Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#1301) starpeter válasza -secret- (#1300) üzenetére


starpeter
senior tag

Ha ingyenes ,akkor te miért nem igényeltél? :D

(#1302) -secret- válasza starpeter (#1301) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mert én nem neten rendeltem, meg anno nem tudtam, hogy lehet ilyent juniorra. Én már vagy 4 éve csináltattam a kártyám.

(#1303) starpeter válasza -secret- (#1302) üzenetére


starpeter
senior tag

A be ki utalás pénzbe kerül? Illetve mi kerül pénzbe? Lehet hogy már megkérdeztem ezeket de nem emlékszem rá:)

Egyszerű netes vásárlásokra használnám illetve ki be utalgatásokra.

[ Szerkesztve ]

(#1304) -secret- válasza starpeter (#1303) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Utalás kerül pénzbe, ha kapsz pénzt az nem.

Havi 2x ingyenes a pénzlevétel, többi alkalmaknál %-os arányban vonják le a jusst.

Vásárlás MINDIG ingyenes, a szolgáltatót/boltot terheli a díj.

Amúgy OTP weboldalán leírnak mindent érthetően, nem muszáj fórumban megkérdezni 12x.

[ Szerkesztve ]

(#1305) starpeter válasza -secret- (#1304) üzenetére


starpeter
senior tag

Az egyenleg lekérdezés is pénzbe kerül?

(#1306) -secret- válasza starpeter (#1305) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem tudom azt, én sosem csinálok olyant, ott vannak a telefonon az sms-ek és ott látom mennyi pénzem van. :)

[ Szerkesztve ]

(#1307) starpeter válasza -secret- (#1306) üzenetére


starpeter
senior tag

Nekem nincs sim kártyám. Akkor emailben ertesitenek? Lehet igényelni bankkártyát telefon szám nélkül?

Ha 1ftot levon a kártyáról azt is jelzi?

(#1308) -secret- válasza starpeter (#1307) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Emailben nem értesítenek... mi az, hogy nincs telefonod 18 évesen(?).

[ Szerkesztve ]

(#1309) szabogabor10 válasza starpeter (#1307) üzenetére


szabogabor10
veterán

E-mailben semmilyen számlainfót nem küldenek. Netbankon tudod megnézni. Mondjuk azt nem tudom, hogy telefonszám nélkül nyithatsz-e egyáltalán bankszámlát...szerintem nem (és más bankoknál sem).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1310) starpeter válasza -secret- (#1308) üzenetére


starpeter
senior tag

Van de a sim kártyát letiltották ..
Akkor most így nem tudok igényelni?

És ha ideglienesen a báttyám számát adom meg akkor a későbbiekben meg lehet változtatni?

[ Szerkesztve ]

(#1311) -secret- válasza starpeter (#1310) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fizesd be az elmaradt számlákat, amúgy biztosan tudsz csak nem előfizetésre. Egy sim kártyát vehetsz 500 forintért is akár. ;)

Be mész a bankba ott mindent megoldanak, ezért is inkább személyesen igényelj ne neten kártyát mert ott jobban megérted a dolgokat. Csak vidd magaddal a bátyád telefonját akkor mert mindenféle megerősítő kódokat küldenek rá, ha jól emlékszem.

szabogabor10: szerintem sem...

[ Szerkesztve ]

(#1312) starpeter válasza -secret- (#1311) üzenetére


starpeter
senior tag

Tmobiles is 500?

(#1313) -secret- válasza starpeter (#1312) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#1314) starpeter válasza -secret- (#1313) üzenetére


starpeter
senior tag

Fogok venni sim karit de nem most. Az lenne a kérdésem hogy ha a battyam telefonszámát adnám meg akkor azt kesobb lehet módosítani?

(#1315) -secret- válasza starpeter (#1314) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#1316) starpeter válasza -secret- (#1315) üzenetére


starpeter
senior tag

Most úgy érzem hogy erre nem kaptam választ vagy legalabb is nem ertem.

(#1317) -secret- válasza starpeter (#1316) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt tudod ellenőrizni, hogy neten mit lehet csinálni. Ha itt nem valszeg személyesen de mivel nem vagyok OTP-s ügyintéző nem tudom, hogy meg lehet változtatni. Menj be kérdezd meg.

[ Szerkesztve ]

(#1318) szabogabor10 válasza starpeter (#1314) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehet módosítani.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1319) starpeter válasza szabogabor10 (#1318) üzenetére


starpeter
senior tag

Köszönöm! :R Meg spóroltam egy utat :)

[ Szerkesztve ]

(#1320) starpeter


starpeter
senior tag

Nem akarok kukacoskodni ,de körbe néztem google-n és néhol olyat látok ,hogy az ERSTE Diákszámla sokkal kedvezőbb. Ez mennyiben igaz? Ti miért lettetek OTP-sek?

