Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#14801) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

Sziasztok :)

Az utobbi időben elkezdtem nézegetni a switchet és egyre jobban megtetszik :) Most black friday alkalmából gondolkodok rajta h beszerzem :)
UK-ban élek, itt amit most látok h jó áron van az ez a csomag:
[link]
Benne van a switch+pokemon lets go eveee + Just Dance 2019 (gondoltam párommal jokat tudnánk ezzel ökörködni). Ez átszámítva kb 115 e ft lenne. (ujonnan). Ez így megéri szerintetek? Vélemények ezekről a gamek-ről? Mennyire éri meg spéci kiadást venni?
Véleményetek szerint melyik játékok jok? (Diablo 3-n agyalok + a mario+rabit-en) Érdekelne olyan game is amit többen is tudunk játszani egyszerre (párommal pl.)
Köszi előre is a válaszokat és bocsi h ha sok hülyeséget kérdezek :D
csak uj még nekem ez
szép estét nektek

U.i.: Valakinek van esetleg tapasztalata a Just Dance-el? :D h müködik switchen? h ha 2-en akarjuk tolni akkor elég fejenként 1-1 Joy? és ugymond csak azt érzékeli a game?
Köszi előre is a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#14802) mg1992mg válasza Bjorngolf (#14801) üzenetére


mg1992mg
senior tag

ARMS-ra még érdemes ránézni, ha közösen játszható gamet keresel, valamint a Mario Kart 8-ra. :)
Amúgy szerintem teljesen jó pakk.

(#14803) Baltazár123 válasza Bjorngolf (#14801) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Mario Party kötelező darab családi szórakozáshoz :) Az 1 2 Switch is jópofa, bár azt havernál próbáltam és szerintem azzal játszani nem tudnék, de ha társaság van, akkor b.szarás, hogy milyen szórakoztató, mindenki azzal akar ökörködni.
Meg amivel nagyon jókat játszottunk haveromnál, az az Overcooked. Zseniális játék többjátékos módban. Egyszerűnek tűnik, de vannak pályák, hogy komoly koordinációt igényel, hogy ki mit csináljon éppen. Jól lehet vitatkozni azon is, hogy éppen ki volt a béna :)

(#14804) petne


petne
őstag

Sziasztok!

Nintendo Switch vásárlás előtt állok és olyan kérdésem van, hogy a játékkal együtt vásárolt konzol csomag vagy a konzol és külön játék vásárlása jobb? Ha jól láttam a játékkal együtt vásárolt konzol csomagnál csak egy letöltő kód van, ez igaz? Vagy csak rosszul láttam.

Köszönöm a választ!

(#14805) mg1992mg válasza petne (#14804) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Diablo 3-as kiadásnál csak egy letöltőkód volt, gondolom a többinél is így van. De majd a többiek kijavítanak.

(#14806) Urdaran


Urdaran
kezdő

Tud valaki Switch kapcsán várható fekete pénteki akciót, amiért megéri várni a rendeléssel?

(#14807) Norb79 válasza Bjorngolf (#14801) üzenetére


Norb79
őstag

Just dance esetén elég 1-1 joycon, ha egyedül tolod akkor is csak 1 joycont használsz. És igen, úgy van ahogy írod, csak azt érzékeli, hogy a joyconos kezed merre mozgatod. :)

(#14808) Wlac válasza petne (#14804) üzenetére


Wlac
Ármester

Gondolom ezt bundle-je válogatja. Én a Mario Kart és Odyssey pakkot vettem, abban mindkét játék fizikai volt.

Amúgy este kipróbáltam a Warframe-et. Eddig nem túl nagy helyszíneken folyt a játék (első két küldetést csináltam meg), de szépen futott. A grafika rendben van, megvolt a stabil FPS is, egyedül a látótáv nem az igazi, néhány tíz méterre előttünk már eléggé pixel háború, de engem így is meglepett, hogy mit ki nem hoztak a Switchből.

“The wha-"

(#14809) ooooobi válasza Wlac (#14808) üzenetére


ooooobi
senior tag

De a te pakkod inkább ilyen bolt által összeállított volt nem? Ezek amiknek a dobozgrafja is a hozzá adott játék, csak letöltökódosak. Én legalábbis eddig csak ilyeneket láttam.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14810) Wlac válasza ooooobi (#14809) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem, a dobozán is rajta van a két játék, és fizikai volt mindkettő (videojatekboltban vettem, de már nincs ez a fajta náluk).

“The wha-"

(#14811) tl-x


tl-x
őstag

Zelda mennyit foglal a gépen? 8 GB helyem van még rajta. Zeldát karácsonyra kapom. Ráfér vagy vegyek kártyát?

(#14812) Norb79 válasza tl-x (#14811) üzenetére


Norb79
őstag

Hát most nincs kéznél a switchem, de asszem pár megával 1 giga alatt van, amit felrakott a belső tárhelyre a digitben vásárolt DLC-kel együtt.

