Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#901) Bati0501 válasza Vesztor87 (#900) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi szépen,majd ha már nagyon ott leszek,h választani kellene,akkor tüzetesebben össze fogom őket hasonlítgatni. :R

(#902) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

A netbankon keresztüli napi utalási limitet csak bankfiókban tudom módosíttatni? Mert a Bankkártyák/limit módosítás opció alatt csak a vásárlási, és az ATM felvételi limit van.

(#903) freelanced


freelanced
addikt

Hello!

Ez többe kerül mint a sima? Ha igen mennyivel?

"7*24 órás, OTP bankkártyák közötti azonnali átutalás"

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#904) Vesztor87 válasza freelanced (#903) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Üdv!

Javaslom hasonló (költség, kamat stb.) kérdések esetén a kereső használatát. Az OTP Bank honlapja elég átlátható, egyszerű. A költségeket itt tudod megnézni, számlacsomag függő a kártyfedezet biztosítás díja.

(#905) freelanced válasza Vesztor87 (#904) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönet! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#906) Vesztor87 válasza freelanced (#905) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Megbízunk egymásban:)

(#907) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mitől függhet, hogy csak puszira kaptam 0 ftos aktiválással, beszedési díjjal, megbízási díjjal American Express hitelkártyát? nem kértem, nem írtam alá semmit. persze bajnak nem baj, hiszen engem nem terhel meg, csak meglep. így akarják gondolom felpörgetni a pénzmozgást, hiszen a hitelkártya fogyasztásnövelő hatással bír(hat)

(#908) MasterDeeJay

Hali!

Van a notimba egy gyárilag beépített kártyaolvasó (smart card reader), amibe pont belemegy a bankkártya és a windows kezeli is. (illetve van még egy PS/2-es billentyűzetben épített is amit pont az otp-ből selejteztek jópár éve)
Lehet-e ezt valahogy netbankos azonosításra használni?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#909) Vesztor87 válasza whitezo88 (#907) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Dm ajánlat, gondolom Otp-s számlád van.

(#910) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

A Direkten keresztül hol tudom lemondani a papír alapú havi bankszámlakivonatot? (Már ha le lehet..)

(#911) efi99 válasza pepe091 (#910) üzenetére


efi99
senior tag

Bankszámla - lekérdezések - számlakivonatok - értesítési mód beállítása

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#912) pepe091 válasza efi99 (#911) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Sikerült, köszönöm. :R

(#913) schumi


schumi
aktív tag

hali !

ha lejárt a régi otp-s bankkártyám, megkaptam és aktiváltam az újat, a webkártyámmal mi a teendő, mert most nem tudom használni, azt is meg lehet valahol újjítani, vagy be kell menni bankhoz ?

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#914) canniball válasza schumi (#913) üzenetére


canniball
nagyúr

Én úgy tudom azzal semmit nem kell tenni, mivel az nem változik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#915) efi99 válasza canniball (#914) üzenetére


efi99
senior tag

Akkor tudná használni.
Nálam utoljára (de az már majdnem 3 éve volt), borítékban küldték az új kártyaszámot (+lejárat dátuma, cvc2 kód). Mondjuk vért izzadtam, mire a csaknem olvashatatlan számokat kisilabizáltam (valami átlátszó, halvány felületre nyomták), 10 percig meg voltam róla győződve, hogy elfelejtették beletenni a kártyát (6 éve még volt fizikailag is egy kártyaformájú imitáció), aztán jobban megvizsgálva tűnt fel csak, hogy kártya nincs, számsor van.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#916) schumi válasza efi99 (#915) üzenetére


schumi
aktív tag

Ú erre nem is gondoltam, előkeresem majd a levelet amiben jött a kártya, hátha így volt nekem is, de szerintem nem volt más mellékelve (az eredetit én is arra a hülye átlátszó műanyag vékony lapra nyomtatva kaptam anno, - monitor elé rakva olvasható ki viszonylag jól :) )

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#917) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Mitől függ, hogy kp felvételnél mennyi pénzt von le ez a zs*** bank?? Ugyan annál az OTP-s ATM-nél ugyanannyi összeget vettem fel és először levont vmi 40 forintot, most meg 120 forintot.

[ Szerkesztve ]

(#918) Vesztor87 válasza StarKiller89 (#917) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Mielőtt másokat szidsz nézz utána! Számlacsomag függő az, hogy az első hány alkalommal kedvezményes a kp felvét:)

(#919) #81556480


#81556480
törölt tag

Fél off következik:

Nem tudja valaki 18 óráig nyitvatartó OTP-ből 14:30kor elutalt forint mikor lesz az erste számlámon ?
netbankon figyelek mint az őrült és már térdelőrajtban vagyok :O

(#920) Vesztor87 válasza #81556480 (#919) üzenetére


Vesztor87
senior tag

OTP-s számláról utaltál más bankosra?

