Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#13351) scyllafren válasza tl-x (#13349) üzenetére


scyllafren
senior tag

Pixel hiba nagyon elvetve van, szerintem mostanaban "kihalt" :)

Kepernyofolia ajanlott, de nekem még az se karcos sehol. Hatlapra szerintem semmi se kell, azzal nem szokott problema lenni.

Digital jatekok neha olcsobbak, mert nem kell fizikai adathordozora kolteni, de nem tudod eladni, ha kijatszottad.

Az egyetlen "gyakoribb" hiba a ma is emlegetett joycon-koszolodas, amit gariba javitanak. Nekem ez a problema se jott elo, igy csak a tobbiek hozzaszolasabol olvasom.

[ Szerkesztve ]

(#13352) tl-x válasza scyllafren (#13351) üzenetére


tl-x
őstag

Szia. Köszönöm. Online rendelem ha mégis kifognék egy pixelhibásat akkor 14 napon belül visszaküldöm. Fólia vagy üveg? Olvastam ráolvadásról is. A fizikai játékok is foglalnak a tárhelyből? Mert akkor gondolom kell vennem memória kártyát is. :R Illetve nem tudom mit javasoltok első játéknak hozzá Zelda? Doom, Diablo stb már megvan PS4-en.

(#13353) djozsi


djozsi
senior tag

(#13354) ViharVadász válasza djozsi (#13353) üzenetére


ViharVadász
őstag

Végre Online is lehet játszani. :) Azt hiszem ebből előrendelés lesz így. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13355) torik válasza tl-x (#13352) üzenetére


torik
senior tag

Nekem szombaton hozzák, Zelda lesz mellé a csomagban :D szerintem jó választás volt :D

All that and a bag of chips

(#13356) djozsi


djozsi
senior tag

Tök jó látni a sok új tulajt, végre nem totálisan underground a Nintendo se Magyarországon, amiről a legtöbb ember csak annyit tud, hogy az a Mario gép az Elektor Kalandorból.

(#13357) szilchi válasza tl-x (#13352) üzenetére


szilchi
őstag

Én is a héten vettem egy használt Switch-et.Én első két játéknak a Zeldát meg a Wolfenstein 2-t rendeltem meg.De majd beszerzem a Mario Kartot,a Donkey Kongot,a Mario Odysseyt meg még pár másik címet.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#13358) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

6.0 frissítéssel controller update is jár, de hogy mit frissít... :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13359) bb.bocs válasza djozsi (#13356) üzenetére


bb.bocs
őstag

régen volt nintendom,gameboyok. :) sokan azért nem veszik szerintem mert gyerekes játékoknak tartják.
kérdés: a switchemen alapból nincsen magyar nyelv.ha a felkínált frissítést leszedem lehúzza? (nem szeretném frissíteni egyenlőre :( )

(#13360) scyllafren válasza tl-x (#13352) üzenetére


scyllafren
senior tag

Szerintem mindegy, hogy folia vagy uveg, uveggel jobban kell vigyazni mielott/amikor rarakod, utana talan tartosabb.

Fizikai jatek akkor foglal, ha van update (ami elegge gyakori) es/vagy DLC, de ha nen veszel tul sok download-only jatekot, akkor a beepitett tarhely jo ideig eleg.

Zelda alap, valamelyik Mario jatek izlesedtol fuggoen, meg 1-2 partijatek. Onnantol szabadonvalasztott :)

Nekem Zelda, Xenoblade, MK8 van meg kartyan, meg par letoltott. En elsosorban Switch exkluzivokat veszek ra (mivel maskepp nem jatszhatok veluk), meg local multiplayer jatekokat, hogy massal lehessen jatszani, akar elofizetes nelkul is. :)

(#13361) Norb79 válasza koncsik (#13358) üzenetére


Norb79
őstag

Szerintem a klasszik játékokhoz (az a 20 ami az online előfizuval jött, és majd lesz havonta 3-3 új) vmit a gombkiosztás érzékelésén. Legalábbis az onlinehoz vásárolható régi nes kontroller picit más gombkiosztású és gondolom a sima switch kontrollerrel is meg kell oldani azt a funkcionalitást.
Persze ez csak tipp, de amikor felugrott a kontroller update, akkor nekem ez jutott eszembe, hogy tuti emiatt.
Aztán majd lesz hivatalos infó is, és kiderül, hogy jó e a megérzésem. :)

(#13362) bb.bocs


bb.bocs
őstag

lefrissült a switch végül, de nincsen benne magyar nyelv. elvileg kéne benne lennie nem? :( mit nézzek csináljak hogy jó legyen?

