Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79801) concret_hp válasza fokukac (#79800) üzenetére


concret_hp
addikt

az a baj ezekkel h enm mondják el h pontosan mikor fogsz elpatkolni az oltástól...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79802) fokukac válasza concret_hp (#79801) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát meg az, hogy ki tudja, mennyi a valóságtartalma? de dunát lehet velük rekeszteni. mármint az ilyen tartalmakkal. Dr. Med. Prof. Habil XY mutat valamit, ami vagy igaz, vagy nem, vagy meg van vágva, vagy nem, vagy photoshop, vagy nem, vagy jól van lefordítva, vagy nem... És elhiszik nekik. sőt, azt mondják, hogy ők az igazi orvosok, mert a többit elnyomja a lobbi! és elhallgatják az igazságot..!
Ellenben ha mutatsz nekik egy valami hivatalos adatot, azt nem hiszi el.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79803) Ittnemaz válasza parandroid (#79773) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

#79796
Pontosan leírta amit akartam.
Neki meg köszönöm.

(#79804) emvy válasza fokukac (#79800) üzenetére


emvy
nagyúr

Regen meg volt fekete macska. :)

while (!sleep) sheep++;

(#79805) parandroid válasza concret_hp (#79801) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Naja, a háttérhatalom el akarja titkolni, de megkérdőjelezhetetlen tény, hogy az oltottak 100%-a MEG FOG HALNI!!!44!!!!!4!!!444!!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79806) concret_hp válasza parandroid (#79805) üzenetére


concret_hp
addikt

:Y :O :Y ;]

nekem amúgy asszem az a logikai csavar a kedvencem, hogy így azokat írtják ki a tudomány segítségével, akik bíznak a tudományban :DDD persze ezen figurák szerint ha a monitor előtt ülsz egész nap az nem munka, ha meg közben nem vagy az irodába, az meg aztán végképp hogy lenne már az? takarodjálkapálniaztánmegtanulodmiazamunka :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79807) ladybug


ladybug
őstag

Mindeközben Vietnámban: [link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79808) ToBeY válasza concret_hp (#79806) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valami énekesnek is írták fb-on,hogy ne sírjon amiatt hogy nincsenek koncertek,inkább menjen kapálni.
Ő meg visszaírt hogy ő szívesen elmegy kapálni,de akkor a kommentáló ne nézzen filmeket,ne hallgasson zenét.ne menjen koncertre és színházba se.

(#79809) NoLF


NoLF
addikt

A sas leszallt, mindenki tulelte :)
talan a legmegterhelobb a masodik “eskuvo” utani nap (elso evfordulo) es az azt koveto szulinapom trioja volt, meg most sem tertem magamhoz :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79810) fokukac válasza NoLF (#79809) üzenetére


fokukac
nagyúr

hidd el, a házasságot így a legkönnyebb átvészelni :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79811) NoLF válasza fokukac (#79810) üzenetére


NoLF
addikt

Te miota vagy ilyen nagytudasu ebben a temaban? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79812) szőröscica


szőröscica
addikt

Mennyi most az atlag eskuvoi tarifa? Meghivott egy beosztottam az eskuvojere, a lagzi reszre nem, csak elotte egy kis fogadasra, illetve a polgari es templomi szertartasra. Mennyit illik adni ilyen esetben manapsag, 20-30k eleg, tekintve hogy a lagzin nem veszunk reszt?

(#79813) NoLF válasza szőröscica (#79812) üzenetére


NoLF
addikt

Millio dologtol fugg. Az altalanos gyakorlat az, hogy a hozzajarulasoddal leginkabb a vacsi es buli koltsegeibe szallsz be, igy aztan ha a lagzira nem vagytok hivatalosak, az iratlan etikett szerint nem bunkosag nem vinni semmit/max adni egy 5ezerrel feltoltott ikea kartyat pl. Termeszetesen ez nagyban fugg az ifju parral levo kapcsolatotoktol, ha csalad (akkor viszont lagzira is mindenkepp hivatalosak lennetek) akkor nyilvan illik adni, ha kozeli barat akkor is ( de ez esetben megintcsak lagziznatok valoszinuleg) ha oedig tavoli rokon, vagy ismeros ismerose, es nincs lagzi, akkor a megjelenesed szamukra az ajandek. Kiveve persze, ha fillerb.szo szamito emberekrol van szo. Vagy ha ti vagytok ugy eleresztve, hogy 20-30k nem szamit.

en szemelyszerint senkitol nem vartam el egy fillert sem, a csaladtol szamitottam valamire, mastol leginkabb orultem, hogy eljottek ( nalunk ket eskuvo volt, az elso pedig “felbevagott” - a ceremonia utan volt egy kis aperitif, aztan a vacsira es nem letezo hajnalig tarto mukatozasra mar csak a csalad maradt, mert ugye a lezarasok miatt az olasz oldalrol kb 40 ember helyett 4 tudott jonni, igy nem keritettunk nagy tivornyat.

