Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79451) ToBeY válasza BlacKSouL (#79450) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van magyar is,Fekete Miki videói egész jók ebben a témakörben.

(#79452) Tothgera30 válasza gaborbol (#79414) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Tökéletes választás, és több generációt is kiszolgál. :DDD

#79415 erdey_a: Sajnos ott bukik meg hogy picit nagyobb lesz.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79453) NoLF válasza BlacKSouL (#79450) üzenetére


NoLF
addikt

Nem karomkodok egyet se :) amiert vicces igazan az szerintem a settig, a torott karom, a puhos testem, az arckifejezeseim, nomeg hogy felig magyar felig angol a kommentar hogy a kevesbe nagytudasuak is ertsek - es nem mellekesen nyilvan be is vagyok baszarintva, igy alapbol ketfele allnak a szemeim :D

lehet felpakolom ma tecsore.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79454) fokukac válasza NoLF (#79453) üzenetére


fokukac
nagyúr

pakoljad. Virális lesz..! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79455) NoLF válasza fokukac (#79454) üzenetére


NoLF
addikt

nesztek :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79456) ToBeY válasza NoLF (#79453) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Zseniális már másodszorra nézem meg, de minden alkalommal könnyesre röhögöm magam - köszi a jó napot! :DDD
És a másnap reggel milyen volt, volt valami utóhatása? ;]

[ Szerkesztve ]

(#79457) NoLF válasza ToBeY (#79456) üzenetére


NoLF
addikt

azóta csak tüzes seggnek neveznek többen :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79458) concret_hp válasza NoLF (#79455) üzenetére


concret_hp
addikt

én egy picit több káromkodásra számítottam :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79459) NoLF válasza concret_hp (#79458) üzenetére


NoLF
addikt

a csuklástól nem volt rá energiám :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79460) tbs válasza NoLF (#79455) üzenetére


tbs
addikt

:C zseni! kamera ele szulettel. :K

(#79461) erdey_a válasza NoLF (#79455) üzenetére


erdey_a
őstag

szóval így néz ki Kenny, amikor nincs téli cuccban :D

Vérboci

(#79462) NoLF válasza erdey_a (#79461) üzenetére


NoLF
addikt

hát a bélrendszer jelenleg mindentől is megvédene :D

tbs: dánke, az egész napos italozás szerintem segített :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79463) Tothgera30 válasza NoLF (#79455) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elég poénosra sikeredett, még ha nem is szándékos volt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#79464) BlacKSouL válasza NoLF (#79455) üzenetére


BlacKSouL
addikt

- Idösapám, csuklik a lú.
- Ott a veder aggyá neki vizet.
- Há nem úgy, össze..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#79465) Pttypang válasza NoLF (#79455) üzenetére


Pttypang
veterán

Szep volt :D

Everybody lies.

(#79466) NoLF válasza Pttypang (#79465) üzenetére


NoLF
addikt

Ha egy kicsit jobban rakeszulok (kevesebb pia, tobb koncepcio) akar meg szorakoztato is lehetett volna. Igy viszont csak tipsy es osszevissza, de ugyis a szenvedes lenyeg… a csuklas elvitte a nem letezo show-t. Egyebkent utana nejem is megkostolt egx hangyanyit, es neki is izlett, en meg bizony betoltam a maradekot a chilli sin carne wrap melle :)

sotet: jo helyen kapizsgalsz, a becenevem Lo :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79467) Pttypang válasza NoLF (#79466) üzenetére


Pttypang
veterán

En a csuklas miatt mondom azt, hogy szep volt, mert ha behuzom tudore ezt, biztos visitottam volna eleg rendesen.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#79468) NoLF válasza Pttypang (#79467) üzenetére


