Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#1801) DeathAdder válasza nuri (#1800) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na ez tetszik :R

Annyit kérdeznék ezzel kapcsolatban, bocs hogy offolok, hogy a BIC/SWIFT kódhoz akkor most melyiket kell megadni? :F ugyanis ez a kettő két különböző számsor, legalább is ami nekem meg van adva..

(#1802) DeathAdder válasza DeathAdder (#1801) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez a szolgáltatás tényleg rohadt jó, 2 óra alatt angliában volt a pénz. Elsőre nulla kezelési költség.
Részemről különösen ajánlott :C

[ Szerkesztve ]

(#1803) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Simple esetében, ha e-kivonatot kapok, akkor hogyan jutok hiteles utolsó 2 havi kivonathoz?
Gondolom fiók, de:
- Van-e költsége?
- Ha nincs, akkor a napi fiókos ügyintézői díjat terhelik? (Logika alapján nem kéne, ha nincs más megoldás)

(#1804) dptrsk válasza albiosz (#1803) üzenetére


dptrsk
addikt

OTP esetén, ha e-számla van, akkor díjmentesen adnak fiókban hiteles másolatot. 2 éve így volt.
Szerintem Simple esetén is,bár az e-számla is lehet hiteles, ha hitelesítve van digitálisan.
Ha digitálisan hitelesítve van, akkor viszont jogos lehet a napi díj beterhelése, mivel te választottad a digitális formátumot.

Ennek ellenére szerintem díjmentesen fognak adni neked hitelesített másolatot, de ha mégsem nincs jogod reklamálni.

(#1805) albiosz válasza dptrsk (#1804) üzenetére


albiosz
őstag

Ami letölthető a direkten, azon giga betűkkel rajta van, hogy másolat, szóval szerintem az nem hiteles. Írtam üzenetet nekik, várom a választ.

Mondjuk most nézem, hogy az első oldalon ez is szerepel:
,,A SZÁMLAKIVONAT EGYÚTTAL SZÁMLAKÉNT IS SZOLGÁL. ALÁÍRÁS ÉS
PECSÉT NÉLKÜL HITELES."

Akkor lehet csak kinyomtatom és annyi. Más bank kéri, nem tudom így oké-e nekik.

[ Szerkesztve ]

(#1806) dptrsk válasza albiosz (#1805) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem első körben elég, ha így viszed, ha nem jó nekik, akkor majd jelzik.

(#1807) meroly


meroly
veterán

Simple
(Online) tranzakciós csomag.
Főként emiatt írtam alá ma a szerződést, tegnap kaptam sms-t hogy mehetek.
Erre nem tegnaptól módosul a hirdetmény :))

Na mindegy, az akció miatt 12.31-ig jó vagyok.
Önerőt akartam majd utalni ősszel, az elég magas költségen menne normál esetben.

Impossible is nothing

(#1808) meroly válasza meroly (#1807) üzenetére


meroly
veterán

Ja bocs a kerdojel lemaradt.
Jol ertem az akciot? Tranzakcios csomag dec 31ig nulla es nincs limit se?

Impossible is nothing

(#1809) dptrsk válasza meroly (#1808) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha tegnap írtad alá, akkor igen, jól értelmezed, 0(havi és utalási díj) forintért és összeghatár nélkül utalhatsz Tranzakciós csomaggal 2015.13.31-ig

(#1810) Vesztor87 válasza meroly (#1807) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Vagy ha 28-nal nem leszel idősebb, akkor jump szla csomagról 1200 fr-ert vehetsz fel annyi kp-z amennyit csak akarsz, feltéve hogy fiókban veszed fel, és NEM bankkártyával :-)

(#1811) meroly válasza dptrsk (#1809) üzenetére


meroly
veterán

Ok, kösz, akkor végülis pechemre most decemberig még jól is járok ezzel.

Vesztor87: kösz, ezt már 2 éve nem vehetem igénybe.

