Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#14701) Scholes9 válasza 30z.Samu (#14695) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+djozsi: köszönöm a felvilágosítást :) A lenti képet látva, azt hiszem megyek is vissza Zeldázni :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14702) 30z.Samu válasza djozsi (#14696) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na várj! A vad pokémonokkal nincs csata? A videóban láttam, hogy csak elkapják és kész, de én azt hittem hogy nagyobb szintnél azért ki kell fárasztani a pokémont mielőtt kupán vágod a labdával.

Sic Parvis Magna

(#14703) ViharVadász válasza 30z.Samu (#14702) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nincs, max gyümölccsel lehet nagyobb eséllyel elkapni őket.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#14704) 30z.Samu válasza ViharVadász (#14703) üzenetére


30z.Samu
félisten

De fura....

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14705) ViharVadász válasza 30z.Samu (#14704) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én is féltem ettől, hogy elveszti így a varázsát a játék, hogy a befogásnál nem kell harcolni. De most így, hogy már játszom, szerintem ez kellemes kis újítás lett. A Black verziótól kezdve az összes Pokemon játékot végig játszottam már, de eddig ezt a játékot kedvelem a leginkább már. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#14706) 30z.Samu válasza ViharVadász (#14705) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ha egy nagyobb szintű pokémon jön Veled szembe, akkor becsalod a labdába gyümölccsel vagy mi? :Y :B :D

Sic Parvis Magna

(#14707) ViharVadász válasza 30z.Samu (#14706) üzenetére


ViharVadász
őstag

Úgy néz ki egy Pokémon befogása, hogy amikor "belefutsz" egy Pokémon-ba, akkor a képernyő közepén megjelenik a Pokémon, körülötte egy kör jelzi, hogy hova kell dobnod a labdát. A körön belül mindig zsugorodik össze egy másik kör is ami lehet zöld, sárga vagy piros színű. A zöld jelzi azt, hogy a könnyű befogni az előtted álló Pokémon-t (így is lehet, hogy kiszökik a labdából, de jóval kisebb rá az esély), a sárga már lehet akadékoskodni fog és kijön szinte rögtön a labdából, de lehet, hogy elsőre befogod. A piros már nehezebb, az általában kiszökik a labdából, ezért a táskából kell valamilyen gyümölcsöt neki adni, ami ha szerencséd van növeli a labdában maradási esélyét, pirosról lehet, hogy sárgára vált a zsugorodó kör színe. Minél kisebb egyébként a zsugorodó kör, annál nagyobb az esély, hogy nem fog kiszökni a labdából. Függ továbbá milyen labdával akarod befogni, többféle labda van, a sima piros-fehér labda gyenge, a Great Ball erősebb Pokémon-okat is befog talán gyümölcs nélkül. Amúgy az se mindegy ahogy megfigyeltem, hogy a Joy-Con-t hogyan "dobod", mert én már nem egyszer kidobtam lényegében a képernyőről a labdát, vagy volt, hogy Pikachu mögé / mellé dobtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#14708) 30z.Samu válasza ViharVadász (#14707) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érdekes, majd kitapasztalom. Köszi! :)

Sic Parvis Magna

(#14709) ViharVadász válasza 30z.Samu (#14708) üzenetére


ViharVadász
őstag

Picit visszaolvasva bonyolultan írtam le, de amúgy ha játszod rájössz milyen egyszerű is. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#14710) Steven


Steven
addikt

Hali ,ha valakinek van megunt zeldája írjom már rám , baromira ki próbálnám:)

talán meg egyezhetünk :D

És , hogy ON is legyek:

Amúgy írtó jó kis gép , sokkal szarabb grafikát képzeltem hozzá, eddig 3 játék van hozzá , nyilván csak ezeket próbáltam kölökkel. Egyedüli csalodás szerintem , hogy a kijelző vér szegény 2018 hoz képest. A felbontás hagyján, de a színek az atom fakó és a fényerő sem eget verő, Nálam kb 3 órát bírja 4-5 jobb lenne...
Nah de a játékokról

Odyssey : hihetelen hogy mennyi féle ötlet és szín van egy játékba , nem értem hogy manapság más szoftver készítők miért nem ennyire kreatívak.