NoLF
addikt

Ja, hat az nyilvan egy kis rutinnal azert legyozheto, ambar nem mondanam magam tul edzettnek. Legalabbis nyers chilliket nem szoktam kostolni igazan, szarazat/szosznak elkeszitettet snnal inkabb. Mindenesetre en is tobbszor megneztem mar, nagyon vicces fejeket vagok es tok ertelmetlenul beszelek :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79469) gaborbol


gaborbol
őstag

Gyerekek naluk nincsenek oltva, csak a 12 ev vagy annal idosebb. Iskola szeptemberben nyit, az online oktatast mint opcio teljesen eltoroltek, valamit a tanarok fizetett betegszabadsagat Covid eseten
Is eltoroltek.
12 ev alatti gyerekek oltasat termeszetesen iskolanyitast utan , December kore saccoljak….

Nagylanyom 5,5 eves szombaton pozitiv lett ket het betegseg utan, nalam tegnap jeletkeztek az elso tunetek, szinten pozitiv lett a teszt ma delutan. Termeszetesen a ket kicsi is beteg, fix hogy mind az 5-en megkaptuk.

Ahogy nezem az izraeli “labor orszagot” a terjedest tekintve a delta telibe szarja a Pfizert, asszony
Modernat kapott o is beteg lett, bizunk benne, hogy a lefolyasban segiteni fog.

Termeszetesen sehova nem mentunk maszk nelkul es minden belteri vagy kulteri csoportosulast, ettermet, akarmit nagyivben kerultunk akar csak a gyerekek.

Faradtsag, gyengeseg, laz nincs, kohoges tusszoges csak most jeletkezett. Reggel kivittem a szemetet ami 10 lepes a konyhatol es alig kaptam levegot utana. Ilyeszto volt.

[ Szerkesztve ]

(#79470) fokukac válasza gaborbol (#79469) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hmm, ez nem jó hír, jobbulást..!

Mindeközben mi Magyarországon letolt gatyával várjuk az új hullámot, megint.

Se maszk, se távolságtartás, sehol...
És a népesség 40:-a nincs beoltva.
Csak idő kérdése....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79471) bobsys válasza gaborbol (#79469) üzenetére


bobsys
addikt

Nem jo hir, jobbulast mindenkinek!

fokukac: itt se jobb a helyzet, suli most kezdodott, a kormanyzo megtiltotta, hogy kotelezhessek az embereket a maszk viselesre. es a mi megyenk meg jol all a 62% oltottsaggal.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#79472) erdey_a válasza gaborbol (#79469) üzenetére


erdey_a
őstag

engem már csak az érdekel, hogy ilyen magatartással mégis hol tudtátok akkor így "tömegesen" elkapni?

mert mi pl. voltunk eddig a nyáron aztán mindenfelé, külföld, belföld, szállodák, éttermek, strandok, látnivalók, tömegek, minden.
És nem maszkozunk, a kezem se mosom 2 percenként.
Ha ennyire lutri a dolog, hogy aki vigyáz, elkapja, aki meg nem, az nem, akkor - már bocsánat - de lehet hogy van ebben a Gödény féléknek valami igazsága, hogy felesleges a sok hűhó.
Mármint a lezárogatás, maszkozás. Nem az oltás.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#79473) ladybug válasza gaborbol (#79469) üzenetére


ladybug
őstag

Uhh, jobbulást!

Amikor a fagyi visszanyal…Tavaly is így volt. 😕

Kíváncsi vagyok én is, hogy nálunk mi lesz. Beoltva ötünkből 3-an vagyunk, ketten csak félig.
Tömegeket alapvetően kerüljük, maszkot hordtuk pár napig, aztán elhagytuk.
Most épp Csongrádba vagyunk. Mindjárt indulunk haza.
Az tuti, hogy most tesztelni fogok.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79474) ToBeY válasza fokukac (#79470) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kíváncsian várom mi lesz a 20.-ai ünnepségsorozat végeredménye. :U

