Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#14751) taki01


taki01
őstag

Már tölthető a Warframe.

(#14752) norti válasza taki01 (#14751) üzenetére


norti
addikt

Nekem azt írja, jelenleg nem elérhető, ráadásul csak a kívánságlistában van benne, az eShopban még sehol.

(#14753) gainwardgs válasza norti (#14752) üzenetére


gainwardgs
addikt

Dettó

(#14754) taki01 válasza gainwardgs (#14753) üzenetére


taki01
őstag

Nálam már 0:01 kor engedte tölteni.

(#14755) Urdaran


Urdaran
kezdő

Sziasztok!

Az elmúlt időben elérte az ingerküszöbömet a NS-re kapható játékok mennyisége, ami engem is érdekel. Ezért gondoltam beruházok egyre. A Diablo 3-as kiadásban gondolkodtam. Általában PC-n játszom ezért gondoltam kérdeznék, mielőtt belevágok.

Mennyit javultak az újabb kiadású konzolok? Gondolok itt a megjelenéskor előforduló gyermekbetegségekre. Kijelzőt karcoló dokkoló. Játék közben jelét vesztett kontroller. stb.

Mennyire élvezhető rajta a Diablo 3? Eddig csak PC-n játszottam vele, és nincs tapasztalatom a játék konzolos irányításával.

Általánosságban mennyivel másabb, kényelmetlenebb az irányítás egy hagyományos PS4 kontrollerhez képest?

Van-e olyan tapasztalatotok, amit mindenképp érdemes mérlegelni vásárlás előtt? Gondolok olyan dolgokra, maik hosszabb használat alatt jönnek csak elő?

Tölthető-e biztonságosan nem kimondottan Nintendo által gyártott Power Bankról?

Ha fizikális példányt veszek játékokból, azt tudom az online fiókon is aktiválni, vagy úgy működik, mint a PS?

Ezeken kívül bármilyen véleményt, személyes benyomást szívesen várok. Köszönöm előre a segítséget.

Üdv!

(#14756) taki01 válasza taki01 (#14754) üzenetére


taki01
őstag

És tényleg nincs ott. Direkt fent maradtam éjfélig és ahogy látom bejött. Amúgy ha rá akarok menni a kivánság listámból Warframere akkor azt írha hogy a szoftver jelenleg nem elérhető. Viszont a profilomhoz hozzá fűzte játékot.

[ Szerkesztve ]

(#14757) Steven válasza Urdaran (#14755) üzenetére


Steven
addikt

Én az egy heti rövid tapasztaltot tudom megosztani, ha 2-3 méternél távolabb vagy a géptől ,igen el tudja dobni a jelet a kontroller. Az írányítás az szubjektív nekem a ps4 xbox one vagy akár a switch egy kutya. soha nem emiatt vettem akármelyiket is meg. Karcolodást nem tudom egy hete van meg , van rajta fólia és amúgy is vigyázok a cuccaimra.

Üdv,

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#14758) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Jelen állás szerint mégsem lesz a héten Switch-em.. :( Részletekbe nem megyek bele, de nem rajtam múlt...Jobban mondva lesz Switch, csak az egyik nagyobb boltból és egy héttel később. Cserébe kicsit "komolyabb" pakkot veszek kezdésre.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14759) norti


norti
addikt

Viszont jött system update:
6.2.0

Changelog:
General system stability improvements to enhance the user's experience.

(#14760) Wlac


Wlac
Ármester

A Warframe-et sehol sem találom a Store-ban, még említés szintjén sem. Levették volna (a magyarból)?

“The wha-"

