Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) 3cflotta válasza Johnsones (#1) üzenetére


3cflotta
csendes tag

Sziasztok!

Amit Ti használtok nem flotta, hanem üzleti díjcsomag

Válasszuk külön…
1. kb. 50 kártyáig üzleti díjcsomagok vannak
2. 50 kártya feletti is üzleti díjcsomagok vannak
3. flottaszolgáltatás kb. 100db kártyától, de nem csak a db szám számít, egészen más a konstrukció felépítése

A flottákat erre a tip szolgáltatásra létrejött cégek üzemeltetik. Mindenki a saját feltételei szerint. A flottáknak mindig az a lényege, hogy a csoport valamilyen elv alapján szinte korlátlanul bővíthető legyen. (lehetőleg anyagi felelősségvállalás nélkül) és mindenki mindenkivel ingyen tudjon beszélni.
A flotta nem kereskedhet a percdíjjal (HIF rendelet)… ergo annyi a díj amennyit a szolgáltató száláz.
Manapság csak a flotta szolgáltatások kínálnak kedvező percdíj konstrukciót. Az első kettőnek más a célközönsége. (normál üzleti díjcsomagok)

Flotta szoláltatónál általában:
Egymás közti beszélgetés az egész flottában ingyenes
Ált 100%- ban lebeszélhető havidíj
Másodperc alapú számlázás
A publikus tarifáknál 30-50%-al olcsóbb percdíj
Cégeknek adószámonként max.15db kártya,
Magán személyenként max. 5db kártya lehet.
Számlázás tel. szolgáltató által külön
Viszont van valamilyen „flottahasználati” díj

Ha olcsón szeretnétek beszélni használjatok flotta szolgáltatót… :DD

Pl. 11,4 nettó mindig, minden belföldi mobil irányba.?.. :C

üdv.

(#1502) tomchy válasza 3cflotta (#1501) üzenetére


tomchy
tag

Te most komolyan egy 2006-os hozzászólásra válaszoltál :F :C :DD

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#1503) fateless válasza lapajka (#1499) üzenetére


fateless
veterán

Legyél része az egyháznak, nem :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1504) LEGIOX válasza lapajka (#1499) üzenetére


LEGIOX
tag

Én a kalandlövész flottába csatlakoztam, lebeszélhető a havidíj, nettó 14 ft minden irányba másodperc alapon a percdíj. Ja, és nem kell semmit fizetni, nincs lehúzás, és én kapom a számlát. Itt megnézheted:

www.kalandloveszet.hu

(#1505) Vitriol87


Vitriol87
csendes tag

Kalandlövészet flottában a havi 50MB felhasználása után csak lassítanak vagy pluszban számláznak?
Melyik készülék-kategóriába tartozik a csomag?

[ Szerkesztve ]

(#1506) LEGIOX válasza Vitriol87 (#1505) üzenetére


LEGIOX
tag

50 MB után lassítanak, de nekem elég Opera Minivel. Nem tudom hogy milyen kategóriába tartoznak, mert én csak kártyát kértem

(#1507) hcstuning


hcstuning
tag

Hali!

Valaki esetleg tudna CSEP-es meghívót küldeni nekem? (email az adatlapomon)

köszi!

üdv
hcs

-=Joey=-

(#1508) pancelos válasza hcstuning (#1507) üzenetére


pancelos
tag

www.mobilflotta.eu

A jelenlegi lakóssági konstrukció mellé indul a KKV flotta, amelynél szintén a tag a szerződő és hasonlóan tagdíjmentes, viszont jelentősen alacsonyabb a percdíj, részleteket ott....

(#1509) beers válasza LEGIOX (#1506) üzenetére


beers
addikt

Úgy tudtam 50M felett fizettni kell, de ha nem, akkor már lépek is be!

M&N

(#1510) manchester85 válasza pancelos (#1508) üzenetére


manchester85
addikt

Én azt nem találtam meg, hogy mobilnetre milyen lehetőség van ebben a flottában? Már ami a flotta csomaghoz használható, tehát nem külön mobilnet előfizetésre gondolok. Már regisztráltam, tehát látom a tarifákat, csak a lényeget nem találtam meg.

i6 Silver

(#1511) beers válasza beers (#1509) üzenetére


beers
addikt

Havidíj 50MB/Hó, e felett 0,4Ft minden megkezdett 10Kbyte!
Javítsatok ki, ha nem így van!

M&N

(#1515) krisz1019 válasza pancelos (#1508) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Szia!
én megnéztem ezt az oldalt,de ezt a kkv-s dolgot nem találom. :(

(#1519) Vitriol87 válasza laina (#1516) üzenetére


Vitriol87
csendes tag

Csábító a flotta, de nekem a tagdíj nem gyere be, és sztem sokaknak ez a legfőbb visszatartó erő. A Kalandlövész flottával szemezek egyre inkább.
Az évi +6ezerrel u.ott vagyok, mint egy 4Ft-tal drágább percdíjjal működő, 100%ban lebeszélhető, mp. alapú flotta esetén.

