Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) mukibuci válasza bolondember (#24800) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kf nexus 4: 105000
kf galaxy y: 20000

matrix1 nexus4: 160000 ( ;] )
matrix1 galaxy y: 1

végülis ha nagyon számolgatni akarok, akkor kb red standard mellé kéne ingyen adni a nexus4-et, hogy egálban legyen - de amíg ennyire durván elborult ára van, akkor kb 60 lenne a reális érte :D

egyéb téren meg megy egy pü ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24802) bolondember válasza mukibuci (#24801) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hogy én mit gondolkodtam rajta, hogy mi az a kf - hogy milyen tarifacsomag,meg minden... :U :B

Magamban előfizuval RED standardban (mert váltanék a megszűnt(?) MM csomagomról) 50-60k körül tartottam a lélektani határt.
Vagy kártyásan 120k körül.
Hát, hogy 170 vitamaxban... :U

És erre most nézem, hogy az Xperia Z-t meg RSt-ben 115-ért árulják. HE?! :F
Érdekes, no. :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24803) scapegt válasza mukibuci (#24801) üzenetére


scapegt
senior tag

Korábban írtam már ide, hogy kiszámlázták a Családi opciót az egyik telefonszámra, és eddig mindig vissza is vonták (Mivel le lett mondva még tavaly), de az utóbbi 2 számlában nem vonták vissza és kifizettük az elsőt, a másodikat pedig még nem. Emiatt hívtam a 1270-et, ahol érdekes tájékoztatást kaptam...
A rendszerben sehol nem látják, hogy lemondtuk volna valaha is a Családi opciót arra a számra.
2 másik számon valóban van Családi opció, amit használunk is, sőt, egy Vitamaxos szám is be van vonva. A gond ott van, hogy a 2 előfizetés átváltott egy másik díjcsomagra és akkor ELFELEJTETTÉK közölni velünk, hogy ezt a 3. előfizetést is át kéne tenni a megváltozott Családi opcióba. Emiatt nem tudjuk használni, de ugyanúgy aktív volt ezidáig. Ma le lett kérdezve telefonon, a Családi opció nem aktív. Persze a hölgy is törölte a rendszerben elvileg.

Hogy lehet ilyen egy szolgáltató, kérdem én? Szerintük poénból fizetünk havi majdnem ezer forintot azért, hogy csak úgy legyen? Mondtam a hölgynek is, hogy nézzék meg nyugodtan a rendszerben, hogy ha én hívom ezt a számot, azért én fizetek és ő is, tehát akkor miről is beszélünk? Hol is van az a kifizetett Családi opció? Miért nem működik?

Az már csak hab a tortán, hogy azt is elfelejtették közölni még tavaly (kb. fél éve már, vagy inkább lassan 1 éve, amikor a tarifamódosítás miatt bárki felmondhatta a szerződést, akkor töröltük a Családi opciót róla!), hogy simán átrakhatják ezt a számot is egy Mátrix csomagba pl. ami havonta egy ezressel lett volna olcsóbb és a családi opciót is használhattuk volna...egyébként 21-én lejár a hűség róla és azonnal visszük másik szolgáltatóhoz.

Nem tudom, hogy más szolgáltatónál is így van-e, de itt totális a káosz, a 1270-en mindig mást mondanak, mint a szaküzletben.

Most az a helyzet, hogy be kell menni személyesen és vinni a papírt, amin lemondtuk a Családi opciót arra a számra. Nem tudom, hogy egyáltalán kaptunk-e róla, de mi tényleg lemondtuk. Mi más bizonyíthatná ezt, mint az, hogy pénzért hívom azt a számot? :W

(#24804) eami válasza bolondember (#24800) üzenetére


eami
addikt

ja, erről írtam korábban is, ilyen elborult árakkal operálni... pff... inkább függetlenül olcsóbban :)

(#24805) Vangelis


Vangelis
nagyúr

SXZ árát most nézem weben..

Vodafone Red Standard 115.000ft
Azért ez is húzós :)

Szerintem egyébként egyre többen nézik mit tud a készülék.

Nagyon gagyi xart már sokan nem akarnak venni.

Látom már is észrevette!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24806) mukibuci válasza Vangelis (#24805) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

helyesen írod: szerinted. Vagy az is lehet, hogy teljesen mást értünk gagyi szar alatt :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24807) Vangelis válasza mukibuci (#24806) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet.

De ha valaki vállal több év hűséget azért lehet megérdemelne egy "jobb" telefon is.