Impossible is nothing

(#1812) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok mostanság miként működik a folyószámla hitel?. Van nekem jelen esetben is de úgy tudom 3 havi átlagot vesznek alapul. Tavaly felemelték egy bizonyos összegre akkor kb. 75.000 keretesem azután olyan helyre kerültem ahol kevesebbet kellett dolgozni munkaidőben így a bér is kevesebb volt nettóba de ugyan úgy maradt az összeg későbbiekben is amikor kevesebb érkezett a számlára. A hónap elején kaptam egy sms-t, hogy emelésre van lehetőségem. A lényegi kérdés változott valami azóta?

Forrás:[link] 3/3 bekezdés
Idézet
"Az engedélyezett hitelkeret összegből felhasználható keretösszeg automatikus növelésére (a havi számlazárás alkalmával) a Számlatulajdonos hitelképességének és teljesítőképességének figyelembevételével akkor kerülhet sor, ha a felülvizsgálatot megelőző 3 hónap korrigált átlagát tekintve a lakossági fizetési számlára érkezett rendszeres jóváírások növekedése
-100.000 Ft alatti hitelkeretnél minimum 20.000 Ft-ot-ot
-100.000 Ft feletti hitelkereteknél minimum 40.000 Ft-ot elérte"

Egy másik infó:
Hirdetmény I. táblázata

[ Szerkesztve ]

(#1813) dptrsk válasza Csabi1984 (#1812) üzenetére


dptrsk
addikt

több kategória van.
első: legalább 3 hónapja van rendszeres jövedelmed, akkor az utolsó 3 havi átlag egyszerese lehet maximum.
második: legalább 6 hónapja van rendszeres jövedelmed, akkor az utolsó 6 havi átlag kétszerese a maximum.
harmadik: legalább 12 hónapja van rendszeres jövedelmed, akkor az utolsó 9 hónap átlagának háromszorosa a maximum.

Amit belinkeltél az az automatikus emelés, olyat is lehet kérni, hogy minden hónapban vizsgálja a bank, s a leírás alapján max. 100ezer forint folyószámlahitel esetén, a minimum emelés 20000 forint, 100ezer feletti hitel esetén 40000 forint a minimum emelés.

Ez azt jelenti, hogy például te adsz a banknak egy megbízást, hogy a hitelkereted legyen a fizetésed háromszorosa, de maximum 300.000 forint.

Ebben az esetben, ha pl most 90ezer forint a folyószámahitel s keresel 30ezret, amit megemelnek 5ezer forinttal, akkor 3-4 hónap után nem emelhet a bank, mert amit idéztél ott az van, hogy minimum 20ezer növekedés kell.
Ha kineveznek jobb pozicióba dupla pénzért, akkor, az 30ezer forint tartós növekedés néhány hónap után a bank megemeli a keretedet mondjuk 100ezerre, mert 30ezerrel nőtt a fizetésed.
Ezek után kineveznek felügyelőnek, s megint megduplázzák a fizetésed, néhány hónap után a bank azt látja megint többet keresel, ezért megemeli a keretedet immár 300ezerre, mert a köztetek levő szerződés szerint ez a maximum ameddig emelhet(360ezer lenne a maximum 120ezernél). De te bemehetsz kérni, hogy emeljék meg 360ra, de maguktól nem fogják, mert te nem engedted nekik.

VISZONT, arra vigyázz, hogy ha visszafele megy a történet, a bank szép lassan elkezdheti csökkenteni, ha nincs meg a kellő jövedelem, aminek a háromszorosát adja.

Ha szeretnéd és a számládra érkező jövedelem miatt van rá lehetőséged bármikor kérheted az emelést.

[ Szerkesztve ]

(#1814) Csabi1984 válasza dptrsk (#1813) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia. Az utóbbi biztos túl bonyolult lenne, de a normál lépcsőfokok számokban, hogy kell értelmezni?
Rám a 12 hónapos folyamatos munkaviszony áll fent - azaz ebben az esetben tudnál példát felhozni?

(#1815) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!

