Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) club1 válasza beers (#1950) üzenetére


club1
veterán

Tudod, Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen...

(#1952) beers válasza club1 (#1951) üzenetére


beers
addikt

Ez így van :K !

M&N

(#1953) nemma válasza club1 (#1949) üzenetére


nemma
addikt

Én mondjuk ezzel nem értek egyet, mert a flottán belül mindenkinek az az érdeke, hogy olcsóbban telefonáljon. De miért kell nekem azért beugrót fizetni, hogy olcsóbban telefonáljak.
Hívhatjuk ezt belépési díjnak, de én inkább úgy fogalmaznék hogy ez lehúzás, semmi más.

A másik pedig, hogy a számhordozások idejében meglehetősen ódivatúnak tartom azt, hogy különböző irányokba különböző percdíjakat határoznak meg. 2011-ben figyelnem kell arra, hogy ki melyik szolgáltatónál van? Ne már... :U

Persze, nem rossz ez a másik sem, de nekem a miénk össz-vissz szimpatikusabb, ezért is vagyok itt :)

(#1955) #32577792


#32577792
törölt tag

Az egyszeri belépési díj, hogy minek nevezzük, majdnem mindegy. Majdnem.
Van és kész, vannak ennél rosszabbak is, illetve drágábbak.
Van olyan, aki eleve kizárja egyik vagy másik szolgáltatót. Én is ilyen vagyok. Ellenszenvem van a tré felé. Ennek ellenére ismerem az ajánlatot, ami nem rossz, de tény, hogy "kifelé" drágább.

(#1956) nemma válasza Robb202 (#1954) üzenetére


nemma
addikt

Először is szerintem félreérted, nem szeretnék én semmit lehúzni, én is egy számomra szimpatikus flottát kerestem, amit meg is találtam. Természetesen ez sem tökéletes, vannak hátrányai. Még egyszer: nem lehúzni szeretném a tiéteket, hanem a miénknek az előnyeit kiemelni.

A belépési díjat szerintem túltárgyaltuk, én nem állítottam, hogy nem térül meg (nyilván ha a lakossági előfizetésekhez mérjük, akkor meglehetősen hamar), csak arról beszéltem, hogy bizony van olyan flotta, ahol ilyet nem kell fizetni.

Persze, mivel a T-csoport kezében van a vezetékes számok többsége, illetve nálunk ők a piacvezetők, nyilván megtehetnek bizonyos dolgokat. Én arról beszéltem, hogy mivel a számhordozás most nagyon népszerű, ezért nem tudhatod, hogy valaki valóban a T-mobile-nál van, attól mert 30-as a hívószáma. Ilyen szempontból "félrevezető" is lehet, ha különböző irányokba különböző percdíjakat szabnak meg.

A nálatok lévő díjmentes flottán belüli sms tényleg nagy előny, ez sajnos nálunk nincs, mondjuk ezek nálunk üzleti előfizetések, így inkább hívásra használjuk, de én azért örülnék neki persze.

Mi nem tiszta? Én jutalékot kapok azért, hogy toborzom az embereket. A saját pénzemből pedig felajánlok annak valamennyi összeget, ha hoz még magával valakit. Így mindkét félnek megéri, nincs ebben semmi olyan, ami ne volna tiszta...

ungawa: Én sokáig nagy Pannonos voltam, de úgy gondoltam, hogy a pénztárcámat jobban szeretem, mint bármelyik nagy büdös multit, így átjöttem :)

[ Szerkesztve ]

(#1957) pazo77 válasza Robb202 (#1954) üzenetére


pazo77
tag

Hozzáteszem , hogy én nem kapok jutalékot senkitől ! Senkit nem akarok rábeszélni , vagy épp lebeszélni flottáról ! Vidéki vagyok és lesz@rom a budapesti vezetékes számokat :-D
Ja és csatlakozási díjtól is tekintsünk el (bár az egyiknél nincs).