(#13363) ldave válasza bb.bocs (#13362) üzenetére


ldave
félisten

Hol hallottál, olvastál erről?

A Slime draws near! Command?

(#13364) Mr Bond 007 válasza bb.bocs (#13362) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Hol írták hogy magyar is jön bele? Én nem találkoztam ilyesmivel.

(#13365) bb.bocs


bb.bocs
őstag

imerös oylasmit mondott hogy neki magyar :D de ahogy nézem ilyen nincsen. kérdés. ez az e shopos dolog hogy működik, pár ingyenes dolgot találtam, fortn. dark soul. ilyesmi, de ennyi. van más is ami free?

(#13366) ldave válasza bb.bocs (#13365) üzenetére


ldave
félisten

A Nintendo account talán lehet magyar, de a rendszer nyelve nem.

A Slime draws near! Command?

(#13367) ViharVadász válasza bb.bocs (#13362) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nem az Xbox vagy PS4-el keveri az ismerősöd?

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13368) kerti008


kerti008
aktív tag

Tegnap vetten En is egy Switch-et, a gyerekekel most fejeztuk be az elso LABo Variety-t. Eppen horgasznak. :DD Probaltam rakeresni a Nintendo Shop-os akciokra es felmerult par kerdesem. Mikor szoktak lenni a nagy learazasok, gondolom Black Friday, Gamecon stb. Valoban hetente valtoznak a Sale-ek illetve a Mario sorozat szokott-e kapni learazast? Azt latom, hogy a digital verzio sok esetben dragabb mint a bolti. :W Erdemes varni 1-2 hetet vagy csak vegyem azt ani eppen kell? (Mario Kart 8, Odessy) Azt lattam hogy gold pontokert lehet venni par jatekot 40% kedvezmennyel. Ezt is milyen gyakran valtozik? Valami exclusive FPS letezik Switch-re?

[ Szerkesztve ]

(#13369) Norb79


Norb79
őstag

Joycon kar téma közérdekű része: Azt mondta a szerviz, hogy lehet kalibrálni a setupban (nem tudtam), nézzem meg azt, ha megjavul akkor win, ha nem javul meg ettől, akkor meg kell nyomni a kart, ha klickel, akkor garanciális hiba, javítják gariba, ha nem klickel akkor eltörtem, 4800ért javítják, és valóban sor van a ritkán érkező alkatrészre, ahogy többen írtátok.
Este kipróbálom ezeket és akkor kiderül, hogy mi van, de látatlanba sejtem, hogy eltörte a gyerek. :)

(#13370) ayo válasza Norb79 (#13369) üzenetére


ayo
addikt

Én magamon kívül 3 embert tudok, ezért mondtam a sort, de ha bolt is ez mondja, akkor gondolom lehetünk még páran. Nem hiszem hogy eltört, simán az lesz, hogyha hozzányúlsz akkor megáll, megjavul.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13371) Norb79 válasza ayo (#13370) üzenetére


Norb79
őstag

A kalibrálásban bízok kicsit, talán az a baja, de ha nem akkor törött. Küzdöttem vele pár napot, meg lego undercovert izomból tolta a gyerek, nem csodálom, hogy megpandelt az a kis pöcök.

(#13372) ayo válasza Norb79 (#13371) üzenetére


ayo
addikt

én már mindent próbáltam, de neten is csak a szerviz oldotta meg sokaknak. persze külföldön senki se vár hónapig erre. lassan lejár a garim, azt anyag meg nincs, kicsit vicces azért.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13373) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Most szeretnék venni switchet , de miután elolvastam az összefoglalót, (nagy köszönet érte!!) kicsit hátra léptem kettőt. Max ez a kettő dolog aggaszt.
1. "Eláll a képernyő a készülék felületétől"
2. "Halott pixel"
3. A karc stb, dokk ,meg arra már látom vannak megoldások igy az nem zavar. (Fólia a kijelzőre és a dokkolóba puha védelem. )
Nem tudom a pixel hiba mennyire gyakori és a kijelző elválás? Esteleg van olyan újabb model ami már javított széria? Köszönöm előre is a válaszokat!! :) Szép napot mindenkinek!!

(#13374) ayo válasza Szoke1982 (#13373) üzenetére


ayo
addikt

kijelző ragasztás csak az irodában 3/3. bár többnyire múlt évben vette mindenki, itt az enyém:

szeretem a Switch-et, nagyon jó konzol, de minőségben rettentően rossz

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13375) Szoke1982 válasza ayo (#13374) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Tehát ez később is előjön? Vagy már a kibontáskor is látszik? De ha jól értem, akkor házilag javítható?