Akkor inkább úgy mondom, hogy lehet megérdemelné azt, hogy ne a bolti ár felett kapjon 2 év hűség mellé telefonkészüléket. Máshol valahogy jobban díjazzák árban a hűséget.

Nem azt mondom, hogy adják pár forintért.. de azért, jó szívvel vennék a kedves fizető ügyfelek ezen gesztust is biztosan.

De mondjuk én csak egy paraszt vagyok...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24808) Rick4 válasza Vangelis (#24807) üzenetére


Rick4
félisten

Ismétlem magam, ha máshol jobb, oda kell menni. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24809) Vangelis válasza Rick4 (#24808) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én független szemlélőként írom.

Csak észrevétel lett volna. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24810) Rick4 válasza Vangelis (#24809) üzenetére


Rick4
félisten

Értem, én is függetlenként szemlélem, ugyanis én se találok olyan készüléket amit megvennék. Igaz, én nem is írkálok róla egy sort sem. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24811) Vangelis válasza Rick4 (#24810) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mert te nem vagy fotelhuszár :D

Félsz, hogy feljelent a vodafone :D

De azért őszintén!!! Ha azt mondanák, hogy mivel régi és hűséges vagy.. kapsz mondjuk olyan árat mint a T-mobilnál. Nem lenne benned rossz érzés.

Vagy, ha mondjuk ott is volna ugyanaz mint itt szolgáltatásban.. csak jobb volna a telefon árképzés?

Akkor is itt maradnál?

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24812) siebener


siebener
aktív tag

Üdvözlet.

Valaki erre tudna tanácsot adni? SOS lenne, telik az idő...

(#24813) mukibuci válasza siebener (#24812) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

milyen APN-t használsz? Mikor volt az aktiválás és főleg mit értesz aktiválás alatt?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24814) siebener válasza mukibuci (#24813) üzenetére


siebener
aktív tag

Egy boltban vásárolt csomagról van szó, egy aktiválatlan SIM kártyával, amit a megadott oldalon aktiváltam, ma délután, körülbelül 3 órája. (vodafone.hu/instant)

apn: vitamax.internet.vodafone.net

(#24815) mukibuci válasza siebener (#24814) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

privátban írd meg a számát, ha gondolod és rákukkantok

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24816) siebener válasza mukibuci (#24815) üzenetére


siebener
aktív tag

Az egy jó kérdés, haza kell hozzá mennem, fejből sajnos nem tudom.
Egyébként mi okozhatja azt, hogy nem képes csatlakozni?

(#24817) mukibuci válasza siebener (#24816) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet még nem aktiválódott, az is lehet, hogy a gépeden akad össze valamivel. Csörögj be a 1270re és megnézik, hogy náluk v nálad van a probléma

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24818) siebener válasza mukibuci (#24817) üzenetére


siebener
aktív tag

Kapok SMS-t arról, hogy aktiválódott? Mert azt hiszem, az nem jött. Hogyan állapítható meg, hogy aktív-e?
Jelenleg csak "céges"20-as mobil van nálam, arról meg nem szeretném a 1270-et hívogatni. Na meg, gondolom a szám is kellene hozzá.

Gép elvileg tiszta, bárt ki tudja...

(#24819) mukibuci válasza siebener (#24818) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elvileg kapsz üdvözlő SMSt arra a számra

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24820) siebener válasza mukibuci (#24819) üzenetére


siebener
aktív tag

Na, akkor lehet, hogy nem is aktív.
Ez hasznos információ volt, köszönöm.

(#24821) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ez b. jó akció!
Vagyis ha a készüléket megveszed 7990ft-ért.
2 évet vállalsz akkor a havidíj csak 6780Ft
Isten

[L:/dl/upc/2013-04/16/13884_egydz6szjcwavers_voda2.jpg](IMG:/dl/upc/2013-04/16/13884_egydz6szjcwavers_voda2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24822) mukibuci válasza Vangelis (#24821) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gondolom az meg se fordult a fejedben, hogy el van írva :D 6780 a matrix3 havidíja, nem a red stanadardé :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24823) Vangelis válasza mukibuci (#24822) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akció is lehet nem?

Nem hinném, hogy mind a 3 készüléknél elírnák. Egyszer oké... de háromszor.