OTP-nél van a számlám, netbankba sms-ben küldött kóddal tudok belépni és minden egyes tranzakció hasonló módon történik.
A kérdésem a következő lenne: Megyek külföldre hosszabb időre, ott majd tudni fogom használni a netbankot? A telefonomat kiviszem, ami T-mobile-os és kártyafüggő, de majd függetlenítem. Ha épp használni akarom a netbankot, akkor elég visszatenni a T-s kártyát, megvárni az sms-t és minden rendben? Megfogom kapni az sms-t biztosan? :R

(#1816) dptrsk válasza #04441088 (#1815) üzenetére


dptrsk
addikt

igen, tudod kint is használni a netbankot, meg kapod az SMS-t, csak lehet, hogy nem 3 mp, hanem 10-20 mp is lehet mire megérkezik.

(#1817) albiosz válasza albiosz (#1803) üzenetére


albiosz
őstag

Megjött a válasz az otp-től, elég korrektek szerencsére. :) Nagy vonalakban:

,,Aktuális Hirdetményünk alapján, zöld bankszámlakivonat (az OTPdirekt Internetes szolgáltatáson keresztül történő elérés) esetén a kivonatok papír alapú rendelkezésre bocsátása díjmentes, egyidejűleg max. 6 db kivonat igénylése esetén.

Ügyintézési díj abban az esetben kerül felszámításra, amennyiben olyan tevékenységet végez bankfiókban vagy telefonon, amelynek elvégzése az internetes szolgáltatáson keresztül díjmentesen lehetséges.

Mivel hiteles bankszámlakivonat az internetbankon keresztül nem nyomtatható ki, így annak bankfiókban történő rendelkezésre bocsátása esetén ügyintézői díj nem kerül felszámításra."

[ Szerkesztve ]

(#1818) aizen92


aizen92
addikt

másnál megy a netbank bejelentkezés? timeoutol mobilnettel, wifin, html/mobilappal

szerk.: felhívtam őket a honlapról (WoW) és tudnak a hibáról, javítják.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1819) albiosz


albiosz
őstag

Urak!

Milyen akció van/volt mostanában tranzakciós csomag kapcsán? Sehol se találom már. Vagy az csak új ügyfeleknek él/élt?

(#1820) albiosz válasza albiosz (#1819) üzenetére


albiosz
őstag

Ja és plusz kérdés, hogy a direkten most az alábbi kedvezménycsomagok vannak:
5 ATM csomag
2 ATM csomag
Simple sms csomag
Mindennapi Biztonság csomag
Online tranzakciós csomag
Megtakarítás csomag

Viszont a hirdetményben (2013. január 1. után kötött szerződések esetén) meg azt írják, hogy Online Tranzakciós csomag (2015. június 22-től már nem igényelhető). Nem frissítették volna direkten?

(#1821) dptrsk válasza albiosz (#1820) üzenetére


dptrsk
addikt

itt az akció

Szerintem csak a neve nem változott még.

(#1822) albiosz válasza dptrsk (#1821) üzenetére


albiosz
őstag

Oh, köszi szépen! :)

Ha jól értem: simple csomagom van tavaly március óta. Társtulaj nincs (nem is lehet), társkártyás van. Jelenleg nincs semmilyen kedvezménycsomagom. Holnap igénylem a tranzakciós kedvezménycsomagot, hétfőn életbe lép. 0 HUF/hó a díja és annyit utalok, csoportos beszedek ingyen az év végéig amennyit akarok, összeghatár nélkül.
Jövő év elejétől pedig lesz egy fix havi díja és 250k/hó a határ. (Vagy lemondom december utolsó előtti munkanapján a csomagot.)

Javítsatok ki, ha valami nem ok.

(#1823) dptrsk válasza albiosz (#1822) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem, ha most megrendeled, akkor júli 1 aktiválódik a csomag.
Simple esetében a kedvezménycsomagok, minden hó 1-jén módosulnak.