Mindenki fel tudja mérni ,melyik szolgáltató irányába telefonál sokat vagy épp keveset .
Amikor vezetékes számokat hívok azok is kék vagy zöld , de leggyakrabban 4 jegyű rövid hívószámok. (Egyébként a gázt is Pestről kapom ,mégis kék számot tárcsázom :-D)
Mindenki értelmes okos ember akinek engednek előfizetést kötni , legalábbis a kora alapján :)
Ki tudja számolni , ha 21,25ft-tal (voda,telenor) csacsog havonta 2-300 percet mennyire terheli meg előfizetését vagy éppen 15,5ft-tal ... Aki keveset beszél az legyen "katolikus".
Átlag havi 200percet beszélek csak voda hálózatba , ezen felül vegyesen mindenhová, ebből következik ,hogy nem lettem "katolikus".
Mindenkit bátran hívok (15,5) és sms-t meg nem írok ,mert bumfordiak az ujjaim :)
Akit pedig ingyen hívok annak amúgy sem írnék .
Valamint pár hónapja is említetted a percdíjcsökkenést , de valahogy abból sem lett semmi.Tudom lassú a bürokrácia.........................

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#1958) pazo77 válasza Robb202 (#1954) üzenetére


pazo77
tag

Elnézést ,ha hozzászólásom sértőre sikeredett!

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#1959) nemma válasza pazo77 (#1957) üzenetére


nemma
addikt

Ment egy pü!

(#1963) club1 válasza mivett (#1962) üzenetére


club1
veterán

Van itt annyi Voda flotta, hogy már Dunát lehet velük rekeszteni. Miért pont KCH? (Ha egyszer válaszolsz, azt is megértem...)

[ Szerkesztve ]

(#1965) Dracula72 válasza mivett (#1964) üzenetére


Dracula72
senior tag

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1966) mivett


mivett
csendes tag

Érdekes. Egyszer küldtem el ezt a hozzászólást és nemtom miért van kint 5x?? na mindegy.

Miért a KCH flotta??? Mert azt hallottam, hogy az országban a legkedvezőbb flotta tarifákat birtokolják. Nekünk volt egy "flottánk" ami bedölt mert a tulaj nem fizetett. Kb. 50-70-en vagyunk benne és nagyon kellene S.O.S egy másik jó flotta. A KCH azért nagyon szimpi nekem mert a nagyon kedvező percdíjakon túl a számla fizető és a szerződő fél is én vagyok, vagyis még 1 x nem fordulhat elő velünk ez a malőr.

Ha tud valaki valami kontakt személyt akkor szóljon.

köszönöm

(#1967) mivett


mivett
csendes tag

Érdekes. Egyszer küldtem el ezt a hozzászólást és nemtom miért van kint 5x?? na mindegy.

Miért a KCH flotta??? Mert azt hallottam, hogy az országban a legkedvezőbb flotta tarifákat birtokolják. Nekünk volt egy "flottánk" ami bedölt mert a tulaj nem fizetett. Kb. 50-70-en vagyunk benne és nagyon kellene S.O.S egy másik jó flotta. A KCH azért nagyon szimpi nekem mert a nagyon kedvező percdíjakon túl a számla fizető és a szerződő fél is én vagyok, vagyis még 1 x nem fordulhat elő velünk ez a malőr.

Ha tud valaki valami kontakt személyt akkor szóljon.

köszönöm

(#1968) club1 válasza mivett (#1967) üzenetére


club1
veterán

Ha ezt sokáig játszod, te is hamar el fogsz tűnni a fórumról. Ha hallottad, hogy az országban a legkedvezőbb flotta tarifákat birtokolják (ami nem igaz), akkor ott azt is hallhattad, hogy lehet belépni. Ti MLM-esek lerázhatatlanok (és átlátszóak) vagytok...

(#1969) pazo77


pazo77
tag

Még egy kis "egzinetes" flottáról olvasnék még :) Úgy hiányzik :D

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#1970) mivett válasza club1 (#1968) üzenetére


mivett
csendes tag

Ismerjük egymást valahonnan Őskövület??

(#1971) mivett válasza club1 (#1968) üzenetére


mivett
csendes tag

Jah és mit jelent az ,hogy MLM-es?? mi Telenorosok vagyunk....

(#1972) LEGIOX válasza mivett (#1967) üzenetére


LEGIOX
tag

Szia !

