Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) ottoyes válasza Joe bácsi (#346) üzenetére


ottoyes
senior tag

..udvarias voltál?Na ne.. ;] lehet,hogy ismer innen,és azt hitte vki visszaél a neveddel! :D

Ottoyes

(#352) Intel q8200 válasza Joe bácsi (#350) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Majd kialakul.
Nehogy a végén ebbe szuper pannonosba gyere amibe én leszek :D :D :D

iPhone 14 pro

(#353) meroly válasza Joe bácsi (#350) üzenetére


meroly
veterán

Joe bácsi, nem találtam az expresszen, belinkelnéd, kíváncsiságból írok neki én is.

Impossible is nothing

(#354) Joe bácsi válasza meroly (#353) üzenetére


Joe bácsi
őstag

http://www.expressz.hu/mobil_telefon_kommunikacio/simkartya/hirdetes-18406415/

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#355) micipr válasza Intel q8200 (#352) üzenetére


micipr
csendes tag

Te hova akarsz belépni? Én most egy pannonos flottát vadászok, de még tart a p-nél a hűségnyilatkozatom, és nem tudom, hogy működhet e flottába lépés így.
Tud erre valaki mondani vmi okosat?

(#356) club1 válasza Joe bácsi (#354) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk az eleve gyanús, hogy 20% ÁFA-val számol mindenhol egy idén januári hirdetésben...

(#357) meroly válasza Joe bácsi (#354) üzenetére


meroly
veterán

Oké, köszi írtam neki.

club1: ja az furcsa nekem is....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#358) Intel q8200 válasza micipr (#355) üzenetére


Intel q8200
senior tag

A hűségidővel lehet, hogy baj lenne átlépéskor, mert itt nem díjcsomagváltásos a dolog, meg ugye a cég nevén megy a dolog,
De azért elküldtem pü-ben a részleteket.

iPhone 14 pro

(#359) Joe bácsi válasza meroly (#357) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Annyit tok, h. most külföldön van a pasas és vmi cég nevén az a flotta és a számlafizető is a cég.
Ennyit kiderítettem.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#360) meroly válasza Joe bácsi (#359) üzenetére


meroly
veterán

Ez eddig minden flottára stimmel. Pont ezért éri meg egy cégnek kiadni "publikussá", mert mi fizetjük a nagy számlát, ők meg elszámolják és adókedvezményt kapnak belőle, mert ez más jellegű "juttatás".

Impossible is nothing

(#361) Intel q8200 válasza meroly (#360) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Hát igen!
Ez a lényege ezeknek a flotta csomagoknak.
Viszont nekünk is megérheti, mert olcsón tudunk telefonálni.

iPhone 14 pro

(#362) meroly válasza Intel q8200 (#361) üzenetére


meroly
veterán

Ja igen, ezt kifelejtettem :B

Amúgy még nem válaszolt a mókus.

Impossible is nothing

(#363) Intel q8200 válasza meroly (#362) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Ennek persze hátránya is van.
Mert ugye nem a saját nevünkön van az előfizetés és nem kapunk ugye számlát.
Nekem nem okoz gondot a pannon online sőt, mivel van e-bankom és könnyen intézem.
Viszont, amit én sem tudok, hogy például ha elhagyom, ellopják a telóm, hogy tiltatom le a számlám?
Mivel nem az én nevemen van így nem tudom, hogy kapok-e ügyfélbiztonsági kódot vagy mi kell ilyenkor. :)

iPhone 14 pro

(#364) meroly válasza Intel q8200 (#363) üzenetére


meroly
veterán

Gondolom a kapcsolattartót kell hívni. Nálam is így van, ha a céges telefont lopják el.

Impossible is nothing

(#365) Intel q8200 válasza meroly (#364) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Hát igen!
Csak mondjuk ha haverokkal a városba iszunk és elvész, akkor nem hívhatom hajnalban, hogy tiltassa már le a számom.
Reggelre pedig lesz számlám. :D :D

iPhone 14 pro

(#366) alias_bobo válasza alias_bobo (#339) üzenetére


alias_bobo
tag

Megkérdeztem, hogy ha ilyen ütemben bővül a flottánk, akkor kb nyár
közepén már tárgyalóasztalhoz lehet ülni a szolgáltatóval az újabb
kedvezményekkel kapcsolatosan.
Továbbra is várom az érdeklődőket a flottával kapcsolatosan.
Üdv, alias_bobo