(#14813) tl-x válasza Norb79 (#14812) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi. Akkor még rámegy simán.

(#14814) ooooobi válasza Wlac (#14810) üzenetére


ooooobi
senior tag

Akkor úgy látszik a dupla pakkosak fizikait adnak. Amelyik meg csak egyet az letöltőkódos.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14815) HunLuke007 válasza Szoke1982 (#14800) üzenetére


HunLuke007
csendes tag

Csak azért várok,mert tőlük 120-ért lesz/lenne meg a csomag,bár nem tudom,megéri-e ennyit várni hogy egy tizessel olcsóbb :D

Az én harcom abban áll, hogy össze tudjam hangolni a vágyaimat a bevételeimmel.

(#14816) kicsako


kicsako
őstag

576kb-nal jár mellé 10ezer ft-os kupon. En is szemezgetek egy ideje a konzollal, ha veszek akkor mindenkepp onnan.

(#14817) woros válasza Norb79 (#14812) üzenetére


woros
őstag

Zelda 13.4 GB csak a kártyán, erre jön még rá az update és a dlc-k a belső tárhelyen. Ha digitálisan veszi meg akkor nagyjából így kell kalkulálnia.

[ Szerkesztve ]

(#14818) BOBAKILL válasza Urdaran (#14806) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Fekete pénteki "leárazás": emeljük meg minden árát majd azt akciozzuk le a normál árra. Kb minden így megy itthon már régóta. Értelmes bf akciót csak a PS storeban láttam, de azzal nem sokra mész.:D Pár ezret lehet nyersz de 20-30%os leárazást nem valószínűsítenék.

(#14819) nxswitch válasza BOBAKILL (#14818) üzenetére


nxswitch
senior tag

PS4-et tényleg leárazták 100-ról 80-ra alzában.

(#14820) Norb79 válasza woros (#14817) üzenetére


Norb79
őstag

Bocs, én úgy értettem, hogy mivel kapja így kártyást kap, és csak azt írtam amit mellette felrak a belső memóriára. De valóban nem egyértelmű hogyan kapja, digit vagy kártyán.

(#14821) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na! Ez már végleges, pénteken csatlakozom a táborhoz! :R

Sic Parvis Magna

(#14822) tl-x válasza Norb79 (#14820) üzenetére


tl-x
őstag

Kártyás lesz a Zelda.

(#14823) #09990144 válasza tl-x (#14822) üzenetére


#09990144
törölt tag

Kártyásan 2,2 giga hely kell a patchnek és a kiegészítőnek.

(#14824) tl-x válasza #09990144 (#14823) üzenetére


tl-x
őstag

Köszönöm. Akkor még nem kell rohannom memória kártyát venni.

(#14825) maximilian4 válasza 30z.Samu (#14821) üzenetére


maximilian4
addikt

Húha. Akkor hosszú, fárasztó hétvége lesz (ami az alvásidőt illeti). Én tegnap megvettem a zeldát. Olyan délután 4 körül, ma hajnal 7-kor hagytam abba. Nem véletlenül mondják, hogy csak ezért a címért megéri switchet venni, és tényleg. Ilyen tartalmas játékkal még nem nagyon találkoztam. A látvány, a hangulat, a hatalmas világ, a milliónyi mellékküldetés magába szippant teljesen.

Egyébként szolnoki konzoltboltban elég jó árban vannak szerintem a játékok. 15-ért adják a fóliás zeldát, én 14-re lealkudtam. Már ismernek mint a rossz pénzt. Mindig alkudok. Még ha csak 1000 ft-ot is. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#14826) hszilard666 válasza maximilian4 (#14825) üzenetére


hszilard666
veterán

Majdnem egy éve megvan a switch, és a zelda is, 0 percem van benne :DDD Bezzeg a skyrim! 78 óra körül :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#14827) maximilian4 válasza hszilard666 (#14826) üzenetére


maximilian4
addikt

Adjál még pár tippet és úgy kiba**sznak itthonról mint macskát szarni. Amúgy még éppen itt az ideje hogy nekiülj. :D

Maxi

(#14828) hszilard666 válasza maximilian4 (#14827) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezért mertem csak offba írni :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#14829) Scholes9 válasza hszilard666 (#14826) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Adni kell neki időt, utána minden más játékra másképp fogsz tekinteni és ez nem csak üres duma :) Én már csak a dlc megvételén agyalok, de előbb utóbb szerintem úgy is megveszem, nem fogom kibírni :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14830) 30z.Samu válasza maximilian4 (#14825) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nos, nem egy szokványos start lesz, mint ahogy anno a PS-nél sem így volt. Úgy hozta a dolog, hogy a Captain Toad-al kezdek. :D Aztán majd beszerzem a Mario-t.

Sic Parvis Magna

(#14831) Norb79 válasza 30z.Samu (#14830) üzenetére


Norb79
őstag

Az nagyon jópofa játék. De azért ne ez alapján ítélj, az csak egyfajta jutalomjáték.

