Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80751) parandroid válasza fokukac (#80750) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrészt tavaly decemberben már átestem a fertőzésen, másrészt júniusban voltam oltva, szóval lassan esedékes egy új adag amúgy is…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80752) erdey_a válasza Lortech (#80744) üzenetére


erdey_a
őstag

az mennyiben véd másokat, hogy a "kollégákkal" egész nap, 6-8 órában együtt verjük a blattot, oltottak is vagyunk, de ha bemegyünk az ebédlőbe, akkor egy asztalhoz csak ketten ülhetünk, különben valami túlvezérelt négykarikás házmester beugat és a belépőkártya számát irogatja fel (true story), meg kitiltással fenyeget.

Vérboci

(#80753) emvy válasza fokukac (#80750) üzenetére


emvy
nagyúr

Akurvaeletbe. 3 oltásom van, antitestbol már a kínai dupla után is határérték 30*-osa volt, arra jött a Janssen, és most szivatnak.

Ez nettó agyatlanság.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#80754) venember83 válasza erdey_a (#80752) üzenetére


venember83
nagyúr

meg kitiltással fenyeget

Véletlenül a PH!-n is moderátorkodik szabadidejében? :))

(#80755) Lortech válasza erdey_a (#80752) üzenetére


Lortech
addikt

Szerinem vesd fe a házmesternek, hogy ez így hülyeség, meló közben is szeretnéd viselni "mikor együtt veritek a blattot". :P

Nálunk ha ülsz a helyeden a gép előtt, de van még valaki rajtad kívül a teremben, ami akár egy 100-200nm-es, 20 fős openoffice is lehet, akkor maszkot kell viselned. Mindezt az irodai jelenlét és a személyes kollaboráció újra vonzóvá tételének jegyében. :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#80756) parandroid válasza erdey_a (#80752) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a kedvenc részem az volt a covidból, amikor áttereltek minket az üzemi étkezdéből a nagy étterembe (ami zárva volt), és egy asztal/egy ember volt a szabály. A mostani is tartható, egymás mellé ülni tilos, és szembe is csak átlósan lehet, közvetlenül nem. Nagyjából nekem amúgy is olyan 1,5 m a személyes terem, abba kurvára ne is másszon bele senki, mert ideges leszek (egyetlen kivétel van, de őt el is vettem feleségül), ilyen kézfogás, meg ölelkezés, meg puszi-puszi mindenféle idegenekkel meg engem mindig is elborzasztott, szóval most jó világ van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80757) tope válasza tope (#80743) üzenetére


tope
addikt

38,3 egyelőre maradt, de fekszem szerencsére, kanapéról dolgozom :D
Az energiám mikor hogy, lázmérés után lementem lázasan a kajáért, semmi gond, sőt, jól is esett.
Levest megettem fél órája, jól esett, de azóta kicsit rosszabb lett, de most újra jobb, gondolom emésztés volt, és lefoglalta a rendszert a kaja feldolgozás :DDD

(#80758) bitpork válasza fokukac (#80748) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az utolsó ilyenem 1000€ba fájó futómú javítás lett :((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#80759) NoLF


NoLF
addikt

tesztjeink negatívak, minden frankó, ellenanyag vizsgálat is megvolt, 335.5651 BAU/ml-en mérlegeltem, túltengek! :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#80760) parandroid válasza NoLF (#80759) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fogalmam sincs, hogy ez mekkora péniszméretnek felel meg, de veled örülök! :C

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80761) tope válasza parandroid (#80760) üzenetére


tope
addikt

Az enyém 37,3° a mai nap már, az jó méret?
:DD

Amúgy szerencsére jobban mint tegnap.

(#80762) ToBeY válasza tope (#80761) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Amúgy te az oltástól vagy lázas,vagy bekaptad a vírus?Bocsi ha mondtad már :U

(#80763) tope válasza ToBeY (#80762) üzenetére


tope
addikt

Bekaptam valószínűleg, 2 kínai van bennem (több közvetlen kollégámnak is van tünete, egyiknek torka fáj és köhög, ő Moderna, van egy oltatlan, ő elég gyenge állapotban, másik kolléga hasonló volt mint én, nem tudom mivel), bár hivatalosan nincs pozitív tesztem, a hülye doki nem akart küldeni PCR tesztre ma, mert mondta hogy így hogy csökkent a tünet minek...

