Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) peyo53 válasza Ziccer (#1049) üzenetére


peyo53
csendes tag

ok értem,

a hexonnál az 5e most

Amennyiben Ön a 2010.dec.10-től 2011.feb.28-ig taró időszakban csatlakozik a Hexton Telekom mobilflottába, úgy Önre a szolgáltatott kedvezményeken felül csökkentett éves adminisztrációs díj is vonatkozik. Az éves 4000 forint + áfa díjat 60% - kal csökkentettük az Ön számára, ha ebben az időszakban csatlakozik a Hexton Telekom mobilflottába. Tehát az akció időtartama alatt Önnél az éves kezelési díj 1600 forint + áfára mérséklődik.

lac

(#1052) Ziccer válasza pancelos (#1050) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Első bekezdés az oldalon a felsorolásnál:

http://www.mobil-flotta.atw.hu

olvastad? :))

(#1053) Ziccer válasza peyo53 (#1051) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Ezt nagyon eldugták,a belépési nyilatkozatban nem is ez az akciós tagdíj szerepel.

(#1054) pancelos válasza Ziccer (#1052) üzenetére


pancelos
tag

Attól, hogy olvastam, még téves információ. Nincs semmilyen flottával járó költség vagy kötelezettség.

Számos helytelen információ van itt, amelynek korrekt megjelenítése is már szabályt sért.
"...a Vodafone között létrejött szerződés értelmében szigorúan csak a www.egzinet.hu weboldalon regisztrált felhasználóink számára publikus információ."

Ez meg teleshop-szerű, hangzatos baromság: "MINIMUM 50% MEGTAKARÍTÁS"
A viszonyítási alapot képező korábbi tarifa és telefonálási szokások függvénye a megtakarítás mértéke. :)

(#1055) tiko76 válasza LEGIOX (#1037) üzenetére


tiko76
aktív tag

na működik a Hunor SLE flottás előfizetés éngem is érdekelne hogy kell kérni igazolást

(#1056) pancelos


pancelos
tag

Szerintem a dolog egyszerűbb, mint gondolnánk. Mindenki nagyfiú és nagylány, megvizsgálja a saját telefonálási szokásait és el tudja dönteni, mely szempontok kiemelten fontosak a számára.
Aki keveset beszél, annak a lebeszélhetőség nyilván fontosabb, aki eleve tízezreket, utóbbi esetben inkább a percdíj. Aki inkább szűkebb kapcsolatrendszerrel tart kapcsolatot, annak az egyszerű beléptetés a flotta-regisztrálás a kiemelt szempont. A hűségidőt könnyebb bevállalni 10 forint körüli percdíjjal, mint 20 felé.

Szerintem össze kellene állítani egy összehasonlító táblázatot a legnépszerűbb flották adataival. Persze ez sem teljesen objektív, a szerződési feltételekben sok érdekeset láttam már. Pl. az egyik itt említett esetben ha a flotta szerződő nem teljesíti a mobilszolgálató felé a vállalt darabszámot, akkor a tagokat visszaminősítik a ÁSZF alap tarifacsomagjába.

Táblázat

[ Szerkesztve ]

(#1057) pancelos válasza pancelos (#1056) üzenetére


pancelos
tag

No közben le is vettem a netről. :)
Akinek van adata, küldje:

Szerződő (Tag / Flotta szervező)
Elbírálás
Belépési díj
Kaució, letét
Tagdíj
Hűségidő
Havidíj / lebeszélhetőség
Kötelező opció
Belföldi percdíj
- hálózaton belül
- egyéb mobil hálózatba
- vezetékes irányba
SMS díj
Hangposta percdíj
Elszámolási egység
Szolgáltató
SIM kártya db / tag (magánszemély / cég)
Kedvezményes készülékvásárlás
Számhordozás

Választható opciók
- Vezetékes hívószám (havidíj / percdíj)
- 30 SMS
- 100 SMS

Bővebb infó

(#1058) Csepeli


Csepeli
csendes tag

egy baj: vodafone.
több jó: több előfizetési opció van,
a havidíj fele vagy az egész lebeszélhető,
percdíj az 60másodpercet jelent 15-18 forintig,
korlátlanul bővíthető, a barátaim jórésze már benne van,
mindenki egyéni előfizető.
eztis bekopizom, hátha most sem küldi el....

