Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#801) Keem1 válasza luciferk (#800) üzenetére


Keem1
addikt

Nálam is ugyanez jelenik meg :K
Köszi hogy megnézted, akkor tényleg náluk lesz valami gond. Remélem, azért hamar kikalapálják, gyakran használom a webkártyát. Ugyanakkor a hagyományos kártya adatai elérhetők.

[ Szerkesztve ]

(#802) luciferk válasza Keem1 (#801) üzenetére


luciferk
senior tag

Remélem én is, hogy hamarosan kijavítják a hibát, mert elég sokat használom én is a webkártyát, PayPal, szerencsejáték stb, és jelenleg így a webkártya számlatörténetét sem lehet megnézni na meg vissza sem lehet utalni az alapszámlára róla. 1 hete még oké volt minden.

(#803) Orb1337


Orb1337
tag

nálatok mennek most az otp oldalai? A netbank és az általános oldalak is 500-as hibát dobnak.

(#804) canniball válasza Orb1337 (#803) üzenetére


canniball
nagyúr

Itt (most) jó.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#805) Vesztor87 válasza luciferk (#802) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nem lesz jó sosem, direkt nincs meg a lekérdezés, ha feltörik a netbankodat, akkor nem fogják az adaidat felhasználni:) Sajna a biztonság fontos. Fell kell hívni a bankkártya help desket:)

(#806) kokeny92


kokeny92
tag

Sziasztok.

Valaki tud segíteni abban, hogy hogyan kell bekapcsolni az OTP SMS értesítés szolgáltatást? Interneten vagy telefonon keresztül belehet kapcsolni vagy csak bent az otp-nél?

Üdv Kökény

(#807) totyak


totyak
aktív tag

OTP Junior csomagnál (még hónap végéig junior vagyok) mennyi a bankon belüli és a bankon kívüli átutalás díja? Tudom, hogy van erre valahol egy táblázat, de az Istenért nem találom.
Illetve PayPal-ra való utalás mennyibe kerül?
Utolsó kérdésem pedig, hogy PayPal-ról tudok utalni másik embernek a banki (nem PP-s) számlájára és ennek van-e valami díja?

Köszönöm

(#808) Vesztor87 válasza kokeny92 (#806) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szia!
SMS-t, azaz számla/kártya kontrollt bankfiókban tudnak Neked beállítani!:)

totyak:

A táblázat a Bank honlapján elérhető:) Itt

(#809) totyak válasza Vesztor87 (#808) üzenetére


totyak
aktív tag

Nem akarok nagyon hülyének tűnni, de én nem igazodom ki ezen, hogy végül is mennyi az átutalási díj az egyes esetekben. Esetleg meg tudnád mondani melyik oldalán nézzem a linkelt díjtáblázatnak, mert annyi féle átutalást látok, hogy fogalmam sincs melyik vonatkozik rám.

(#810) Vesztor87 válasza totyak (#809) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Semmi baj, ez egy fórum:) 3. oldal teteje, saját számlák közt 0,1% (min. 133 Ft de max 1.331 Ft), nem saját számlák közt 0,3% (min.167 Ft de max 4.071 Ft)

(#811) Iludka


Iludka
tag

Üdv. Olyat szeretnék kérdezni hogy csináltam 1 hete Otp Junior Számlát. és most 0 Ft van rajta. Tudok vele minuszba menni? 5000 Ft kellene nekem minuszba. ha lehetséges ez akkor hól tudom beállítani? köszönöm előre is üdv.

(#812) Vesztor87 válasza Iludka (#811) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Van rendszeres jövedelem a számlára? Most látom hogy egy hetes a számlád, akkor nem tudsz A hitel keretet igényelni:) Hitelkeret ebben az esetben lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#813) dragonfx


dragonfx
veterán

szerintetek az reális hogyha 1 ho utalás kiesik elveszik a 3 honapnyi hitelkeretemet?pedig az utalás elmaradása után 45 nappal vették el asszem.de akkor már látták utána voltutalt munkabér ujra, de mégis....
ha befizetek pénzt akkor azzal nem tudom ezt a hibát korrigálni már informáltak rola,de nincs valami lehetőség erre?

szerintetek mennyi a reális bankkártyakopás ideje?én amiota akár napi 3-4x is hazsnálom kb 1 év van de már akadozik néha a terminálon.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#814) Vesztor87 válasza dragonfx (#813) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A bank a folyószámlára érkező átlagjövedelmet veszi figyelembe a hitelkeret megállapításánál. Amennyiben csökkentésre került a hitelkeret, úgy a bankfiókban kérhetsz a keret csökkentésére részletfizetést is! Vissza tudják állítani a hitelkeretet, és akkor részletekben tudják csökkentei (6-9-12 hó).

A kártya kopása esetén jelezd az ügyintézőnek a problémát, és majd elmondja hogy mi a teendő.

(#815) dragonfx válasza Vesztor87 (#814) üzenetére


dragonfx
veterán

igen tudom de utána elveszik akkor végleg ha kifizetem. :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#816) Vesztor87 válasza dragonfx (#815) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ha rendszeres jövedelmed érkezik akkor kérhetsz megint.

