Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#14035) torik


torik
senior tag

Kicsivel több mint egy hónap és 115 óra played után kitoltam a BotW-t.Összességében tetszett (bár ez kézenfekvő ennyi beleölt idő után :D ) nem kezdem el sorolni a pro és kontrákat, kiemelnék egy dolgot ami elvitte a hátán az egészet: nem fogták az ember kezét játék közben, a fő küldetéseket leszámítva mindenhol adtak egy alapot hogy merre és mit/kit kell keresni aztán jónapot, gyere vissza ha megvan :D nagyon jól rávezették az embert a dolgokra anélkül hogy túl sokat árultak volna el, igazán megvolt az oldschool rpg fílingje a dolognak ilyen tekintetben, le a kalappal :) persze meg lehetne nézni neten mi hol merre, de azzal pont a lényeget hagyná ki az ember :D igaz egyszer-kétszer nem ártott volna lecsekkolni ezt-azt, például volt vagy 50 korok seed nálam mire mentem leverni Ganont, hogy ezeket be lehet cserélni inventory helyre teljesen elkerült.

Egy szó mint száz, nem sok szószoros értelemben vett szerepjátékos elem volt a játékban, mégis valahogy az az érzés jött át :D

Ja amúgy egy Lynel nem sok, annyit nem sikerült leölnöm :DDD azért az durva hogy inkább küzdenék meg újra és újra a végső boss-szal mint azokkal a dögökkel :D ha majd lesz kedvem ránézek hogy érdemes leverni őket + pár küldetést amit nem fejeztem be.

All that and a bag of chips

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.