(#13376) koncsik válasza Szoke1982 (#13373) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönet, hogy elolvastad az összefoglalót, bár vannak benne under construction részek.... :R
Pixelhibára senki nem panaszkodott még a topic-ban, maximum a pixeles retro játékokat szidták. :DDD Lassan kisbetűsre lehet tenni szerintem, nem gyakoribb, mint más kijelzőnél...
A képernyő-elállást megnézem én is otthon, de csak emlékeznék rá, ha lenne... (vagy nem mertem még megnézni :B )
A leggyakoribb problémának sajnos a játékot leginkább tönkretevő Joy-Con hibák tűnnek, én a jelvesztéses problémát csináltattam meg a 2 páron, ami van. Én nem vagyok nagyon HC játékos, de a gyerekeim mostanában sokat Fortnite-oznak (ha rosszul írtam, bocs), lassan várható a használatból származó fizikai problémák jelentkezése... (persze a remény hal meg utoljára)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13377) Szoke1982 válasza koncsik (#13376) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Én köszönöm az írást!! :)
Mert igy idő, és keresgélés nélkül ,sok mindent megtudtam!
Meg mondom őszintén.. még élőben sem láttam a gépet! De gondolom egy mm -be, csak kivan rakva? A joy-con meg akkor is dobja el a jelet, ha rajta van?
1. Amúgy nem lehet tudni, vagy lesz e valami rendezvény, ahol bemutatnak dolgokat, (vagy volt TGS?) netán újabb javított switchet? És akkor érdemes lenne e várni az újabb modellre? Ha egyáltalán lesz?
2. Még egy kérdés a kijelzőről anno psp-m volt ,ha annál szebb a kijelző akkor már nekem elég lesz :)

(#13378) ooooobi válasza Szoke1982 (#13377) üzenetére


ooooobi
senior tag

PSPtöl simán szebb, már csak a felbontás miatt is, ott még zavaróak a pixelek, itt azért nem annyira, legalábbis nem feltünö. Ezt a kijelzökiállást ma én is lecsekkolom majd, joycon jel eldobással még nem volt bajom, de én 95%ban handeldben játszom. `rta valaki, hogy a bal oldali felrakva kicsit mozog, ez viszont nálam is fennáll, de játék közben nem észrevehetö, csak ha direkt ezt nézegetem. Nekem sima folia van csak rajta, nem üveg. Ez töréstöl nem véd, de nem is dobálom a switchet, ülve vagy fekve játszom. :) Amúgy tavaly oktoberi marios bundles gépröl van szó nálam.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#13379) ayo válasza Szoke1982 (#13375) üzenetére


ayo
addikt

Az a baj, hogy mindenkinek a jobb oldalon jött ki, ahol ugye a hűtés is van. Nekem nem tudom mikor jött ki, de gondolom a sok hő nem tesz jót a gyenge ragasztásnak és ez simán kijöhet később is a használat során. Hogy házilag javítható? Nem tudom, én kicsit félnék ilyet javítani, de most hogy van cloudsave, megpróbálom majd ezt is gariztatni, mert ez már jó ideje ilyen és nem annyira nyugtató.

amúgy kíváncsi vagyok, hogy nektek van-e, mert én is csak akkor vettem észre, amikor nekem mutattak hasonlót

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13380) Szoke1982 válasza ooooobi (#13378) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Köszi szépen az infót :) neked is ayo.
Akkor lehet a Máriós verza már javított gép? Ki tudja.. Néztétek a gép típust, lehet a Máriós bundle más lett.. Köszi !

(#13381) djozsi válasza ayo (#13379) üzenetére


djozsi
senior tag

Nekem ez se világos, hogy pontosan mit kell nézni, mi a hibajelenség a Switcheddel. Annyit kell néznem, hogy "koszosak"-e azok a csavarok? Mert akkor igen, egy picit mindkét oldalon koszosodtak a másfél év alatt, de messze nem annyira, mint nálad.

Lehet én csinálom amúgy rosszul, de én teljesen használati eszköz státuszban kezelem a Switchet, játszok vele, amíg ezt kiszolgálja, addig elégedett vagyok vele. Eszembe nem jutna nézegetni, hogy melyik illesztése hogy koszolódott a másfél év intenzív használat mellett, azért van, hogy koszolódjon, használódjon, most a kérdés miatt megnéztem, de nem igazán értem, hogy miért kéne ettől jobb/rosszabb minőségű eszközként tekintenem rá.