Volt, aki adott valami jelkepeset annak ellenere hogy csak az allofogadasig maradhatott, sokan voltak, akik semmit sem - de mint mondtam, nem is vartam el, mivel tavoli baratkent en magam sem adnek.

csaladbol is volt aki megnyomta, volt aki alig adott valamit - leginkabb anyagi helyzettol fuggoen.

osszegezve: ha lagzira nem vagytok hivatalosak, akkor szvsz egy jelkepes vasarlasi utalvany/kupon eleg kell, hogy legyen.

Szerk: most nezem, hogy beosztottad. En egy udvozlokartyan es egy jo uveg boron kivul nem eroltetnek mast :N

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79814) szőröscica válasza NoLF (#79813) üzenetére


szőröscica
addikt

Jól megöltük a topikot, köszi szépen a véleményt.

Igen, beosztottam, és csak erre a rövid programra lettünk meghívva. Nyilván se alul, se túllőni nem szeretném. :)

(#79815) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Jó az idő. Mondjuk reggel 5-kor nem, de délután már nem kell kabát-sapka ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#79816) fokukac válasza BlacKSouL (#79815) üzenetére


fokukac
nagyúr

reggel 5-kor aluggyá'..!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79817) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kicsit fura ez az idő,reggel 10fok délután meg 28fok van.De örülünk a délutáni 28-nak :K
Jó sok fura öltözködési stílust látok keveredni délutánonként,kicsit mindenki meg van zavarodva,hogy hogyan is öltözzön :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79818) parandroid válasza BlacKSouL (#79815) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

17 fok van hajnalonta, délutánonként 27, mi sarkig tárt ablaknál alszunk… Nekem bejön ez az indián nyár, maradhat még egy darabig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79819) concret_hp válasza szőröscica (#79814) üzenetére


concret_hp
addikt

azt is lehet hogy nem érsz rá és problem solved ;] :P :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79820) NoLF válasza szőröscica (#79814) üzenetére


NoLF
addikt

Ha a fonoke vagy es csak a ceremoniara hivtak, akkor elvarni nem varhat el semmit - ezert lehet jo egy 5kval feltoltott ikea kartya, vagy egy nornalisabb uveg bor egy udvozlokartyaval, mert a kartyan kivul ok nem varhatnak el semmit toled a megjelenesen kivul.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79821) erdey_a válasza NoLF (#79820) üzenetére


erdey_a
őstag

beosztottnak én valami puccos italt, mondjuk viszkit vennék, meg odasúgnám neki, hogy akkor a jövő héten valamelyik nap 10 perccel hamarabb hazamehetsz :D
ha nem ivós, akkor a már említett utalvány. mondjuk én nem ikeáznék, hanem mondjuk egy vacsora utalványt adnék.

Vérboci

(#79822) BlacKSouL válasza parandroid (#79818) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mifelénk most éjjelente nem szól a tárogató

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#79823) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kérdés: jelenleg Ausztriába közúton a konzuli szolgálat honlapján részletezett feltételek ellenőrzése mellett lehet utazni? Vagyis valóban gyakorlatban is kérik az eu igazolványt vagy a tesztet?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#79824) fokukac válasza fokukac (#79777) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, érdekességképpen, ma ezt kaptam apámtól. Ilyen faszságokat olvasgat szabadidejében... De nem csak, hogy olvasgatja, hanem terjeszti is. eszem megáll, de tényleg, nem tudom, mit kezdjek ezzel. teljesen átzuhant a párhuzamos valóságba.

"A történet lényege tehát: Fauci és a CDC ismert koronavírusokat alkalmaztak, hogy egy Covid-pandémiát színleljenek, hogy egy valóságos biológiai fegyvert, a tüskeproteint juttassanak emberek milliárdjainak szervezetébe. Dr. Mikovits megerősíti: Mindez az USA katonai vezetésének jóváhagyásával történt, tehát úgy az amerikai, mint a kínai katonai intézetek részesei voltak ennek a globális népirtó biológiai fegyvernek (a tüskeproteinek) a kifejlesztésének és bevetésének."