(#14761) Norb79 válasza Urdaran (#14755) üzenetére


Norb79
őstag

Hahó! Dió3 irányítása nagyon jó, és könnyen tanulható és kényelmes. Korábban én is csak PCn játszottam, de switchen legalább olyan jó, ha nem jobb.
A kijelzőt karcoló dokkoló még mindig megvan, az mindig meg is lesz, de ne úgy képzeld el, hogy keresztben lesz a képernyőn egy vágás, hanem a jobb és bal alsó sarokban egy pár millis részen ledörzsölődik, ahol illeszkedik a képernyő, amikor a dokkolóba pattintod. Igazándiból kézi használat közben sosem látom, hogy ott le van dörzsölve, de tudom, hogy ott van. Mármint nem a képernyő van ledörzsölve, hanem a fólia, mert az van rajta. És amúgy lehet a fóliával vastagabb annyival, hogy dörzsölődjön, és anélkül pontosan illeszkedne, nem érne össze, nem dörzsölődne, de a franc meri megkockáztatni, hogy ne legyen fólia rajta. :D
A joycon megadja magát iksz idő után, de ez azért majd minden kontrollerrel előfordul, legyen az x360, x1, ps4, stb. Itt mondjuk a méretbeli dolgok miatt lehet kicsit hamarabb és könnyebben, ezt bele kell kalkulálni.
A powerbankról nem tudok nyilatkozni, azt nem próbáltam még, meg utána se olvastam.
A fizikai példányos játék ugyanúgy van, mint ps/xbox esetén. Ha berakod a lemezt akkor megy, ha eladtad akkor nem megy. Csak itt nem lemez van, hanem egy kis kártya, és ha olyan tokod van, akkor tudsz vinni magaddal akár 30 játékot is kártyásból, mivel alig foglalnak helyet. Nekem is van egy kis kompakt tokom, abban viszem magammal a ~20 kártyás játékom, a switchet, két extra joycont és a 4 joyconhoz tartozó 4 csuklópántot. Kis füle is van, lehet lóbálni séta közben. :DDD

(#14762) norti válasza Wlac (#14760) üzenetére


norti
addikt

Nincs most sehol, valamiért eltűnt, ha hozzáadtad a watch listedhez, akkor ott megtalálod, de nem elérhető. Egyelőre nem tudni, miért.

Lehet migrálni a PC accountot, de külön lesz utána mindkettő. 12,4 GB elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#14763) taki01 válasza norti (#14762) üzenetére


taki01
őstag

Egyébként rohad jól fut handle modba és dock modba is. Összesen 2 embert láttam online.
Vonaton játszottam vele és meg volt a közönségem mert a körülöttem lévők folyamatosan bámulták a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#14764) Sirandrish válasza norti (#14762) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"Lehet migrálni a PC accountot, de külön lesz utána mindkettő."
Ez mit jelent?
Van egy igen fullos accom PC-n...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14765) scyllafren válasza Urdaran (#14755) üzenetére


scyllafren
senior tag

A karcolodas nem jellemzo, szerintem csak par idiota pampogott anno, ma mar szinte nem hallani rola. Egyebkent is vannak kijelzovedo foliak, vegyel egyet a "peace of mind"-ert :)

Joycon issue volt/van/lesz, eleg ritka, de garanciaban javitjak.

A kozvetlen joycon iranyitas furcsa, de tanulhato. Ha problemad van, vegyel Pro kontrollert, tapasztalhatoan jobb :)

Nem a toltessel voltak gondok, hanem update, amikor tolton volt, mert a 3rd party dokkolobol hianyzott egy ellenallas, es attol halt le a Switch. Powerbankkal nincs gond, csak azok altalaban nem kepesek 100%-on tartani a switchet jatek kozben, mert nem eleg erosek. Viszont kepesek elnyujtani a hasznalati idot, es kepesek tolteni standby/off allasban.

Fizikai jatek: csak akkor jatszhatsz, ha bent van a kartya. Viszont ha kijatszottad, el tudod adni.
Digitalisnal nincs kartya, barmikor jatszhato, akkor is, ha egy masik jatek kartyaja van a switchben, viszont account-bound, igy nem adhato el.

Nekem nagyon bejott, elso konzolom, Zelda, Xenoblade Chronicles 2, Starlink, Mario Kart 8, meg par digi jatek van jelenleg.

(#14766) norti válasza Sirandrish (#14764) üzenetére


norti
addikt

Átmásolja a PC-s karaktert és azt folytathatod Switchen, de vissza PC-re már nem szinkronizálódik a progress.

(#14767) HunLuke007


HunLuke007
csendes tag

Sziasztok,

Csak engem szivat a KonzolokSzervize azzal,hogy még nem kapták meg a Limitált Pokemon: Let's Go Pikachu Nintendo Switch bundle-t(matricás switch,sárga-barna joy-al)?
Még mindig nem küldték,azt mondják,hogy csak a játékot kapták meg megjelenés napján,a limitált konzolt nem,s majd szólnak ha van.Engem szivatnak és kaptak párat és helyben eladták(pedig előrendeltem,amikor még meg se jelent) vagy tényleg nincs az országban még ilyen? :)

A végén lemondom és veszek máshol BlackFriday-en egy sima switch-et.

Szerintetek? :W

Az én harcom abban áll, hogy össze tudjam hangolni a vágyaimat a bevételeimmel.