(#921) #81556480 válasza Vesztor87 (#920) üzenetére


#81556480
törölt tag

Egy egyéb személy utalt OTP-ről nekem erste-re. de amint látom ebből ma már nem lesz semmi.

(#922) szijartg


szijartg
senior tag

Nem talalok semmi infot... Hetvegere varok egy nagyobb osszeget, de ahogy hallom radioba tvbe a heten mar nem lesz semmi nyitva kb.
Nem tudjatok, hogy penteken lesz tranzakcio az otp-nel?
Azaz akkor megkapom a penzt?

Vagy csak 30.-an?

(#923) Vesztor87 válasza szijartg (#922) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szerintem 30 lesz az amikor megérkezik az....

(#924) szijartg válasza Vesztor87 (#923) üzenetére


szijartg
senior tag

Frankó!
Amúgy ez micsoda? 7*24 órás, OTP bankkártyák közötti azonnali átutalás
pl, ha egy OTP-s utalna nekem(otp-s vagyok) akkor ez minden esetben megérkezik hozzám? Mindegy, hogy hétvége vagy ünnepnap?
Ennek van valami felára?

(#925) Keem1 válasza szijartg (#924) üzenetére


Keem1
addikt

Bankkártyáról bankkártyára. Én a webkártyára utalok a főszámlámról és vissza, mert banki időn túl is teljesül, pl. vasárnap éjjel.
Saját számláid között nincs semmilyen díja, de meglehet, hogy két teljesen különböző számla esetén már igen.

[ Szerkesztve ]

(#926) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Egy kis segítséget szeretnék kérni az alábbiakban: Ma párom módosíttatta az átutalási limitet bankfiókban, ahol még az ügyintéző ellenőrizte is, hogy be van-e állítva a jogosultság az utaláshoz, azt mondta minden oké. Erre most utalnánk és az alábbi szöveggel dobja vissza:

"Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a szerződés beállításai alapján kizárólag az űrlapok használatával történő (valamint lakossági ügyfeleink esetében a számlakörön belüli) tranzakciók indítása engedélyezett."

Most akkor ez mi? Vagy kell egy kis átfutási idő a rendszernek, míg működni fog?

(#927) Vesztor87 válasza pepe091 (#926) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nem az egyszerűsített belépés volt bepipálva mikor beléptél?

(#928) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nyugtassatok meg, hogy előfordulhat egy kis késés a 7*24-es utalás rendszerében. Eddig 5 perc. :D

(#929) pepe091 válasza Vesztor87 (#927) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem volt bepipálva ilyesmi. :(

(#930) aero. válasza aero. (#928) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem jön róla sms, solved.

(#931) okonel


okonel
csendes tag

Sziasztok.
Tavaly januárban igényeltem OTP NET számlacsomagot. A bankkártya a számlanyitást követő egy évben ingyenes volt. Január 1-jén 12095 Ft-ot vontak le „HAVI CSOMAGDÍJ” néven. Ez a kártya éves díja lenne csak elírta a rendszer vagy tényleg havi 12k-ba fog ez nekem kerülni?

(#932) canniball válasza okonel (#931) üzenetére


canniball
nagyúr

Ott valami nem kerek, nekem havi 500Ft-ot vonnak ilyen jogcímen. A netbankot szoktad használni?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#933) okonel


okonel
csendes tag

November 27-én használtam utoljára egy 1500 Ft-os vásárlásra.
Itt van a kép a levonásról:
[link]

(#934) Vesztor87 válasza okonel (#933) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szia!
Ez így nagyon sok, nem volt más amit igénybe vettél? Pl azonnali átutalás (Viber) ?

(#935) just


just
aktív tag

Sziasztok!
Lehet volt már hasonló kérdés de felteszem. Vagyok én és a barátnőm. Nyitok Én is és Ő is egy lakáskasszát az OTP-nél, havi X összeggel. Fizetjük a lejárat végéig, ami után szeretnénk lakásvásárlásra felhasználni - közben összeházasodunk -. Fel tudjuk mind a ketten használni egy lakásra?

Two things what i hate. People that can't count...

(#936) Vesztor87 válasza just (#935) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Igen!
Ha házastársak vagytok mindeképpen, ha nem, akkor ia fel tudjátok használni ha kettőtök nevén lesz a lakás.

