Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79051) FehérHolló válasza NoLF (#79050) üzenetére


FehérHolló
veterán

hidd csak el, nem én találtam ki, hogy ez egészséges dolog
hanem a nejed. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#79052) ladybug válasza NoLF (#79050) üzenetére


ladybug
őstag

Veled vagyok.
A magyar konyha finom, de nem igazán választékos.
Az átlagmagyar a rizst és krumplit ismeri köretnek. Mellé meg savanyú ubi vagy ecetes/csípős paprika.
Egy ideig rendben van, de aztán unalmassá válik.

A hüvelyesek finomak, laktatók és jó fűszerezéssel teljesen megállják a helyüket akár főételként, akár köretként vagy salátaként is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79053) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma kipróbáltam a mochi nevű japán :F édességet.Érdekes élmény volt mert hittem,hogy csoki van benne,de mint kiderült vörös bab pürés (vagy valami ilyesmi) - furák ezek ott ázsiába europai szemmel nézve. :D

(#79054) concret_hp válasza ToBeY (#79053) üzenetére


concret_hp
addikt

legjobb cucc a mochi, van egy csomó féle :D lehet h urban legend, de én úgy tudom japánban mérhető mennyiségű halál kapcsolódik ahhoz, hogy nagyon öreg figurák nem tudják rendesen lenyelni és megfulladnak :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79055) ToBeY válasza concret_hp (#79054) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Még túl friss az élmény nem tudom hova tenni egyelőre,de tuti rápróbálok majd még mert millió ízben volt.
Ezt az urban legend-t én is hallottam,hogy történ már fulladásos halál japánban általa.

(#79056) Uher


Uher
aktív tag

Megjelent az uj unios covid applikacio, egyenlore csak androidra. Namost akinek le van tiltva a Chrome a droidon, mint nekem, annak nem indul el :C
Raszanok egy A4 es lapot es inkabb kinyomtatom.

(#79057) NoLF válasza Uher (#79056) üzenetére


NoLF
addikt

mire kell az applikáció?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79058) Uher válasza NoLF (#79057) üzenetére


Uher
aktív tag

Igazolni lehet vele most már külföldön is, hogy beoltottak Covid ellen.

(#79059) NoLF válasza Uher (#79058) üzenetére


NoLF
addikt

és hol kérik?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79060) ToBeY válasza Uher (#79058) üzenetére


ToBeY
nagyúr

fokukac fórumtárs múltkor megmondta a tutti-t.Az EU-s covid igazolást felrakod PDF-ben a telódra és megmutatod amikor kérik.
Így nem kell mindenféle "dzsunka" alkalmazást telepítened a telefonodra! :K

[ Szerkesztve ]

(#79061) Spet válasza NoLF (#79059) üzenetére


Spet
addikt

Majdnem mindenhol kérhetik (de reptéren biztos kérik).

ToBeY: EESZT alkalmazás az. Eddig csak a magyar igazolást tartalmazta, de most már az EU által elfogadott igazolás is bekerült a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#79062) NoLF válasza Spet (#79061) üzenetére


NoLF
addikt

most repültem, az égvilágon senki nem szólt hozzám egy szót se se oda, se visszafelé.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79063) ToBeY válasza Spet (#79061) üzenetére


ToBeY
nagyúr

EESZT által kiadott alkalmazást meg főleg nem tennék a telefonomra.:U(amiben a fél életünk benne van mostanság)
Hiszen láthatjuk,hogy kormányzati informatikai rendszer mennyire penge mostanság :D

[ Szerkesztve ]

(#79064) parandroid válasza NoLF (#79062) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mert pillanatnyilag az EU-n belül nincs utazási korlátozás. Ha súlyosbodik a helyzet, megint lesz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79065) NoLF válasza parandroid (#79064) üzenetére


NoLF
addikt

se az olasz, se a magyar hivatalos tájékoztató nem ezt mondja :) mégse vót' semmise

mondjuk én nyilván le is szarom :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79066) Uher válasza NoLF (#79062) üzenetére


Uher
aktív tag

Ez mind szep es jo, ettol fuggetlenul megcsinalhattak volna rendesen is. Vagy akkor toroljek mert semmi szukseg ra.

(#79067) NoLF válasza Uher (#79066) üzenetére


NoLF
addikt

már januárban sem ellenőrzött sehol senki semmit, amerre jártunk... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79068) erdey_a válasza NoLF (#79067) üzenetére


erdey_a
őstag

ellenpélda: Szlovák határon kifelé, befelé is ellenőrzés.
Ausztria felé kifelé ellenőrzés.

