Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#14151) koncsik válasza Sirandrish (#14150) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:B :C

(#14147) Azurman: viszem amiibo topicba, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14152) SityiSXT válasza adalbert1 (#14132) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ne tarts tőle, teljesen jó képe van a Diablo III-nak handheld módban is. Szerintem az a tesztész nem csinálta meg rendesen a képernyő kalibrálását az elején (utólag is lehet). Én igen, így nincs problémám.

[ Szerkesztve ]

(#14153) adalbert1 válasza SityiSXT (#14152) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi, szerintem ígyis-úgyis kipróbáltam volna, de a tapasztalatod még inkább abba az irányba billent, hogy megpróbáljak hétvégén beszerezni egy példányt (habár szerintem online már most megvehetném, de jobban szeretem a kártyán lévő játékokat).

(#14154) Scholes9 válasza boost (#14149) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tudsz linket :D küldeni hol vetted? :)

Ez az?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14155) Dreimus


Dreimus
senior tag

Most néztem körben, de a hosszú hétvége miatt egyik szegedi üzletben sem érhető el, tehát a hétvégén tolni szeretném akkor digitálisan kéne megvennem, pedig már megvan két nagy konzolra és pc-re is :) ami miatt inkább a kártyás fizikai formát helyezném előtérbe. Mindegy MM-val teszek próbát meló után hátha addig kapnak és még meglepnek egy 10%-al is :D

[ Szerkesztve ]

(#14156) Norb79 válasza Dreimus (#14155) üzenetére


Norb79
őstag

Edigital is keddre hozza. Ráadásul a szüleimhez, szóval nekem jövő hét szombatra lesz a kezemben.

(#14157) tl-x válasza Norb79 (#14156) üzenetére


tl-x
őstag

Én megvettem. 😄

(#14158) Nimda


Nimda
addikt

Idén várható valamilyen alapgép akció? Érdemes várni rá, vagy 100 alá már nem igazán fog beesni.

[ Szerkesztve ]

(#14159) Dreimus válasza tl-x (#14157) üzenetére


Dreimus
senior tag

Hol volt készlet vagy digitalisan vetted? Ha szabad tudni :)

(#14160) tl-x válasza Dreimus (#14159) üzenetére


tl-x
őstag

Gameparkban volt és nyitva is van. :DD

(#14161) mike1334 válasza Nimda (#14158) üzenetére


mike1334
veterán

Most is van 95e forintért.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14162) adalbert1 válasza Nimda (#14158) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha media markt közelében laksz, akkor nézd meg a red friday akciót, elméletileg mindenre 10% kedvezmény van ma - sajnos a webshopból leszedték a switcheket erre az időszakra (ezt amúgy pár éve PS4-gyel is eljátszották, mikor vettem a SW:BF-os limitált gépet, akkor a webshop-ból lekerült előtte 1-2 nappal, de a Westendben meg hegyekben állt).

A konzolvilágba sem érkezett fizikai Diablo 3 kiadás, így vagy megveszem online, vagy megrendelem akkor az edigital-ból (ha még jó áron adják) - limitált gépet viszont kaptak, ha érdekel valakit.

tl-x: ááá, a gameparkkal csak az a gondom, hogy a város másik végén van :(

[ Szerkesztve ]

(#14163) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Beszerezte vki már a Diablo III-at? Handheld módba milyen a grafika? 60 Fps megvan?

Esetleg pár screenshot ha megvan már vkinek :R

(#14164) tl-x válasza adalbert1 (#14162) üzenetére


tl-x
őstag

Én ott lakom a 17-ben, most jól jött. Azzonal indult a game szerintem semmit nem rakott fel.

(#14165) ooooobi


ooooobi
senior tag

Látom mindenki a Diablot játszaná, én most helyette kicsit más kategóriát szereztem be. :D (Taiko no Tatsujin)
Idövel azért a D3 is meglesz, lassabban adagolva elnézöbbek itthon, bár ezzel a legutolsóval már kezd kicsit furcsán néz rám kis feleségem, hogy normális vagyok e :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14166) Blaise


Blaise
veterán

Diablo milyen lett? Szívás, hogy egyik bolt se tudta tartani a mai megjelenést, én az Alzánál rendeltem meg, elvileg ma délutánra ígérték, hogy átvehetem...

(#14167) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Diablo III: Nem sokat tudtam még vele foglalkozni sajnos, de előzetesen ezt tudom mondani az itt elhangzó kérdésekre:
- Jó lett
- Az irányítástól féltem kicsit, de teljesen rendben van
- Handheld módban is remekül néz ki - nem hinném, hogy 60 fps lenne, de betonstabilan tartotta eddig a 30-at
- Az elején a képernyőkalibrálásnál ne a fehér keret legyen látható, hanem a nyilak hegyét kell kitolni a kép sarkaiba

(#14168) tl-x


tl-x
őstag

(#14169) Nimda válasza adalbert1 (#14162) üzenetére


Nimda
addikt

Köszi a tippet, meg is vettem akciósan 93-ért ;)

(#14170) djozsi válasza ooooobi (#14165) üzenetére


djozsi
senior tag

Ez elég menőn néz ki. :D Mennyibe került? :)

(#14171) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Szerintem ha bejelentenek ma új kasztot vagy dlc-t akkor megveszem digitálisan a diablot..😁

(#14172) petymek válasza adalbert1 (#14162) üzenetére


petymek
senior tag

Nem 10, hanem 15% kedvezmény.