(#817) dragonfx válasza Vesztor87 (#816) üzenetére


dragonfx
veterán

3 honap után nyár végén.sajnos most megszakadt 1 hora. :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#818) Vesztor87 válasza dragonfx (#817) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A folyószámla hitelkeret alapja a számlára érkező jövedelem.

(#819) kenny123


kenny123
addikt

Csak nekem nem jó napok óta az OTP net bank? Kódokat megadom, de csak tolt.

yo

(#820) DeFranco válasza kenny123 (#819) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem jó volt tegnap.

(#821) Ndruu válasza kenny123 (#819) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nagyon finnyás, rosszul optimalizált az oldaluk, Operával nekem nem is sikerült még bejelentkezni.
Ha jól emlékszem az 5 böngészőből csak 2-vel működik/működött. Most meg nem mondom melyikkel, próbálgasd végig őket.

Sajnos 2013-ban még mindig ott tartunk, hogy nem optimalizálnak a különböző böngészőkre.

Harrrr!!!!

(#822) DeFranco válasza Ndruu (#821) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem ie ff ch viszi. operával nem próbáltam, ez tény.

(#823) kenny123 válasza Ndruu (#821) üzenetére


kenny123
addikt

Az s poén, hogy 2-4 napja meg gond nélkül ment, safaribol. :(

yo

(#824) Vesztor87 válasza kenny123 (#819) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nekem ezek a böngészők vannak fent:
-Google Chrome
-Internet Explorer
-Mozilla Firefox.
Mindegyikből az aktuális legfrissebb, és tökéletesen megy mind3 böngészőben.

(#825) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Van egy junior számlacsomagom, és az lenen a kérdésem, hogy ehhez igényelhető-e virtuális kártya, illetve ha igen akkor ennek van-e valami éves illetve havi díja?
Előre is köszönöm :)

(#826) Vesztor87 válasza pepe091 (#825) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szia!
Junior számlához ez nem igényelhető!

üdv.

(#827) pepe091 válasza Vesztor87 (#826) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Értem. Köszönöm a gyors választ! :)

(#828) Vesztor87 válasza pepe091 (#827) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Igazán nincs mit, igyekszem:)

(#829) Keem1


Keem1
addikt

Netszámlások, akiknek velem együtt nem jelenik meg egy ideje a virtuális kártya/számla, van érdemi változás? Nálam egyelőre semmi, igaz, még nem jutottam el odáig hogy beugorjak egy fiókba rákérdezni. Virtuálist tudom használni, csak épp nem látszik a rendszerben (már vagy 5x vásároltam róla azóta, hogy hetekkel ezelőtt eltűnt a netbankból - androidosból is). Borzalom...

(#830) Vesztor87 válasza Keem1 (#829) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Mi nem jelenik meg?

(#831) Keem1 válasza Vesztor87 (#830) üzenetére


Keem1
addikt

OTPdirektben a webkártya és a hozzá tartozó számlaszám. Előzményem
Perpill azt se tudom, mennyi van a virtuális számlán, és a főszámlára se tudom visszautalni a felesleget, mert az OTPdirektben nem is látszódik (pár hete még ott volt és az utalás két irányban is működött).

(#832) Vesztor87 válasza Keem1 (#831) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nézd meg hogy a számlakörbe nem-e be kell vonni valamiért!

(#833) Keem1 válasza Vesztor87 (#832) üzenetére


Keem1
addikt

Hűha... Ezt hol tudom megnézni, megtenni? :U

(#834) Vesztor87 válasza Keem1 (#833) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Jobb felső sarok : Beállítások, és majd ott a számlakör karbantartás:)

(#835) Keem1 válasza Vesztor87 (#834) üzenetére


Keem1
addikt

Köszönöm a gyors választ :R
Megnéznéd ezt?

A számlakörnél ott a két számla, a 39 végű a főszámlám, a 37 végű pedig a virtuális kártyáé. Viszont utalásnál a legördítőben csak az egyik szerepel, így visszautalni nem tudok a másikról a főre. A főoldalon sincs, csak a főszámla, és fogalmam sincs, hogy most épp mennyi pénz lehet másikon - a legutóbbi vásárlásokból kiindulva valahol 300 és 1500 Ft között, de passz, hogy pontosan mennyi.

Ugyanez a helyzet a 7*24 órás utalásnál: csak a fő bankkártyám van ott, arról tudok küldeni pénzt a másikra, de a legördülőben nincs a webes kártya, tehát visszautalás nem megy. Persze azt se tudnám, mennyi pénzt küldjek vissza a főszámlára, mivel lövésem sincs, mennyi pénz van a virtuális számlámon.
Számlakivonat, számlatörténet, stb-stb. Sehol sincs most, holott februárban még megvolt, februárban még le tudtam menteni a számlakivonatát, úgyhogy 02.12-én még biztosan megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#836) Vesztor87 válasza Keem1 (#835) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nincs mit:)

Lehet átmenetileg nem látszik, ezt nem tudom. Nem váltottál számlacsomagot mostanában?