(#1521) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok,

T-Mobile -s flottát keresek. Ami számomra fontos, hogy:

-1GB mobilnet(telefonhoz), illetve a hívás minden szolgáltatóhoz kedvező legyen.

Teljesen laikus vagyok az ilyen flottákkal kapcsolatban, ezért előre is elnézést kérek a hozzászólásomért.

Válaszaitokat, s ötleteiteket előre is köszönöm,
zsambek`

[ Szerkesztve ]

(#1522) gordonfreemN válasza pancelos (#1508) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Hali! Na megtörtént-e a nagy változás, amit ígértél a percdijak csökkentéséről?

Tud valaki olyan flottát, ahol gáz illetve benzin kedvezmény igényelhető?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#1523) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok! Ide is írok, hátha ti jobban tudjátok. Benne vagyok a barátnőm apja által (aki történetesen buszvezető) egy Volános flotta csomagban. Szeretnék új előfizetéses telefont venni, de nem tudom melyik ár vonatkozik ránk, flottásokra. Ti tudjátok esetleg? Vagy flottásoknál is van más és más?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#1524) Vitriol87 válasza Inv1sus (#1523) üzenetére


Vitriol87
csendes tag

1270-et tárcsáz, ügyfélbiztonsági kódot előkészít (előfizetői szerződésen találod), és megkérdezed egy ügyfélszolgától :). Sztem így a legegyszerűbb.

(#1525) beers válasza Inv1sus (#1523) üzenetére


beers
addikt

Flottások általában a legkisebb kedvezményt kapják!

M&N

(#1526) Inv1sus válasza beers (#1525) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ez elvileg így is van, de az az alapár vagy a klasszikus? :) Mert az "alapár"-ra az van írva, hogy csak tájékoztató jellegű.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#1527) LEGIOX


LEGIOX
tag

A kalandlövész flottában van internetkedvezmény is, a 4 gigás 3000 ft. Van most ennél jobb, ahol nincs belépési, és egyéb lehúzás ?

http://kalandloveszet.hu/media/kunena/attachments/71/HSDPA_flotta_2011030111.pdf

(#1528) beers válasza LEGIOX (#1527) üzenetére


beers
addikt

Akkor 50M után fizetsz pluszban vagy nem? :R

M&N

(#1529) LEGIOX válasza beers (#1528) üzenetére


LEGIOX
tag

Lassítják, ez van a tarifatáblázat alján apróbetűvel:

"Az opció havidíjában foglalt adatmennyiség leforgalmazását követően az elérhető maximális le/feltöltési
sebességet 9.6 kbit/s?ra lassítjuk.
A számlázási egység egységesen 10 kB. A csomagban foglalt havi adatforgalom csak belföldi használa"

http://kalandloveszet.hu/Hunor_SLE_flottatarifa.pdf

(#1530) beers válasza LEGIOX (#1529) üzenetére


beers
addikt

Ja, csak az felett külön fizetni is kell! :W

M&N

(#1531) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Tudom,hogy nem tartozik szorosan a topikhoz,de egy hónapot 15-től 15-ig nézünk, ugye? Tehát 15 és 15 között beszélhetjük le a megadott cuccokat.
Valaki van még rajtam kívül BM/ORFK flottába és esetleg van még sim kártyája? Mi megvagyunk sajna 5-en(ennyi a max ebbe a flottába) de kéne mégegy kártya. Pü-t dobjon:) Köszi! :R

(#1532) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Sziasztok!
Telenorost keresek a GAP-nél jobbat.

(#1533) superecneB


superecneB
őstag

Üdv!
Van manapság valamelyik szolgáltatónál másodperc alapú számlázás? Nem találtam a weboldalukon ilyen csomagot.
Jelenleg Westel Dominos vagyok - azaz amire azóta átraktak, fogalmam sincs de elég komoly percdíjakat fizetek, egy sms ha jól tudom 36ft amit a mai világban sokallok.

[ Szerkesztve ]

(#1534) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

Milyen T-mobileos olcsó díjakkal operáló flotta elérhető jelenleg? Nézegettem a topicot, volt pár használható flotta, de hogy jelenleg miket érdemes keresni, és hol milyen díjak vannak, azt nehézkesebb megtalálni (főleg hogy sok flottánál nem látszik kívülről hogy mi hány forint.

Privátban is jöhet információ, ha valaki nem akarja kiírni ide :R

(#1535) dedike válasza superecneB (#1533) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

A publikus lakossági csomagokban tudtommal nincs. Az inkább az üzleti, illetve a flotta díjcsomagok sajátja lett.

