Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79201) bitpork válasza ToBeY (#79198) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez... nagyon ... szokatlan. Felülről nem lehet egy műanyag spatulával a helyére segíteni?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#79202) szőröscica válasza BlacKSouL (#79200) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez neked miert problema amugy? Felmesz a bookingra/airbnb-re, beutod, hogy mettol meddig szeretnel menni, es valogathatsz szazaval a lehetosegek korul. Idejet nem tudom, mikor voltam szombattol szombatig utoljara.

(#79203) parandroid válasza BlacKSouL (#79200) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De ha nem élveznéd, nem csinálnád, szóval nem igazán értem, mi a gond.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79204) ToBeY válasza bitpork (#79201) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nem merem b@sztatni mert nem értek hozzá,és rontani meg nem szeretnék az amúgy sem rózsás helyzeten.Eddig látatlanba telefonáltam szervizekbe,ezért is készítettem a képet,
hát ha így nem 4-800k közötti árakat mondanak rá :U

[ Szerkesztve ]

(#79205) Beaumont válasza ToBeY (#79204) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hülye kérdés, de esetleg a gyártót nem kérdezted? :U
Azért ez nem normális egy kocsinál, hogy hő hatására elenged. Ilyennel maximum balesetnél találkozol ha elölről megnyomják...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#79206) fokukac válasza BlacKSouL (#79200) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez ilyen piaci dolog. Úgy értem, a tulaj maximalizálni akar, és ez a szokás... Ezért így csinálja.
De ezt addig tudja megcsinálni, amíg a vevők hajlandóak erre.
Mi pl. múlt pénteken jöttünk, és holnap megyünk.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79207) ToBeY válasza Beaumont (#79205) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már az ilyen random szervizek is nagyon csúnya árakat mondtak rá,szerintem egy márkaszerviz az legalább 2x,így azokat még nem kérdeztem meg.

(#79208) Pacák válasza parandroid (#79176) üzenetére


Pacák
senior tag


[link]
[link]
:DDD

Nuclear launch detected

(#79209) ToBeY válasza ToBeY (#79198) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nos,úgy tűnik ez típus hiba.A ceedclub fb oldalán érdeklődjek azt mondták az autós topicba.

(#79210) parandroid válasza Pacák (#79208) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, erre az órára beültem volna…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79211) FehérHolló válasza parandroid (#79210) üzenetére


FehérHolló
veterán

és tanultál volna valamit?
hisz ott voltál a kezdetekkor!

Skynet is real. It's called Google.

(#79212) fokukac válasza FehérHolló (#79211) üzenetére


fokukac
nagyúr

Oké, hogy vén f*sz, de azért nem ennyire... :))
Az egész akkor kezdődött, amikor 1936-ban Robert Johnson felvetette azt az albumot abban a hotelban.
Meg akkor se élt még, amikor Lead Belly kiszabadult a börtönből... :K

Amúgy, @PeterkeT, egyben én sem láttam még róla semmilyen doksit, csak sok részletet, foszlányt... :B
De nálam nagyobb rajongója nincs a rock and roll-nak, az biztos.
És mondom, a roxk&roll Robert Johnson-tól a Metallicáig tart.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79213) lenox válasza parandroid (#79193) üzenetére


lenox
veterán

Hat ha ugy nezem, hogy a heavy metal az reszhalmaza a rocknak, illetve hogy a hard rock es a heavy metal kozott nincs eles hatarvonal, akkor ez azert furcsa.
A "hörgős-visítós-hajrázós skandináv" az a 12. resz, ezek szerint az elso 11-et megnezted? :) Ha esetleg erdekelne, hogy melyik resz mirol szol:

https://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Evolution

(#79214) lenox válasza parandroid (#79210) üzenetére


lenox
veterán

Hmm, Black Sabbath-tal es Deep Purple-lel kezdodik, Metal Evolution 3. resz: Early Metal Part 2: UK Division. Bele se neztel, ugye?

(#79215) parandroid válasza lenox (#79213) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, a wikipedias link alapján ígéretes. Megpróbálok valami más forrást keresni, ami nem jútúb, mert arra még allergiás vagyok (minőségben is, meg a tízpercenkénti duplareklámokra is). Bár nem tudom, milyen minőséget várok 50+ éves archív felvételektől. :D

@ kukuc: Galaxis Útikalauz referencia. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79216) parandroid válasza parandroid (#79215) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy van még ez a '95-ös The History of Rock n Roll, ami ígéretes, youtube-on van, de sajnos felirat nélkül, szokás szerint nem is túl jó minőségben, meg hát youtube... Máshol viszont sajnos nem találom. Hogy ezeket miért nem teszik fel netflixre... DVD-n meg lehet még szerezni, de lemezekkel szórakozni meg a fenének sincs kedve. Tudom, én vagyok a probléma.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79217) Pacák


Pacák
senior tag

Úgy egyébként: [link]
:D

Nuclear launch detected

(#79218) ladybug válasza Pacák (#79217) üzenetére


ladybug
őstag

Ez elég cool volt. Végignéztem. Köszi.