(#837) Keem1 válasza Vesztor87 (#836) üzenetére


Keem1
addikt

Nem, úgy 3 éve van ez a számlacsomagom, kb. 1 éve nem is voltam fiókban ügyet intézni, de most írtam nekik, meg linkeltem azt a képet, amit az előző posztomban te is láttál. Csak gondolom egy örökkévalóság, mire válaszolnak majd :(((

"úgy látom pesti vagy, így 7végén is megkeresheted őket"
Ez is megfordult a fejemben, bár a múltkor egy egyszerű kérdésre az OTPdirekt-en belül harmadnapra válaszoltak. Várok, ha keddig nem jön válasz, akkor bemegyek az egyik fiókba, annyira nem sürgős, ha már eddig kibírtam.

[ Szerkesztve ]

(#838) Vesztor87 válasza Keem1 (#837) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Az a baj az e-maillal, hogy valszeg azt mondják hogy menj be a fiókba, úgy látom pesti vagy, így 7végén is megkeresheted őket:)

(#839) luciferk válasza Keem1 (#829) üzenetére


luciferk
senior tag

Nem rég néztem, nálam is még ugyanaz a helyzet mint nálad a webkártya/számlával kapcsolatban, valszeg ma rájuk csörgök, hogy már vagy 3 hete fenn álló hibával mit tökölődnek ennyi ideig.

(#840) Vesztor87 válasza luciferk (#839) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nálam annyi volt a dolog, hogy SIMPLE-re váltottam, és az ügyintéző nem vonta be a számlát a számlakörbe, így én hiába kattintottam arra hogy bevonás, nem hajtotta végre a direkt:S

(#841) Keem1


Keem1
addikt

Skacok, írtak az OTPdirektben választ! Megosztom veletek, hátha segít még valakinek (a problémát persze nem oldotta meg).

Tisztelt X Y!

Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét.

A web-számla OTPdirekt Internetes számlakörben történő elérését jelenleg negatív módon befolyásolja, ha a főszámlához két tulajdonos tartozik, a web-számlához ellenben csak az egyik tulajdonos van hozzárendelve.
E jelenség mihamarabbi orvoslása bármely lakossági folyószámlával foglalkozó bankfiókban történhet meg mindkét számlatulajdonos megjelenésével.
Az okozott kellemetlenség miatt szíves elnézésüket kérjük!

Az OTP Bank Nyrt. szolgáltatásaival és termékeivel a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére.
Tisztelettel:
X Y
OTP Bank Nyrt.
Elektronikus Banki Igazgatóság

Ez gondolom még Junior számla-örökség, mert abban anyám is hozzá volt rendelve társtulajdonosként. Már csak azt kéne kiviteleznem, hogy hogyan menjek be egy fiókba munkanapon, a tőlem több száz km-re élő szülővel egyetemben. Érthetetlen, hogy miért jött ez ki hibaként a Junior->Netszámla váltás után 3 évvel.

[ Módosította: stevve ]

(#842) Vesztor87 válasza Keem1 (#841) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nagyon gyorsan reagáltak:) Ha már a Te neved nem írtad bele akkor az OTP dolgozóért se kellett volna :D :))

(#843) Keem1 válasza Vesztor87 (#842) üzenetére


Keem1
addikt

Még szerencse, hogy átírtam a hölgy munkatárs nevét egy általános férfinévre :P
Nem gondoltam hogy félreérthető lesz :U

[ Szerkesztve ]

(#844) Vesztor87 válasza Keem1 (#843) üzenetére


Vesztor87
senior tag

:C :C

(#845) batai15


batai15
félisten

sziasztok! jövedelem igazolás nélkül lehet igényelni folyószámla hitelt? több mint 4 éve van rendszeres fizetésem , ami opthez érkezik.
ill akarok majd a playen vásárolni, igaz az hogy a master cardhoz is kell jövedelem igazolás?

(#846) Vesztor87 válasza batai15 (#845) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szia!
Amennyiben a jövedelmed munkabér átutalásként érkezik, akkor igényelhetsz folyószámla hitelketet. Akár a jövedelmed többszörösét is. A bankkártya igényléséhez nem szükséges semmilyen igazolás.
Üdv.

(#847) batai15 válasza Vesztor87 (#846) üzenetére


batai15
félisten

de a folyószámlá hitelhez kell jövedelem igazolás vagy nem? mindenki mást mond: (

(#848) Vesztor87 válasza batai15 (#847) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ha az otps folyószámlára jön a béred nem kell igazolás:)

(#849) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Urak lenne egy kérdésem. Mivel januárban bevezették ezt a digitális aláírást vagy mit így még minimális összeget sem tudok utalni :( Na és az a kérdésem, hogy ezt nem lehet valahogy online megcsinálni vagy be kell menni a legközelebbi OTP bankba és aktiválni?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#850) Vesztor87 válasza FRENK1988 (#849) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Bankfiókban csinálják meg:)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.