[ Szerkesztve ]

(#80764) fokukac válasza tope (#80761) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, ha találsz olyat, amibe belefér akkora, akkor igen :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#80765) NoLF válasza parandroid (#80760) üzenetére


NoLF
addikt

örülök, ha örülsz :D
Ellenanyag mennyiség: 335.5651 BAU/ml (WHO Nemzetközi Standard)

Pozitív: >=9.4616 BAU/ml

BAU/ml = Binding Antibody Units/ml (WHO Nemzetközi Standard)

a határértéknek kb 35szöröse tehát, úgyhogy hattalmas a péniszem (mint az közismert)

nejemé kevésbé (szintén közismert) :D

tope: patkában ilkyen 1800 körül van antigén gyorsteszt

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#80766) venember83 válasza NoLF (#80765) üzenetére


venember83
nagyúr

patkában ilkyen 1800 körül van antigén gyorsteszt

Félve kérdezem, hogy lehet-e online, házhozszállítással rendelni ilyesmit patikából? Mert fertőző betegen nem annyira ildomos az utcákat járni.

(#80767) parandroid válasza venember83 (#80766) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

1) Betárazol belőle előre.
2) Valakit elküldesz érte (bevásárlást úgyis kell intézni néhány naponta).

Patikák nem hiszem, hogy különösebben erősek lennének házhozszállításban, máshol meg ezt szerintem nem árulhatják. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80768) tope válasza NoLF (#80765) üzenetére


tope
addikt

Inkább 3000 körül látok, de ja, most nem nagyon mászkálok, pedig nincs 5 percre 2-3 patika

(#80769) venember83 válasza parandroid (#80767) üzenetére


venember83
nagyúr

2) Valakit elküldesz érte (bevásárlást úgyis kell intézni néhány naponta).

A fórumozók nem barát- és családtalan barlanglakók? :))

(#80770) NoLF válasza venember83 (#80766) üzenetére


NoLF
addikt

természetesen rendelhető onlány csomó helyről.

tope: nekem az első találat [link] ez volt, ettől még lehet máshol sokkal drágább/más típusú :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#80771) concret_hp válasza NoLF (#80770) üzenetére


concret_hp
addikt

annyira természetes ez, hogy pártunk és kormányunk év végén megszünteti ezt https://www.portfolio.hu/gazdasag/20211026/internetes-gyogyszerrendeles-es-hazhozszallitas-betiltasa-mas-megoldast-javasol-a-hgysz-507126 :U :W

vagy fullba vagy sehogy :D

(#80772) NoLF válasza concret_hp (#80771) üzenetére


NoLF
addikt

ezért kell most bevásárolni :D :DD :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#80773) Lortech válasza concret_hp (#80771) üzenetére


Lortech
addikt

a gyógyszerészszakmai szervezet javaslatára a betegbiztonság érdekében javasolt módosítás.

..nyádpics..! Mmint bizonyos piaci szereplők érdekében, akik nem forgalmaznak online?
Havonta rendelünk netről gyógyszereket, mert jóval olcsóbb is egyébként mint a helyi gyógyszertárak, esetenként 20-40%-kal. Semmi hozzáadott értéke annak, hogy bemenjek a beteg emberek közé a gyógyszertárba és személyesen vegyem meg a vitaminokat és társait. Soha, semmit nem beszélek a patikussal.

Thank you to god for making me an atheist

(#80774) NoLF válasza Lortech (#80773) üzenetére


NoLF
addikt

hehe, főleg, mikor kiküld, merthogy annyian lehetnek bent, mint ahány pénztár van nyitva.

mondom ez egyrészt nincs kiírva, másrészt két pénztárnál vannak épp kollegák, ezért jöttem be másodikként.

de a másik pénztárnál a kollega nincs nyitva, csak ott van.

hjaaaa, hát ha ETTŐL függ a vírus terjedése, akkor kéremalássan, itt sem vagyok. az ajtóra meg írják ki, hogy akkor lehet bemenni, ha szólítják az embert - amúgy a benti 80 m2en maszkban szerintem kevésbé lehet elkapni bármit, mint kint egymás nyakában állva maszk nélkül, de ez már tényleg csak mellékes megjegyzés :D azt már nem is mondom, hogy a neten árult 2500 ft-os pulzoximétert 17ezerért árulják, hát komolyan, menjen oda akinek két anyja van.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#80775) venember83 válasza NoLF (#80774) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy érzem, ezek friss sérelmek. Szeretnéd kibeszélni magadból?

(#80776) gaborbol


gaborbol
őstag

Felesegem total nem muszaki beallitottsagu, de azert sikerult tegnap meglepnie :)

Kuld egy sms-t napkozben, hogy valami kerepel a kocsijaban. Szerintem lehet-e attol, hogy az auto szerint valamelyik gumi lapos,vagy hogy majdnem ures a tank? Szerinte, ha ez nem okozza a zorgest, akkor laza lehet az aksisaru, vagy az automata valto doglodik benne.

:Y Erre most mondjal valamit, mire tipplesz?

Hazajon, elfordiom a kulcsot. valoban keves benne a benzin meg a sarga haromszog villog , hogy lapos a kerek. Mondom ez miota van a muszerfalon?