Amúgy közben azon gondolkodtam, hogy én vajon melyik zenei műfajt kedvelem. Hát?! :F Őszintén szólva nekem mindegy. Szívesen hallgatok zenét. Pont.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79219) NoLF válasza ladybug (#79218) üzenetére


NoLF
addikt

meg is ölted a topikot szépen :(

;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79220) fokukac válasza NoLF (#79219) üzenetére


fokukac
nagyúr

Feltámadunk..! :)

avagy Fel! Támadunk..! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79221) Marcsello31


Marcsello31
őstag

:D És még én is itt vagyok :D. Szerintetek ez valós történet, vagy valami átveréses Big hoax?
Nem találtam megfelelő topicot hogy ott megkérdezzem, erről az internetes munkáról lenne szó.:
[link] HA már a felét, negyedét megkapnám az összegnek, már örülnék, de félő, hogy virtuális átverős agyf@sz.? Szerintetek?

(#79222) parandroid válasza Marcsello31 (#79221) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ha még neked is gyanús, ott nagy a baj...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79223) Spet válasza Marcsello31 (#79221) üzenetére


Spet
addikt

Rakj már be valami direkt linket ( vagy esetleg oldal megnevezést ne csak [link] felirat legyen) mert olyan hosszú mint a nóta, és azt sem tudom hány reflinken menne keresztül, ha elkezdené a böngésző betölteni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#79224) parandroid válasza Spet (#79223) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elkövetted azt a hibát, hogy kattintottál marcsi linkjére? Tsk-tsk-tsk-tsk... :N

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79225) Spet válasza parandroid (#79224) üzenetére


Spet
addikt

Nyetó. :N

Link másolása, és beraktam új lapra, hogy megnézzem milyen magaslatú oldal lehet.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#79226) NoLF válasza Marcsello31 (#79221) üzenetére


NoLF
addikt

van impresszum, adatvédelmi tájékoztató? ha igen, átolvastad? vannak helyesírási hibák, félrefordítások az oldalon? a fentieket átfutva és átgondolva, józan paraszti ésszel értelmezhetőnek tűnik?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79227) parandroid válasza NoLF (#79226) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolod, a kolléga képes lenne a helyesírási hibák kiszűrésére? Esetleg a szöveg értelmezésére? Hogy a józan paraszti ész kérdését ne is említsük...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79228) Spet válasza parandroid (#79227) üzenetére


Spet
addikt

Gomba!

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#79229) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Üzenném annak az ukrán embernek aki próbálja feltörni az instam,hogy inkább átadom a képet amire kíváncsi csak hagyja abba.
Mivel olyan generált jelszóm van amit megjegyezni sem bírok,plusz be van kapcsolva a két faktoros hitelesítés is :U

(#79230) ladybug válasza NoLF (#79219) üzenetére


ladybug
őstag

Hát, látod!
Egyébként itt gyakran történik ilyesmi.
Miért pont nálam teszed szóvá? ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79231) fokukac válasza ToBeY (#79229) üzenetére


fokukac
nagyúr

instán?
tuti a bikinis képeidre utazik :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79232) ToBeY válasza fokukac (#79231) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aha,folyton kiírja belépési kísérlet ön volt az?és térképen ott van ukrajna.
hát ha olyan képeimre kíváncsi fura ízlése van az biztos :DDD

(#79233) fokukac válasza ToBeY (#79232) üzenetére


fokukac
nagyúr

de lehet, hogy csak a kormány akar lehallgatni az pejkóval... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79234) NoLF válasza ladybug (#79230) üzenetére


NoLF
addikt

te vagy az egyetlen katicabogár a környéken, aki képes berekeszteni a méltán híres és népszerű, mindig pörgős, intelligenciával túlfűtött beszélgetésekkel tűzdelt off topikunkat :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79235) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Bár nem mostani hír és azt sem tudom fake-e, de WI Spa botrány megvan?
Nem fejteném ki a véleményem, mert lehet örökre ban-t kapnék.
De nem lennék nyugodt ha lenne kislányom és az öltzőjében meztelen magát nőnek érző férfiak flangálnának. :U

(#79236) parandroid válasza NoLF (#79234) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Katicabogarak jelenlétében persze senki nem meri beírni a fő témaindító kifejezést. Nem a sör, hanem a másik.
p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79237) tope válasza parandroid (#79236) üzenetére


tope
addikt

3,14 na?

