Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Vitriol87


Vitriol87
csendes tag

Számlák saját névre jönnek
Mp alapú számlázás
500Ft\hó tagdíj (félévente kell fizetni)
ÁFA nélküli árak

[link]

(#1152) Midway válasza Vitriol87 (#1151) üzenetére


Midway
senior tag

Kinek megy a nettó 500Ft? A voda vagy a flotta felé?

(#1153) club1 válasza Midway (#1152) üzenetére


club1
veterán

Tagdíjat távközlési szolgáltató nem kér.

(#1154) pancelos válasza Midway (#1152) üzenetére


pancelos
tag

Vodafone tagság? :)

(#1155) Gabriell1974 válasza Vitriol87 (#1151) üzenetére


Gabriell1974
csendes tag

Szia. Ez jónak tűnik nagyon ha igaz. Azon a számon lehet hivni valakit vagy van valami weblapjuk? köszi

(#1156) Vitriol87 válasza Gabriell1974 (#1155) üzenetére


Vitriol87
csendes tag

PREMIUM MANAGEMENT E-MAIL: premiumvodafone@gmail.com
MOBILE: +36704091794
Minden elérhetőség itt :)

Jah, és a készülékek is kedvezményes flotta áron futnak. Ha vkit bővebben érdekel, priviben keressen.

[ Szerkesztve ]

(#1157) csubi90


csubi90
csendes tag

Hali!

A Netrefel Egyesület flottáihoz való csatlakozásról van valami infótok?

(#1158) club1 válasza csubi90 (#1157) üzenetére


club1
veterán

Én nem tudok róla, hogy a Netrefelnek lenne mobilflottája. Az egy szem blogbejegyzés határozottan arra utal, hogy még csak a tagtoborzásnál tartanak (ez ugye az első lépés).

(#1159) fateless válasza Vitriol87 (#1151) üzenetére


fateless
veterán

Korábban én is kaptam hasonló e-mail-t.
Roppant kedvezők a percdíjak, de ami kifejezetten gyanakvóvá tett engem (a gmail-es drótpostacím és a honlap hiánya mellett), hogy a legmagasabb kategóriában lehet készüléket vásárolni, noha flotta esetében ez épp ellenkezőleg szokott lenni.
Megkérdeztem tehát egy Vodafone-os embert, de még sehol nem hallott erről a flottáról, illetve ő sem tud olyan kiemelkedő szerződésről, ahol ilyen kedvezményt adnának a készülékre, hiszen flotta esetén a percdíjak jelentik a kedvezményt.
(Mejegyzem, egy 10.000 tagot számláló nem publikus flottában vagyok, ahol a készülékekre semmilyen kedvezmény nem jár, pedig ez már akkora szám, hogy itt megérné...)

Szóval nagyon vigyázzatok mindezzel, mert olyan ilFerro-szaga van mindennek... :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1160) Ziccer válasza fateless (#1159) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Olyan jó,hogy már gyanus.

(#1161) pancelos válasza Vitriol87 (#1156) üzenetére


pancelos
tag

A kauciót én állapítom meg, bemondásos alapon, hogy mennyi lesz a havi számlám?
És ha több lesz? Korrekció?

(#1162) RaPiDsHaRe válasza fateless (#1159) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Te melyik flottában vagy tag? Ha nem titok.

(#1163) pancelos válasza Ziccer (#1160) üzenetére


pancelos
tag

Tényleg? :)

A vitathatatlan előnyök mellett....

- 2 év hűség telefon nélkül is
- tagdíj
- kaució (egy havi számlád)
- A flotta tulajdonos az elsődleges előfizető

(#1164) ottoyes


ottoyes
senior tag

Szóval nem tudjátok pontosba a DPI díjait..akkor meg kell várnom az első szmlát.Ez van. :) azért Mokiban és dedikében újra csalódtam picit... ;] :D

Ottoyes

(#1165) vszaby


vszaby
csendes tag

Sziasztok!