(#1824) albiosz válasza dptrsk (#1823) üzenetére


albiosz
őstag

Az is parádés. Be is pipálom ma. Köszönöm a hasznos infókat! :)

(#1825) canniball válasza dptrsk (#1821) üzenetére


canniball
nagyúr

Pont azért iratkoztam fel korábban a hírlevélre, hogy az ilyenekről tudjak, de ezt valahogy kihagyták belőle... :((
Köszönöm hogy írtátok, most megkértem, de azért érdekelne: ezek szerint csak úgy tudhatunk ezekről az akciókról ha folyamatosan bújjuk a bank honlapját/az ott fellelhető hirdetményeket?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1826) dptrsk válasza canniball (#1825) üzenetére


dptrsk
addikt

Pontosan, mert ezek nem újdonságok, hanem akciók.
e-mailben új szolgáltatásokat szoktak küldeni, pl SimpleApp régebben.

(#1827) canniball válasza dptrsk (#1826) üzenetére


canniball
nagyúr

A mailben is akciós dolgok (is) vannak (kedvezményes ltp lehetőség, akciók bankkártyás/pp vásárláskor stb.).
No de a lényeg hogy ezek szerint tök feleslegesen kértem a hírlevelet, pont a (számomra) lényeg nincs benne. :(((

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1828) albiosz válasza albiosz (#1820) üzenetére


albiosz
őstag

Ma néztem rá és immár az alábbiak vannak:

Tranzakciós csomag
5 ATM csomag
2 ATM csomag
Simple sms csomag
Mindennapi Biztonság csomag
Online tranzakciós csomag
Megtakarítás csomag

Érdekes, hogy hétvégén engedte bepippantani az online tranzakciós csomagot is, meg szerintem most is engedné. Lemondtam és igényeltem a sima tranzakciós csomagot.

(#1827) canniball: egyetérték. szerencse, hogy erre is jó a ph fórum. :)

[ Szerkesztve ]

(#1829) canniball válasza albiosz (#1828) üzenetére


canniball
nagyúr

Basszus de jó hogy szóltál, fel sem tűnt hogy van "sima" meg online tranzakciós csomag is és természetesen délelőtt az utóbbit rendeltem be; gyorsan át is állítottam, köszi! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1830) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám az OTP direkttel. Múlt pénteken nyitottam egy számlát, meg is kaptam minden adatot a hozzáféréshez, azonosító, számlaszám meg a jelszó amit megadtam. Itthon boldogan próbáltam megnyitni a kis netbankom (ami az ügyintéző hölgy szerint azonnal elérhető, nem kell aktiválásra várni), de ezt kapom:

Na jó, biztos elírtam valamit. Beírtam még egyszer, ugyanez. Még egyszer, szintén. Megkértem mást hogy próbáljon már meg belépni nekem, hátha valamit notóriusan elütök, eredmény nélkül. Na, akkor felívom a telefonos üfsz-t. Egy rövid beszélgetés során kiderült hogy a jelszavammal nem tudnak mit kezdeni telefonon keresztül, de leellenőriztük és az azonosítóm illetve a számlaszám az jól van, tehát nem azokkal van baj. Sebaj, várok és megváltoztatom egy fiókban. Ma bementem, meg is változtattuk, a lehető legegyszerűbbre ami csak eszembe jutott. Hazaérek, próbálom az új jelszóval, még mindig ezt a hibát dobja ki. Itt már kicsit feszültebb vagyok, gondoltam utánakérdezek itt is, hátha tényleg elrontok valamit.

A lépések amiket csinálok:
Azonosító: a szerződésemen az "Internet: HAZ:" után levő 7-jegyű szám.
Számla: az alapértelmezetten ott levő "117" után begépelem az én 16-jegyű számlaszámom "117" utáni részét, tehát 13 karaktert.
Jelszó: beírom azt a 7 számjegyet amit a fiókban a terminálba is bepötyögtem. Egymás után kétszer. És ott nem dobott hibát.

Plusz még a két checkboxból csak a második, a "Azonosító, számlaszám megjegyzés" van jelölve.

Namost, van valakinek bármi ötlete hogy mit tudok ezzel csinálni? Akár itthon, akár valamelyik fiókban.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#1831) dptrsk válasza mttssz (#1830) üzenetére


dptrsk
addikt

Hmm ez érdekes, a fiókban próbáld megkérni, hogy segítsenek belépni, mert otthon nem tudsz, s az uj jelszó se segített.