Mario party: utoljára részegen a xbox 360 al kinecektel szoraksztunk ilyen jót egy házi buli alkalmával , hatalmas újra vissza hozta az érzést. Kár hogy ONE-n kivégezték a kinectet, már várom a szilvesztert (sajnos el lesz kobozva a gyerektől :D )

és a rayman : szokásos minőség aki szerette az most is szereti.

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#14711) g@bo válasza Steven (#14710) üzenetére


g@bo
nagyúr

"sokkal szarabb grafikát képzeltem hozzá"... :Y

[link]

480p.... szerintem játékélményre ott van a szeren. ezért maradt meg a wii is.

(#14712) 30z.Samu válasza g@bo (#14711) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam a Mario Galaxy 2 az egyik kakukktojás a Mario-k között. Az 1 zseniális volt, imádtam, de a 2 valahogy nem kötött le annyira, végig se játszottam úgy adtam tovább. A grafika tényleg szép volt, ez tény és való, meg Yoshi-t imádtam benne amikor paprikát evett. :D

Sic Parvis Magna

(#14713) djozsi válasza ViharVadász (#14709) üzenetére


djozsi
senior tag

Szerintem nem is lehet egyszerűbben leírni, ez is olyan dolog, amit fentebb mondtam: nézve még akár azt is rámondja az ember, hogy hülyeség, de kipróbálva teljesen érthetővé és szórakoztatóvá tud válni.

Annyi még, hogy handheldben a bal analóggal lehet mozgatni a kamerát és gombbal lehet dobni, szóval ott a motion controlozás kihagyható annak, aki nem szereti. De szerintem nem érdemes kihagyni, ez a játék különlegessége. :)

(#14714) djozsi válasza Steven (#14710) üzenetére


djozsi
senior tag

Játéka válogatja amúgy az aksiidőt, 3 körül van az alja az izmosabb játékoknál, de a basic játékokból (esetleg kikapcsolt wifivel, lejjebb vett fényerővel) 7 óra is kihozható.

(#14715) remusz13


remusz13
tag

Sziasztok!

Pár hete elkezdett érdekelni ez a kis készülék, és úgy döntöttem pár napja, hogy megveszem, hát nem bántam meg :DD A Diablo-s kiadást sikerült beszereznem, ahhoz PC-n volt szeerencsém megjelenés után, és azóta az csak jobb lett. Kinéztem folytatásként pár játékot ( Zelda, Splatoon2 , Civ6, Fifa , meg jópár couch coop ) bár igyekszem figyelni mi a trend épp :)

Rövid kérdés, jól értelmeztem hogy kell netes előfizu, hogy online játszhassan pl diabloval?

(#14716) 30z.Samu válasza remusz13 (#14715) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kell, egy évre 6 ezer forint kb. :)

Sic Parvis Magna

(#14717) bb.bocs


bb.bocs
őstag

az érzés amikor 6 pokémonból a végére 1 marad életben, az is 1 db élettel, de kinyírja 100-ról az ellenséget :D felbecsülhetetlen.

(#14718) 30z.Samu válasza bb.bocs (#14717) üzenetére


30z.Samu
félisten

"A bolt of brilliance!" :D

Sic Parvis Magna

(#14719) bb.bocs válasza 30z.Samu (#14718) üzenetére


bb.bocs
őstag

:D még csak 12 órám van benne kb, de kicsit kivagyok így péntek óta :D januárig kikell húznom ezzel :D vagy az evveeet is megszerzem, bár nem tudom kinézetre menyiben más, januárban meg jöhet a mario :D

(#14720) 30z.Samu válasza bb.bocs (#14719) üzenetére


30z.Samu
félisten

Semmiben, pár pokémon benne van ami a Pikachu-sba nincs és fordítva.