Az itt szereplő joycon hibák az persze más kategória, az tényleg probléma, de ezt én személy szerint túlzásnak értem, hogy garanciáztatni viszed a gépet, mert koszosak a csavarok és (ha jól értem) az a tipped, hogy belülről koszolta össze őket valami. Ha félreértem és van valami tényleges hibajelenség, akkor boccs.

[ Szerkesztve ]

(#13382) koncsik válasza ayo (#13379) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Elviszem a legközelebbi talira és összehasonlítjuk, kinek mekkora :)) Megnéztem, mennyire áll el, az üvegfóliát látom (ami még mindig hibátlan karcmentes, pedig a hálátlan utódok nem figyelnek arra, hogyan rakják be (persze ők még gyerekek) - még mindig a Switch képernyőről beszélek. De azért gyanús, mintha egyik oldal félig-meddig magasabban lenne, kezdődik az elválás? Van előnye, ha nem lát olyan jól az öregember :DDD
Mostanában egyre többet megy, igaz főleg handheld módban. Joy-Con nem lötyög.
Kiváncsi vagyok, akku problémák mikor fognak jelentkezni.
0. napos a gépem, nem panaszkodok, többen nyúzzuk.

Az online-on még mindig gondolkozom, kell-e... valószínűleg akkor fizetek elő, ha határozott igény mutatkozik rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13383) djozsi válasza koncsik (#13382) üzenetére


djozsi
senior tag

Óóóóó banyek, most esett le, mit kell nézni, sztornó az előzőért.
Ilyen jelenséget viszont egyáltalán nem tapasztalok.
Funkcionálisan amúgy okoz ez bármi gondot, nem működik tőle a touch screen vagy ilyesmi?

(#13384) koncsik válasza djozsi (#13381) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kattints a képre, úgy látszik, hogy a kijelző közepe kidomborodik (remélem ezt kell látni), a "koszos" (muhahaha) csavarok felett - update: röhögök, aztán nekem is majdnem ilyenek a csavarok, bakker. Na majd a sav leoldja. :N

Na közben megláttad... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13385) ayo válasza koncsik (#13382) üzenetére


ayo
addikt

vicces, mert a joy-conok többnyire a gépen vannak, de még így is koszosak :) Szerintem a jobb oldalt nézd, ahol a hűtés van, mindenkinek ott volt a para :S

(#13383) djozsi: semmi para nincs a géppel, pusztán nem annyira kellemes látvány és ki tudja hogy mikor fog jobban elengedni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#13386) djozsi válasza Szoke1982 (#13380) üzenetére


djozsi
senior tag

Ez egy jóval összetettebb eszköz, mint egy asztali konzol, ráadásul napi szinten kézbeveszed, nyűvöd. Ebből következik, hogy sokkal több vele a közvetlen tapasztalat, élmény, apróságok is feltűnnek az embernek, mindenkinek lesz valami apró panasza. Nekem a PSP-nél az egyik "dpad" gomb kicsit kattogott néha például, másik oldalt felül pedig néha roppant egy halkat. 3DS-nél lötyög a felső panelem. Switchnél egy picit mozog az egyik oldal, a tabletop módos láb pedig könnyebben kipattan, mint kéne neki szerintem.
Mindezek mellett is nagyon jó kis gép, nem hinném, hogy ha a játékokat szeretni fogod rajta, akkor a gép zavarni fog azok élvezetében. Garanciális problémák persze ritkán előfordulnak, ahogy minden eszköznél.

Javaslom, hogy keress azért egy boltot, ahol meg tudod nézni, ha még nem láttál soha ilyet és kíváncsi vagy rá, nem vagy biztos benne, hogy érdekelne.

A többi handheldhez való hasonlítás: szinte minden handheldem volt, gameboy-tól kezdve. Handheld viszonylatban tényleg egy kisebbfajta technológiai csoda az, amit ez a gép kiprésel magából. Ami nekem néha a mai napig fura, az az aktív hűtés, fura, hogy egy handheld gépben néha búg a ventilátor (nyugi, nem hangos :) ).

(#13388) Adrock válasza djozsi (#13387) üzenetére


Adrock
csendes tag

Sziasztok!

Ti tapasztaltatok olyat, hogy az egyik Joycon esetében (jelen esetben a bal oldali) mintha nem lenne olyan erős a rumble? Amikor a controller menüből megrezgetem őket külön-külön, egyértelműen gyengébb a bal. Egyébként ez már akkor is így volt, amikor teljesen új volt a konzol. Annyira nem zavaró, mert többnyire a pro controllert használom. Azonban érdekelne, hogy mennyire általános ez a jelenség.

