Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- juhi11: Karácsony esély, hogy észrevegyük: mások is valakik - még Isten is
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- sh4d0w: Árnyékos sarok
-
LOGOUT
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Land
veterán
válasz
renziNNN
#42998
üzenetére
Nem tervezek külső lejátszót venni, eddigi TV-nél Nero Media Home programot használtam PC-ről routeren keresztül film/sorozat lejátszására.
Sima sztereo hangszórókat kötnék rá, panelban nem is nagyon tudok hangoskodni.
Nem tervezek rajta játszani, erre a PC-met használom.
Párom szokott napközben tévézni rajta és este/hétvégén sorozatot vagy filmet szoktunk nézni a Nero Media Home program segítségével. -
renziNNN
tag
Ezek közül értelemszerűen vagy a C9 vagy a GZ950. Attól függ mi a fontos számodra, van-e külső lejátszód/akarsz-e hozzá venni, illetve hangrendszered/a hd hangokat preferálod-e. Gaming fontos szempont-e?
(#42993) szabeska
Lehet nem segít, mert nincs ps, de nálam a C9 optikain van összekötve az erősítővel és átmegy szépen a DD, DTS. -
Syz
senior tag
Ma egy kicsit hanyagoltam a PC-t és babráltam kicsit a PS4 Pro-val illetve a Horizon/God of War/NHL 20 játékokkal.Azt kell mondanom,hogy a PS4-en a Játék mód nekem nagyon nem jön be.Már eleve itt hozzáteszem,hogy nem játszok kompetitív játékot konzolon.Nyilván nem lepett meg hogy kikapcsolt minden képjavítót itt is a Játék mód,mint a PC-nél.Viszont egyedül akkor volt élvezhető számomra a sebesség,ha 1080p-ben mentek az említett játékok,máskülönben kicsit "darabosnak" tűntek.A színekkel sem voltam maradéktalanul kibékülve,túl fakónak tűnt minden.Aztán kipróbáltam az Eco/Eredeti módokat TrueMotion-nel és graditációval,zajszűrésekkel.Mindjárt jobb lett minden és megvan a smooth érzés
Kell majd ezekbe a nyüves konzolokba G-sync technológia mert érezhetően gyászos a helyzet 1080p felett vagy még azon is.. -
-
poli27
veterán
Reggel jönnek kijelzőt cserélni a B7V ben, kiváncsi leszek

-
chros
őstag
válasz
szabeska
#42993
üzenetére
Kerdezz ra toluk, hogy ki hasznal optikai kimenetet egyaltalan (en nem). Mert ha nem tapasztalatbol beszelnek, akkor nem sokat er.
Volt problema C8-al es az optikai tobbcsatornas kimenettel, de mar nem emlekszem ra (talan egy firmware frissitessel elcseszte az LG).De ha regi az erositod, akkor milyen hdmi kimenet van rajta? 1.4?
Ha igen, akkor miert nem csinalod, amit Janos mondott a PC-rol? 1 hdmi-n a kep a TV-be, masik hdmi-n az AVR-be. -
szabeska
addikt
válasz
FollowTheORI
#42984
üzenetére
Belső hangszórót? Átengedésen van a tv, bitfolyamon a hdmi csatlakozó, a ps pedig optikai és hdmi kimeneten is sztereoban szól, hiába állítok bitfolyamot neki. Próbáltam auto beállítással is, optikain is, mindig szól, se csak sztereóban. Az erősítő viszont tuti jól működik.
-
-
Monngoose
aktív tag
Tudom, hogy volt már, de nekem továbbra sem egészen világos ez a logó beállítás téma.
A "Logó fényességének beállítása" számomra azt jelenti, hogy a logó fényerejét állíthatom vele, így az alacsony lenne a jó beállítás. Ha az opció neve az lenne pl., hogy "Logó-fényesség csökkentésének mértéke", akkor nyilván a magas a jó.Tudom, hogy valaki (talán daneel_hu) le is fényképezte magas beállításnál a csökkenés mértékét, de azt kipróbálta valaki, hogy alacsony beállításban nem halványít-e még ennél is jobban?
