Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#1251) arcsibo


arcsibo
csendes tag

Hello! Olyan kérdésem lenne, hogy a rendszer autómatikusan átváltott Juniorról valamire, de nem tudom mire. Hol tudom megnézni? Meg lehet, hogy a kártya váltással együtt júniusban vonta le az évi kártya tartási díjat vagy ilyesmit?

"A mennyországot a klímájáért, a poklot a jó társaságért részesítem előnyben." Mark Twain

(#1252) bigyo108 válasza arcsibo (#1251) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Az OTP direktben megtudod nézni , valahol a bankszámlaszám mellett van , ha jól emlékszem .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#1253) arcsibo válasza bigyo108 (#1252) üzenetére


arcsibo
csendes tag

köszi, megtaláltam.

"A mennyországot a klímájáért, a poklot a jó társaságért részesítem előnyben." Mark Twain

(#1254) bigyo108 válasza arcsibo (#1253) üzenetére


bigyo108
aktív tag

ok, rendben nincs mit.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#1255) canniball


canniball
nagyúr

Más simple-ösnek is vonták az online tranzakciós csomag díját?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1256) lacy86 válasza canniball (#1255) üzenetére


lacy86
addikt

Jah , nekem!
199 magyar forintot! :D

(#1257) Vesztor87 válasza canniball (#1255) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Június 30-ig volt ingyenes.

(#1258) canniball válasza lacy86 (#1256) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem 345Ft-ot. :F

Vesztor87!
"Szerencsére" erről nem tudtam, még jó hogy júni. 1-től aktiválták és egyszer sem utaltam a hónapban. :W
Ezek az infók jönnek hírlevélben vagy a hirdetményeket bújod/egyéb helyről vannak az infóid?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1259) lacy86 válasza canniball (#1258) üzenetére


lacy86
addikt

(#1260) Vesztor87 válasza canniball (#1258) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Még áprilisban aktiváltam asszem, akkor láttam a hirdetményben hogy júni30-ig ákciós:)

(#1261) canniball válasza lacy86 (#1259) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem akkor sem ennyit vontak. Az imént valóban rosszul írtam de a "másik irányba": 349Ft-ot húztak le ezzel a címszóval. Akkor majd rákérdezek eztmeghogy...

Vesztor87!
Értem. Mivel mindig képben vagy azt hittem a fentiek valamelyike a tényállás. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1262) Vesztor87 válasza canniball (#1261) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Még az is lehetséges :D

(#1263) canniball válasza Vesztor87 (#1262) üzenetére


canniball
nagyúr

Na jó, valld be hogy a családi neved Csányi! ;]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1264) Vesztor87 válasza canniball (#1263) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Lennék valamely közeli hozzátartozója :D

(#1265) dptrsk válasza canniball (#1261) üzenetére


dptrsk
addikt

Gondolom 35 évnél idősebb vagy ezért, Neked 349Ft(35 év alatt 199Ft.)

(#1266) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Bankkártyás fizetés SMS értesítőjénél lehet minimum limitet beállítani? Már unom hogy minden Google Play-es párszáz forintos vásárlás után jönnek az SMS-ek, aztán mégtöbbet fizessek emiatt.

4 8 15 16 23 42

(#1267) dptrsk válasza tonyrulez (#1266) üzenetére


dptrsk
addikt

online chaten kérdezz rá, mintha bankfiókban lehetne beállítatni limitet a kártyás SMSekre is, de ez nem 100%.
Te otthon tuti nem tudsz beállítani a kártyás SMSekre limitet.

(#1268) canniball válasza dptrsk (#1265) üzenetére


canniball
nagyúr

Ott a pont! :R Azt tudtam hogy a havidíj "nullázásának" feltétele 35 felett változik, de hogy a kiegészítő csomagok díjai is azt nem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1269) Vesztor87 válasza tonyrulez (#1266) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Arra külön nincs limit. Vagy kérsz értesítést vagy nem:)

(#1270) dptrsk válasza tonyrulez (#1266) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem tudom milyen csomag, de webkártya nem lehet hogy jobb megoldás lenne? Már ha elérhető a szla-dhoz.

(#1271) tonyrulez válasza dptrsk (#1270) üzenetére


tonyrulez
őstag

Igen, most nézem hogy van webkártya. Akkor ehhez nem kapok SMS-t?