Vérboci

(#79069) NoLF válasza erdey_a (#79068) üzenetére


NoLF
addikt

érdekes, hogy akik elfogadják az oltást azok ellenőriznek, akik nem, azok nem :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79070) BlacKSouL válasza ToBeY (#79053) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#79071) ToBeY válasza BlacKSouL (#79070) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi vicces volt és egy kicsit érdekes is :)

(#79072) ladybug válasza NoLF (#79069) üzenetére


ladybug
őstag

No, szerintem meg ez a baj. :(((

Már megint nincsenek egyhangú lépések és ezért már megint vannak olyan helyek, ahol a vírus gyorsan terjed. Így nehezen lehet megfékezni a fertőzést, ha minden országban másképp reagálnak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79073) NoLF válasza ladybug (#79072) üzenetére


NoLF
addikt

szerintem is baj, de ha leszarom, ha nem, változás úgysem lesz. így aztán inkább leszarom, az kevesebb energiába kerül :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79074) erdey_a válasza NoLF (#79073) üzenetére


erdey_a
őstag

ezt a nihilizmus a többség 20-25 éves korára ki szokta nőni

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#79075) NoLF válasza erdey_a (#79074) üzenetére


NoLF
addikt

ezt sűrűn megkapom, ebből adódóan nyilvánvalóan igaz is.

le is szarom :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79076) EQMontoya válasza NoLF (#79075) üzenetére


EQMontoya
veterán

What's the difference between ignorance and apathy?
I don't know and I don't care.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#79077) NoLF válasza EQMontoya (#79076) üzenetére


NoLF
addikt

true dat

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79078) ladybug válasza NoLF (#79073) üzenetére


ladybug
őstag

Valószínű te jársz jobban.

Én nehezen tudom magammal összeegyeztetni ezeket a lépéseket és nekem nem mindegy, ezért is fogok a magam és családom megnyugtatása érdekében pár szabályt továbbra is betartani.
Hogy egy-egy ország miként reagál az oltásokra (kell- vagy sem), arra bem tudok hatni. Be vagyunk oltva. Nekem ez a fontos.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79079) NoLF válasza ladybug (#79078) üzenetére


NoLF
addikt

ja hát a szabályokat én is betartom, továbbra sem megyek maszk nélkül sehova zárt térbe, hiába nem kötelező. ugyanúgy nem megyek étterembe mint eddig, és emberek közé sem, amennyire lehet... jobb is így mindenkinek :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79080) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Múltkor mentén BKV-val és az egész tömött buszon csak rajtam volt maszk, fura érzés volt :U

(#79081) fokukac válasza ToBeY (#79080) üzenetére


fokukac
nagyúr

buszozni nem buszozom, de hasonló érzéseim vannak, amikor bemegyek egy boltba maszkban.
a világ faszsága volt, hogy eldobatták a magyarokkal a maszkot, mert "legyőztük a vírust". Mondjuk igaz, az új variánst is el kell terjeszteni valahogy....

------

DE MÁS, FONTOS kérdés, almásokhoz: Miért felejti el az iphone a híváslistát egy hónap után?
ma július 14 van, és június 14-ig látom a hí@áslistát.
És június 11-én besézltem valakivel, akinek nem mentettem el a számát, és már nincs a listában sem.
Miért ilyen az almás termék? Hogy lehetne ezt visszahozni? Egyáltalán beállítani, hogy ne felejtse el a hívásokat?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79082) ToBeY válasza fokukac (#79081) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is hordom közértben, BKV és minden zsúfoltabb helyen a maszkot.
Szerintem is baromság volt eldobatni a maszkot a néppel.
Nem lenne jó ha megint Novembertől - Áprilisig itthon kéne kuksolni.. :N

(#79083) NoLF válasza fokukac (#79081) üzenetére


NoLF
addikt

Sose gondolkodtam meg ezen de most megneztem, nekem majus 29 most a legutobbi hivasnaplo bejegyzes.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79084) erdey_a válasza ToBeY (#79080) üzenetére


erdey_a
őstag

csak óvatosan. mert ha bemész egy bankba, és ott is csak rajtad lesz maszk, akkor most már vetődik az őr :D

Vérboci

(#79085) Pttypang


Pttypang
veterán

Az lehetseges, hogy nincs madaras/pintyes topic ph-n, vagy ennyire nem tudom mar hasznalni a keresot? A keresek egy topicot topic talan eros erre.

Budapesti albiba gondolkodok 2 zerapinty beszerzesen, mert hangulatos, vidam madarak, nem is tul hangosak. Kutyat/macskat nem mernek bevallalni kezdesnek.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#79086) NoLF válasza Pttypang (#79085) üzenetére


NoLF
addikt

Miert akarsz ketrecbe zarva tartani egy allatot aminek eredetileg azert vannak szarnyai, hogy szabadon mehessen, ahova akar?

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79087) FehérHolló válasza NoLF (#79086) üzenetére


FehérHolló
veterán

+1

Skynet is real. It's called Google.