Az Rtings szerint (C9) a beégés megelőzése érdekében:
"We recommend enabling the Screen Shift option, and setting Logo Luminance Adjustment to 'Low.'" (És itt szó nincs róla, hogy azért, mert a High beállítás villogást okozhat). Ha jól emlékszem Vincent egyik tesztjénél is alacsony beállítást javasol. -
Land
veterán
Sziasztok!
400 ezer Ft-ig keresek TV-t. Olednek lenne elvileg a legszebb képe. Részletre vennénk lehetőleg 0% THM-mel. Nem tudom ilyen lehetőség van-e, lesz-e bárhol mostanában.
Nem tudom mi a tapasztalat velük, de a gyári 2 év garancia kissé karcsúnak tűnik egy beégésre hajlamos panelnél. Plusz 3 év kiterjesztett garancia pedig mellbe vágóan magas összeg lenne (80k Ft).
Egy jobb Qled TV sokkal rosszabb lenne a kijelző minőségét illetően? -
wrathchild
tag
válasz
FollowTheORI
#42977
üzenetére
Ok, koszonom Mindenkinek a valaszt!
-
válasz
szabeska
#42983
üzenetére
Belső hangszórót kivetted? (single out)
Illetve a passthrough kell nem a bitstream... szerintem valamit még nem jó csinálsz.
Így: [link]
+ hozzátenném, ha a konzol/PC sima PCM jelet ad... az nem biztos hogy jól átmegy.
[link] itt azt írja lent LG supportos, hogy volt idő amikor az E9 (meg lehet az egész 9-es széria) nem támogatta a többcsatornás PCM-et (főleg nem sima ARC-on)... nem tudom azóta javították e és megjött e ez a firmware.The DD, DTS... stb szabvány jeleknél mennie kell a passthrough-nak.
-
szabeska
addikt
válasz
FollowTheORI
#42980
üzenetére
ps4-en es tvn is bitfolyam van beallitva. Az erosito irja is hogy dts, de csak sztereoban szol. Kiprobaltam mar mindenfele beallitast, mind sztereo. Samu tvnel minden oke volt
-
daneel_hu
addikt
"Az E9-et árulja valaki újonnan (aztán sose lehet tudni az is milyen új), megfordult a fejemben, hogy ráfizetéssel rá lehetne úszni.
200 pluszt én is soknak tartanék ráfizetni még gyári gari és bontatlan zsír új állapotban is. Ezt a 2 év garit még nem tudom hova tenni. Ha fel lehetne tornászni az LG 4 éves garijára az már csábítóbb lenne, kérdés, hogy mennyi felárral."Ha ez új, akkor arra van 2 év LG gyári garancia. Főleg ha olyan helyen vette...
Megéri a 200e+, ha hibátlan a készülék és tényleg új = 2 év gyári garival. Sorozatszám alapján le lehet kérni szerintem az LG-től, hogy mi a szitu.
Szóval ha ezen mégis 2 év gyári gari van, a Panán pedig csak 1,5 év bolti, akkor egyértelmű melyik a jobb garancia, ez is nem is kérdés.
mennyit kér a tag érte? -
daneel_hu
addikt
válasz
sakal83
#42978
üzenetére
"Nem vagyok beégés fóbiás de azért egy év folyamatos mukodes napi aramtalanitas mellett biztos nyomot hagyott mar a kijelzon sajnos megha ott nem is latod."
Így van, ráadásul ezeken a kiállított darabokon rendszerint hónapokig ugyanaz a demó megy, amely nem fog egyenletes használódást okozni a subpixeleknél.
Foltos lesz a panel. -
válasz
szabeska
#42979
üzenetére
TV-be be kell állítani milyen kimeneti jelet adjon.