[ Szerkesztve ]

(#1832) meroly válasza albiosz (#1824) üzenetére


meroly
veterán

Én is aktiváltam ezt most ;)
Köszi az infókat.

És akkro minden ilyen kedvezménycsomag csak a következő hónap 1-étől él?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1833) canniball válasza meroly (#1832) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1834) mttssz válasza dptrsk (#1831) üzenetére


mttssz
senior tag

Na, ma bementem, az ügyintéző kiírta nekem papírra ugyanazokat az adatokat amik amúgy a szerződésemen is rajta vannak pontosan ugyanígy, ott beütöttem ugyanazt a jelszót amivel itthon is próbálkoztam, valamiért varázslatos módon sikerült, azóta meg itthon is megy.:U

(#1835) efi99 válasza mttssz (#1830) üzenetére


efi99
senior tag

Nekem az azonosítóm 6-jegyű. Igaz elég alacsony szám, lehet, hogy a (lehagyott) nullákkal nem foglalkozik a számsor elején ?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1836) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Olvastam az OTP honlapján, hogy van a Jump csomagnál olyan, hogy egyéni fényképes bankkártya..

Ha én a meglévő kártyámat szeretném lecseréltetni egy fényképesre, az milyen költségekkel jár?

Samsung S9

(#1837) dptrsk válasza Víz Elek (#1836) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha megérkezett az új sajátkártya, visszaadod a régi simát, időarámnyosan visszakapod az éves díját.
A sajátkártya díja megegyezik a sima kártya éves díjával +990 képelhelyezési díj.

Ha pl szeptemberben jár le a sima kártyád, akkor:
Most rendelsz sajátot, azthiszem 3990 az éves díja, ezt levonják.
visszadod a régit, tavaly talán 3690 volt az éves díj, ennek a napra lebontott díját visszakapod, kb 2/12 részét. Tehát durván 600 forintot
S az új kártya képelhelyezési díját is levonják, 990ft.

Ez esetben a te egyenleg változásod: x+600-3990-990

A te költséged 990ft(képelhelyezés), illetve a párhuzamos napok kártya díja, amikor 2 kártyád volt.
Ha előbb leadod a sima kártyát, minthogy megjön az új, akkor az éves díjon nem buksz. Mondhatni 990ft amibe neked ez kerül.

(#1838) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Nem olyan régóta használok egy American Express Blue kártyát. Ahogy tanulmányoztam a számlakivonatomat, feltűnt 2 költség, amit nem tudok hova tenni.

Zárlati díj: 266,- Ft - ez a számlavezetési díj lenne? Ezt valahogy meg lehet spórolni?
Tájékoztató SMS díj: 29,- Ft - ezt azért tartom érdekesnek, mert OTP Simple számlám van és kértem hozzá SMS csomagot. Vagy ez attól független? Ez miért lehet felszámolva?

Köszi előre is!

(#1839) dptrsk válasza fausto (#1838) üzenetére


dptrsk
addikt

Zárlati díj a havidíj.
A zárás utáni Tájékoztató SMS díj 29ft papír alapú számlakivonat esetén, mely elektronikus számla esetén 0 ftra módosul.

A Simple SMS Csomag csak a Simple számlával kapcsolatos SMSekre vonatkozik.

(#1840) 0xmilan


0xmilan
addikt

Üdv!
Hogyan tudom letiltani, hogy ne jöjjön havonta postán a levél a tranzakciókról?

(#1841) dptrsk válasza 0xmilan (#1840) üzenetére


dptrsk
addikt

Direkten is illetve személyesen is lehet.

(#1842) 0xmilan válasza dptrsk (#1841) üzenetére


0xmilan
addikt

Köszi! Direkten sokadik nekifutásra megtaláltam: "Igénylések" >> "Elektronikus kivonat" a kérdéses menüpont.

(#1843) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!

Még néhány éve, mikor csináltattam a számlámat, ilyen semmire való Maestro kártyát adtak hozzá, amivel a neten sehol nem tudok fizetni, mert mindenhol csak Visa meg MasterCard van elfogadva. :W

Ki lehet ezt valahogy cseréltetni, vagy hogy működik ez a dolog?