Fortine csomag is van, ami ugyanúgy 93K, mint a két első változat.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14173) tl-x válasza Bazsi1987 (#14171) üzenetére


tl-x
őstag

Mihez képest? Ebben van eleve új nem? Most húz le amúgy vmi frissítést.

(#14174) consono válasza Nimda (#14169) üzenetére


consono
nagyúr

Melyik MM-ben van? Lehet, hogy holnap én is beugrok megnézni!

"In God we trust. All others must bring data"

(#14175) Bazsi1987 válasza tl-x (#14173) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ma este lesz a blizzcon, nyitó ceremonia után rögtön az első panel a diablo , rengeteg pletyka van pl druida bejelentés stb 😉

(#14176) Nimda válasza consono (#14174) üzenetére


Nimda
addikt

A kispestiben vettem, de itt az utolsó darab volt.

petymek igen, ha pirosba öltözöl :D

[ Szerkesztve ]

(#14177) consono válasza Nimda (#14176) üzenetére


consono
nagyúr

Kösz, meglesem majd Budaörsön holnap!

"In God we trust. All others must bring data"

(#14178) tl-x válasza Bazsi1987 (#14175) üzenetére


tl-x
őstag

Most lejött 5,4 GB update hozzá. Rég játszottam már vele nem emlékszem PS4-en mennyi volt de most 7 faj van benne.

(#14179) adalbert1 válasza tl-x (#14164) üzenetére


adalbert1
veterán

Alapvetően szeretem a gameparkot, párszor már voltam is ott, a tulaj nagyon kedves és tök jó karakter, viszont oda kimenni nekem tényleg felér egy zarándokúttal sajnos. Máshol senki nem látott/talált Diablo 3-at? Az 576-ot az allee-ban megkérdeztem, ők azt mondták, hogy jövő héten kapnak, konzolvilág is kilőve, ma még megyek más ügyben media marktba, de ott se szoktak nintendo címek az első nap lenni, szóval nagy reményt nem fűzök hozzá.

Nimda: örülök :) , mindig jó érzés valakinek egy ilyen tippel segíteni. Jó játékot! :)

petymek: hát, ha van 5 piros ruhadarabod, akkor igen, férfiként én csak egy piros pólót tudok felmutatni (habár nem tudom, hogy ezt mennyire vehetik szigorúan), de az pont a szennyesben van, ezért nem volt kedvem hamarabb kimosni :DDD . Pár éve ez is jobb volt, 3 éve alapból volt 15% kedvezmény, ezt talán az elmúlt 2 évben vezették be, hogy 10%+5% piros ruhadarabonként. Kolléganőmék is pont ma vettek switch-et, neki volt 5 piros ruhadarabja, de elmondása szerint ehhez egy mikulás sapkát is be kellett vetnie. :))

(#14180) koncsik válasza tl-x (#14164) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Üdv, kedves szomszéd :K
adalbert1: úgy volt, hogy a GP is csak hétfőn kapja meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14181) tl-x válasza koncsik (#14180) üzenetére


tl-x
őstag

Jó hely! :C Amúgy a Diabloban én se reménykedtem reggel mentem vásárolni és akkor a chat ablakban rájuk írtam és írták, hogy már van náluk. Edigitalos rendelést meg lemondtam.

[ Szerkesztve ]

(#14182) ISThun


ISThun
csendes tag

Na jó, akkor most jött el az ideje, hogy a 3DS után beleugorjak egy Switchbe. Jelenleg töltődik árammal és Dio3-mal, de már tűkön ülve várom, hogy kipróbálhassam.
(Egyébként meg: Sziasztok! Eddig csak csendes olvasó voltam, ezután se leszek sokkal bőbeszédűbb, de itt vagyok, figyelek. :) )

(#14183) koncsik válasza ISThun (#14182) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jól indulsz! Jó játékot!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14184) gainwardgs válasza ISThun (#14182) üzenetére


gainwardgs
addikt

Egy pár képet küldenél a diablo 3 -ból nem dokkolt állapotban

Köszi

(#14185) Scholes9 válasza ISThun (#14182) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Grat, jó játékot, szép csomag :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14186) maximilian4 válasza ISThun (#14182) üzenetére


maximilian4
addikt

Jól látom hogy a tabletnek spéci hátlapja van? Tudnád lőni róla egy fotót hogy néz ki?