Feltéve, hogy ami bemegy az jó formátumú, nyilván.Optikainál pl csak akkor lesz többcsatornás, ha Only Optical-ra teszed.
HDMI-n meg kell legyen passthrough opció... ha jól emlékszem minden esetben a tévé belső hangszóróit ki kell kapcsolni (tehát "external only" mód kell).
-
szabeska
addikt
Megjott az 55E9, minden fain, de a hang nem.... Az oke hogy az nvidia driver csak 2.0-nak latja a tv-t, azt is tudtam, hogy az arc jelenleg nem mukodik, de hogy optikai kabelen is csak 2.0 megy ki a tvbol...
Valami otlet esetleg? Sima arc-os erositom van, a tvre egy pc es egy ps4 van kotve. Hiaba allitok barmit, a ps-en sincs, csak sztereo hang...
Arc-on is csak sztereo.... Nem ertem. -
sakal83
addikt
válasz
wrathchild
#42976
üzenetére
Nem LG mintadarabot ne vegyél! Egy beégés esetén jó eséllyel nem cseréli a Sony sem. A pana biztos nem.
Nem vagyok beégés fóbiás de azért egy év folyamatos mukodes napi aramtalanitas mellett biztos nyomot hagyott mar a kijelzon sajnos megha ott nem is latod.
Vegyél inkább 350kert egy uj B9 v C9et vagy gz950et. Jo esellyel lesz par heten belul ennyiert
-
válasz
wrathchild
#42976
üzenetére
Visszalépés semmiképp nincs... amit meg kell nézni, hogy nincs e rajta "beégés"... szóval jó alaposan le kéne tesztelni megvétel előtt.
Vagy úgy elhozni, hogy visszaviheted 14 napon belül, stb. Ha nem gond a szállítás macera.
És akkor otthon te letudod magadnak tesztelni.
No meg hogy mi az a jelentős kedvezmény, vagyis az ár... ezt mindig elfelejtik beírni az ilyen érdeklődők.

Miközben ez az egyik legfontosabb kérdés/paraméter ilyenkor.
pl 300-350 körül már vadi új OLED-ek szoktak lenni akcióba.Ha amúgy rendben van és tényleg 3 év a gari, simán vállalható.
-
wrathchild
tag
Üdv! Vidéki MediaMarktban mintadarab KD-55AF9 OLED TV-t 3 év garival jelentos kedvezmennyel arulnak. Ha jol tudom, 2018-as a TV.
Kerdesek:
mintadarab max. 2 eves felejtos, vagy bevallalhato?Sok TV eseten jelentos a szappanopera feeling (ha jol gondolom, ez a kifejezese a tulzott eloadas feelingnek)
en olyat keresek, mint a jelenlegi FULLHD w809.
Akkoriban a VA panel volt javasolt (IPS elleneben), lehet, ez volt az oka a szep kepnek?!
Most milyen panelt kell keresnem (ha OLED eseten is megy a harc)?
Utso:
jelenleg minden fogyasztasom max. FullHD: PS4, UPC box, bluray...
Demozva csak 4K anyaggal lattam a TV-t.
A fenti fogyasztas eseten tapasztalat szerint varhatok visszalepest FullHD-rol valtas eseten, vagy igy is elorelepes lenne az elmenyt tekintve?
Koszi!!! -
válasz
lacer93
#42972
üzenetére
Szerintem az Alza-stól sem kell félni (általában véve), beregisztrálod az LG weboldalán, mivel ők maguk is ajánlják a boltot, így biztos be lehet, és onnantól tudod az LG terméktámogatást közvetlen is hívni, problémát bejelenteni, stb.
Egyébként a nagy áruházláncok mindegyike megfelelő kell legyen ilyen szempontból.
Ami fontos az számla legyen rendes róla. -
Mankó
veterán
válasz
sakal83
#42971
üzenetére
Sony lett volna a tuti befutó, amikor a Panát vettem, de közel dupla áron nem volt jó befektetés. A Pana 500-ért meg best buy volt.