(#937) canniball válasza okonel (#933) üzenetére


canniball
nagyúr

Azért kérdeztem mert ha jól emlékszem a kedvezményes havidíj csak addig él míg x időnként belépsz a netbankba, de akkor nálad ez sem lehet gond...bár ha lenne akkor is durva lenne ez az összeg.
Menj be egy fiókba és kérdezd meg ezmiez!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#938) canniball válasza just (#935) üzenetére


canniball
nagyúr

Én ebben az OTP-t messze elkerülném... :( Bár másik bankkal nincs tapasztalatom, lehet a többi sem jobb.
De van lakástakarék topik, ott lehet többet tudnak mondani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#939) Vesztor87 válasza canniball (#938) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Én ebben az OTP-t messze elkerülném... :( Bár másik bankkal nincs tapasztalatom, lehet a többi sem jobb.
És miért ha nem tudsz róla semmit? :) Van valami ész érv is?:)

(#940) canniball válasza Vesztor87 (#939) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem az OTP-sről nem tudok semmit, hanem a többiről.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#941) okonel válasza Vesztor87 (#934) üzenetére


okonel
csendes tag

Hy! Eszembe jutott, hogy december 8-án 10k-t akartam utalni a folyószámlámról a netszámlámra de a trancakció idötúllépés miatt nem jött létre.
"Az Ön által 2013.12.08 16:07:13-kor megadott és későbbi végrehajtás céljából tárolt 10000 HUF összegű ÁTUTALÁS tranzakció feldolgozásának eredménye: idötúllépés miatt törölve" Egy játékot akartam online megvásárolni de később meggondoltam magam.
Még azt szeretném megkérdezni, hogy ezt a netszámlát meg lehet-e szüntetni, a folyószámlám továbbra is maradna az OTP-nél. Hétfőn vagy kedden bemegyek mindenképp csak jó volna előre tudni :)

(#942) canniball válasza okonel (#941) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor nem megszüntetned kell, hanem a típusát módosítani; amit megtehetsz, de előtte gondold át/nézd meg a többi folyószámlatípust, hogy megéri-e egyáltalán.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#943) Vesztor87 válasza canniball (#940) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Na akkor hogy is van?:) Kb. amúgy ugyanazt tudják, az áll. tám fix 30%, a futamidők is hasonlók, a 150 ft-os szla vezetési díj is. Ha OTP-s szla-d van akkor jobb ott kötni, bármi van bmelyik fiókban tudsz egyeztetni az LTP-vel kapcsolatban, plusz a netbankon az LTP szla forgalmát is látod:

okonel: ha más számla csomagot szeretnél akkor válthatsz, a Simple pl jó, vagy a Jump, attól függ mik az igényeid. Itt ha lentebb tekersz láthatod mindet:)

(#944) canniball válasza Vesztor87 (#943) üzenetére


canniball
nagyúr

Mi hogy is van? :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#945) Vesztor87 válasza canniball (#944) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Írtad hogy kerülje el az OTP-t, holott nem ismered ezeket a szerződéseket. Erre írtam hogy miért, főleg ha nem ismered. Erre írtad hogy a többit nem ismered...
No mindegy:)

(#946) canniball válasza Vesztor87 (#945) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem ezt írtam, hanem már az először is azt, hogy "...az OTP-t messze elkerülném... másik bankkal nincs tapasztalatom..."

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#947) Vesztor87 válasza canniball (#946) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Értem én mit írsz, csak az OTP-t miért kell elkerülni?:D

(#948) canniball válasza Vesztor87 (#947) üzenetére


canniball
nagyúr

Vagy úgy! Akkor miért nem ezt kérded? :DDD

Röviden és tömören: mert egy t*ketlen banda.
Kicsit hosszabban: anno amikor építették ki nálunk a szennyvízcsatornát a lakosságnak lehetősége volt ilyen ltp-s konstrukció keretében fizetni az önrészt, én balga meg éltem vele. Nem akarok regényt írni, több "apróbb" fennforgás mellett a legdurvább az hogy 2012. augusztus környékén telt le a 4 év és még mindig nem sikerült pontot tenni a dologra (a havidíjakat meg persze közben azért szorgalmasan vonták). :(((

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#949) Vesztor87 válasza canniball (#948) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ahha:) Nem tudom mi volt a gond, leírod? Hátha van ennek is valahol megoldása:)
Még hogy töketlen banda:D

(#950) canniball válasza Vesztor87 (#949) üzenetére


canniball
nagyúr

Hogyhogy mi a gond? Mint írtam "2012. augusztus környékén telt le a 4 év és még mindig nem sikerült pontot tenni a dologra", ez nem elég gond?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.