Pedig már azt hittem így kompenzálják a méregdrága készülékárakat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24824) mukibuci válasza Vangelis (#24823) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hihető, hogy tobb mint a felét elengedig két évig a havidíjnak, mellé még a telefon is olcsó

[link] - Vodafone Matrix 3
Készülék ára:
46 990 Ft
Kezdőrészlet: 13 990 Ft
Havidíj: 6 780 Ft

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24825) Vangelis válasza mukibuci (#24824) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nah jó de miért nem írják ki rendesen?

Ha most majd az emberek rohannak megvenni a 3 készülék közül bármelyiket?

Simán a vásárlók megtévesztése!
Sőt átverés!

Ne mond, hogy nem így van. Egyszer hibáznak oké... de háromszor.

Akkor vagy ennyire balfaxok vagy nem is tudom.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24826) mukibuci válasza Vangelis (#24825) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

minden oldal alján ott van, hogy jelents ha hibát találsz (legalábbis régebben ott volt) - egyébként kép helyett/mellett be is linkelhetnéd

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24827) Vangelis válasza mukibuci (#24826) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hehe... már át is írták :D
[link]
Így nem ér.

Még jó, hogy figyelmeztetve lettek.

Mocsok brigád :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24828) eami válasza Vangelis (#24827) üzenetére


eami
addikt

mit vártál meleg hogolyot?
:-D

(#24829) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...épp most vettem észre, hogy a piros - 2-es - metró föld alatti szakaszan a vodanak "csak" EDGE jele van. A pillangó után kaptam újra HSDPA hálózatot...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24830) Dave1984


Dave1984
őstag

origo
"Nehéz helyzetbe hozta a Vodafone-t a médiahatóság azzal, hogy nem hosszabbította meg lejáró frekvenciaszerződését. Ha az állam nem változtat az álláspontján, csak nagyon drágán, vagy elképesztő technikai nehézségek árán tud csak működni jövő októbertől a cég. A Vodafone perre készül."

Van egy olyan érzésem,hogy az állam kiakarja csinálni a Vodát :(((

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#24831) mrlujoak válasza Dave1984 (#24830) üzenetére


mrlujoak
veterán

...még a végén igaz lesz a pletyka, és ilyen lépésekkel akarja állambácsi kisajátítani a magyarországi Vodafone-t...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24833) Dave1984 válasza mrlujoak (#24831) üzenetére


Dave1984
őstag

Vagy csak egyszerüen így akarja megspórólni a cellák kiépítését az állam.Egyszerübb elvenni meglévő országorasan kiépített hálózatot,mint újat telepíteni!
Ha jól veszem ki a cikkből,ha csak a Voda be nem dobja a törölközőt,újra építheti ki 900Mhzes hálózatát!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#24834) BPARNI


BPARNI
csendes tag

Szia mukibuci!

Hozzád lenne egy kérdésem, ma reggel neten rendeltem szerződéshosszabbítással(2004 óta van Vodafone előfizetésem havi 10e Ft feletti előfizetési díjjal) egy Xperia Z Red Super
csomaggal, kérdésem, mikor lehet kifizetni, ill. mikor kapom meg az eszközt.

Előre is köszönöm válaszod.

(#24835) mukibuci válasza BPARNI (#24834) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szia,

majd ha értesítenek :P 10 munkanapon belül ki is küldik a készüléket, pontosabbat nem tudok mondani :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24836) BPARNI válasza mukibuci (#24835) üzenetére


BPARNI
csendes tag

Köszi az infó!
Már mihamarabb használni szeretném! :-)

(#24837) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Jelenleg egy flottában vagyok előfizetéses a Vodafone-nál, azonban szeretnék a saját nevemre előfizetést kötni, mert így el bírnám számlázni kiadásként. A Kredit nevű előfizetésre esett a választásom.

A kérdéseim:
- Júniusban leszek 26 éves, lesz valami kihatással a tarifára, költségekre, ha most kötöm meg és elmúlok később 25-nek lenni? :D
- Meg szeretném tartani a számomat. Az űrlapon próbáltam a számhordozást megadni, de csak más szolgáltatók vannak megjelenítve a listában. Ezt akkor hogyan kell elintézni, milyen költségekkel jár?
- Vizsgálják, hogy hitelképes vagyok-e, azonban nem értem hogy hogy is teszik ezt meg, mert albérletben lakom Szegeden, hozzak egy számlát a állandó lakcímemről (Kerekegyháza), miközben nem is ott lakom? Alig járok haza... Hogy megy ez?
- Ha lebeszélem/le sms-ezem a havidíjat, hogy számolják el a továbbiakat? Több lesz a percdíj vagy ilyesmi? Mikor számolják el?

