Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#702) irpi


irpi
csendes tag

Sziasztok. A véleményetekre lennék kíváncsi.
Én egy egyesületnél vagyok flottatag ahol az egyesületi tagdíj 600 Ft. /hó (pontosabban 7200 /év) (úgy dereng, hogy volt egy egyszeri belépési díj is)
Az előfizető az egyesület, én csak számlafizető vagyok.
Három csomagjuk van 2300, 4300 és 6300 Ft +Áfa /hó. Én a legkisebbet használom, ennél 13,75 +Áfa -ért beszélem le a a havidíjat és a havidíj felett 9,63 Ft +Áfa a percdíj, persze másodperc alapon. A nagyobb csomagokat nem ismerem, annyit tudok, hogy a 6300-as csomagban 7,7 Ft+Áfa (havidíj felett)a percdíj.
Honlapjuk címe eae.hu, de gyakorlatilag ott semmi infó nincs. Engem egy barátom hívott, nem tudom, hogy ajánlás nélkül be lehet-e lépni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.