4 8 15 16 23 42

(#1272) szabogabor10 válasza tonyrulez (#1271) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én kapok ahhoz is..bár külön be kellett mennem igényelni, mert alapból nem küldenek, netbankban meg nem lehet beállítani. Szóval ha nem kéred külön, valszeg nem fogsz kapni SMS-t semmilyen webkártyás tranzakcióról.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1273) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Hello!

OTP Junior kártyát fel lehet osztani 2 részre (nem tudom, hogy létezik-e ilyen lehetőség)?

Azért kéne, mert mostanában már több dologot vettem ebayről, meg most tervezek más oldalakról is, és hogy biztonságban legyen minden, kéne egy külön számla amin mindig csak annyi pénz van, amennyi kell az adott termékhez.

Vagy ha nincs ilyen lehetőség, akkor lehet ingyenesen nyitnom még egy OTP Junior kártyát?

(#1274) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hülye kérdés, de Angliából kb mennyi idő alatt érkezik meg az utalt pénz a számlámra?

Live-Die-Respawn

(#1275) wmati válasza ad4m1337 (#1273) üzenetére


wmati
addikt

Bocs nem akarok nagy hülyeséget mondani, de az nem lenne megoldás ha utalnál a PayPal számládra és onnan fizetnéd ezeket?

(#1276) ad4m1337 válasza wmati (#1275) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Ebayen sima a dolog, de most Alieexpress -en akarok vásárolni, ott pedig nincs paypal :O

(#1277) dptrsk válasza ad4m1337 (#1273) üzenetére


dptrsk
addikt

Junior mellé nincs webkártya... ha fontos a webkártya ajánlom a Jump csomagot.
Üzletszabályzatban le van írva, hogy 1 ügyfél egyszerre 1 Junior számlával rendelkezhet. Tehát a 2 junior szla nem megoldás.

(#1278) szabogabor10 válasza ad4m1337 (#1273) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is a Jump-ot ajánlom webkártyával.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1279) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Át tudnék menni a Jumpra úgy, hogy a jelenlegi számlaszámomat megtartom? Csak mert nincs kedvem mindenhol átírni, paypalt újracsinálni stb.

(#1280) canniball válasza ad4m1337 (#1279) üzenetére


canniball
nagyúr

A szla.számod egész addig marad míg meg nem szünteted a számlát, teljesen mindegy milyen csomagban vagy.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1281) ad4m1337 válasza canniball (#1280) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Ja rendben, értem!

Akkor átgondolom a dolgot, ha ingyenes lenne habozás nélkül átmennék... évi 2000 Ft körüli díja van, nem nagy összeg, de több mint a semmi. Viszont a biztonság többet ér.

Akkor a Jump csomagban lehetőségem lenne arra, hogy legyen egy kis elszeparált webes részem a számlán belül és ha egyszer pl. sikerülne egy csoportnak feltörnie xy szervert és megkapnák a kártyaadatokat, akkor csak a kis webes részlegről tudnák lehúzni a pénzt?

[ Szerkesztve ]

(#1282) canniball válasza ad4m1337 (#1281) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem "elszeparált webes rész" van, hanem egy új szla.számot (is) kapsz (az eddigi szla.számod mellé) amit a webes vásárlásokhoz tudsz használni. Erre tudod átutalni a számládról a vásárlás(ok)hoz szükséges összeget, majd ezt a szla.számot tudod megadni hogy innen vonjanak. Bár ha jól értem pont ezt szeretted volna elkerülni...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1283) dptrsk válasza canniball (#1282) üzenetére


dptrsk
addikt

Tehát ha jumpra váltasz és kérsz webkártyaszla-t, úgy fog működni a dolog, hogy:

Jumpszámla-jelenlegi kártyád erre kérheted a paypalos KIutalásokat, hiszen ha csak a szla számod van meg a rendszerben nem tud pénzt levenni róla senki.

Webkártya szla-webkártya(virtuális kártya otp dirketben a kártyaadatok): ezzel a virtuális kártyával FIZETSZ, úgy, hogy a Jump számláról átutalsz a webk.szla-ra fedezetet(pl 1000ftot) vásárolsz 990ftért a webkártyával a maradék 10ftot vagy visszautalod jumpra vagy hagyod web.szla-n a következő vásárig.