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#367) meroly válasza Intel q8200 (#365) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen és ugye mivel ott a kaució, simán elveszik belőle a számlád árát, nem foglalkoznak vele hogy ellopták a kártyád vagy sem.
Meg ha meg akarsz rendelni valami extra szolgáltatást, mittomén valami net csomagot, akkor is a kapcsolattartón keresztül tudod.
És gondolom tudakozóba se kerülhet be a Te neved alatt.
Vannak ilyen apróságok, de még mindig jobb egy flotta mint a publikus csomagok.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#368) Intel q8200 válasza meroly (#367) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Minden az üzletkötőn keresztül megy. :((
Most néztem, hogy le van véve a hirdetés a vateráról és inaktív-ban van az eladó.
Remélem azért nekem kiérkezik még ezen a héten a kártya. :)

iPhone 14 pro

(#369) Tonyo válasza Intel q8200 (#368) üzenetére


Tonyo
őstag

ezért nem bízom az ilyen flottákban :(

(#370) Intel q8200 válasza Tonyo (#369) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Én sem!
De jobbat nem tudok így ez maradt. :)
Az a baj, hogy, ami saját néven fut az vagy drágább percdíjakkal van, szinte mintha feltöltőkártyás lennél vagy a havidíj sok nekem.
Én havonta 3000-nél többet nem akarok fizetni. :N

iPhone 14 pro

(#371) Tonyo válasza Intel q8200 (#370) üzenetére


Tonyo
őstag

ikeával mi a baj?Saját nevedre megy és nincs havidíj.

(#372) meroly válasza Intel q8200 (#368) üzenetére


meroly
veterán

Húúú ez nem túl jó hír, ha kitiltották a vateráról.
Kauciót már kifizetted?

Impossible is nothing

(#373) Intel q8200 válasza meroly (#372) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Nem, mert én még akkor ütöttem le mikor csak az 500-at kellett utalni vagy számhordozás esetén 1500+500.
De mivel én 3at rendeltem számhordozással így 6000-em van ott.
Jah és azt mondta, hogy az a 3x1500 elveszett.
Pedig nem az én hibámból nem ment a számhordozás. :)

iPhone 14 pro

(#374) Latzy_7 válasza meroly (#372) üzenetére


Latzy_7
csendes tag

Ezek valójában olyan "céges" flották, ahol nincs lehetőség a valós egyéni felhasználókkal szerződni. Ezért a cég adja ki a számokat és innen ered minden hátrányuk és némi előnyük is persze. (Feltéve, hogy a céges szerződésük ezt nem tiltja, mert ekkor bizony bármikor lehúzhatják ilyeneknél a redőnyt.)

Több ilyen esetről van tudomásom, igaz a cég szerződése a több milliós adósság miatt lett felmondva. Ezért is kérnek kauciót, ami persze nem garancia, hiszen volt már olyan is, hogy aki normálisan 5-10eFt-ért beszélt a másik hónapban hirtelen 30-50eFt közé ugrott a számlája. Ilyen és hasonló eseteken csúsztak meg cégek. (Ezért már több éve a Pannonnál újabb ilyen szerződést - tudtommal - nem is engedélyeznek.) Ilyenkor jön a macera a cégben "ragadt" számokkal, mert amíg a tartozás fennáll, addig bizony jogszerűen nem engedi elhordozni a szolgáltató!

Ezért szerencsésebbek az olyan (nevezzük "igazi" flottának) flották, ahol a felhasználó magával a szolgáltatóval szerződik, így mindent maga tud megrendelni és lemondani a díjcsomagjában és ha nem netán nem tud fizetni csak a saját száma kerül korlátozás alá, ami viszont nem érinti az összes többi flottatagot! Hosszútávon jobban megér(het)i egy ilyenhez csatlakozni még ha talán kicsit rosszabb is a percdíj vagy a havidíj, cserébe azért, a nyugalomért, hogy a fenti nehézségeket előre elkerüljük.

[ Szerkesztve ]

(#375) alias_bobo válasza Latzy_7 (#374) üzenetére


alias_bobo
tag

Egyetértek. :K
:C

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#376) meroly válasza Latzy_7 (#374) üzenetére


meroly
veterán

Igen, a mi céges flottánk is olyan, hogy a számla nekem jön, de a cég az előfizető, vagymi. Az biztonságosabb. A túllépés miatt szokták elkérni a kauciót, az némileg fedezi őket.

Intel q8200: hát én nem mosolyognék rajta, amikor fog az megtérülni?