Soundbar nem tényező, van házi mozi Malac erősítővel Arc-cal.
Kiegészítő szolgáltatások jók lettek volna, de nem ilyen felállásban, így marad a Pana. Majd talán egyszer Sonyra, valami kihagyhatatlan ajánlat esetén.
-
lacer93
csendes tag
Sziasztok!
Egy OLED55C9-et szeretnék vásárolni. Ahogy olvasgattam ezt a fórumot, és másikakat is, úgy látom elég fontos a gyári garancia. A kérdésem az lenne, hogy ilyen szempontból mi a megbízható forrás, honnan érdemes vásárolni? Az iPonnál múlt héten volt 400-ért 1 év "gyári" garanciával, amire rákérdeztem náluk, azt mondták, hogy a beszállító ennyit vállal ezért ők is, tehát gondolom az nem gyári garancia, legalábbis nem a magyar LG-é. Az LG honlapján kinn van az alza.hu is, mint hivatalos viszonteladó, de amikor az alzát felhívtam, hogy akkor a náluk vásárolt termék valóban a magyar LG-hez garanciás-e, és ki lehet-e kerülni az alzát garanciás ügyintézésnél, akkor azt a választ kaptam, hogy nem, az alzán keresztül kell csinálni (és nyilván nem szeretnék az alzával üzletelni garanciás témában..). Ezeket leszámítva marad a Telekom/Euronics/MediaMarkt, ezek közül most a Telekom a legolcsóbb, 417 ezer forint.
A Telekommal járok a legjobban?
-
sakal83
addikt
Nincs pana oled tapasztalatom csak led. De a mozgasban a Sony Pana Lg a sorrend. En a helyedben ha tetszik a pana kepi vilaga akkor nem cserelnek fokent nem rafizetessel. Volt nalam is es nezegettem par oledet mar de nagy kulonbseg nincs kepminosegben. Izles kerdese. Az E9 egy C9 gyakorlatilag szerintem es a C9tol nem estem hasra pedig jo keszulek. Persze a kiegeszito szolgaltatasok mar mas teszta. Az Lg a webos taviranyito es a support teren 5*. Hangban pedig biztos jobb az e9 de nem 150rel. Azert vadaszol mar hasznaltan eleg jo soundbart mellyel ha szamit.
Lehet rossz a szemem a forumtarsakehoz kepest. Bar ha igaz a b7 b9es kijelzocsere ami itt tegnap tema volt akkor az szamomra pontot tesz erre a temakorre:)
-
Mankó
veterán
válasz
sakal83
#42969
üzenetére
Igen sajnos, én is erre a következtetésre jutottam. Képminőségben sok eltérés nem lenne, a Panának is gyönyörű képe van, én inkább a mozgás megjelenítésére lettem volna kíváncsi. A menü, távcsati csak hab lenne a tortán, de nem ilyen feltételekkel.
Marad a Pana, viszont jól jött a megerősítés.
-
sakal83
addikt
Gondolom itt HAs hirdetes. En kerulnem az outleteket... nagyon. Amennyiert beszamolna annyiert te is eladod es veszel egyet valami nevesebb aruhazban. De ha nem hasznalod ki a 2.1et akkor szerintem semmi ertelme ha csak a kepminoseget nezed. A z fz800nak is jo kepe van nagyon de te tudod.
Ez egy hasznalt tv ketes eredettel... magyarul.
-
Mankó
veterán
válasz
daneel_hu
#42965
üzenetére
Persze, hogy nem egy kategória a 2 tv, azért is kérdezlek titeket. A Pana itt lóg a falon a nappaliban, garija az Edigital-hoz szól. Fél éves lehet.
Az E9-et árulja valaki újonnan (aztán sose lehet tudni az is milyen új), megfordult a fejemben, hogy ráfizetéssel rá lehetne úszni.