(#1059) Csepeli válasza Csepeli (#1058) üzenetére


Csepeli
csendes tag

látom elébb szűkszavú voltam, most igyekszem kifejteni.
Hűségidő nincs
éves tagdít 13ezer ft.
havidíj 3400ft Fele lebeszélhető
16,6 ft percdíj, azaz 60másodperc
18,7 sms
BRUTTÓ
ezen kívül vannak opciók, sms, vezetékes, meg sok egyéb.
szerintem ez a legtisztább

(#1060) beers válasza Csepeli (#1059) üzenetére


beers
addikt

ez nagyon rossz......

M&N

(#1061) Csepeli válasza beers (#1060) üzenetére


Csepeli
csendes tag

tudsz javasolni jobbat?

(#1062) Dracula72


Dracula72
senior tag

http://tmfbtm.atw.hu/
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1063) Csepeli válasza Dracula72 (#1062) üzenetére


Csepeli
csendes tag

ez igen,
ennél jobbat nehéz találni...

(#1064) pancelos válasza Dracula72 (#1062) üzenetére


pancelos
tag

Ha valaki nem SMS őrült, akkor bizony imponáló.
Kissé titokzatos az egész, remélem mielőbb fény derül a részletekre.

(#1065) Dracula72 válasza Csepeli (#1063) üzenetére


Dracula72
senior tag

:K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1066) Orgi válasza pancelos (#1064) üzenetére


Orgi
őstag

A 60 darab sms az nem elég? Mi a titokzatos rajta különben, én (volt V&A tag) beléptem és minden teljesen olajozottan zajlott - remélem így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#1067) Petkenuke válasza Orgi (#1066) üzenetére


Petkenuke
csendes tag

Am tényleg nem értem ezt az sms őrületet. Én például olyat keresnék, ami teljesen lebeszélhető, a percdíja alacsony, mp alapú, nincs csúcsidő. Nem érdekel sem az sms, sem az internetezés, ez a T-s pl kifejezetten rossz ebből a szempontból.

(#1068) pancelos válasza Orgi (#1066) üzenetére


pancelos
tag

60 SMS nekem elég, de szerintem sokan vannak, akik aktívan nyomják, ott nem nagy szám a napi 6-8. Szorozzad fel 30-al, majd közel 40 forinttal. Szóval nem egy tini-csomag. :)

Egyébként magam is sűrűn használom az SMS-t, ha olyan helyen vagyok, ahol nem illlik / szabad beszélni. Üzleti találkozók előtt, emlékeztetőnek vagy megerősítés képpen, átkérni egy-egy adatot. Nem érted félre, nyoma van, stb.

A havidíjat és a percdíjakat figyelembe véve viszont erősen versenyképes.

Mi a titokzatos? :)
Például nem szerepelt az oldalon, hogy ki szervezi a flottát. Na meg ez a személyes találkozás dolog, mint valami föld alatti mozgalom. De már rájöttem miért, ahogy arra is, cég miért nem választhatja. :D

(#1069) Ziccer válasza pancelos (#1068) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Szerintem is "titokzatos."
Még a flotta nevét sem lehet tudni.
Mi a garancia ,hogy egy év múlva is működni fog,hiszen csak egyszeri belépési díjat kérnek, tehát minek bajlódni az egésszel hosszú távon?

(#1070) pancelos válasza Ziccer (#1069) üzenetére


pancelos
tag

Működni fog!
A világ legrégebbi, legnagyobb szervezete van mögötte! :D

[ Szerkesztve ]

(#1071) Ziccer válasza pancelos (#1070) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Kitalálom,mert miért ne:
egyházi flotta

(#1072) pazo77 válasza Ziccer (#1071) üzenetére


pazo77
tag

A Jóisten ajánlásával . :DD

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#1073) tiko76


tiko76
aktív tag

a Hunor SLE flottás előfizetés-röl mi a véleményetek?

(#1074) pancelos válasza tiko76 (#1073) üzenetére


pancelos
tag

Nem rossz,
- viszonylag kedvező, teljesen lebeszélhető havidíj
- másodperc alapú
- magánszemély 5, cég 10 SIM kártyát vehet
- nincs belépési díj, tagdíj

Ami nem szimpatikus:
- kötelező internet adatcsomag opció
- magasabb SMS díj
- és amiért én nem választanám, az az 1 év tarifahűség. Ahhoz nem elég olcsó, hogy lekötelezzem magam

(#1075) tiko76 válasza pancelos (#1074) üzenetére


tiko76
aktív tag

ez még nem olyan régen működő flotta,lehet hogy nem is sokáig fog menni?