Remélem tud valaki választ adni a kérdéseimre. Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24838) Rick4 válasza Jinxb1rd (#24837) üzenetére


Rick4
félisten

Az miféle tevékenység, hogy "el bírnám számlázni kiadásként"?
Ilyet szerintem nem igazán ismer a magyar könyvelők közül egyik sem, fogalmam sincs ezt így hol halottad.. A telefont meg a nav vélelmezése szerint magáncélra is használod, így nem számolhatod el teljes egészében, max a fennmaradó részt akkor, ha a 33%-át továbbszámlázod. (Ha céged van, akkor 33%-ot kiszámlázol magadnak, a többi elszámolható) Ha a magad nevére szeretnél előfizut, akkor első körben járj utána, hogy a flottás csomagnál lehetsz-e Te a számlafizető, onnantól neked, és a Te nevedre jön a számla, és azt csinálsz a papírral amit szeretnél.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24839) Jinxb1rd válasza Rick4 (#24838) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem tudom, miért kell ennyire kioktatni valaki, csak azért, mert nem került bele az, hogy 'egy részét'. Ezzel én minddel tisztában vagyok és egyébként se ez volt a kérdés...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24840) bandus


bandus
veterán

olyan kérdésem lenne, hogy a matrix 2-4 tarifáknál oda van írva, hogy nem lehet se skypeot se vibert használni, csak ha vásárolok 1 gb-os kiegészítő opciót. namost ilyet nem találtam sehol sem... de a másik kérdés az, hogyan is korlátozzák ezeke az alkalmazásokat? én vibert használok, de csak üzenetek küldésére, sosem telefonálok vele. e nélkül a kiegészítő hülyeség nélkül az üzenetküldés sem megy?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24841) bandus válasza bolondember (#24800) üzenetére


bandus
veterán

visszaolvasgatva a dolgokat, teljesen meg tudlak érteni. már függetlenül is sokkal kedvezőbb ára van a nexus 4-nek, mint amennyiért itt adják. én is ilyen telefont szeretnék, de hát a voda nem szeretne nekem ilyet eladni. telenornál 90k lenne, ami itt 140, ami vicc :) nem tudom ki találja ki itt az árakat, de lehet, hogy így 11 év után keresek másik szolgáltatót.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24842) club1 válasza bandus (#24841) üzenetére


club1
veterán

A Telenornál nem véletlenül kerülnek ennyibe a telefonok. Nézd meg az előfizetési csomagjaikat, díjakat, a lebeszélhetőséget, stb. A ZTE rendszerük egy csapás, az ügyfélszolgálatukról, front end rendszereikről, azok rendelkezésre állásáról nem is beszélve.

(#24843) xperiasigi


xperiasigi
őstag

üdv.
az lenne a kérdésem hogy milyen papirokat kell vinnem hogyha hűségre venni akarok telefont?
kell-e munkáltatói vagy ilyesmi?

Iphone 6s

(#24844) Nessy89


Nessy89
csendes tag

A telefoncserés akcióval kapcsolatban lennék kíváncsi, hogy mennyit adnának a telefonomért a Vodafone-nál. Tudna ebben valaki segíteni? Privátban lenne a legjobb.

(#24845) mukibuci válasza Nessy89 (#24844) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bármelyik sufnigsmben többet kapsz érte :D

xperiasigi: személyi + lakcímkártya, esetleg egy 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24846) xperiasigi válasza mukibuci (#24845) üzenetére


xperiasigi
őstag

a számla nevemre és címemre szóljon?

Iphone 6s

(#24847) Nessy89 válasza mukibuci (#24845) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Köszi, csak kézenfekvő lenne, mert úgyis Samsungot akarok venni arra meg 5000 Ft plusz kedvezmény is van.

[ Módosította: mukibuci ]

(#24848) dedike válasza Nessy89 (#24847) üzenetére


dedike
addikt

..és ezt egy átlagosnál magasabb moderátori felügyelet alatt álló topikban... :P :Y

Jó szerencsét!

(#24849) Nessy89 válasza dedike (#24848) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Szerintem nincs ezzel gond.:-P Az említett telefon lehet a Vodafone Mobilcsere áldozata....így nézve...;-)

(#24850) Vangelis válasza Nessy89 (#24847) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Itten he nem lehet árulkodni Aktívokat, mennyié?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.