kérdés van kérdezz, vagy keresd fel bankfiókjaink bármelyikét, illetve telefonon keresztül (+36-1) 3 666 666-os, vagy a vidékről is helyi tarifával hívható +36 40 366 666-os, vagy saját mobil hálózaton a +36 20/30/70/ 3 666 666-os telefonszámot :)

(#861) luciferk válasza Vesztor87 (#860) üzenetére


luciferk
senior tag

" ..vagy keresd fel bankfiókjaink bármelyikét..... "

Csak nem OTP-s munkatárs vagy? ;)

(#862) Vesztor87 válasza luciferk (#861) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A Bank honlapjáról másoltam:)

(#863) Keem1


Keem1
addikt

Emberek, akik követték a kálváriámat (elpárolgott a direktből a netszámla: előzmény), elújságolom, hogy ahogy eltűnt, úgy vissza is tért. Ismét mindkét számla elérhető mindenütt és a 7*24-es utalásban is ott figyel a webkártya, tehát visszautalás is gond nélkül megy :)
Én nem tudom, mi volt, de már nem is érdekel, minden oké!

[ Szerkesztve ]

(#864) po1son


po1son
addikt

Otpnél bankon belüli utalás ingyenes? Nézegettem neten, de csak bankon kívülit találtam, aminek elméletileg 229 Ft az egyszeri díja.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#865) canniball válasza po1son (#864) üzenetére


canniball
nagyúr

Milyen számlád van?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#866) B-Man072


B-Man072
tag

Ha takarékszövetkezetből utalnak, akkor az is megérkezik aznap? (Ma 10.00kor utaltak) Vagy ma már ne számítsak rá?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#867) po1son válasza canniball (#865) üzenetére


po1son
addikt

Junior számlám van.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#868) B-Man072 válasza B-Man072 (#866) üzenetére


B-Man072
tag

Ja és nem netbankból lett elvileg utalva

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#869) canniball válasza po1son (#867) üzenetére


canniball
nagyúr

Lakossági bankszámlák költségei 2.-3. oldal.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#870) po1son válasza canniball (#869) üzenetére


po1son
addikt

Köszi, tegnap valamiért nem akarta ezt letölteni, de most sikerült... Hát jó drágák az átutalások még bankon belül is... Marad a pénztárnál befizetés...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#871) Vesztor87 válasza B-Man072 (#866) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Amennyiben 16:00-ig megtörténik az utalás, úgy még aznap megérkezik az utalás!:)

(#872) Vesztor87 válasza po1son (#870) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Számlacsomag függő, a tranzakciós adó megdrágított mindent. 30 alatti korosztálynak a SIMPLE csomagot ajánlom, ingyenes 2 kp felvét és ingyenes utalás van!:)

(#873) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Üdv!

Lakossági folyószámlám van. Februárban lekötöttem párezer forintot 2 hónapra. Az akciós kamat lejárt, már futott egy újabb kört a pénzem 1% kamattal. Sajnos kipipáltam annó, hogy újra kössék le automatikusan.

Lejárat/fordulónap: 2013.06.07.

A visszavezetéssel már többször próbálkoztam, de nem sikerül.

2013.06.03. Lekötött betét visszavezetése A feldolgozás során elutasítva

Mit csinálok rosszul? Hogy kapom vissza a pénzt? Vagy ezt csak 2013.06.07.-én tudom megtenni? Nem lehet előre berögzíteni ezt? Vagy a feltörést kell választani?

Előre is köszi.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#874) Vesztor87 válasza Drótszamár (#873) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ezt fel kell törni sajna:(

(#875) Drótszamár válasza Vesztor87 (#874) üzenetére


Drótszamár
őstag

Szia!

Köszi, ma a fiókban is ezt mondták. Lejárat napján feltöröm majd. Már csak 2 nap.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#876) Vesztor87 válasza Drótszamár (#875) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A facebook-on van segítünk alkalmazás is, ezért nem szükséges fiókot felkeresned:)

(#877) dragonfx


dragonfx
veterán

szerintetek 1 névre lehet 2 külön számlát 2 külön kártyával csináltatni vagy ezta bank rendszere gátolja tiltja?
mi a küönbság a mastercard online és maestro kártya között? :U
én ugy tudom első évben nincs kártyadíj, és a számla megnyitásakor és a kártya átvételekor(kibocsátás) sincs fizetendő összeg.igaz ez?
vagy javítsatok ki...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#878) Lauda válasza dragonfx (#877) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet igen.

(#879) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Egy magánszemélynek 3 Lakossági folyószámlája lehet:)

(#880) totyak


totyak
aktív tag

Az lehetséges, hogy belföldi forint átutalásnál, ahol OTP-ből ment a pénz K&H-ba, csak 53 forintot vont le utalásra? Nincs vele gondom, örülök, hogy keveset volt, de máskor OTP-ből OTP-be is 100FT felett szokott vonni. Egyébként 2500FT-ot utaltam csak.

(#881) canniball válasza totyak (#880) üzenetére


canniball
nagyúr

Én tegnap utaltam 500Ft-ot Erste számlára, az erre felszámolt költség 1Ft volt. :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#882) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Valaki feltudna homályosítani, hogy mit takar az "eseti megbízások költsége" (167ft). Nem tudom, hogy van-e összefüggés (valószínűleg van), 5000 ft alatti összeget utaltam át belföldön. Utána jött ez az üzenetet.
üdv

.

(#883) totyak válasza Troy. (#882) üzenetére


totyak
aktív tag

Gyakorlatilag az az átutalás költsége volt. Minden egyes tranzakciónál vonnak a bankok kisebb-nagyobb összegeket ilyen címen. Bár én néha elveszek a számok között, mert egyszer indokolatlanul soknak tűnik a levonás, máskor meg nagyon alacsony összeget vonnak le.