Nehogy belépjetek ha nem akartok megőrülni ! Egy ismerősöm belépett abba az mlm flottába, és megkezdődött számára a rémálom. Hirtelen több tucat mlm fannal került egy flottába, akik éjjel-nappal hívták, hogy valamilyen ürüggyel pénzt kunyeráljanak tőle. Volt aki lábasokat árult, volt aki valami univerzális csodaszert, és kb. 100x hívták csak azért, hogy az évszázad üzletét kínálják fel kizárólag neki. Nagy kínnal megszabadult azoktól a piócáktól, de még mindig rémálmai vannak :( Jobban jársz ha veszel egy Praktikum kártyát, és nem adod meg senkinek a számát, nehogy zaklasson az a sok mlm-es tébolyult !

[ Szerkesztve ]

(#1973) mivett válasza LEGIOX (#1972) üzenetére


mivett
csendes tag

de mi az,hogy mlm-es?? ezt nem értem.. ez valami új szolgáltató??

(#1974) mivett


mivett
csendes tag

Tud akkor valaki valami kontaktot a KCH flottába?? Ki intézi? hogy lehet belépni? stb..
Olyan sok flotta mogul van itt, valaki adjon már infót..
köszönöm

(#1975) beers válasza mivett (#1974) üzenetére


beers
addikt

Regisztrált
2011-08-22 16:52, azaz 0 napja ― újonc :C

M&N

(#1976) Csöves válasza beers (#1975) üzenetére


Csöves
senior tag

:)

Aquila non captat muscas.

(#1977) Narmer válasza mivett (#1973) üzenetére


Narmer
csendes tag

Igen, egy új szolgáltató! :)
Nagyon kedvezőek a percdíjai, és sokan beléptek már! :)

Feltételezem, ha már ide tudtál regisztrálni akkor használod az internetet is.
Nem feltételezem, hogy ne kerestél volna rá a MLM kifejezésre.
Olvasni tudsz, tehát már tudnod kell a jelentését.
A kérdezősködésed csak arra jó, hogy a KCH flottát "lebegtesd" a fórumon!
Mint látod, felesleges.

(#1978) nemma


nemma
addikt

A mindenitneki! :D

(#1979) mivett válasza Narmer (#1977) üzenetére


mivett
csendes tag

szia. na mindjárt rákeresek. tényleg.köszi.

De nem tudom lebegtetni a KCH flottát sajnos mert még nagyon nem ismerem a részleteket csak annyit tudok, hogy 10ft nettó a percdíj. de még nem adott senki semmi kontaktot.

(#1980) mrmrg


mrmrg
tag

de uncsi már....:)

(#1981) Dracula72


Dracula72
senior tag

"Nagy az Isten állatkertje és piszok alacsony a kerítés"
:)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1982) mivett


mivett
csendes tag

mindenütt jó de ha mégsem , akkor én is!

(#1983) dedike válasza mivett (#1979) üzenetére


dedike
addikt

Elárulok neked egy nagyon nagy titkot. De csak akkor, ha megígéred, hogy senkinek nem adod tovább! Szóval a titok:

Google

Csak így simán, egyszerűen... :)

Jó szerencsét!

(#1984) llaszlo válasza LEGIOX (#1972) üzenetére


llaszlo
veterán

Erre csak annyit tudok mondani, hogy amatőrök mindenhol vannak.
A KCH-t nem ismerem, de most én is MLM flottában vagyok és senki sem hívogat meg nem is hívogatott soha. Ja de 3 éve minden nyáron egyszer felhívnak valami hülye utazási ajánlattal. Bár ennek szerintem semmi köze a flottához, csak voltam olyan hülye, hogy valami piackutatós oldalon megadtam a számomat.

(#1985) LEGIOX válasza llaszlo (#1984) üzenetére


LEGIOX
tag

Örülj neki ha nem zaklatnak, a kch-sok rámenősebbek :( Ja, és csak a nettó 10 ft percdíjat domborítják ki, de azt már nem mondják hogy legalább három jogcímen akarják lehúzni a jelentkezőt, egyszeri díj, éves díj, stb. És állítólag a nem fizető flottatagok telszámláját is szétosztják a többiek között :(

(#1986) llaszlo válasza LEGIOX (#1985) üzenetére


llaszlo
veterán

Itt nincs éves díj meg belépési sincs és nem is zaklatnak senkit sem. Nem tudom, hogy a kch milyen apropóból jött létre, de valamit nagyon szarul csinálnak.
"És állítólag a nem fizető flottatagok telszámláját is szétosztják a többiek között" Ez a tipikus "gagyi" flotta, amikor nem az én nevemen van a szerződés hanem valami cég nevén és mindenkitől be kell szedni a pénzt. Jöttek hozzám nem egyszer 7-800e Ft-ot is befizetni egyszerre az ilyen flottákból. Pl a kecskeméti színháznál is ilyen van. Ilyenbe tuti nem lépnék be.