(#79238) Beaumont válasza ToBeY (#79235) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Én elfogadó vagyok mindenkivel, élni és élni hagyni elvet követem, de azért ez nálam is kiveri a biztosítékot, de nagyon. Ha nőnek érzi magát, akkor műttesse magát annak ás menjen be női részlegekbe. De himbilimbivel a lába között ne már... Visszasírom a 80-as, 90-es éveket de komolyan.. PC-s, meg minden ilyen baromság nélkül. Semmit nem mondhatsz, fejthetsz ki, mert valaki megsértődik, kikéri magának satöbbi... És még te leszel a hibás a végén... Remélem ez még belefért és nem banolnak ki érte...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#79239) NoLF válasza parandroid (#79236) üzenetére


NoLF
addikt

barack? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79240) ToBeY válasza Beaumont (#79238) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Talán egy harmadik wc/öltöző létesítése lenne a megoldás, de igazából nem tudom ilyen esetben mit lehetne tenni, hogy mindenkinek jó legyen :F
Egyelőre hálát adok az égnek, hogy még hozzánk ez a fene nagy PC-s dolog nem gyűrűzöt be.

(#79241) Beaumont válasza ToBeY (#79240) üzenetére


Beaumont
aktív tag

No erre már olyat tudnék írni, ami biztos nem fér ide. :D
Magyarországon egyelőre elég a politikusok hülyeségeit elviselni... Főni meg nem hagyja, hogy bárki beleszóljon (Soros, brüsszel meg a jóisten kitudja még...), majd ő eldönti mi a jó a magyar népnek, csak ne az ő pénzgyűjtésével törődjünk...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#79242) parandroid válasza Beaumont (#79241) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, miről van szó, de ordas nagy kamu szaga van. Át is operálták a gyerekeket onsite?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79243) Beaumont válasza parandroid (#79242) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Persze. :D Aztan az újdonsült lányok balra, fiúk jobbra. :DDD

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#79244) ladybug válasza tope (#79237) üzenetére


ladybug
őstag

Elég szűkös a témaválaszték, ha csak erről beszéltek 🙄

Amúgy meg csak a szátok jár.
Folyton itt picsogtok, hogy fázik a sejhajotok, vagy izzad a hónaljatok és nem tudtok aludni. Meg milyen idő van már? Vagy ilyen-olyan üdülési lehetőséget kerestek. Vagy ominózus kérdéseket tesztek fel, amire napokig keresitek a választ. Ami nagyon dícséretes. Meg … stb.
Szóval, ha miattam van, hogy nem tudtok a MÁSIK témáról beszélni, akkor pár napig elhagyom a terepet és mint a jó ovisok tombolhattok a játszótéren. :P

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79245) NoLF válasza ladybug (#79244) üzenetére


NoLF
addikt

node a férfiak agya már csak ilyen. mármint a legtöbbé. én például szívesen beszélnék a πcsáról is... :DDD :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79246) BlacKSouL válasza parandroid (#79203) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem, én így 15 év Isztriára utazás alatt kialakult rutinnal meg tudom oldani, hogy még szombatos turnusra is el tudom kerülni a nagy dugót, pusztán érdekelt volna, hogy miért ragaszkodnak rengetegen A szombathoz. Nem a turisták, a szállásadók. De valódi indokot nem hallottam. Mert. Csak.

Azt pl. megérteném, hogy mondjuk a turisták 95%-a dolgozó ember, hétköznap, nem homeofficeban, tehát a nyaralását egy szabad napon KELL megkezdenie, vagy kezdené meg, tehát muszáj ehhez igazodnia a szállásadóknak. Vagy mert a takarító személyzet hétköznap máshol dolgozik, csak szombaton tud menni maszekolni a nyaralóhelyekre.

Amúgy meg nyaralok, mit izgasson bármi is. Megyek is a halak közé. :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#79247) NoLF válasza BlacKSouL (#79246) üzenetére


NoLF
addikt

engem pusztán az érdekel, miért ragaszkodik valaki 15 éven át isztriához, amikor annyi szép hely van a világon. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79248) parandroid válasza NoLF (#79247) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, miért ragaszkodik valaki 15 (vagy 50) éven át egy nőhöz, amikor annyi szép nő van a világon? :P

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79249) NoLF válasza parandroid (#79248) üzenetére


NoLF
addikt

lol, a kérdés jogos, ámbár nem feltétlenül játszik egy nyaralóhely ugyanabban a ligában, mint egy egész életre választott társ, node értem én a viccet... csak nem szeretem ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79250) bitpork válasza parandroid (#79248) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem ragaszkodik senki ennyi időn át ugyanahhoz a társhoz, de nincs mindenkinek elég pénze cserélni :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.