(#884) Troy. válasza totyak (#883) üzenetére


Troy.
addikt

mégis mi a @$!°% vontak le ennyit, megáll az eszem.

.

(#885) Keem1


Keem1
addikt

Nem tudja valaki, hogy szeptembertől a net számlacsomaggal kell-e kártyás vásárlás után fizetni?
Megpróbáltam átbogarászni a hirdetményt, meg valahol (hírportálon) azt olvastam, OTP-nél nem lesz, de egyértelműen egyelőre sehol nem találtam infót. :F

(#886) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

PayPal-ra beregisztráltam az új bánkártyám, és az oldal csinál egy próba tranzakciót úgy hogy levesz 400 Ft forintot a kártyámról, majd később vissza is téríti. Ehhez a tranzakcióhoz a közleményben csatol egy 4 számjegyű kódot, amivel meg kellene erősítenem a bánkártyámat a PayPal oldalán. Na most az egyenlegemből látom hogy ez az összeg lement, viszont semmi tranzakciót nem kaptam erről vagyis a netbankomban nem látom, így ezt a kódot sem tudom megnézni. Ilyenkor hogy tudnám ezt elővarázsolni?

(#887) Keem1 válasza B-L-A-C-K (#886) üzenetére


Keem1
addikt

1-2 nap mig a szamlatortenetben megjelenik, abban lesz a kozlemeny. Nekem a hetvegi netes vasarlasok is csak hetfon vagy kedden latszodnak netbankban
Turelem...

(#888) luciferk válasza Keem1 (#885) üzenetére


luciferk
senior tag

" Nem tudja valaki, hogy szeptembertől a net számlacsomaggal kell-e kártyás vásárlás után fizetni? "

Én is bogarásztam a hirdetményben, de én sem találtam konkrét infót erről, vagy csak szeptemberi kártyás vásárlás után derül majd ki, hogy fizetni kell e vagy sem :F Bankfiókban meg sem próbálok erről infót szerezni mert az ottani ügyintézők nincsenek a helyzet magaslatán.

(#889) sonar


sonar
addikt

Állampapírt vett már valaki netbankon keresztül?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#890) Vesztor87 válasza luciferk (#888) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Az összes számlacsomagnál díjmentes a kártyás vásárlás!

(#891) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

OTP mióta kér értékpapír számlavezetési díjat? :F

.

(#892) canniball válasza Troy. (#891) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem hiszem hogy itt sok embernek lenne értékpapírja, inkább a banktól kéne ezt megkétdezni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#893) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok!

Egy kis meglepetés ért a webkártyával. Kínai oldalon vásároltam, ezért úgy gondoltam, teszek rá pénzt. Amint átutaltam rá (7/24 OTP-n belül), levett majdnem 300 Forintot.

Az oldalon kártyás fizetésre kattintottam, de PayPal-os oldal jött fel (nem kellett belépni). 400 Ft értékben fizettem (postázás kiegészítő díja), de 720-at vont le. Legutóbb is volt egy ilyen, ott csak egyszer vett le 270 Forintot, OTPdirekt néven. Mi a fene lehet ez?

Úgy tudtam a webkártya használata ingyenes.

(#894) Vesztor87 válasza Bazsee71 (#893) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A webkártyás vásárlás ingyenes, kérdezd meg bankfiókban, vagy a 1/3 666 666-os számon, vagy banki nyitvatartási időben cseten a Bank honlapján:)

(#895) Bati0501


Bati0501
őstag

Sziasztok!
Tudnátok írni egy pár szót a Jump csomagról?
Ez lenne az első bankkártyám,és főleg netes dolgokra használnám: átutalás,PayPal,sportfogadás.
És annyira nem tudom,h ehhez milyen kártya is kellene.Szóval melyik éri meg a legjobban.Maestro?
Nem igazán értek hozzá,szóval bocsi,ha nagy hülyeségeket beszélek. :R
Előre is köszi. :R

(#896) Vesztor87 válasza Bati0501 (#895) üzenetére


Vesztor87
senior tag

24-28 éve korosztály kérheti, minimális díja van (bár a simple ingyenes). Kártyát nem választhatsz, azt adják ami jár és kész:)

(#897) Bati0501 válasza Vesztor87 (#896) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi a választ. :R
Én úgy tudom,h már 18 éves kortól lehet igényelni,ez van a honlapon...
Ha lemondok,h kiküldjék postán az elszámolást,akkor havi ~180 Forintba kerül a számlavezetés.
Am nem akarok én mást választani,csak az érdekelne,h amit adnak,az jó-e az internetes dolgokhoz. :D

(#898) Vesztor87 válasza Bati0501 (#897) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nincs mit:)
Valóban, azonban a Junior számla is jó lehet, díjmentes a számla vezetés, és választható hogy milyen kedvezmény csomagod legyen.
Itt elolvashatod minek mennyi a költsége:)

(#899) Bati0501 válasza Vesztor87 (#898) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi a linket,igen hasznos. :K
Csak nekem a Jump azért szimpibb,mert ha jól gondolom,akkor azt már több helyen is elfogadják,mármint a netes dolgokhoz az a jobb.
A Jump-nál írják,a Junior-nál nem,h van webKÁRTYA szolgáltatás.Ami előny az internetes vásárlásoknál,persze az már más kérdés,h mennyire használja ki az ember-nem tudom,h mennyire. :DDD

(#900) Vesztor87 válasza Bati0501 (#899) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Persze, jó a JUMP is, meg néz meg még ezt.
Ez a Simple csomag:)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.