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79825) parandroid válasza fokukac (#79824) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Őszinte részvétem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79826) emvy válasza fokukac (#79824) üzenetére


emvy
nagyúr

" Mint hiteles táplálkozástudományi szakértő[1],"

alul a magyarazat:

[1] Magyarországon igazságügyi szakértőnek mondjuk.

kurvajo :)

while (!sleep) sheep++;

(#79827) lenox válasza fokukac (#79824) üzenetére


lenox
veterán

Biztos kene neki mas hobbi. De amugy nem kene ezt inkabb a csaladi kincseskalendariumba feljegyezni, mint a netre?

(#79828) gaborbol


gaborbol
őstag

Az elet kegyetlen.

Anyos occse emlent meglatogatni a 89 eves apjat Texas-ba egy hetre. ( Napi 42.000 uj fertozottet regisztralnak , ilyenkor jo odamenni) Ket a nap mulva a felesege Covidos lett odahaza, egymagaban, eleg kemeny tunetekkel. O nem jon haza a felesegehez, mert nem akarja elkapni tole. :(((
Masnap este a felesege osszeomlott, korhaz.
Faszika szinten rosszul lett Texasba, o is Covid-os mint kiderult, atadta az apjanak es annak a teljes ottani csaladjanak( harom feltestver es azoknak a csaladja is) most mar hazajonne….

Termeszetesen egyik sincs beoltva… qrva idegesito.

[ Szerkesztve ]

(#79829) erdey_a válasza BlacKSouL (#79823) üzenetére


erdey_a
őstag

júliusban voltam utoljára ausztriában, akkor kérte a szerv a határon. de persze a bevásárló cédulát is felmutathattam volna, mert csak rápillantott és személyazonosságit sem kért. persze ilyen jóképű és megnyerő modorú férfival, mint én senki nem kezd kekeckedni

Vérboci

(#79830) NoLF válasza BlacKSouL (#79823) üzenetére


NoLF
addikt

Erdemben nem tudok hozzaszolni, csak annyit tudok megjegyezni, hogy:

se olaszba kifele, se hazafele az egvilagon senki sehol megint nem kert semmit, ami elo van irva. Csinaltattunk tesztet mielott kimentunk, senki nem kerte. Csinaltattunk kint mert az eskuvo ebed resze az etterem zart teruleten volt es oda kell unios igazolas vagy teszt - senki nem kerte.
csinaltattunk hazafele ami a repteren a CSOMAGFELADASNAL kellett a neninek, de mondta hogy nem jo mert pcr kell es ezzel nem tudunk belepni, mondtam neki hogy de be tudunk lepni ha nem jo az antigen, csak 10 nap karanten kell. Nehezen elhitte es mehettunk, onnantol kezdve se ott se itthon egy rohadt szot nem szolt hozzank senki. Tehat az eloirasok ellenere en nem vagyok karantenban, mert senki nem vette fel az adataimat, es kuldott el - mert senki nem kerdezte sehol leszallas utan, hogy be vagyok-e oltva, vagy van-e negativ pcr tesztem (ami nincs, antigen van 3 is az elmult het alatt)

Termeszetesen a tesztelre eleg sok idot, penzt es energiat koltottunk, ezert is annyira idegesito, hogy mindehol midnenki leszarja az egeszet a tapasztalataink alapjan. :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79831) gaborbol válasza gaborbol (#79828) üzenetére


gaborbol
őstag

Hat hazjott, elso utja a korhazba vezetett, de nem a feleseget latogani, hanem neki is osszeomlott a legzese.

(#79832) szőröscica válasza NoLF (#79830) üzenetére


szőröscica
addikt

Szlovenok es horvatok is kertek nekunk, mind autopalyas nagy atkelonel, mind isten hata mogotti, ki sem tablazott helyen.

(#79833) tildy válasza NoLF (#79830) üzenetére


tildy
nagyúr

A ti esetetekben igen, nalunk nem így történt . Szeptember 2-án utaztunk Magyarországról az egyesült királyságba, Beszállási oldalon az összes papírunkat, tesztünket ( antigen), itteni 2. napos tesztünk vissza igazolását , oltasi igazolást megnézték. Ötünknek volt vagy 8-10 perc , és mindenkitől kérték. Nem kevés pénz volt így sem (2 antigen ott, 3 pcr itt, kb összesen 150 font)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#79834) NoLF válasza szőröscica (#79832) üzenetére


NoLF
addikt

Na ez az, amiert az egesznek lenne ertelme, es ezert kur fel annyira az, amit januarban, juliusban, es most is tapasztaltam. Barmikor barhova barmit, es lehetett volna nalam feldarabolt hullak tomege, 40 kilo kokakola, vagy csak siman 3 migrans.