(#79475) erdey_a


erdey_a
őstag

Hallo Budapest!
Ha úgy alakulna, megnéznénk pénteken 9-kor a légiparádét.
Kaphatok egy tippet, hogy honnan érdemes az ilyesmit nézni? Az se baj, ha nem a "legközepebb" hely, csak lehessen látni a repcsiket.
A reggeli nap állása miatt gondolom a pesti oldalról kellene nézni, de fogalmam sincs, hogy széltében-hosszában a rakparton honnan. A hivatalos oldal sem segített ebben sajnos.
Valami utcanév kellene, hogy a tömegközlekedést is szervezni tudjam, mert vonattal mennénk. (múlt szombaton és hérfőn elég volt az M1-es, most nem akarok meghalni)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#79476) NoLF válasza erdey_a (#79475) üzenetére


NoLF
addikt

nos, ha én ilyen öngyilkos programra vállalkoznék, akkor vagy a rakpartról nézném, vagy a Gellért-hegyről. (tudom, az épp nem pest, de ezen az oldalon túl sok magas dolog nem igazán van, ha van, akkor csurig lesz.)

mondjuk minden csurig lesz szvsz :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79477) erdey_a válasza NoLF (#79476) üzenetére


erdey_a
őstag

rakpart... értem én, de a rakpart csepeltől újpestig tart. mettől "meddig" lehet látni az ilyen dolgokat a fővárosban? a tűzijátéknak például mik a normális láthatóság határai? mittudomén a munkásőr utcától a felszabadulás útig.

Vérboci

(#79478) ToBeY válasza erdey_a (#79475) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én a margit híd-ról tervezem nézni, ha úgy döntök hogy elmegyek egyáltalán

[ Szerkesztve ]

(#79479) erdey_a válasza ToBeY (#79478) üzenetére


erdey_a
őstag

hídban nem gondolkoztam, az "szűk keresztmetszet".

de tényleg nem lehet tudni, hogy ezeknek a látványosságoknak térben hol az eleje-közepe-vége?

Vérboci

(#79480) NoLF válasza erdey_a (#79479) üzenetére


NoLF
addikt

ja hogy tűzijátékot is akartok nézni? hát akkor mindenképp érdemes valahol a rakparton lenni szvsz.

és a valahol az jelen esetben szerintem a Szabadság és a Margit között kellene, hogy legyen. lőni most nyilván nem a láncról fognak...

"A Margit híd és a Petőfi híd között bárkákról és tutajokról, illetve az Erzsébet és a Szabadság hídon lesznek a kilövések."

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79481) ToBeY válasza erdey_a (#79479) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Engem csak a tűzijáték érdekel,és azt eddig mindig a margit híd-ról néztem.
Soha nem volt gond a látvánnyal. (mert uszályról lövik és a Gellért hegyről úgy tudom)

(#79482) erdey_a válasza NoLF (#79480) üzenetére


erdey_a
őstag

nem nem, tűzijátékra nem maradunk. csak gondoltam közös a metszete a két esemény helyszínének
de a szabadság és margit híd az már segítség.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#79483) NoLF válasza erdey_a (#79482) üzenetére


NoLF
addikt

ja, hát biztos vagyok benne, hogy a helikopterek, ejtőernyősök, netán repülők is jellemzően a rakpartok központibb részére fogják centralizálni bamutatójukat :K

nejem aznap dolgozik, szerintem mondanom kéne neki, hogy ki se nyissanak :D (mini bisztró a deák környékén egy eldugott kis utcában)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79484) gaborbol válasza erdey_a (#79472) üzenetére


gaborbol
őstag

Majdnem biztos , hogy nagylany kapta el eloszor, az ikrek 2 napra ra lettek betegek mi meg kb 2 hetre ra. Volt hogy mind jobban volt, volt hogy rosszabbul. A gyerekek higenias szintjet 1-tol 5 os skalan, kb -1 re saccolnam.