200 pluszt én is soknak tartanék ráfizetni még gyári gari és bontatlan zsír új állapotban is. Ezt a 2 év garit még nem tudom hova tenni. Ha fel lehetne tornászni az LG 4 éves garijára az már csábítóbb lenne, kérdés, hogy mennyi felárral.chros: meglett Dolby Vision

-
daneel_hu
addikt
Nem egy kategória a két készülék, ráadásul az FZ800 egy évvel korábbi konstrukció.
LG: + HDMI 2.1, + jobb design, + jobb anyagokból megépítve, + soundbar, + játéknál alacsony input lag
(gyári gari kell, hogy legyen még rá, az E9 1 éve jött ki, tehát minimum 1 év gyári jótállásnak kellene lennie, hacsak nem valami sufnicégtől származik eredetileg.)Pana: gyári gari(?)...
Ha a bolt egy MM vagy hasonló nagy áruház akkor megérheti a Panát választani, azért 2 év gari magánszemélytől, hát nem tudom. Nem hangzik túl jól. Hacsak nem írtok komoly szerződést erre.
De amúgy minden tekintetben jobb az E9.
Most akkor az "1-200-zal több az pontosan mit takar?".
Mert 200e-rel többért nem venném meg az E9-est, maximum 2 év gyári garival, zsírúj állapoban. -
Mankó
veterán
-
Mankó
veterán
Szerintetek LG E9 1-2 százzal többért vagy Panasonic FZ800e?
Pana van, LG-re megérné e fizetni? -
daneel_hu
addikt
Azért az LG 2019-es szériájával itt a topikban érzésre több a gond mint a régebbiekkel.
-
Syz
senior tag
Sajnos ez a hang téma most nálunk is aktuális lett,holnap hívjuk a szervízt.Nem nálam,hanem a szomszéd tévéjén.Mindkettőnknek LG 55C9 van.Neki van hozzá egy JBL Link Bar,elég komoly soundbar,nekem egy "ócsó" Samsung HW-J355 2.1.Már többször mondta hogy HDMI 2 ARC-t próbálta és nem ment a hang,illetve ilyen furcsa statikus,sercegős hangot hallott.Optikaival szintén ez volt a helyzet.Végül egy (ne nevessetek) jack dugóval és AUX kimeneten ment a hang illetve a tv saját hangszóróit és így használta.Valahogy mindig szóba került,hogy nekem megy rendesen az "ócsó" soundbarral is a tv,de tegnap jutottunk el odáig hogy élesben is le legyen tesztelve.Először kábelre gyanakodtunk,mivel az általa használt HDMI kábelről nem tudott semmit,így átvittem hozzá a most vásárolt Equip HDMI 2.1 szabványú kábelemet is,ami eARC-s is.Ugyanazt produkálta vele hang szinten,tehát a kábelt kizártuk.Én ekkor még azt gondoltam,hogy szerintem a soundbar lehet a hibás.Aztán kihúztuk a soundbart,áthoztuk hozzám és kipróbáltuk itt.Az én tévém azonnal felismerte név szerint a JBL szériát és be is lőtte magának mindenféle állítgatás nélkül és mind optikain,mind HDMI ARC-n ment a hang rendesen.Szóval nem nagyon van más opció,egyértelmű hogy a hang kimenetekkel baj van a szomszéd 55C9-én.Holnap telózunk egyet..
-
curmpli
tag
Sziasztok!
A faterom vett gy Lg b9-es OLED tv-t.
A settopboxot ha a Hdmi1-re köti nincs hang csak kép. A Hdmi2-4 frankón működik hang is van. Szerintetek beállítási probléma esetleg Tv bemeneti hiba? -
hidegpam
csendes tag
Sziasztok!
Láttam, vannak itt boldog LG 65E9 tulajok., tőlük kérdeznék. Ha HDD-ről néznék filmeket, akkor az optikai kimeneten kijön-e hangjel, amit az erősítőre lehetne vezetni? -
tarti19
senior tag
Szervusztok!