(#1844) dptrsk válasza T_Stark (#1843) üzenetére


dptrsk
addikt

Ki lehet cseréltetni. Bemész egy bankfiókba, igényelsz új, neked tetsző típust. Ha nem baj, hogy 2 hétig kártya nélkül maradsz leadod a régit, visszakapod az arányos éves díjat, s az újra levonják az első éves díjat.
Ha nem tudod nélkülözni a régi kártyát, akkor csak kérsz egy újat(levonják az éves díjat), majd ha megjött az új bemész és leadod a régit, s visszakapod az arányos éves díjat.

(#1845) T_Stark válasza dptrsk (#1844) üzenetére


T_Stark
őstag

Köszi!

(#1846) albiosz válasza canniball (#1829) üzenetére


albiosz
őstag

Légy résen majd, mert szerintem valami nem megy flottul náluk!

Úgy tűnik nekem mégis az online tranzakciós csomag lett beállítva, pedig június 29-én kikapcsoltam és beállítottam a simát. A kedvezménycsomagok menüben ,,Aktuális kedvezményei: Tranzakciós csomag" szerepel jelenleg is, de megvolt már a havi 5 csop besz/utalás és a 6. csoportosra szerepel is előjegyzett költségként 23 HUF. Írtam levelet a jóembereknek, hogy szerintem valami nem kerek, eleve ott se kéne már lennie az online tranzakciós csomagnak, mivel 06. 22-től nem igényelhető, de még mindig szerepel beállíthatóként.

(#1847) #30734848


#30734848
törölt tag

OTP-s értékpapírok/megtakarítások közül mit ajánlanátok?

Szeretnénk egy bizonyos nagyságú összeget befektetni, fontos lenne, hogy OTP-n belül legyen, valamint, hogy igény esetén fel lehessen használni.

Tudom, hogy így nem számíthatok viszonylag magas kamatra - persze mostanság az nincs -, inkább ilyen elkülönítés jellegű lenne.

Az Optima tőkegarantált befektetési jegyet néztem.

Vélemény?

(#1848) canniball válasza albiosz (#1846) üzenetére


canniball
nagyúr

Én még nem utaltam ebben a hónapban, de a hó elején nem vontak erre havidíjat.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1849) dptrsk válasza #30734848 (#1847) üzenetére


dptrsk
addikt

Értékpapír számla féléves számlavezetési díja 1000 forint körül van, emellett befektetési jegyeknél azthiszem 7 nap átfutás van mire visszaadják a pénzed, van eladási-vételi jutalék is.

Ha hosszabb(min. 1 év) ideig tudod nélkülözni a pénzt, akkor érdemes gondolkodni értékpapírszámlában.

Én a takarékszámlát, illetve az akciós lekötéseket ajánlanám inkább, de ez összegtől is függ.

Nem tudom mekkora összegről van szó, például 1.000.000 forint esetlén úgy is lehet, hogy 500.000-750.000 forint megy OTP Optimába(vagy amibe szeretnéd), a maradék 500.000-250.000 forint pedig lekötés és/vagy takarékszámla, mikor melyik fizet magasabb kamatot... Így az összeg egy része azonnal hozzáférhető, kisebb kamattal, egy másik része pedig jobban kamatozik, de cserébe időbe telik mire felszabadítod.

Értékpapírszámlát kb 500.000 forint körüli összegtől érheti megnyitni, ekkora összegnél már jelentősebb kamatot tudsz szerezni, min, ha takarékszámlán/lekötve tartanád, kisebb összegnél a jutalék/számlavezetés elviszi a többletet.

[ Szerkesztve ]

(#1850) fgabor87


fgabor87
tag

Sziasztok.
A héten nyitottam egy Simple számlát, és igényeltem hozzá netbank hozzáférést is. Most szerettem volna egyszeri utalást indítani, de azt írja, hogy nincs hozzá jogosultságom. Ez mi a f***?
Régen volt egy Jump számlám, azzal simán ment minden.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.