de… ah. Mindegy, be vagyok megint ugyhogy seggbe kell BA.ZATNI! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79835) concret_hp válasza gaborbol (#79831) üzenetére


concret_hp
addikt

hát ez nem jól hangzik, egyrészt jobbulást, másrészt meg úgy látszik tényleg van aki csak akkor veszi komolyan, amikor már sz@rul van... szerintem amúgy ez a hullám lehet hogy még durvább lesz, mint az előzőek, aki be van oltva azt nem tudod korlátozni, aki meg nincs azokon úgy végig fog söpörni, mint atom...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79836) ladybug


ladybug
őstag

Nálunk éppen azt diskurálják, hogy az oltottak vagy koronán átesettek gyakorlatilag mindent csinálhatnak. Aki pedig nincs beoltva és karanténba kerül, nem kap ezalatt az idő alatt fizetést. Ez iszonyat felháborodást fog hozni.
Normál esetben egy betegség alatt 6 hétig normál fizetést kapsz, ezért ugye ezzel jó sokan visszaélnek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79837) fokukac válasza ladybug (#79836) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ettől az oltatlanok meg gondolom fasizmust kiáltanak...

Na mindegy. szerintem ebben komoly felelőssége van kis hazánkban a kormánynak, cecíliának meg a többi félrebeszélőnek, hogy nálunk 40% oltásellenes.
De az hagyján, hogy az, ilyeneket olvasgatnak és küldözgetnek egymás között a 'zinterneten, mint amit már belinkeltem lejjebbb... Billgéc fémes anyaggal sűríti a vérünket, hogy génnmódosított 5G-s robotokká váljunk...! :D de nem hagyjuk, hogy elhallgassák a 'zigazságot..!

Aki más másfél éve összeesküvés-elméleteket olvasgat, azt SEMMILYEN tudományos érv nem fogja már soha meggyőzni...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79838) gaborbol válasza concret_hp (#79835) üzenetére


gaborbol
őstag

Amig az anyos a csodalatos testverenek a feleseget segitette az apossal, mert ugy ereztek hogy valakinek segiteni kell, nagyon ugy nezki ki, hogy ok is elkaptak. Mindketto modernat kapott volt rajtuk maszk es minimalizaltak az ottartoszkodast. Lehet csak egybeeses, de az apos meg csak masodik napja beteg , de mar nincs annyira jol. :W

(#79839) szőröscica válasza fokukac (#79837) üzenetére


szőröscica
addikt

Elkepesztoen fogekonyak az emberek az osszeeskuves-elmeletekre. Ha beolvasol barmilyen 9/11-es cikk kommentjei koze, mast se latni, csak hogy az egesz megrendezett volt, kamu, stb

(#79840) Ittnemaz válasza fokukac (#79837) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

Pl. Oltásellenes az is aki egyszerűen eldöntötte egy logikus döntési folyamatként hogy nem kéri?

(#79841) parandroid válasza Ittnemaz (#79840) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs ilyen logikus döntési folyamat.

Szerk.: Illetve de, ha olyan krónikus betegséged van, amivel a covid extra durván reagál. De ebben az esetben ki sem mozdultál már a házból 1,5 éve, ha mégis, minden egyes utad úgyis orosz rulett. Van egy ismerősöm, akinek néhány éve elhalt a tüdeje nagy része valami betegség szövődményeként, ő konkrétan 1,5 éve remeteként él, csak a vele élő anyja jár ki a lakásból, hetente egyszer bevásárolni, de azt is extra óvintézkedésekkel. De ilyen estekből van talán párszáz, max párezer az egész országban, a többi szimplán gyengeelméjű idióta.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79842) erdey_a válasza Ittnemaz (#79840) üzenetére


erdey_a
őstag

logikus döntési folyamat... az...

Vérboci

(#79843) ladybug válasza Ittnemaz (#79840) üzenetére


ladybug
őstag

Most lehet, hogy sokakat felbosszantok… sorry 🙈

Kérlek, áruld már el azt a logikus döntési folyamatot, aminek az a vége, hogy valaki nem kér egy oltást. Nem csak a koronavírus elleni oltásra gondolok, hanem úgy általában.
Mindig érdeklődve hallgatom ezeket a sztorikat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79844) emvy


emvy
nagyúr

Segitek: te miert nem oltatod kolera ellen magad?

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#79845) lenox válasza emvy (#79844) üzenetére


lenox
veterán

Mert nem jellemzo errefele, es van gyogymod?

(#79846) gaborbol válasza ladybug (#79843) üzenetére


gaborbol
őstag

Vegigporgettem kukac faterja altal likelt oldalak forrasat, par lepcsoig.