(#1321) starpeter


starpeter
senior tag

Akkor most lehet még igényelni OTP Junior számlát ,mert ezek szerint holnapig lehet.?
[link]
Ma sajnos zárva vannak a bankok..

[ Szerkesztve ]

(#1322) Tomi0703 válasza starpeter (#1320) üzenetére


Tomi0703
őstag

Erste sokkal jobb volt úgy kb. februárig. Akkor álltak át valami egyszámlára vagy mire. Márciusban mentem hozzájuk, hogy szeretnék diákszámlát, még január végén néztem ki sok kutakodás után. Március elején bementem és már nagyon nem az van mint ami anno volt.
OTP-t mindenhol szidták mint a bokrot, de sok fiók van, 2 ingyenes kp felvét, meg a kárytadíj első évben ingyenes azt utána 700 forint ha jól emlékszem. Ez volt kb a legkedvezőbb. Az igaz, hogy utalásnál egy valag pénzt levonnak pl.

Szerk.: Az utána lévőre. Nem szűnik meg, csak más lesz a kondilista.

Amúgy direkt csinálod? Fáradt gőzben lassan megy a hsz gyűjtés. :D

[ Szerkesztve ]

(#1323) starpeter válasza Tomi0703 (#1322) üzenetére


starpeter
senior tag

Tehát holnap megszűnik a kondició. Mit fognak azután kitalálni? Havonta változnak a kondiciók?
Július 13-ig (fent van)

(#1324) Tomi0703 válasza starpeter (#1323) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát egy bizonyos időközönként újat adnak ki, vagy nem tudom. Abszolút nem vagyok jártas benne. :DDD

Mit fognak azután kitalálni?
Kártyadíjat felviszik 10k-ra és lesz havi számlavezetési díj is 555 forint. ;]

(#1325) Vesztor87 válasza starpeter (#1323) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Arra vonatkozik, hogy július 13-ig érvényes az a hirdetmény. Olyan a hirdetmény, mint a Tesco-ban az akciós újság, ha így jobban érthető Neked.... Tel.szám megadása a netbank miatt kell, de nem kötelező megadni. Ellenben ha adsz meg számot, később bármikor változtatható természetesen, bármelyik bankfiókban. Ha valami kérdés felmerül segítünk, de tessék kicsit gondolkodni, mert ezek a kérdések... :W :W

(#1326) dptrsk válasza starpeter (#1301) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem ingyenes 990ft egyszeri képelhelyezési díja van, az éves díj marad 0ft. Azonban a sajátkártya nem paypassos.

(#1327) priti válasza szabogabor10 (#1295) üzenetére


priti
addikt

Valamelyik összeszedte magát meg valami nagymellűt, mert a péntek reggeli történet ma, hétfő reggel már számlatörténetet képezett a vonatkozó számlán. huá

Hardverlesen

(#1328) po1son


po1son
addikt

Tegnap otp-és bankautomatából töltöttem fel a telefonom egyenlegét. A kérdés az, hogy ez pénzfelvételnek minősül?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1329) szabogabor10 válasza po1son (#1328) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1330) po1son válasza szabogabor10 (#1329) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a gyors választ. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1331) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ha OTP-be személyesen fizetek be készpénzt céges számlára, az jár plusz költséggel akár nekem, akár a számla tulajának? Van olyan bank, ahol igen...
Köszi!

(#1332) dptrsk válasza dodopek (#1331) üzenetére


dptrsk
addikt

Neked biztos nem kerül többe. A tulajnak lehet hogy van jóváírási költsége, attól függ milyen csomagja van.

(#1333) dodopek válasza dptrsk (#1332) üzenetére


dodopek
addikt

Köszi!

(#1334) steven84


steven84
tag

Helló!

Most csináltattam otp direktet a számlámhoz. Vásároltam 3900,- ért de nem kaptam értesítőt sms-ben. Mi lehet a probléma?

(#1335) szabogabor10 válasza steven84 (#1334) üzenetére


szabogabor10
veterán

Helló!

Szerintem nincs beállítva a kártyakontroll a számládon. Direkten is be tudod állítani az Igénylések - Mobiltelefonos szolgáltatás menüben.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1336) looser


looser
addikt

Helló!

Most nézegettem az internetes felületen a beállításokat és a számlakontrollt beállítottam. Ez lényegében nagy átfedésben van a kártyakontrollal, nem? Hiszen minden tranzakció a számlához való hozzányúlással jár. Vagy tévedek?