(#1076) pancelos válasza tiko76 (#1075) üzenetére


pancelos
tag

Nos, tudni kéne mennyire tradicionális, mekkora az egyesület, hány taggal bír, stb.
A másik, hogy nem ismerjük a kettőjük közötti megállapodást. Ismét visszautalok egy másik flottára, ahol a flottaszervező darabszámot vállalt, ha az nem teljesül, akkor a tagokat átsorolják alap tarifacsomagba.

(#1077) tiko76 válasza pancelos (#1076) üzenetére


tiko76
aktív tag

az nem jo :N

(#1078) pancelos válasza tiko76 (#1077) üzenetére


pancelos
tag

Egy flotta megállapodás egy mobil szolgáltatóval kompromisszumok sora, minél kedvezőbb a percdíj, annál több a felelősség, a kötelezettség (hűségidő, vállalt értékesítési volumen, kezesség vállalás, stb.).

(#1079) Zotttya


Zotttya
csendes tag

sziasztok!
Az ideálflottával kapcsolatban tud valaki infót mondani? A megbízhatósága érdekelne. köszi!!!!

(#1080) Taurin.com


Taurin.com
csendes tag

Hallo!

Először is BOLDOG Új évet & kössz szép a rengeteg hasznos hozzászólást, ajánlást. Sokat lehet tanulni belőletek! :C Mindenkinek megy a nagy KÖSZÖNÖM!

Olvasgatok, olvasgatok. Sok az érdekes flotta. Szeretnék találni magunk számára egy jó szolgáltatót.

Ti sokat próbált veteránok vagytok. Melyik az a flotta, amelyik megbízható?
Valós szolgáltató, nem lehúzós. Nekünk a megbízhatóság is fontos szempont. Persze legyen jó áras - vagyis reál tarifás.

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS !!!!

(#1081) Dracula72 válasza Taurin.com (#1080) üzenetére


Dracula72
senior tag

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1082) Taurin.com válasza Dracula72 (#1081) üzenetére


Taurin.com
csendes tag

Kössz!

Mint írtam, olyan szolgáltatót keresünk, mely megbízható.

Ez a flotta, amit ajánlottál jó kis percdíjas. De ki csinálja? Ki áll mögötte? Ki a szolgáltató?
Mer tmfbtm néven nem hoz ki semmit a kereső.
Mi a cég neve? Hol tudnék a vezetővel beszélni, hol érhetem el Őt? Jó volna.

Csupán ennyi volna a kérdésem. Nagyon szépen köszönöm a linket. Érdemes volt megnéznem!

(#1083) dedike válasza Taurin.com (#1082) üzenetére


dedike
addikt

Szerinted egy T-Mobile-os flotta mögött melyik szolgáltató állhat? :U

Amúgy ott az oldalon egy email elérhetőség... ;)

Jó szerencsét!

(#1084) Dracula72 válasza Taurin.com (#1082) üzenetére


Dracula72
senior tag

Klikkelj a link feliratra :D :D

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1085) Taurin.com válasza dedike (#1083) üzenetére


Taurin.com
csendes tag

Ez a flotta, amit ajánlottál jó kis percdíjas. De ki csinálja? Ki áll mögötte? Ki a szolgáltató?

Ki a flotta üzemeltető? Ezt fejtegettem... Melyik az a cég, aki szerződött a Tével?

Erre vagyok kiváncsi.
Nekem nem Gé méles e-mail kell! Hoppá! Az melyik komoly flotta üzemeltetőnek van?
A Té meg megondom neked, (Voda is Tele is) cégekkel szerződik. Kérdem én, milyen cég az, amelyik pár ezer forintot sem képes egy honlapra beruházni?
Ezért érdekel, hogy mi fán terem ez a cucc. Nem kívánok zsákba ugrani.
De jók a díjak.

Te melyik flottát használod?

[ Szerkesztve ]

(#1086) Taurin.com válasza Dracula72 (#1084) üzenetére


Taurin.com
csendes tag

Szia!