(#79088) NoLF válasza FehérHolló (#79087) üzenetére


NoLF
addikt

A hangulatos, vidam a legkevesbe valos jelzo szerencsetlenekre…

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79089) ladybug válasza fokukac (#79081) üzenetére


ladybug
őstag

Hosszú lenne leírni, de tudom a megoldást. :K

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79090) parandroid válasza fokukac (#79081) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Passz, nekem 2020 decemberi az első bejegyzés. Nem tudom, mitől függ.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79091) Pttypang válasza NoLF (#79086) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem moralizaltam ezen, szeretnek valamilyen allatot tartani, ha kivetelesen megvan ra a lehetosegem.

Everybody lies.

(#79092) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Gondoltam "plastic free july" jegyében csinálok valami értelmeset,és veszek egy csomag fém szívószálat.Nos,a tejeskávétól úgy átforrosodott, hogy majdnem szétégette a számát, az energiaitaltól pedig majdnem odafagyott a fém rúd a számhoz.
Csak azért nem dobom ki a francba, mert több mint 2k volt a csomag

[ Szerkesztve ]

(#79093) FehérHolló válasza Pttypang (#79091) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tengerimalac nem jöhet szóba? Legalább kettő természetesen.

Skynet is real. It's called Google.

(#79094) kraftxld válasza FehérHolló (#79093) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Őket később aztán hasznosítani is lehet :D
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#79095) ladybug válasza Pttypang (#79085) üzenetére


ladybug
őstag

A törpenyúl vagy csincsilla érdekel?
Csendesek, viccesek és lehet őket simogatni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79096) parandroid válasza FehérHolló (#79093) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy nyúl? Esetleg egy akvárium. Akár ékszerteknős. Azok jó fejek, és full gondozásmentes. Én nagyon bírtam, ahogy kifeküdt napozni a lámpa alá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79097) NoLF válasza Pttypang (#79091) üzenetére


NoLF
addikt

Lesz allatod boven. Pok, poloska, az osszes letezo mini bogar es mini izeltlabu… arra penzt kolteni hogy onmagad “boldogitasara” full oda nem illo szerencsetleneket patyolgass SZVSZ teljesen ertelmetlen ido es penzpocsekolas. Ha megteheted fogadj orokbe valamilyen kisallatot ami meg elfer az albiban es amugy halalra itelnek, azzal nekik es magadnak is “segitesz”.

ez az en szereny velemenyem, keretik nem megkovezni erte - de szerintem erdemes atgondolni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79098) Tothgera30 válasza Pttypang (#79091) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Tengerisertésre egy pont. Bár macsek lenne ideális. Nekünk is január óta van egy kommunista jószágunk... Lényegében sok gond nincs vele, de persze nevelni, oktatni kell.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79099) Spet válasza NoLF (#79097) üzenetére


Spet
addikt

Nem tudom miért vagy ennyire ellen az állattartásnak.

Ironikus kifugurázás kezdődik.

A drogkereső kutyák helyett alkalmazzunk drogfüggőket, vagy a kutyák is kapjanak ugyanakkora fizetést!
Az összes versenylónak rendszeres gerinctornát, és egészségügyi ellátás, az állandó terhelés miatt!
Szabadítsunk fel minden haszonállatot!
Nyesteket ne bántsuk ők csak játékból rongálják meg a gépjárműveket!
Mindenki rendszeresen sétáltassa a halait!
Nem őshonos hüllőinket nyugodtan úsztassuk természetes tavainkban!
Nyulaknak is kijár a friss zöldség nyugodtan engedjük át a szomszéd kertjébe, ha már nálunk mindent lelegelt!
Madaranként az ajánlott légköbméter mértékét csak a szabad ég szab határt!

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#79100) parandroid válasza Spet (#79099) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy az állattartással lenne problémája.Abban teljesen egyetértek vele, hogy vannak bizonyos fajok, amik nem valók hobbitartásra. Madarak tipikusan ilyenek. Egy olyan állatot, aminek lételeme a repülés, bezárni egy (jó esetben) 1,5 köbméteres ketrecbe… Kutya, macska teljesen más téma, azok így vannak tenyésztve, hogy igénylik, szeretik az ember közelségét, gondoskodását.Ló meg nem kedvencnek van tartva, vagy munkára tartják (ez már ritka), vagy sportra, ahol rendszeresen edzik, futtatják, vezetik, és bizony időnként fiziózzák is őket. Kisállatok, hüllők viszonylag könnyen tarthatók ketrecben, de ez is felelősség, és odafigyelés kérdése, és rengeteg munka, hogy jó körülményeket tudj nekik biztosítani. A friss zöldség meg alap, ahogy az is, hogy a nyúlnak igenis jár egy kinti kifutó. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.