Amitől viszont azt hittem, megőszülök, az a régi utalási űrlapok törölgetése volt. Oké, magam állítottam be az sms küldést a műveletekhez, de egyszer csak elkezdte, hogy ezt a műveletet már egyszer elindítottam, sms-t nem küldött, azután kiléptem, majd vissza és mégis törölte az űrlapot... Előbbinél (számlakontroll beállítás) pedig szó nélkül megtette, nem küldött sms-t, pedig ez terheléssel is járhat (2x ft a 15 ingyenesen felül).

Üdv :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1337) szabogabor10 válasza looser (#1336) üzenetére


szabogabor10
veterán

Helló

Van egy nagy különbség a kettő között: a számlakontroll csak akkor küld SMS-t a kártyás vásárlásokról, amikor már a bank lekönyvelte a tranzakciót. Ez olyan 3-4 munkanap szokott lenni. A kártyakontroll viszont már a vásárlás pillanatában küld SMS-t a tranzakcióról.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1338) looser válasza szabogabor10 (#1337) üzenetére


looser
addikt

Köszi az infót, ezt jó tudni! De az mondjuk elég gáz, hogy a tájékoztatókban egy szó sincs a kártyakontrollról.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1339) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok. A Merkantil az az otp -hez tartozik??és van itt olyan oldal,mely a deviza visszafizetéssel foglalkozik ? Thx

(#1340) Vesztor87 válasza Remekelek28 (#1339) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Mint azt világosan közölték, a dev.hiteles elszámolással kapcsolatban ősszel várható a tv meghozatala, addig várni kell! :))

(#1341) Vesztor87 válasza looser (#1338) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Az általad linkelt oldal egy tájékoztató az adott szolgáltatások díjazásáról. A hirdetmény mindig az aktuális díjtételekről ad tájékoztatást, a termékek leírását az üzletszabályzatban találod.
Üdv.
Vesztor

(#1342) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hali
Láttam hogy van árúhitel ezt mennyire éri meg felvenni? 140k ért vásárolnék és 10 hónapra azt viszont nem láttam hogy mennyi a kezeléssi költség illetve a thm tehát hogy mennyit fizetnék vissza összesen

Xbox One: bandymnc

(#1343) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Biztos én vagyok a béna, de már 2x fordul elő, hogy a web bankhoz kértem jelszót, eléptem böngészőből, majd mobil appbol, hasznaltam x ideig, majd egyszercsak kirta, hogy rossz a jelszó, aztan azota letiltogatja 24 órára, pedig a jo adatokkal lepek be :F

(#1344) bigyo108 válasza OgKush (#1343) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Én még mindig azt mondom, ne használj ilyen alkalmazást mobilról .
De ez csak az én véleményem .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#1345) szabogabor10 válasza OgKush (#1343) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam nem volt eddig gond az iOS-es alkalmazással. Nem ugyanazzal az SMS-ben küldött ideiglenes jelszóval lépsz be a böngészőben és az alkalmazásban, ugye?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1346) OgKush válasza szabogabor10 (#1345) üzenetére


OgKush
senior tag

Nem, mindig küld új sms-t, de most sms-t se kapok, csak rosszak az adatok. :F

(#1347) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Mivel az OTP felületén csak egy rövid szöveg található erről a szolgáltatásró, a Díjnet oldalán sincs egyértelműen jelezve hogy mi van, Díjnet topik meg nincs, e-számlásat meg nem találtam, így itt kérdeznék.

Amennyiben a Díjnetben fizetném ezentúl a számláimat (3-4 szolgáltató), akkor gondolom számíthatok plusz tranzakciós díjra, mint minden utalásnál, igaz?

Üdv. core2

(#1348) Keem1 válasza Neil Watts (#1347) üzenetére


Keem1
addikt

Nem, a Díjneten fizetés (az utalást kivéve) teljesen díjmentes, kártyás fizetésnek minősül.

(#1349) szabogabor10 válasza Neil Watts (#1347) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha bankkártyával fizetsz Díjneten, akkor max. az értesítő SMS diját számolják fel. Viszont ha OTP netbankon keresztül, akkor számlacsomagtól függően a csoportos beszedés díjának megfelelő összeget (eltörölték a Távszámla/Díjnet kedvezményt).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1350) Neil Watts válasza szabogabor10 (#1349) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Magyarul ha megbízom a szolgáltatóban, és direktben fizetek a kártyával (gondolom az is átirányít az OTP-hez azért, valami titkosított kapcsolaton) akkor csak az SMS kerül pénzbe (kb. 10-15 Ft), viszont ha netbankból nyomatom akkor van tranzakciós díj. Aha. köszi :)

Üdv. core2

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.