Ketto vagy akar harom napja? Nem emlekszik pontosan, de semmikepp nem tobb mint egy hete ,de ha jobban belegondol, kb 10 napja?

(Motort kemeny muanyag burkolata valahogy leesett a motor tetejerol, es a motor oldalan verodott ide-oda. )

(#80777) parandroid válasza gaborbol (#80776) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt én értem, hogy manapság nem kell érteni az autóhoz, úgysem szerelgeti őket senki otthon, de hogy a kiírt figyelmeztetéseket is leszarjuk, pláne ilyeneket, hogy üzemanyag-szint, meg guminyomás, na, onnét már akár a darwin-díj aspiráció lesz valahol a következő lépés… “Ki volt írva, hogy az út lezárva, mert leszakadt a híd, de nem szoktam az ilyeneket elolvasni.” Amúgy sanszos, hogy ezek az emberek azok, akik ha elvétik a lehajtót, gondolkodás nélkül meg is fordulnak az autópályán.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80778) ToBeY válasza parandroid (#80777) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hány olyat hallani nap mint nap,hogy vakon követte gps-t ès belehajtott a tóba stb...

(#80779) ladybug válasza gaborbol (#80776) üzenetére


ladybug
őstag

Azta!! Ez nagyon jó. :D
Hogy bírod? Tiszteletem a higgadtságodért.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#80780) fokukac válasza parandroid (#80777) üzenetére


fokukac
nagyúr

volt ilyen rész a big bang theory-ban, hogy sheldont vitte Penny, és kérdezte, hogy mióta ég a check engine lámpa?
ó semmi gond, csak pár hónapja... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#80781) Pacák válasza parandroid (#80756) üzenetére


Pacák
senior tag

Öcsém tavaly még a szentendrei altiszti képzésen ült az étkezőben, ilyen sakktábla mintában a körlettársaival. A körletben nem kellett a maszk. Ott csak azt a nyolc órát töltötték el, amit alvásra fordítottak. :DDD :W
Kockát gurítják, a hordókat kézben viszik. :))

Nuclear launch detected

(#80782) fokukac válasza Pacák (#80781) üzenetére


fokukac
nagyúr

most már sehol nem kell maszk, mert minek?
napi 8 ezer fertőzött, hello? (ami cska a jéghegy csúcsa, ugye)

és nem is hordják az emberek sehol, mert ugye okosak és intelligensek.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#80783) tope válasza fokukac (#80782) üzenetére


tope
addikt

Pedig rohadtul kéne, mert egy köhögés is lehet tünet, és úgy kapod el, mint valószínűleg én is, meg a kollégáim is.

Napközben 37.3 volt, de, aztán késő délutánra jött a takony, és a 37.8 is. Iszom a teát, szedem a vitamint (C+D).
Remélem holnapra még jobb lesz az állapotom.

A sok barom meg tömeg rendezvényre megy, hát mi a francnak kell egyáltalán azokat megtartani?
Kötelező maszk ahol többen vannak, illetve ha bármilyen tüneted is van, azt jelezni ha a kollégáid közé mész, és inkább menjen haza az illető, de ehhez kell a Cégvezetés is, hogy pár napot adjon plusz szabit akár ha csak gyanús is.
Változtatni kell az emberek gondolkodásán de nagyon qva gyorsan, mert baj lesz.

(#80784) fokukac válasza tope (#80783) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem már késő. exponenciális a görbe, ha holnaptól mindent bezárnánk, és senki nem menne sehova, mint tavaly, akkor is 2-3 hét kéne a normalizálódáshoz.
Szerintem teljesen elengedték, itt 2 hónap alatt nyájimmunitás lesz. Az, hogy belehal pár tízezer ember, az smafu.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#80785) ladybug válasza fokukac (#80782) üzenetére


ladybug
őstag

Én nagyon örülök, hogy nálunk a boltokban/rendezvényeken van maszkviselési kötelezettség. Nem mintha járnék rendezvényekre…

Nálunk a bölcsiben megbeszéltük a szülőkkel, hogy egyelőre év végéig nem jöhetnek be az intézménybe, hanem a külső járdán jöhetnek a csoportokhoz. Ha hozzák, ha viszik a gyereket, akkor maszkot hord mindenki és megvárja az ajtóban, amíg a gyerek odamegy hozzá, nem léphet be a csoportba. Emellett a kézfertőtlenítő ott áll a kapu mellett, hogyha a kilincset megfogják, akkor legalább fertőtlenítős kézzel tegyék.
Ha a gyerek beteg, akkor hazaküldjük. Akkor is, ha “csak” náthás. Ezt természetesen lebeszéltük a szülőkkel illetve a szülői munkaközösséggel.
Plusz hetente 2x teszteljük magunkat. Levegőtisztítóink vannak. Szellőztetünk. Fertőtlenítünk.