(#1987) mivett


mivett
csendes tag

ajaj

(#1988) mivett válasza LEGIOX (#1985) üzenetére


mivett
csendes tag

Honnan vetted ezeket az ökörségeket bakker??? Honnan?? Kitől hallottad ezeket a baromságokat ???? Olyat ne irkálj már ami hazugság és nem vagy biztos benne!!!
Ekkora f.....ságokat honnan szedsz????

(#1989) mivett válasza LEGIOX (#1985) üzenetére


mivett
csendes tag

most nincs időm de majd este leírom akkor a KCH lényegét. Sikerült végre megtalálnom az illetékes embert és már a flottában is benne vagyunk..

De ilyen dolgokról amiket te irkálsz SZÓ SINCS a rendszerben. Semmi lehúzás, semmi inkorrekt fizetni való csak sok jóság....majd este

(#1990) mrmrg válasza mivett (#1989) üzenetére


mrmrg
tag

várjuk a tájékoztatód:)

(#1991) #32577792 válasza mivett (#1989) üzenetére


#32577792
törölt tag

milyen meglepetés, hogy már ott is vagy
szinte azonnal...
egyébiránt pedig ne gyűjtögesd a hozzászólásokat, mert az tilos

(#1992) Csöves válasza mivett (#1989) üzenetére


Csöves
senior tag

Várjuk a beszámolót. :K

Aquila non captat muscas.

(#1993) mivett válasza #32577792 (#1991) üzenetére


mivett
csendes tag

Meglepetés?? Miért is? ezért regeltem ide. Azért nem szinte azonnal mert beletelt pár napba mire megtaláltam az illetékest de mostmár minden ok..örülök

(#1994) LEGIOX válasza mivett (#1988) üzenetére


LEGIOX
tag

Csak várd ki a végét ! Majd jönnek a különböző rámenős invitálások termékbemutatóra, stb. Ráadásul az se egy nagy élmény amikor különböző ürügyekkel kell még tízezreket befizetni a kch lehúzóinak :(

(#1995) beers válasza LEGIOX (#1994) üzenetére


beers
addikt

A kalandlövész bevált?

M&N

(#1996) Narmer válasza mivett (#1988) üzenetére


Narmer
csendes tag

Örülök, hogy regisztráltál!
Tetszik a szókincsed!
Megtanítasz rá? :)

Egyébként én is ismerem a KCH "csodát".
KCH Előddel sok emailt váltottunk, és ennek hatására léptem be a katolikus flottába.

Az pedig, hogy miről van szó a rendszerben, és mi történik valójában...
Nem biztos, hogy egyezik a kettő! :)

[ Szerkesztve ]

(#1997) #32577792 válasza mivett (#1993) üzenetére


#32577792
törölt tag

nagyon örülünk neki, akkor már nyugodtan el is hagyhatod a topicot.

(#1998) mivett válasza LEGIOX (#1994) üzenetére


mivett
csendes tag

miféle termékbemutatóra?? Nincs is semmilyen termékl itt. A KCH csak ezzel foglalkozik... Nem fog senki hivni termékbemutatóra...Gondolom te is KCH tag vagy már és tapasztalatból mondod, hogy invitáltak termék bemutatókra??? Nem kell itt fizetni semmi 10 ezreket..Neked kellett miután tag lettél???

(#1999) mivett válasza Narmer (#1996) üzenetére


mivett
csendes tag

engem nem igazán érdekel mi van a rendszerben. Egy dolog érdekel az,hogy nagyon olcsón telefonáljak és kb. felére csökkenjen a havi tel.számlám. Ez a lényeg..

(#2000) dedike válasza mivett (#1999) üzenetére


dedike
addikt

A mondandód lényegétől függetlenül, légyszíves használd a szerkesztés gombot, hogy a sok hozzászólással ne tedd átláthatatlanná a fórumot!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.