Egy LG 55C7V készülékem van. Nagyjából fél éve a képeken látható hibajelenségre lettem figyelmes. Május 14-én jár le a 2 éves garancia, és bár nagyon megszerettem eme készüléket, mert egy hihetetlen élményt adott, viszont eme probléma mellett nem szeretnék szó nélkül elmenni.
Segítségeteket kérném , hogy milyen problematika lépett itt fel. Nem szerettem volna egyedül prognózist felállítani, mivel első OLED tévém s kissé elfogult vagyok, de félő, hogy még nagyobb probléma lehet a későbbikben.
Milyen lehetőségeim vannak szerintetek? Javítják? (Ausztriában vettem, és itt kicsit más a garanciális ügyintézés, így kissé tanácstalan vagyok a lehetséges kimenetelt illetően. Esetleg van az itteni szervizzel valakinek valamilyen tapasztalata?)
Üdv,
Béci
[kép] [kép] [kép] -
Sosejk
csendes újonc
Sziasztok!
Hétfőn vásároltam egy LG OLED55C9PLA tv-t. Szerdán meg is érkezett. Körülbelül egy napja xbox használat közben egy hajszál vékony fekete csíkot láttam pontosan a képernyő közepén végig függőlegesen, azt gondoltam, hogy csak a háttér része. Ma szembesültem vele, hogy nem az. Fehér háttérben szinte egyáltalán nem látszik, piros színnél viszont tökéletesen,ha pl távirányító mutatóját elhúzom azon a ponton. Csináltam pixel frissítést amióta használom kb. 3x. Tanácsotokat szeretném kérni. Előre is köszönöm.
-
janos666
nagyúr
válasz
szabeska
#42934
üzenetére
Van mod-olt nVidia audio driver, amivel DolbyDigital-ba lehet tömöríteni a PC-ből kimenő hangot (a DTS Connect jobb minőségű lenne, de ), hogy legyen >2 csatorna: [link]. Ez át kéne, hogy menjen sima ARC-n is, az multi-channel PCM-hez eARC képes erősítő kell.
Én egy kb. 5$-os DisplayPort->HDMI adapterrel kötöm rá külön az AVR-t a kártyára (igaz, van az AVR-en is egy kis monitor, anélkül néha zavaró, ha valami átugrik a második kijelzőre és nem látod, hogy visszahúzhasd).(#42922) chros - Mert én is nagyon ritkán használom, de mikor tegnap rákattintottam, eszembe jutott a korábbi kérdésed, hogy mi oka lehet, és gondoltam talán ez (is), hogy a screen-off nem számít bele a JB-be, de az UTT-be igen.
-
MrBazsi
senior tag
válasz
rothfb
#42933
üzenetére
Ez melyik tvre vonatkozik? Mert a B8 belső lejátszójára biztos h nem sőt kb egyik lg tvmre sem igaz ez. Rengeteg sorozatot nézek felirattal, es ha ott van az mkv mellett nem kell kapcsolgatni semmit h mutassa. Forced felirat is filmeknél sima liba. Van olyan h ugy van muxolva par film h angol van az első helyen, de ez sem a tv hibaja. Szerintem az lg belső lejatszója egyaltalan nem fapados, sőt....
-
szabeska
addikt
-
válasz
adamssss
#42931
üzenetére
Amikor elindítasz egy filmet, mindig az az alapbeállítás, hogy nincs felirat. A forced felirat sem jelenik meg automatikusan, pedig az lenne a normális. De ahogy írtam, kicsit buta szegény lejátszó. Így minden egyes film indításkor újra be kell menni a menüjébe és kiválasztani a megfelelő feliratot. Nem marad úgy.
-
AL
addikt
Szia ! Igen, az előző 55EZ950 es tévémet, azért cserélték ki garanciálisan, GZ950 et kaptam helyette.
Szerintem az 1500 óra utáni, első nagy karbantartás után jött ki.