Rá klikkeltem a linkedre, és bejött egy ingyentárhelyes honlap.
Melyik cég vagytok? Ki szerződött a Té-vel? Csak azért, mert gyanús nekem az ügyetek.

mint mondottam, megbízható szolgáltatót keresek. Tietek a legolcsóbb ár, de ennyi. mit lehet tudni a szervezésről?

Adatok, cégjegyzékszám, telefonszám...

Mert az szokott előfordulni, hogy az emberek belépnek, befizetik a 7500 forintot, és akkor?

Cég van?
Szolgáltatás van?
Té tud a létezéséetekről?
És ha később megszűnik?

Köszönöm!

(#1087) Taurin.com


Taurin.com
csendes tag

Azért vagyok gyanakvó, mert már én is jártam lyukas cipőben!
Illetve ismerőseim is! Jó a flotta ajánlat, de gyanús. Gyanúsan jó, és céges háttere sincsen!
Tudom, hogy milyen a cumizás...

Megtudtam pár tényezőt például, hogy csak cégek szerződnek.
Ha végignézem a google-t, miket találok? Vállalkozásokat. Többé-kevésbé leinformálhatóan. Ez miért más? Pusztán racionális kérdés. Mást is érdekelne szerintem.

Várom válaszod!

Köszönettel!

[ Szerkesztve ]

(#1088) Joe bácsi válasza Taurin.com (#1087) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Én priviben megkérdeztem az embert és a flotta egyházi, a tré vele szerződőt!
Nem kell tőle f*sni!
De nekem is van egy flottám amiben már 2 éve benne vok. De neked az sem lenne jó, mert van egy vezetékes, egy mobil számom és kettő mail címem, amiből az egyik gmail!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1089) Taurin.com válasza Joe bácsi (#1088) üzenetére


Taurin.com
csendes tag

Szolidan szelektív a szemed őstag.

Ahol csak egy gémél van kinn az gáz.

Ée a tied mi? Mi a flottád neve? Megnézem, hátha jó! Linkeljed be ide! No!

Ha van elérhetőség, az kafa: szal - nyomgyad!

Majd én eldöntöm, hogy milyen az nekem, hagyd rám! ;)

(#1090) Joe bácsi válasza Taurin.com (#1089) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Weblap nincs! Vagyis volt!!! De nem érdekel!
Újonc létedre kicsit nagy a ...... :((

Most lehetőség van egy olyan T-Mobile-os flottához is csatlakozni, ahol a legolcsóbb percíj 8, a legdrágább is csak 19 Ft. A számlázás másodperc alapon történik és a flotta tagok egymás közt TELJESEN INGYEN beszélhetnek.
A flottába történő csatlakozásnak van egy egyszeri belépési díja, amely 5600 Ft + Áfa, vagyis bruttó 7000 Ft simkártyánként.
A csatlakozás lépései a következők:
1. Jelezze felénk a megadott elérhetőségeink valamelyikén, hogy céges, vagy magánszemélyek által felhasználható belépési nyilatkozatot igényel-e
2. Ne felejtse el leírni, hogy hány darab belépési nyilatkozatra van szüksége.
3. Írja meg kérem, hogy milyen névre állíthatjuk ki a számlát, illetve a pontos posta és / vagy számlázási címét, hogy azt a lehető legrövidebb időn belül eljuttathassuk Önnek.
4. A flottába történő csatlakozásnak van tehát egy egyszeri belépési díja, amely 5600 Ft + Áfa, vagyis bruttó 7000 Ft simkártyánként. A megfelelő összegű belépési díjat a Mindeningatlan Kft. CIB-es számlájára kell átutalni, ami a következő: 10700361-45100305-51100005.
5. Az utaláskor mindenképp fel kell tüntetni megjegyzés rovatban az igénylő cég vagy magánszemély nevét a könnyebb beazonosíthatóság érdekében.
6. Amint az utalás megérkezett felénk, azonnal küldjük a számlát, valamint az igényelt mennyiségű belépési nyilatkozatot, amit - a személyes adatok kitöltése után – a helyileg illetékes T- Mobile-ba kell bevinni, ahol már teljes körűen intézik, hogy Ön is flotta tag lehessen. Az ügyintézés (számhordozás, akciók, kedvezmények stb.) minden lépése teljes mértékben megegyezik egy publikus csomagba történő belépéssel. Minden konkrét részlet megtekinthető a T- Mobile honlapján.
Erre írj és kérdezd a többit: mindeningatlan@gmail.com
Percdíjak magánszemélyek esetén:
T-Mobile hálózatba: 12 Ft + Áfa
Összes vezetékes irányba: 12 Ft + Áfa
20-as 70-es hálózatba: 22 Ft + Áfa
Havi előfizetési díj: 2000 Ft + Áfa, amelyből 1500 Ft lebeszélhető és magában foglalja a flottatagok közötti ingyen beszélgetés díját is.
1 magánszemély csak 1 db új előfizetésre jogosult.
NEM én intézm!!!! Én a neten találtam!
Cég is csatlakozhat és akkor 8 ft lesz a 12 helyett.
Az átutalástól számítva kb.3-4 nap és megkapod a belépési nyilatkozatot.
NEM az én flottám!!!!! SEMMI közöm hozzá!!!! Én is csak találtam a neten!!!!!!