Tegnap kaptam egy mailt, hogy igénybe lehet venni egy cég szolgáltatását, miszerint ingyen kijönnek és hetente 2x nyalóka teszttel letesztelik a gyerekeket. Részleteket nem írtak, tehát utánakérdeztem. Kíváncsi leszek, mit válaszolnak.

Érdekelne, hogy otthon mik a preventív intézkedések egy gyermekintézményben. 🤔

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#80786) concret_hp válasza fokukac (#80784) üzenetére


concret_hp
addikt

a 2-3 hét nem is lenne elég, jaja ez a terv szerintem is, sztem (ne legyen igazam) azt nézik be, hogy mennyire lehet megállítani az utolsó pillanatban, hogy még épp ne legyenek képek arról, hogy már nem tudják hova rakni a halottakat és hasonlók. kimérték, hogy a nép nem akar lezárást (csak a libsi budapestiek ugye) aztán jóvan, aki belehal, belehal. ha esetleg vakbélgyulladást, szívrohamot, agyvérzést tervez valaki kapni, az intézze a héten, vagy várjon tavaszig :U :O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#80787) gaborbol válasza ladybug (#80779) üzenetére


gaborbol
őstag

Mindketten jot rohogtunk rajta. Hala a jo egnek, hogy legalabb ehhez nem ert, majdnem minden masban ugyis jobb.

(#80788) ladybug válasza concret_hp (#80786) üzenetére


ladybug
őstag

Ezt olvasni borzasztó. de teljesen hiteles.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#80789) parandroid válasza concret_hp (#80786) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ami igazán ironikus, hogy pont a saját szavazóbázisukban fog a leginkább aratni a dolog… Megint. Darwin approves. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80790) bitpork válasza parandroid (#80789) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ebben semmi irónia nincs. Hideg számítás. Minél több nyugdíjas megy rá a covidra annál magasabb a nyugdíjprémium amivel megvehető a maradék. Logic!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#80791) venember83


venember83
nagyúr

12 hónap, 11 tűzeset kórházakban, több tucat bennégett magatehetetlen, lélegeztetőre vagy oxigénre kötött beteg. Napi 300-400-500 haláleset a járványhelyzet miatt. Vagy 800 iskolának kerti mellékhelyisége van. 2021 egy uniós országban. Odafent meg a 30 milliárdos EU-s segély/hitel/támogatás miatt mindenki próbál a húsos fazékhoz jutni, miközben két hónapja nincs kormánya az országnak. Tömény hányinger, nem hogy enni, létezni nincs gusztusom.

Elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#80792) FehérHolló válasza venember83 (#80791) üzenetére


FehérHolló
veterán

gyere haza magyar!

Skynet is real. It's called Google.

(#80793) venember83 válasza FehérHolló (#80792) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszönöm, de itthon vagyok, technikailag/definíció szerint mindenképpen, hiszen áttértünk már két hónapja a work-from-home munkarendre.

(#80794) Spet válasza venember83 (#80791) üzenetére


Spet
addikt

Welcome to Hungary.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#80795) Beaumont válasza FehérHolló (#80792) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Menjen a tokom. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#80796) tope


tope
addikt

Na, ebben a pillanatban vettem észre hogy helló szaglás, ízlés...
Amúgy jól vagyok. De basszus, ebből kimaradtam volna.

(#80797) ladybug válasza tope (#80796) üzenetére


ladybug
őstag

Az egyik kolléganőm 20 éves lánya kapta el a Covidot tavaly tavasszal. Elment a szaglása és ízlése. Aztán hetekig azon aggódtak, hogy egyen valamit, mert a szaglás- és ízléshiány miatt nem volt étvágya. Ebbe így nem is gondoltam bele, hogy ezek mennyire összefüggnek.

Hónapokig tartott mire teljesen visszajött a szaglása ès ízlése.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#80798) emvy válasza ladybug (#80797) üzenetére


emvy
nagyúr

Jaja, tok durva, h ha nincs a kajanak ize meg szaga, akkor nincs kedved annyit enni belole.

while (!sleep) sheep++;

(#80799) fokukac válasza ladybug (#80797) üzenetére


fokukac
nagyúr

van egy kolléganőm, tavaly szilveszterkor kapta el. azóta nem érez ízeket és szagokat...
nem tudni, hogy mikor jön vissza....
képzeld már el az életet ízek és szagok nélkül..?
hát miért érdemes úgy élni..?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#80800) erdey_a válasza emvy (#80798) üzenetére


erdey_a
őstag

viszont ilyenkor lehet tolni a büdös meg rossz ízű kajákat :D

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.