(#14768) 30z.Samu válasza HunLuke007 (#14767) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mintha olvastam volna olyasmit valahol, hogy tényleg elakadt a szállítás egy ponton. De majd megerősítenek vagy kijavítanak ezzel kapcsolatban.

Sic Parvis Magna

(#14769) bb.bocs válasza 30z.Samu (#14768) üzenetére


bb.bocs
őstag

Az a játéknál volt nálam is H Bécsben volt a cucc.

(#14770) koncsik válasza HunLuke007 (#14767) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Múlt héten tényleg megakadt a szállítás kb. 1,5 napra, pénteken értek ide a cuccok, személyes átvétel esetén ebből nem volt érezhető semmi (én péntek este vettem át a játékot és láttam az összes konzol verziót /Smash, Pokémon, meg a korábbiak/ a dealer-emnél :K ) - a postázás késhetett. Sajnos a KSZ mindig nagyon bízik abban, hogy sok darabot kap mindenből, én a limitált 500 milliós PS4 Pro-val jártam úgy, hogy a megjelenés előtt 1-2 nappal tutira igérték, hogy meglesz, de az utolsó pillanatban visszamondták sajnos.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14771) 30z.Samu válasza koncsik (#14770) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én jövőhéten akarok tőlük venni egy bundle gépet, remélem nem b...k ki Velem... :D Ennek a plusz egy hétnek sem örülök amit várni kell pluszban. Oké, nem tragédia, csak pont szabad vagyok hétvégén, ki tudtam volna próbálni rendesen a gépet. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14772) ooooobi válasza norti (#14766) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ezt a pcröl másolást többször is meg lehet csinálni? Mármint én most kipróbálom de ha nem játszok hanem pc-n tolom tovább akkor késöbb is lehet pcröl újraszinkronizálni?

Más: Tegnap megjött a Solaire of Astora amiibo, tényleg nagyon szépen kidolgozott, bár kicsit drágább mint otthon (20€) de legalább van. Már csak a játékot kell majd beszerezni, de ez várhat még, az eddigieket kéne elöbb végigvinni.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14773) Norb79 válasza scyllafren (#14765) üzenetére


Norb79
őstag

Starlink hogy tetszik? Engem erősen beszippantott, pedig azért elég repetatív, de mégis, annyira régen volt ilyen űrhajós lövödözős könnyed cucc a kezemben, hogy számolatlanul nyeli az órákat. :D

(#14774) Sirandrish válasza norti (#14766) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah így lehet kipróbálom. 1-2 kivétellel minden Prime cucc megvolt, nem lett volna kedvem elölről kezdeni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14775) ldave válasza Sirandrish (#14774) üzenetére


ldave
félisten

Én nem tudok róla, hogy lenne ilyen Diablo 3 karakter transfer PC és konzolok között, legalábbis PS4-re nem hallottam még ilyenről.

A Slime draws near! Command?

(#14776) gainwardgs válasza ldave (#14775) üzenetére


gainwardgs
addikt

Szerintem warframe-ről van szó

(#14777) ldave válasza gainwardgs (#14776) üzenetére


ldave
félisten

Ó, akkor bocs :) Nem tudtam követni már a beszélgetés fonalát.

A Slime draws near! Command?

(#14778) Sirandrish válasza ldave (#14775) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Warframeről volt szó :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14779) tl-x


tl-x
őstag

Joy-Con Charging Grip a nevéből adódóan azt gondolnám tölt is. Csak a töltést jelezi ki vagy én nem találom rajta a töltési lehetőséget?

(#14780) adalbert1 válasza koncsik (#14727) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi, sajnos ez már ahogy nézem kifutott - nézek valami más típust, és ha megvan, akkor beszámolok majd itt is róla, hátha mást is érdekel a téma.

(#14781) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

LA Noire-t próbálta valaki? Jó Switch-en?

Sic Parvis Magna

(#14782) norti válasza 30z.Samu (#14781) üzenetére


norti
addikt

Warframe: 16-17 óra után kiderül (nem tudom, most mennyi az eltérés EST-hez), akkor lesz a hivatalos start, már írták a fórumban, hogy tévedésből került ki EU-ban előbb :D

LA Noire: megvan, nagyon keveset játszottam még vele, kicsit fura a konzolos irányítás nekem PC után, de lehet vele játszani :)

(#14783) koncsik válasza adalbert1 (#14780) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ebben a 4k világban már kicsit retro is max. full HD. (Nekem elég, de én is elég retro vagyok)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#14784) scyllafren válasza Norb79 (#14773) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem is bejott, de kellett hozza egy Pro kontroller es a digital expansion bundle, hogy igazan elvezheto legyen. A sima kontrolleren tul sokszor lottem el a specialt akaratlanul, ez a Pro-n meg nem fordult elo. A 3 kezdo fegyver meg keves.