(Szerk.: bocsi, nem válasz akart lenni..)

[ Szerkesztve ]

(#13389) koncsik válasza koncsik (#13384) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13390) ayo válasza koncsik (#13389) üzenetére


ayo
addikt

uh, hát a tied szerintem rosszabb, mint az enyém, gameparkos barátaiddal nem beszélsz majd erről? hátha tudnak vmit, mert sztem meg kéne ezt gariztatni

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13391) koncsik válasza ayo (#13390) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem az üvegfólia ijesztő rajta? :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13392) bb.bocs válasza ViharVadász (#13367) üzenetére


bb.bocs
őstag

nem. Viszont eddig nagyon úgy látom hogy baromi jó dolog ez a switch, először féltem kicsit, de ez a márió nagyon betesz. ötletes,mosolyogtató, nem gagyi, teljesen rendben van. A joyconos trükkök pedig, tényleg, annak ellenére hogy nem a legminőségibb cuccokból készült, ez a játék nagyon bejön eddig.

(#13393) ayo válasza koncsik (#13391) üzenetére


ayo
addikt

ja, nem tudtam hogy fóliád van sorry, tökre megijjedtem, de akkor semmi. azt hittem az már a képernyőd...akkor viszont úgy áll kb. ahogy én, nem jól. ahogy néztem neked jobb felső sarokban jött ki a legjobban, nekem középen.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#13394) koncsik válasza ayo (#13393) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Huuuh. Akkor jó. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13395) bb.bocs


bb.bocs
őstag

" `rta valaki, hogy a bal oldali felrakva kicsit mozog, .."
Én írtam, de tényleg akkor zavaró ha azt akarom bámulni.
Agyaltam rajta hogy kell e ez nekem,fogok e játszani egyáltalán, de pl a márióra már úgy rákattantam... mi előjön hiba 1 év gari alatt az úgyis javítható, ami azon túl ragasztó elválás, kopás, az meg külföldről home made is megcsinálható. szerintem nem drágán.
Aminek örültem volna.
Full hd kijelző, igaz akkor az akksi kevesebbet bír, de lehetett volna egy olyan megoldás mint a telefonoknál hogy felbontást tudsz állítani, 720p vagy 1080p, tudom kicsi a kijelző, nem látod, de akkor is a tudat meglenne hogy lehet ilyet, és talán szebb lenne a képe vlmivel, még ha pici is.(ezt mé nem teszteltem sem joyconoknál sem a gépnél hogy mit is bír.)
nem lényeges, de talán passzív hűtés, az nehezebben romlik el ...
Túl sok a műanyag, joycon csúszórésze lehetne fémből, mint a sín, bár gondolom azért nem akarták abból csinálni, mert ad 1 nem veszel másikat, ad 2 ha két fém közé kerül a por, hát az nem feltétlenül csinál szép dolgokat.
(2 napja vettem kb a switchet, énnem látom hogy esetleg gyárilag elválna mára kép, gondolom a hő hatására engedhet a ragasztó.)
Ja és tökre örülök hogy itt lehetek. :) aki venni akar nézze meg nyomkodja, keressen játékot, én nem sokat találtam ami bejönne, márió pokémon... de eddig nem csalódtam nagyon, max a cucc minőségén pislogok hogy ennyi pénzért miért egy szinte műanyag arabot kell csinálni. Erről jut eszembe, vagyon létezik full fém joycon ház, és csuszka rész? :) azt már néztem hogy átlátszó van, az is menő,bár csak gari lejárta után mókolhatok max iylen értelemben.

[ Szerkesztve ]

(#13396) zephyrszello


zephyrszello
csendes újonc

Mit gondoltok arról, ha Dél Afrikai régióra állítva fizetnék elő az online-ra. Ottani áron csak 5000 forint lenne.
Szerintetek van valami buktató benne?

(#13397) Adam_Shepard válasza zephyrszello (#13396) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

most télleg 1600 FTon?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#13398) zephyrszello válasza Adam_Shepard (#13397) üzenetére


zephyrszello
csendes újonc

24%-os kedvezmény... :DDD

(#13399) ojoba1 válasza zephyrszello (#13398) üzenetére


ojoba1
csendes tag

:W

(#13400) Vebber válasza Norb79 (#13336) üzenetére


Vebber
tag

Rendelj Aliról pici pénzért alkatrészt. Igen jól látod, szét lehet szedni. Műszaki értéssel magad is javíthatod, úgy, hogy senki meg nem mondja, hogy szét volt szedve.
Nem egy jó -anyagi- megoldást választottál, új irányító vételével.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.