A másik:

Valaki tudja ez milyen joycon és külön lehet-e ilyet kapni?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#14187) consono válasza consono (#14177) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem egy piros ruhám sincs, szóval max 10% :( :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#14188) Dreimus válasza Dreimus (#14142) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szegedi konzolos boltok sajna nem kaptak Diablot igy kimarad egy idore bar valszeg nem birom ki es amazonon veszek kodot :)
MM-ben egy piros kek gep volt alap arja 110e, 1db-ot lattam.

[ Szerkesztve ]

(#14189) ISThun válasza gainwardgs (#14184) üzenetére


ISThun
csendes tag

Köszi mindenkinek!

Csatoltam néhány telefonos fotót. Én le vagyok nyűgözve, mondjuk engem könnyű. Eddig beletoltam jópárszáz órát a Diablo 1-2-3-ba PC-n, néhány órát PS3-on, de az, hogy fogom a kezemben a fotelben ülve és úgy tolom, hát az valami fenomenális. Cserébe viszont jó aprók a szövegek...


(#14190) maximilian4 válasza ISThun (#14189) üzenetére


maximilian4
addikt

Sokan kritozálták a 720p-s kijelző miatt. Ha 1080p lenne még kisebb lenne. :D
Amúgy fain, jól néz ki. Joycon is lehetett volna diablos.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#14191) gainwardgs válasza ISThun (#14189) üzenetére


gainwardgs
addikt

Köszi

Egy kicsit homályosnak tűnik nem az?
Lehet hogy csak képek miatt :R

(#14192) tl-x válasza gainwardgs (#14191) üzenetére


tl-x
őstag

Én nem látom annak a gépemen.

(#14193) adalbert1 válasza koncsik (#14180) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát, akkor ezt a forgalmazó ronthatta el (mondjuk azt gondolom jól tudták, hogy elsején semmi nincs nyitva és valószínűleg a futárszolgálatok sem dolgoznak, szóval jó lett volna már 31-én leszállítaniuk a boltokba a játékokat, ha tartani akarták volna a november 2-ai megjelenést) - szerencsére én vettem ma egy RDR2-t PS4-re (szintén media marktos akcióban, ez volt a legolcsóbb így, ami nem német borítós), így annyira most nem izgat a téma, előrendelem az edigitalban, addig bőven elleszek az előbbivel.

ISThun: ez biztos jó lehet, jó játékot! :) Nekem a Skyrim-mal is az volt a legnagyobb problémám, hogy nagyon apró betűsek a szövegek, így elég kevés dolgot olvastam el a játékból, egy idő után már fárasztó volt mereszteni a szememet.

Akinek fizikai példánya van a Diablo 3-ból: a borítónak milyen a lokalizációja? A hátulján angol a szöveg, vagy esetleg magyarul, és még 2-3 környező ország nyelvén van írva?

(#14194) bb.bocs


bb.bocs
őstag

(#14195) thewom75


thewom75
tag

Ausztria SCS Müllerben vettem ma meg az L.A Noire-t 8 kemény euróért. Nem terveztem beszerezni de ennyiért nem hagytam ott.

PSN : thewom

(#14196) petymek válasza adalbert1 (#14179) üzenetére


petymek
senior tag

Fogj meg egy hölgy ismerőst és vidd magaddal. Egyébként az én tapasztalatom -nem csak idei évből- az, hogy ha az ember oda áll normálisan a konzolos eladó elé (mert ő állítja ki a paírt, amivel a pénztárhoz mész), és elmondja, hogy szeretné megkapni annak ellenére, hogy csak 3 darabot sikerült összeszedni, akkor nem azt méltányolják. Vásároltam úgy ajándékba, hogy szatyorba vittem el 5 piros ruhát, elmondtam, hogy ajándékba lesz, nekem nincs piros ruhám, és meglepetés lenne. Megkaptam a kedvezményt.

Sokat volt szidva a MM ebben a topicban, de mégis tény, a legjobb kedvezmény idén is náluk volt elérhető. Továbbá a garanciális ügyintézés is jobban megy mint egy sufni konzol boltban.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14197) petymek válasza consono (#14177) üzenetére


petymek
senior tag

Holnap a +5% már nem játszik. 15% kedvezménnyel még ma tudsz vásárolni, személyesen.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14198) petymek válasza ISThun (#14189) üzenetére


petymek
senior tag

A PS 3-al a hokedlin ültél, mert bünti volt?
a hátlapon a minta szitázva van, vagy csak egy matrica?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14199) ooooobi válasza djozsi (#14170) üzenetére


ooooobi
senior tag

Sajna nem volt olcsó 110€ a játék+dob bundle amazontól. De mindenképp ki akartam próbálni, szeretem a ritmusjátékokat, demo bejött, de a joyconos hadonászás nem adta. Úgy voltam vele max kis bukóval továbbadok rajta. De eddig negyon bejön. Ma is csak 1-2 számot akartam lenyomni de ott van a na még egy próbát hátha jobb leszek érzés és 20 perc helyett már 2 órája játszok vele :D

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14200) petymek válasza petymek (#14196) üzenetére


petymek
senior tag

szerk.:
akkor nem azt méltányolják = akkor azt méltányolják

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.