Impossible is nothing

(#377) Intel q8200 válasza Latzy_7 (#374) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Én is egyetértek sok érveddel.
De az én számomra nem nagy tragédia, ha megszűnik az előfizetés.
Hiszem, ahogy sokan mondták is, hogy nem viszik a számukat nehogy elvesszen (nekem meg nem sikerült, akaratom ellenére).
Szóval túl sokat nem tudunk bukni.
Nekem például nem kellenek különböző szolgáltatások sem.
Mondjuk itt lehetőség van, mint egy gps sim használatra. Vagyis meg tudjuk nézni ki hol van.
Ami nekem nem lenne a hátrányomra,
A 30-40E forintos havidíjat pedig a limit védi. Szóval annyinak nem lehetne lennie.
Mivel úgy van ez a dolog, hogy van egy limit, ami bizony túlléphető,de a cég jelzést kap ha túllépésről lenne szó és utalás után engedi csak a túllépést. (rád szólnak, hogy utalj vagy letiltanak).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro

(#378) #35104512


#35104512
törölt tag

az Intel q8200 által igényelt pannonos flottán kívül tudtok más pannonos flottáról?

(#379) Joe bácsi válasza #35104512 (#378) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Pár hsz-el előbb már leírtam, h. keresni kell!!! Van!!! Pl. expressz.hu és gúúgli a TE barátod is!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#380) mukibuci válasza Joe bácsi (#379) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Minek fórumozni? Gugliban mindent meg lehet találni, kár itt az időt pazarolni a hozzászólásokra...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#381) Joe bácsi válasza mukibuci (#380) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#382) mukibuci válasza Joe bácsi (#381) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Jólvanna, tudom én, hogy a fórum nem azért van h segítsük egymást, hanem h elküldjünk mindenkit guglizni :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#383) Joe bácsi válasza mukibuci (#382) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:K

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#384) Tonyo válasza Joe bácsi (#383) üzenetére


Tonyo
őstag

:W

(#385) #35104512 válasza Joe bácsi (#379) üzenetére


#35104512
törölt tag

ne gondolg, hogy nem kerestem, de gugli sem képes csodákra, ami pannon flotta találat az nagyjából ugyanaz amit itt fentebb próbál intézni a kolléga :U

[ Szerkesztve ]

(#386) szokeherceg


szokeherceg
tag

Sziasztok, van vaterán megint egy mókus aki pannonos 2125-ös havidíjjas simeket hirdet. Ez megint kamu lehet? Gyerek nemrég regelt, és tul sok pozitívja sincs..

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#387) Zotttya válasza szokeherceg (#386) üzenetére


Zotttya
csendes tag

Szerintem ez ua lehet. ..
De egyenlőre még ezt nem mondanám kamunak, hisz én is jelentkeztem ebbe a flottába, de a belépés folyamatban van. Egy pár hét és ki fog derülni.......

(#388) Intel q8200 válasza Zotttya (#387) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Ez ugyanaz a srác.
Csak kitiltották a vateráról, így azt mondta, hogy az öccse acountját használja.
A belépés elméletileg még folyamatosan megy. :)

iPhone 14 pro

(#389) Intel q8200 válasza Intel q8200 (#388) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Ha ezen a héten nem kapom meg tőle,akkor ugrott 6000-em és fel is mondok minden reménnyel.
És persze keresek egy normális flottát! :)

iPhone 14 pro

(#390) szokeherceg válasza Intel q8200 (#389) üzenetére


szokeherceg
tag

Ha juttok vele vmire, légyszi írjatok mindenképpen. Sztem az egyik legjobb feltételekkel bíró flotta, ha tényleg be tudnánk jutni.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#391) Intel q8200 válasza szokeherceg (#390) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Nekem még mindíg semmi. Pedig várok egy ideje.
Múlthétre ígérte, de még most sincs semmi.
Ezt a hetet kivárom és ha nem jön, akkor egy másik üzletkötő ugyanezt ajánlja csak személyes átvétellel. Az lesz a nekem való.

iPhone 14 pro

(#392) Latzy_7 válasza Intel q8200 (#391) üzenetére


Latzy_7
csendes tag

Minden elismerésem a türelmedért. Én már rég beszóltam volna. Nem is beszélve az érthetetlen ok (bénázásuk miatt) elbukott pénzről. Ezt biztos nem hagytam volna és visszaköveteltem volna (nem szokásom más bénázásért fizetni, gondolom ezzel nem vagyok egyedül).

Más. Ígértem, ha tudok többet jelezek egy 3.000 (bruttó) Ft-os flottáról. Első körben azonban a tagság a 3.625 Ft-os bruttó díjat szavazta meg, melyért ugyan 178 percet lehet beszélni (szemben a 123-mal, melyért csak 3.000 Ft-os kellett volna fizetni). Mint tudjuk ez sokaknak magas, mert nem beszélnek még 100 percet sem, vagy csak egyszerűen nem akarnak/tudnak 3.000 Ft-nél többet fordítani erre a célra. Ezt felismerve most azon fáradoznak, hogy egy 50-80 perc körüli díjcsomagot hozzanak össze max. 2.000 - 2.500 Ft-os bruttó díjért. Nem lesz könnyű. Ha sikerül, akkor még jelezek.