A nagynak hullanak a fogai, egyfolytaban a keze a szajaban van, neha mergeben nyalogatja a kezeit, csak hogy bosszantson, alig varom mar , hogy kamasz korba lepjen.

Fogorvoshoz, korzetihez mentek, majdnem ures jatszoteren akkor is maszkban voltak tok ures jatszoteren meg maszk nelkul parszor. Meg nem mondom hol kaptak el. En informatikuskent, orvosi rendelobol orvosi rendelobe jarok, hiaba maszk gondolom a nagyszamok alapjan akar en is lehettem a hunyo. Az asszony tanar, o se megy maszk nelkul sehova, de bejarkalt mar az iskolaba, Belteren 100% maszkban voltunk kulteren meg vagy nagy tavolsagba nem, de ha ugy iteltuk meg akkor ott is.

Azt hiszem ez volt a kilencedik vagy 10. covid tesztem mult ev marciusa ota.
Nalunk mar porog a delta szepen , nalatok talan most kezd majd?

(#79485) erdey_a válasza gaborbol (#79484) üzenetére


erdey_a
őstag

akkor be kell látni, hogy ez kábé kivédhetetlen. mind át fogunk esni rajta előbb vagy utóbb...
mint a bárányhimlőn vagy mittudomén. abba is csak azért nem halunk bele, mert gyerekkorban könnyebben átvészeli a nép, az is inkább csak felnőttekre veszélyes.
pont mint ez a sz@r.
itt még nem pörög semmi. sőt, augusztus 20. lesz a nyitások nyitása, minden korlátozást eltörölnek aznapra :K

Vérboci

(#79486) concret_hp válasza gaborbol (#79484) üzenetére


concret_hp
addikt

Mo-n? minden korábbinál nagyobb aug20, vadászati kiállítás, valami vallási zarándoklat mert gazdagok vagyunk, jelenleg kvázi 0 korlátozás. letolt seggel vagyunk felkészülve...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79487) ladybug válasza erdey_a (#79485) üzenetére


ladybug
őstag

“ minden korlátozást eltörölnek aznapra” - Juhuu! mert mint tudjuk, a Covid intelligens, és ha a közérdek úgy kívánja - focimeccs, népszavazás vagy nemzeti ünnep stb. -, akkor nem fertőz.
Komolyan sikítok belül. :(

Sajnos mi is könnyelműek lettünk mióta itthon vagyunk. Nem vagyok rá büszke. Maszkot ritkán hordunk. Ritkán mozdulunk ki, de akkor a távolságtartást, higiéniai szabályokat betartjuk. Kerüljük a tömeget.
Itthoni tesztet most csináltam. Negatív lett.

Követem az otthoni híreket. Hát, nő a fránya fertőzések száma, ami igazából várható volt, de mégis bíztunk benne, hogy nem így lesz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#79488) fokukac válasza ladybug (#79487) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tegnap olvastam, hogy rendeletileg felfüggesztik a járvány elleni védekezést: augusztus 20 miatt 5 napra,
a fogathajtó EB miatt 4 napra,
az Eucharisztikus Kongresszus miatt pedig 8 napra. Tehát az augusztus 18. és szeptember 12. közötti időszak 25 napjából 17 napon át nincs vírus, és kész :U ;] :W
Megírta a Magyar Közlöny... ! :C

Ui. és ebben a TömjénZsóti vadászati világkiállítása még benne sincs. De gondolom, majd arra is jön egy rendelet.