(#14832) petymek válasza Bjorngolf (#14801) üzenetére


petymek
senior tag

Just Dance valóban jó. Tudsz a játékban használni Joyt és okostelefont is. Vagyis akár Joy nélkül is tudsz játszani.
Ami hibádzik, énekelni nem tudtok. Több mikrofonnal próbálva sem sikerült használni ezt a funkciót.
Ugyan szubjektív, de a tavalyi 2018-as jobb zenéket tartalmaz. Sokak kedvence pl. a Deszpaszítóóó :)

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14833) petymek válasza BOBAKILL (#14818) üzenetére


petymek
senior tag

Ez nem így van. A MM.-ban rendszeresen akciózzák. Utoljára épp ebben a hónapban, vörös pénteken.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14834) petymek válasza g@bo (#14791) üzenetére


petymek
senior tag

Legalább ennyi energiát kéne fektetni a valós felhasználói élmény fokozásársa, mind funkcionalitás, mind játékok terén.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14835) Urdaran válasza BOBAKILL (#14818) üzenetére


Urdaran
kezdő

Azért szerintem, ha valaki vásárolni szeretne egy terméket, az tájékozódik az elmúlt időszak árairól. Így ha ráírják, hogy 50%, de ugyanannyi az ár, mint egy hónapja, az nem akció.

(#14836) tl-x


tl-x
őstag

eShop akciók: [link] Ezek nálunk is elérhetők?

[ Szerkesztve ]

(#14837) 30z.Samu válasza Norb79 (#14831) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem ítélek semmit, csak így hozta az élet, hogy ahhoz lesz először szerencsém a Switch-en. :) Túl sokat nem néztem belőle, a story-ját se tudom, de az alapján tényleg egy jó pofa játék. :) Amíg végigtolom a Toad-ot, fogok addig játékokat szerezni. :K Mario, Zelda, Pokémon, meg hosszú a lista. Egy évig simán el leszek csak a listán felsorakozó játékokkal. :) És még hol vannak azok, amik jövőre jönnek... :D

Sic Parvis Magna

(#14838) ViharVadász válasza 30z.Samu (#14837) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én 2019-től már előre félek. :D New Super Mario Bros U Deluxe, Luigi's Mansion 3, Animal Crossing, új Pokémon játék. És még mennyi minden valószínűleg nincs is bejelentve. :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#14839) norti válasza tl-x (#14836) üzenetére


norti
addikt

Nem, sajnos, most néztem :(

(#14840) Blaise válasza tl-x (#14836) üzenetére


Blaise
veterán

USA régióból hogy lehet egyszerűen vásárolni?

(#14841) szilchi válasza Blaise (#14840) üzenetére


szilchi
őstag

Pay pal nem megy,Visa kártya nem megy.Esetleg eshop card ... :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#14842) Blaise válasza szilchi (#14841) üzenetére


Blaise
veterán

Revolut kártyám van, az működhet?

(#14843) szilchi válasza Blaise (#14842) üzenetére


szilchi
őstag

Én most néztem a Visa kártyámat,de azt írta,hogy ebben a régióban nem használhatom azt a kártyát :( .Vagyis gondolom én magyar kártya us shopban nem nyert.

Lehet megpróbálom egy 50 dolláros eshop carddal

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#14844) Blaise válasza szilchi (#14843) üzenetére


Blaise
veterán

Régiót hogy lehet váltani?

(#14845) szilchi válasza Blaise (#14844) üzenetére


szilchi
őstag

nintendo accountodban,user info fül

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#14846) szilchi válasza szilchi (#14845) üzenetére


szilchi
őstag

Eshop card-al sikerült,meg tudtam venni a Skyrim-et 30 dollárért.A maradék 20-ért még nézek valamit.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#14847) norti válasza szilchi (#14846) üzenetére


norti
addikt

Én a South Park első részét akarom, de egyelőre várok, hátha EMEA-ba is beszivárog a BF-n.

(#14848) adalbert1 válasza norti (#14847) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is arra pályázok, az eredeti árát kicsit sokallom érte (főleg, hogy 2 másik platformon is megvan :D , csak jó lenne inkább handheld játszani). Kicsit zavaró, hogy a US store ilyen jó akciókat kap, nálunk meg még semmi (ezen PS4-en is kicsit fennakadtam, legújabb GoW 22 dollár vs. 25 font vs. 8990 Ft).

(#14849) bb.bocs válasza ViharVadász (#14838) üzenetére


bb.bocs
őstag

ne is mond :D pokémon mi fog jönni?:D a máriót várom már, a josit néztem még, aztán majd kialakul, lehet meglesem amiket irtál :P

(#14850) szilchi válasza norti (#14847) üzenetére


szilchi
őstag

Azt én is nézegetem és beleférne még a megmaradt 20 dollárba.Viszont még nincs online előfizetésem,az egy éves meg pont 20 dollár.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.