Most, hogy mar olyan 75%-nal jarok sztoriban, elegge hozzaszoktam a fegyverekhez, igy tenyleg lehet zuzni vele :)

(#14785) adalbert1 válasza koncsik (#14783) üzenetére


adalbert1
veterán

Mivel egyelőre nincs 4k megjelenítőm, és One X-em vagy PS4 Prom, így bőven elég lenne pár ezer forintért egy Full HD képes is, ha esetleg változik az eszközpark, akkor majd veszek egy újat (illetve a mostani 4K-sak-ban se tudom, hogy mekkora tartalék lehet, hogy az újabb HDMI szabványokat vajon lekezelik-e majd - szóval kb. feleslegesnek látom egy olyan eszközre beruházni, aminek lehet, hogy később, mikor ténylegesen kihasználnám, már kevés lesz a tudása).

(#14786) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Super Smash Bros. Ultimate – Overview Trailer feat. The Announcer – Nintendo Switch

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14787) norti


norti
addikt

Tölthető a Warframe, ha nem jelenik meg az eShopban, restartold a Switchet.

(#14788) mg1992mg válasza norti (#14787) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Vártam mint a fene, gépen úgyse próbáltam :)

(#14789) maximilian4 válasza 30z.Samu (#14758) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem is összejött már egy "kicsit komolyabb pakk". Azóta az alienware-en csak a zene szól a háttérben. :D
Plusz a fizikai játékokat le sem kaptam. :B
Még mindig imádom a switchet.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#14790) 30z.Samu válasza maximilian4 (#14789) üzenetére


30z.Samu
félisten

Használd egészséggel! :R

Sic Parvis Magna

(#14791) g@bo válasza norti (#14759) üzenetére


g@bo
nagyúr

ezeket zömmel nem azért tolja a nintendo, hogy a hekkelők kedvét vegye?

egyéb gépeken más hasznát nem láttam. :K

(#14792) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Végre nekem is megjött. :)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#14793) bb.bocs válasza g@bo (#14791) üzenetére


bb.bocs
őstag

mondjuk minden gépt nem lehet hekkezni... gondolom ezt is szeretnék érthető okokból...más: arrannicsen lehetőség hogy a joycon töltse fel a gépet és utána a joycon önmagát?

[ Szerkesztve ]

(#14794) Dr.F.E.R.I. válasza maximilian4 (#14789) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én az alienware-t tolnám inkább

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14795) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! Ha esetlegesen bibi van a géppel, akkor ha viszem a boltba ahol vásároltam ott be kell mutatni a számlát is vagy elég a garancia levelet?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14796) g@bo válasza bb.bocs (#14793) üzenetére


g@bo
nagyúr

joycon a gépet.... :D

(#14797) Sirandrish válasza 30z.Samu (#14795) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még meg se jött, de már gariztatnád :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14798) HunLuke007


HunLuke007
csendes tag

Végre kaptam választ a konzolok szervizétől.

"Kedves Előrendelőnk!

A Nintendo hivatalos forgalmazója továbbra sem tudta hozzánk eljuttatni a Pokémon Let's Go konzolcsomagokat, előreláthatóan a hét vége körül várhatjuk a szállítmányt.

Amennyiben megvárod a szállítmányt, úgy 4000 forint kedvezménnyel veheted majd át a gépcsomagod.

Kérünk téged, hogy jelezz vissza ezzel kapcsolatban! Ha nem kapunk tőled visszajelzést, úgy rendelésed tartjuk, gépedet így majd a 4000 forinttal csökkentett áron veheted át. "

Szóval várhatok még pár napot. :O :O

Az én harcom abban áll, hogy össze tudjam hangolni a vágyaimat a bevételeimmel.

(#14799) bb.bocs válasza g@bo (#14796) üzenetére


bb.bocs
őstag

most mé :D ? :D xDbios elemmel üzemeltetni a számítógépet... mi ezzel a gond :D így utólag :D

(#14800) Szoke1982 válasza HunLuke007 (#14798) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Minek vársz? Konzolstúdióba van készleten, most néztem..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.