Sic Parvis Magna

(#14721) bb.bocs válasza 30z.Samu (#14720) üzenetére


bb.bocs
őstag

értem. Szerintemd érdemes az "elején " előszedni newt? mert még nem történt meg, pedig már van benne pár óra :D vagy tök mind1, a végén is tud fejődni bőven :D ki hogy csinálta?

(#14722) 30z.Samu válasza bb.bocs (#14721) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem tudom, nekem a gép is csak jövőhéten lesz meg. :B :D

Sic Parvis Magna

(#14723) bb.bocs válasza 30z.Samu (#14722) üzenetére


bb.bocs
őstag

:D

(#14724) petymek


petymek
senior tag

A child of light tartalmazza a magyar nyelvi feliratot, vagy a nintendóbol most is kispórolták?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14725) 30z.Samu válasza petymek (#14724) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyáltalán van olyan játék Nintendo-n ami tartalmaz magyar feliratot? :Y

Sic Parvis Magna

(#14726) koncsik válasza 30z.Samu (#14725) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

ÖF
(Legalább) Magyar feliratot tartalmazó, esetleg magyar nyelvű játékok
Felirat:
The Count Lucanor
Late Shift - felirat minősége kétséges...
Lego Worlds
Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans
RIVE: Ultimate Edition

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14727) koncsik válasza adalbert1 (#14672) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ilyen HDMI switch-em van, max full HD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14728) 30z.Samu válasza koncsik (#14726) üzenetére


30z.Samu
félisten

De komoly, nem is tudtam. :) A Slaps and Beans-t mindenképp beszerzem. :D

Sic Parvis Magna

(#14729) petymek válasza 30z.Samu (#14725) üzenetére


petymek
senior tag

Van. De amire gyárilag nincs is megoldható sok esetben.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#14730) taki01 válasza 30z.Samu (#14728) üzenetére


taki01
őstag

Vannak vele teljesítménybeli problémák de ha azokat részeken átszenveded magad utána már nincs nagyobb probléma.

(#14731) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Jól látom, hogy Orosz és a Dél-Afrikai webshopok feltűnően olcsóbbak több cím esetében is? Van olyan program, amit olcsóbban megkapni online, mint amennyiért használtan árulják. A hátrány, hogy ha nem jön be a program, akkor eladni már nem tudom, tehát meg kell fontolni a vásárlást alaposabban, előnye viszont az, hogy egyrész olcsóbb vagy alig drágább, mint a használt program és nem kell még kártyákkal is bíbelődni, amik gyerekeknél hiba forrás lehet, ha nem jól teszik be, ha erőltetik és ha mondjuk egy kiránduláson eltüntetik a kártyát.
Még szoknom kell a Nintendós ökoszisztémát, hogy nagy mértékű program leárazásra ne számítsak :) kivéve néha ha valamelyik üzlet valamiért akciózik. Úgyhogy sűrűbben kell használni az ár összehasonlító szoftvert, mert itt komoly nyereség csak az egyes országok között található. Gondolom olyasmi leárazásokra ne számítsak, mint XO-n, ahol online rengeteg programot szinte utána dobnak az embernek nagyon komoly leárazásokkal, csak vegye és vigye. Itt főleg a régebbi programokra gondolok, mert a switch is már 2 éves, tehát vannak azért már programok, amiken bőven bekaszálták a készítés költségét és konzol időszámítással már réginek számítanak.

(#14732) tl-x


tl-x
őstag

13-án rendeltem két játékok az Alzától ki is fizettem online és még nem kaptam meg. Viszont az online felületen már befejezettnek látszódik a megrendelés. Aggódjak?

(#14733) szilchi


szilchi
őstag

Jó reggelt. Amazonon van pár akciós Switch játék,de egy se annyiért amiért érdemes lenne kapkodni. Én rendeltem egy 128 Gb-os microsd kártyát. Szállítással 8500 pénz volt. Itthon legolcsóbb 8700+szállítás volt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#14734) consono válasza tl-x (#14732) üzenetére


consono
nagyúr

Én is aznap rendeltem, igaz postára, de pénteken már átvettem. Szerintem hívd fel őket!