1) Covid mint virus nem letezik, soha nem sikerult izolalni, semmilyen hivatalos szerv nem tudott felmutatni egy " eredeti" covid virust, csak sokszorositott-tenyesztettet!

2) A PCR tesztek mind meg vannak haimsitva , mert annyira erosre vannak FELCSAVARVA az erzekelok, hogy a zajt ( igen) es a mintakban levo szennyezodest pozitivnak ertekelik.

3) A covid virust amit a laborban krealtak a covid oltassal fecskendezik be az emberekbe, akik igy megbetegedve fertozik meg a TISZTA szervezetu nem beoltottakat.

4) A nem beoltottak meg egy modom megbetegedhetnek, meg pedig a lezarasok es az izolacio miatt.

5) Tudomanyos teny, hogy a beoltottak pl megzavarjak a beoltatlan nok menstruacios ciklusat. Igen a jelenletukkel.

Kell meg logika? Eloszor jon az 1-es szam, aztan kettes, harmas stb?

Ma az en szuleim is megleptek.

Ok atestek az elso hullamon, tesom korhazban is jart ketszer is, csak annyira televolt a korhaz, hogy lepattant a rendszerrol. Kivartak a "tolongast" a kinai oltoanyagnal, es nemreg mindenki megkapta naluk a masodik pfizert. Mondtam a felesegemnek, hogy az en szuleim bezzeg a tudomany oldalan allnak.

Na ,de ma megtudtam, hogy nem hisznek az oltasban. Felnek ,hogy par ev mulva majd meghalnak az oltas okozta karosodasba. Azert adatak be mert,pl a szomszed asszony sem hisz benne, viszont nagyon fajt a foga, a fogorvos meg nem fogaszkodik, csak a beoltottakat kezeli.Es akkor inkabb ez az ut.

Szoval az amerikai kormany, dollarmilliokat koltott el a wuhani laborban, hogy deneverkrol atterjesszek a covidot az emberekre. Marpedig azert, hogy visszanyirjak, a nepessegi szamot. Foleg a nyugdijasok vannak becelozva, hogy ne kelljen nekik nyugdijjat fizetni.( ok mar egy ideje nyugdijjasok).

Mondom az megvan, hogy ket ellenseges szuperhatalom nem egymasnal berfejleszt biologiai fegyvert, plane nem ugy , hogy a sajat elnoke is megfertozodik,mert ugye az ellenanyagon nem dolgoztak.

A valasz: Elszamoltak az idozitest, es ido elott elszabadult a virus, vagy gyorsabban terjedt mint ahogy szamoltak. Ennyike.

Ennyit mara az AA (Alcoholics Anonymous) csoportbol. Next!

(#79847) concret_hp válasza gaborbol (#79846) üzenetére


concret_hp
addikt

a népesség visszanyírása is egy jó poén, tegyük fel, holnapra elpatkol a világ lakosságának mondjuk a 80%-a, ugyebár ilyesmiket szokás mondani, nem koncentráltan, hanem így random, minden 5. ember él csak túl. ugye van hirtelen 5x annyi ingatlan, mint ami eddig kellett... vajon onnantól kezdve mennyit ér az ingatlan? (szerintme nem ötöd annyit, hanem nagyjából 0-t) eszméletlen sok minden a világon a mezőgazdaságtól az autóiparig úgy működik, hogy minél nagyobb, annál kisebb költségen tud termelni -> ha romlik a hatékonyság, mindenkinek többet kell dolgoznia azért, hogy mindenkinek ugyanannyi juthasson. Speciális szaktudáshoz még nehezebb lenne hozzájutni (pl nem 5 sebész tud adott műtétet megcsinálni az országban, hanem 1, és az pont szabin van, hát akkor bocs). technológiai fejlődés, innovációk: nyilván kevesebb ember fejéből kevesebb ötlet tud kipattanni -> lassul. szóval ki is keresne pénzt ezen, mert leginkább úgy tűnik, hogy senki :C na erre se adott még senki épkézláb választ :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79848) emvy válasza lenox (#79845) üzenetére


emvy
nagyúr

Így van, tessék egy példa:)

while (!sleep) sheep++;

(#79849) lenox válasza emvy (#79848) üzenetére


lenox
veterán

Nade a covid-19 van, es nem nagyon van gyogymod. Szoval nem jott at, mit szeretnel mondani.

(#79850) emvy válasza lenox (#79849) üzenetére


emvy
nagyúr

"áruld már el azt a logikus döntési folyamatot, aminek az a vége, hogy valaki nem kér egy oltást. Nem csak a koronavírus elleni oltásra gondolok, hanem úgy általában."

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.