Volt amikor úgy tűnt, hogy halványodik, de valószínűleg csak bebeszéltem magamnak.
Másfél évesen cserélték ki. Nem is próbálták javítani, egyből cserét ajánlottak.
Próbáltam csereutalványt kérni, de aztán féltem, hogy valami elfekvő panellel mégis javítják a régi készülékemet és 1 hónap után elfogadtam a cserekészüléket.
Kellemes meglepetés ért, amikor megláttam a képét és meghallottam a hangját.
Sokkal jobb, mint az előző, 2 év alatt rengeteget fejlődött.
Sajnos a Ledeknél pont az ellenkezőjét látom.
Korábban alaves leírta, hogy az LG gyártási hibája volt ez a téglalap.
Üdv. -
válasz
adamssss
#42924
üzenetére
Én nem sok mindent játszottam le a belső lejátszóval (lévén vannak külső lejátszóim), de amit próbáltam, mindent lejátszott. Külső feliratot nem próbáltam, belsőket látta és megjelenítette. Igaz minden film, sorozat indításkor újra meg kell adni neki, hogy ha akarsz feliratot és, hogy melyiket. Tény, hogy buta és fapados a lejátszó.
-
alaves
addikt
A téglalap hibát csak a JB (1 órás) pixelfrissítés "csalta elő", gondolom, hogy a Panasonic, Sony, Philips minőségellenőrzés ezt az opciót nem tartalmazza, de lehet hogy a dead pixel keresést igen.
Amúgy nem egyértelmű ez a kompenzáció/pixelfrissítés történet, mert pl. mostanság a Philips 6 óránként futtatja az aut.komp-ot 10 percig (1 órás: 1500 óránként).
Egyébként sokszor tapasztaltam B7-en és az OLED754-en egyaránt, hogy különösen egy 12+ óra egyhuzamú használat után, a következő napi bekapcsoláskor kattanás nélkül kapcsolódik be hirtelen. Szerintem ilyenkor egy sima aut. kompon túlmenően is dolgozgatott valamit (esetleg többször lefuttatta a 7/10 percest). -
-
AL
addikt
Sziasztok ! A Panasonic a GZ sorozatnál módosította a "kötelező" karbantartáshoz tartozó üzemóra számát . Nálam a GZ 950 es tegnap 1000 üzemóra után csinált egy 80 perces "kötelező" panelkarbantartást. Az előző készülékem ( EZ950 ) 1500 óránként csinálta.
Ha jól tudom az LG 2000 óránként, hogy melyik jó azt majd az idő eldönti.
Korábban már írtátok, hogy jó áron van a 2018 - as PANASONIC TX-65FZ800E.
Az MM netáruházban látom 500 ezerért, itt talán nem árulnak bemutató darabot, akkor nagyon kedvező az ár. Üdv. -
válasz
Jorgi Kormi
#42906
üzenetére
Köszi a linket. 1 évet késett de ismétlés a tudás anyja
-
Jorgi Kormi
senior tag
https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1559035462
Új hozzászólás Aktív témák
- Path of Exile 2
- Apple MacBook
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Az 5 legnagyobb bénázás a mobilpiacon idén
- Xbox tulajok OFF topicja
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Hobby rádiós topik
- Macska topik
- További aktív témák...
- Intel Xeon E5-2600v4 processzorok készleten 2680v4,2683v4,2697v4,2697Av4(áfás számla, 2 év garancia)
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3896, 95% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3858
- 182 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i9-14900HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Eladó egy oneplus 9 pro 256/12
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Kell majd ezekbe a nyüves konzolokba G-sync technológia mert érezhetően gyászos a helyzet 1080p felett vagy még azon is..

Valami otlet esetleg? Sima arc-os erositom van, a tvre egy pc es egy ps4 van kotve. Hiaba allitok barmit, a ps-en sincs, csak sztereo hang...
Arc-on is csak sztereo.... Nem ertem.

.

Vhiktor