"In God we trust. All others must bring data"

(#14735) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Nem látom, hogy lenne a játéknak külön témája, így itt kérdeznék, ha nem nagy gond:
A Pokéball Plusba rakott Pokémonok közül egyedül Pikachunak és Eevee-nek van hangja, vagy másoknak is? Először Clefairyt raktam bele, de ő nem reagált semmire, bármit csináltam. Persze amikor kivettem, szép nagyot fejlődött, szóval nincs nagy panaszom - de egy beharangozott feature-ről van szó, hogy így, géptől függetlenül is tudjuk totojgatni kis kedvencünket. Most beleraktam Pikachut, vele flottul megy (miután megnéztem, hogy lehet a némításból kiszedni a Pokéballt).

(#14736) tl-x válasza consono (#14734) üzenetére


tl-x
őstag

Most azt mondták holnap érkezik. Postával jobban jártam volna. A gyerek legóját pénteken rendeltem tőlük és ma megjött.

(#14737) Sanraith válasza SityiSXT (#14735) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Mindegyiknek van saját hangja (de csak Pikachunak és Eevee-nek van anime szinkronja). Nekem is volt hogy elhallgatott a labda, de mute->unmute után megjavult.

(#14738) SityiSXT válasza Sanraith (#14737) üzenetére


SityiSXT
őstag

Fura, mert nekem Clefairy meg se mukkant, bármit csináltam (mute-unmute is volt). Pikachuval viszont megy, így nem zavar a dolog különösebben, csak szerettem volna tudni, hogy hányadán is állok a dologgal. Köszi szépen!

(#14739) tl-x válasza consono (#14734) üzenetére


tl-x
őstag

Közben megérkezett a két játék futárral.

(#14740) consono válasza tl-x (#14739) üzenetére


consono
nagyúr

No, akkor csak jó vége lett a dolognak :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#14741) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Warframe mikor jön? :U

(#14742) maximilian4 válasza gainwardgs (#14741) üzenetére


maximilian4
addikt

Én úgy tudom hogy holnap.

Maxi

(#14743) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Most már tudom, hogy Andris miért ekkora Zelda rajongó. Bárcsak sose lenne vége a Breath of the Wildnak :) :( A WoW óta nem éreztem ennyire élőnek egy játék világát. Néha már már félelmetes, szó szerint, és amikor magadtól rájössz egy egy rejtvény megoldására, az valami egészen egyedi élmény. A WoW-ban és a Bloodborne/Dark Souls-ban éreztem csak eddig hasonlót, sehol máshol :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14744) Sirandrish válasza Scholes9 (#14743) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Üdv a világomban... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14745) #09990144 válasza Scholes9 (#14743) üzenetére


#09990144
törölt tag

Megértelek. Augusztusban "vittem végig" a játékot, de azóta is előveszem pár naponta egy kis korok vadászatra, vagy egy-egy elmaradt mellék küldetést megcsinálni. És még a master mode-ot ki se próbáltam.

(#14746) djozsi válasza Scholes9 (#14743) üzenetére


djozsi
senior tag

Részemről is üdv a klubban! :) OoT szintű mérföldkövet tett le vele a Nintendo az asztalra.

(#14747) djozsi


djozsi
senior tag

Szép art a Smash classic mode-ból, kattintásra megnő:

(#14748) ViharVadász válasza djozsi (#14747) üzenetére


ViharVadász
őstag

Na ebből kellene nekem egy nagy poszter a lakásomba. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#14749) djozsi válasza ViharVadász (#14748) üzenetére


djozsi
senior tag

Ez a nintendosok Feszty-körképe. :D Ráadásul ez még nem a teljes verzió, jobb végéről még hiányzik.

(#14750) koncsik válasza Scholes9 (#14743) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ajánló: Andris világa

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.