Fontos, hogy a webkártya számla csak a hozzákapcsolt jump számláról fogad el jóváírást, ha máshonnan jön visszautalja a feladónak a bank és csak a kapcsolt jump szla-ra tudsz utalni róla a jumptól eltérő szlaszám megadása esetén elutasítja a bank a tranzakciót.

(#1284) starpeter


starpeter
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék igényelni OTP Junior kártyát. 18 éves vagyok.
A lényeg amit tudni szeretnék:
-számlavezetés (mennyit kell fizetni)
-utalások (Steam,Pokerstars,Unibet stb.)
-tapasztalatok

Lényegében ,csak azért szeretnék bankkártyát igényelni ,hogy tudjak interneten vásásrolni.

(#1285) -secret- válasza starpeter (#1284) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Junior számla tudnivalók. :)

Esetleg menj be egy közeli bankba és kapsz mindenről felvilágosítást. :K

[ Szerkesztve ]

(#1286) dptrsk válasza starpeter (#1284) üzenetére


dptrsk
addikt

Junior számlavezetés ingyenes.
A kártyás vásárlásoknak nincs külön díja.
Ha utalni szeretnél az függ az összegtől, és attól, hogy akinek utalsz otps vagy nem.

(#1287) starpeter válasza dptrsk (#1286) üzenetére


starpeter
senior tag

Én csak steam-re és pokerstarsra utalnék. Az is díjmentes?

(#1288) Superhun válasza starpeter (#1287) üzenetére


Superhun
addikt

Az nem utalás, hanem online vásárlás. A kettő nem ugyan az. Az online vásárlás ingyenes. :K

(#1289) Valed


Valed
tag

Otp paypass kártyával naponta hányszor lehet 5000ft-ért vásárolni pin nélkül?

(#1290) -secret- válasza Valed (#1289) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem bármennyiszer, amíg el nem éred a napi vásárlási limitet szvsz.

(#1291) Vesztor87 válasza -secret- (#1290) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Így van!

(#1292) priti


priti
addikt

Hali, nem tudjátok, hogy az OTP-s számlatörténet milyen gyakran frissül? Reggel nyolckor voltak dolgaim és a számlatörténeten még mindig nincs mára semmi tranzakció. Most voltam bent, több mint egy óra eltelt. Csak az egyenlegből tudom, hogy megtörténtek az események és bazira kéne az utalás megjegyzéséből a kód...

Hardverlesen

(#1293) Valed válasza -secret- (#1290) üzenetére


Valed
tag

hát ez remek, akkor simán lehúzhatnak róla 50 000ft-t fél perc alatt mert ennél kisebbre nem lehet állítani a napi limitet

(#1294) -secret- válasza Valed (#1293) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

El hagytad?

Menj be OTP-be aztán deaktiváld a kártyát!

(#1295) szabogabor10 válasza priti (#1292) üzenetére


szabogabor10
veterán

Gondolom a PayPal kódot várod. Hívd fel őket, és azonosítás után megmondják. A számlatörténetben csak akkor fog megjelenni, ha lekönyvelik a 400 Ft-os tranzakciót (3-4 munkanap).

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1296) starpeter


starpeter
senior tag

Az mind 1 ,hogy Visat vagy Mastercardot választok? Van különbség?

(#1297) szabogabor10 válasza starpeter (#1296) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Visa USD, az MC EUR elszámolású. Ha főleg Európában jársz / vásárolsz, előnyösebb szvsz az MC.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1298) Valed válasza -secret- (#1294) üzenetére


Valed
tag

nem hagytam el, csak érdekel ha elhagynám mi lenne a legrosszabb eshetőség

(#1299) starpeter válasza szabogabor10 (#1297) üzenetére


starpeter
senior tag

Ha egyedi képet akarok a tenni az OTP Junioros bankkártyámra akkor az mennyibe kerül?
Ezt írja az otp junior oldalán:

"sajátkártya képpel is megrendelheted bankkártyádat, és olyan képet helyezünk rá, amilyet szeretnél, legyen az egy általad készített fotó vagy bármilyen kiválasztott kép"

[ Szerkesztve ]

(#1300) -secret- válasza starpeter (#1299) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ingyenes, gondolom ha nem írják oda, hogy pénzbe kerül.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.