Jelenleg Westel Dominos vagyok - azaz amire azóta átraktak, fogalmam sincs de elég komoly percdíjakat fizetek, egy sms ha jól tudom 36ft amit a mai világban sokallok.

Azért legalább a díjcsomagod illene tudni, hogy bármerre elindulhass!... Westel mióta nincs is? ;] A Domino pedig a T-mobile prepaid csomagjainak összefoglaló neve, azon belül vannak a különböző díjcsomagok. ;)

Jó szerencsét!

(#1536) Adamul


Adamul
tag

Aki innen a kalandlövészetes flottába van, annak mennyi idő alatt jött meg az igazolás? Mert én a meglévő vitamaxos számomat hordoznám oda, ami konkrétan vasárnap lejár, tehát ha ma nem jön meg a postával akkor szerintem egyenlegfelhasználhatósági idő után már nem lehet hordozni se (tehát fel kéne töltenem 3000rel, amit meg hordozás előtt le kell használni, az igazolás viszont csak 30napig érvényes...) Ugye, jól tudom ezeket? :O

(#1537) SzGee válasza Adamul (#1536) üzenetére


SzGee
aktív tag

már van 2000 Ft-os feltöltés is, ha minden kötél szakad

If you leave me, can I come, too?

(#1538) Vitriol87 válasza Adamul (#1536) üzenetére


Vitriol87
csendes tag

Én ma kaptam meg, 1hét alatt elsőbbségivel jött meg.

Meglévő tarifahűség nélküli előfizetést is bevihetek a kalandlövész flottába sima tarifaváltással?
Erről esetleg vkinek vmi infója? :F

(#1539) Vitriol87


Vitriol87
csendes tag

Kalandlövészben a teljes havidíj is 17,5Ft os percdíjon beszélhető le, vagy a a havidíj felhasználásáig az alap 25Ft/perc alapon megy, és csak utána érvényes a 17,5Ft? Kalandlövész.hu és a Voda viszonteladónál kért díjszabás is másként írja írja :(((

(#1540) kalandlovesz válasza Vitriol87 (#1539) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Szia !

Az előfizetési díjat is a kedvezményes percdíjon beszélheted le.

www.kalandloveszet.hu

(#1541) Istv@n válasza kalandlovesz (#1540) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Hello!

Még egy kérdés, vagyis csak megerősítés kérdés a kalandlövészes flottával kapcsolatban:
Az internet előfizetésben foglalt adatforgalom felhasználása után a lassított netért tényleg fizetni kell? Illetve van lehetőség nagyobb internetcsomagot kérni?

Köszi!

(#1543) Gabriell1974 válasza úúútálatos (#1542) üzenetére


Gabriell1974
csendes tag

Szia. A voda flotta milyen perc díjakkal van mert az nem derül ki. Köszi.

(#1544) Gabriell1974


Gabriell1974
csendes tag

Keresnék valami jól működő flotta szolgáltatást ami nem drága és lebeszélhető az alap díj plusz én kapom a számlát. Sajnos még mindig nem találtam a V&A helyett. Kérlek segítsetek mert ez a feltöltős megörülök olyan ..ar.

(#1545) amatoregy


amatoregy
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg Vodás számom van. (Fontos volt, hogy hűségidő ne legyen és bármikor tudjak váltani, ha úgy adódik....)

Működő és megbízható flottát keresnék.

Ami számomra fontos:
- a számlafizető és az előfizető is én legyek
- ha megszűnik a flotta akkor is maradjon élő a számom
- minél nagyobb mértékben lebeszélhető (100 % előny) havi díj
- legyen hozzá internet opció (50-100 mega elég)
- fajlagosan alacsony belépési költségek
- ne legyen hűség idő, bármikor ki tudjak lépni ha úgy adódik
- nem ragaszkodok a vodá-hoz...

Sok mindent megnéztem, de elég sok minden nem publikus.

Válaszok jöhetnek a mail címemre is.

Köszönöm.

(#1546) alias_bobo válasza amatoregy (#1545) üzenetére


alias_bobo
tag

Üdv!
Ajánlom a MegoldásPortál Mobilflottáját!
Minden kritériumodnak megfelel, szerintem. (bár a netet nem használom és így nem tudom...)

[ Szerkesztve ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#1547) Adamul


Adamul
tag

Nekem ez a kalandlövészetes is nagyon bejönne, csak még mindig nem kaptam meg az igazolást, és már megőrülök mert a telót meg lehet kapni a vodánál amit kinéztem... :W

(#1550) Gabriell1974


Gabriell1974
csendes tag

Valaki csatlakozott már a key club hungary-hoz, hogy igénybe vegye a flotta szolgáltatást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.