[ Szerkesztve ]

(#393) meroly válasza Latzy_7 (#392) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem a flotta-célközönségnek az eddig felsorolt percek még kevesek is. Pont kis cégeknek, családon belül kellene a flotta az embereknek, hogy ingyen beszéljenek. Szvsz ez az x ezer forintért x percet kapsz baromság, mikor más flották meg 0 Ft percdíjat biztosítanak egymást közt.

Intel q8200: én tuti elkaptam volna már a grabancát, de legalább naponta kétszer hívnám, hogy mivan? :((( A 6k-t meg szépen csengesse vissza. :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#394) sifarr válasza meroly (#393) üzenetére


sifarr
senior tag

Szvsz ez az x ezer forintért x percet kapsz baromság,
Ez azért erős és méltánytalan.
Latzy_7 flottáról írt. Tehát valószínűleg ott is lenne ingyenduma flottán belül. Opciós díjért vagy nélküle erről nem írt.
Valamint olyan flotta lehetőségről írt korábban, ami teljesen korrekt, szabályos. Minden előfizetés a tényleges használó nevén van. Nincs továbbszámlázási és egyéb trükk. És mindenki mindent maga intézhet.
A vázolt percdíjai sem rosszak. Főleg, mert másodpercalapúak valószínűleg.
Persze az a bizonyos pannonos jobb. De Intel q8200 esete példázza, hogy van buktatója is. Az elején, meg lehet közben is, meg mi van ha befuccsol a cég, stb.
És ha sikerülne neki 2 ezerért 80 perces csomagot kreáltatni másodperc alapon, akkor az egy biztonságos és jó privát csomag lenne, sokaknak.
Lehetne a neve mondjuk Mobilaréna flotta! :DD
Szóval ne húzd le az alakuló csomagot. lehet, hogy neked nem tetszik, de sokaknak akár jó is lehet.
Nem magamért beszélek. Én saját elő és számlafizetésű flottában vagyok, sec alapon, max 15-os percdíjjal és a havidíjam (lebeszélhető) is alsókategóriás.

(#395) meroly válasza sifarr (#394) üzenetére


meroly
veterán

Lehet túloztam, de a publikus flották sose lesznek olyan jók mint a nem publikusak, de hát ez van.
iWiW díjcsomag is ilyen flottaszerű, dehát az sem jött be nagyon.
Én meg főleg nem po.ázok a céges telefonommal, még számlát se láttam már 5 éve. ;)

Impossible is nothing

(#396) szokeherceg


szokeherceg
tag

Megint találtam egy vaterás madarat :DDD Ezek szaporodnak mint a nyulak, csak simet nemkap senki? :W

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#397) Latzy_7 válasza Latzy_7 (#392) üzenetére


Latzy_7
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat! Neked is kedves sifarr, fején találtad a szöget!

Igen, ez is egy flottás díjcsomag, így valóban egymás között itt is 0 Ft a hívás! Ez alap! Természetesen az ezen felüli percekről írtam, hogy erre kellene megoldást találni, hiszen éppen e-miatt nem felel az meg Intel q8200-nak sem! Ha nem lenne ilyen "magas" az alap előfizetési díj (még ha le is beszélhető, csak éppen nincs rá szüksége), akkor megfelelne neki ha jól értem, és nem kellene ennyi macerán átesnie egy olcsóbb megszerzése érdekében.

Ebből (és néhány saját tapasztalatból) azt vettem ki, hogy erre van igazán nagy igény. Úgy látom, hogy pl. havi 2.000 Ft-ért egy ilyenbe rengeteg feltöltőkártyás azonnal jönne, de még sok számlás is, hiszen mivel többen jönnének, így az egymás közötti ingyenes beszélgetésen felül már nekik is elég lenne kb. 50 és 80 perc körüli idő (de lehet, hogy még akár 30 is)! Éppen ezért nem könnyű számukra ilyen díjcsomagot kreálni, hiszen ebben éppen ellenérdekeltek a szolgáltatók. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#398) meroly válasza Latzy_7 (#397) üzenetére


meroly
veterán

Akkor én értettem félre valamit, bocsánat :B

Impossible is nothing

(#399) Intel q8200 válasza Latzy_7 (#392) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Én is beszóltam már a magam kulturált módján, de addig nem akartam patáriázni míg nem kapok sím-et.
Minden nap beszélek vele és zaklatom, hogy mi van már!!! Szinte már nekem kellemetlen.
De egyszerűen nem tudom mit csinálni. Sajnos nem ismerem, messze van, hogy elkapjam a grabancát. :)

iPhone 14 pro

(#400) meroly válasza Intel q8200 (#399) üzenetére


meroly
veterán

És mit mond?
Milyen indokokat talál ki?

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.