Uui. mindeközben kis hazánkban ~4 milló oltásellenes is van amúgy.
Ha ez a szar az oltáson is így átmegy, akkor nekik biztos jók az esélyeik...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79489) concret_hp válasza fokukac (#79488) üzenetére


concret_hp
addikt

nincs 4M oltásellenes, mert valahány éves kor alatt nem kaphatsz oltást... szóval csak olyan 2.5M (és azoknak egy részén átment már a vírus) aki nincs beoltva, ebből sztem legalább a fele simán lusta. de vityára is szavaztak legutóbb 2 millióan, szóval... :DDD

legnagyobb szöveg, hogy azért ne költözz be az egyetemi koliba, hogy a zarándokok tudjanak hol aludni, hát b@sszák meg, a, béreljenek maguknak, mint minden rendes turista, b, aludjanak a híd alatt, ki a f@szt érdekel?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#79490) fokukac válasza concret_hp (#79489) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, csak ~30 milliárdba kerül ez a rendezvény... gondold el, ha még piaci alapon kéne szállást is adni nekik :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79491) gaborbol válasza concret_hp (#79489) üzenetére


gaborbol
őstag

Szerintem az elso verzio rajtam is atment meg as oltas elott ugye nem volt teszt. Elvesztettem a szaglast es iz erzeket, de a fulladozas reggel ota nem jott vissza remelem nem is fog. Gyerekek megint kicsit megzuhantak, 15 napja betegek…vannak napok amikor tok jol neznek ki, nincsenek tunetek, de par nap utan megint kezdodik a verkli. Feleseg is elegge taccson lett ezek szerint a
Moderna sem annyira tuti, de amig csak ennyi gondunk van addig okes.

[ Szerkesztve ]

(#79492) fokukac


fokukac
nagyúr

Bleki, fűtesz már..? :U :B
Zabarban lehet, fagyni fog...

Hiába, nem mindegy, hogy Honolulu vagy Kamcsatka, esetleg Zadar vagy Zabar... :))

Amúgy én most csuktam be az ablakot, mert a 14 fok már kevés volt nekem is...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79493) erdey_a válasza fokukac (#79492) üzenetére


erdey_a
őstag

így így, hajnalban nálunk is ablakcsukás volt a program :D

Vérboci

(#79494) ToBeY válasza fokukac (#79492) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Amikor feküdtem le csuktam is be az ablakot :K

(#79495) NoLF


NoLF
addikt

Hehe ez az eu kabare :)
Eljottem gipszcserere, hogy a sinbol korkoros gipsz legyen. Erre mondjak hogy erre a masfel hetre mar nem tennek fel a korkorost (erre a verdiktre 1,5 orat vartam), de rontgenre menjek el. Elmentem, fel ora mulva ujabb verdikt, nem kell gipsz, nincs is eltorve. Leveszik, megmozgatja a karom, majd beszarok ugy faj amikor a csuklom tekeri, hat menjek mar el gipsz nelkuli rontgenre, mert nem biztos ebben…

lol. Az egesz napom oda ismet :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79496) fokukac válasza NoLF (#79495) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát ez nagyon vicces....
jobbulást...! ne egyél annyi csípőset, mert nem csak a beleid oldja fel, hanem még a csontjaidat is... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79497) erdey_a válasza NoLF (#79495) üzenetére


erdey_a
őstag

de mit tehet erről az európai unió? :DDD

@kukac: ez milyen kontextusban volt ez a rajz? tovább is van, vagy csak ennyi?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#79498) NoLF válasza erdey_a (#79497) üzenetére


NoLF
addikt

hogyhogy mit? mindent IS!

végül levették a gipszet és au revoir :D "nem kell gipszelni, rögzíti magát a csont" - majd látjuk egy hónap múlva...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#79499) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Fsza! Ömlik be a grillező füstje a 4. emeleti ablakon :W Komolyan, ki a tököm kezd el ilyenkor grillezni a város közepén?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#79500) ladybug válasza NoLF (#79498) üzenetére


ladybug
őstag

Ez Robibabánál is hasonlóan zajlott. Neki még azért hozzátettek annyit, hogyha vmi vhogy fájna még, akkor azonnal jelentkezzen.
Aztán fájt a csukló meg a váll. Szerinted visszament a dokihoz?! :U Hát nem. :O
Te ne kövesd el ezt a hibát, ha esetleg fájna.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.