Tel.számok: 33/424242
70/5-33-33-00
Saját néven van az előfizu és saját címre megy a számla.

Nekem és páromnak ez van meg 2 éve és még az exemnek is!!!!

Pár dolog lehet már változott ahhoz ami le van írva, de nincs kedvem most utána nézni.
Kérdezd meg mailben tőlük.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1091) Taurin.com válasza Joe bácsi (#1090) üzenetére


Taurin.com
csendes tag

Kössz! Ránézek. Érdekesnek tűnik. Végigkattogom.

(#1092) Joe bácsi válasza Taurin.com (#1091) üzenetére


Joe bácsi
őstag

De ha naggggggyon akarod, akkor holnap tok scannelni és mailben át tudom lökni táblázatban a percdíjakat. Nem hivatalosan vannak meg!!! :DD (Ha érted mire gondolok!)

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1093) Taurin.com válasza Joe bácsi (#1092) üzenetére


Taurin.com
csendes tag

O :) ks. Küldjed - én várom! Kössz szép!

(#1094) .bruszli. válasza Joe bácsi (#1092) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Lehetőleg ne gmail-ról küldjed...mert az gyanús lehet... :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#1095) Joe bácsi válasza .bruszli. (#1094) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:DD
Gmail "2"-ről fogom! :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1096) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Megjött az 1. számlám Agnátuséktól.
Minden tökéletesen klappol. :C

iPhone 14 pro

(#1097) Taurin.com


Taurin.com
csendes tag

Mit élezgetitek? :DD Ha? :DDD haha...

Azt mondjátok meg nekem, Ti flotta szakik, hogy milyen flotta üzemeltető az, akinek még egy rendes honlapra se tellik. Akinek ultrawebw-es ingyen tárhelyen van egy darab statikus oldala, még egy domain-re se költ. SE telefonszáma, SE telephelye, SE cégneve nincs feltüntetve! Csak egy gémél-je van megadva.
Egy darab szakadt postafiók. Semmi más.

Más miért jeleníti meg a kapcsolati adatait? :))
Miért meri felvállalni a telephelye címét?
Más miért meri bevállalni az adatait?
Más miért írja ki a telefonszámát?

Vagy Titeket ez nem tesz gyanakvóvá? Nektek ez nem furcsa!

(#1098) Joe bácsi válasza Taurin.com (#1097) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem! :D
Nekem az a lényeg, h. kalppoljon minden.................és több mint 2 éve így van! :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1099) Dracula72 válasza Taurin.com (#1086) üzenetére


Dracula72
senior tag

Saját névre jön a számla, előfizető te vagy.
Aki nem fizet azt kikapcsolják így a flotta marad.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1100) Ziccer válasza Taurin.com (#1097) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Mert egyházi flottáról van amit nem azért hoztak létre ,hogy mindenki csak úgy beléphessen.
Legálisan a plébánosod adna ki egy igazolást ha rendszeresen segíted az egyház munkáját.
Én megpróbáltam anno belépni,el is zavartak mivel nem volt hátszelem és templomba se járok.
Volt ismerősöm aki nagy nehezen bekerült,onnan tudom a percdíjakat.
És ez a flotta pont ugyanezt tudja.
Végül jobb flottát találtam,ezért már nem izgat az egész.
Akkor volt egy olyan benyomásom ,hogy az egyház inkább kapni szeret mint adni.
Úgy látszik most ez beigazolódik,semmi sincs ingyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.