Az elmúlt 1 hónapban kutattam a flottákat. Azt mondta egy Vodás góré, hogy olyanba érdemes belépni ami nagy és meglesz jövőre is!
Találtam is olyan (nem publikus) flottát ahol ráadásul két csomag is van.
Egy kicsi és egy nagyobb.
br. 1500.- és br. 2125.-

Nekem van más ötletem is:

Ha valaki tud olyan feltöltőkártyás szolgáltatást amihez olcsón van net, vagy esetleg ingyen wifi, akkor a következőket ajánlom:
www.webcalldirect.com
( 10 euros töltésért, 60 nap ingyen vezetékes hívást ad nem csak Mo.-ra)
....................................................................................................................
http://voiphit.wordpress.com/
MÁSODPERC ALAPÚ
Magyar vezetékes számok percdíja: bruttó 3,5 Ft
Magyar mobil számok percdíja: bruttó 19,5 Ft
...................................................................................................................
(Mit hallani a V&A ügyben?)
Nekem még élnek a Telenoros számaim. :-))

[ Szerkesztve ]

(#1166) beers


beers
addikt

Valaki lépett be LEXION-on kívül a kalandlövész flottába?
Próbáltam tőle információt kicsikarni, de 1 hete nem volt ph-n!
Bár a 3 hetes regisztrációja kicsit gyanakvóvá tett!

M&N

(#1167) pancelos


pancelos
tag

Sokat segítene, ha a linkelt kérdőívet kitöltenétek.

http://mobilflotta.eu/component/artforms/?formid=1

(#1168) beers válasza pancelos (#1167) üzenetére


beers
addikt

Megtörtént!

M&N

(#1169) Santosh


Santosh
tag

Sziasztok!

Megoldásportálról van valakinek valamilyen tapasztalata? Mikor indultak? Nem számláznak ki semmilyen plusz költséget? Elég barátinak tűnnek az áraik.

Előre is köszi!

(#1170) Midway válasza beers (#1166) üzenetére


Midway
senior tag

Én elküdtem nekik a levelet,várom az igazolást.

(#1171) Santosh válasza Midway (#1170) üzenetére


Santosh
tag

Mikor küldted el? Egyébként valaki tudna még ajánlani másik vodafone-os flottát, ami megbízható és jók az áraik? Köszi!

(#1172) Midway válasza Santosh (#1171) üzenetére


Midway
senior tag

Pénteken,de remélem a héten megjön.

(#1173) Balázs789 válasza beers (#1166) üzenetére


Balázs789
csendes tag

Én még nem léptem be a kalandlövészbe, de a szükséges igazolás kevesebb mint 1 hét alatt megérkezett. A levelet szombaton feladtam és köv. héten csütörtökön vagy pénteken már meg is kaptam. Sztem megkötöm mert jobbat nem találok.
Most azon vacilálok, hogy kelljen új telefon vagy sem http://mobilarena.hu/dl/s/n1.gif

(#1174) Balázs789 válasza vszaby (#1165) üzenetére


Balázs789
csendes tag

Ezekről lehetne vmi többlet infót tudni:
(#1165) vszaby:
"Egy kicsi és egy nagyobb.
br. 1500.- és br. 2125.-"

Ezek milyen flották? Kinek jön a számla? Tagdíj és egyéb finomság van-e? Kötelező opció van-e még ezen felül?

(#1175) pancelos válasza Santosh (#1169) üzenetére


pancelos
tag

A feltételekről, költségekről miért nem ott érdeklődtök? Azért van kontakt. :)
Ha jól emlékszem 5.000 Ft/ 2 SIM a tagdíj, de nekem már 2 év hűség miatt sem vállalható, ahhoz 10 forint körüli percdíj kellene, hogy aláírjak.

(#1176) Santosh válasza pancelos (#1175) üzenetére


Santosh
tag

Nincs náluk semmilyen hűség, főleg nem két év. Rejtett költségekre gondoltam, amit esetleg elfelejtenek leírni a feltételekbe.

(#1177) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Most néztem fel a telenor online-ra. A V&A-nál csak úgy gyűlnek a kifizetetlen számlák. :)

iPhone 14 pro

(#1178) pancelos válasza Santosh (#1176) üzenetére


pancelos
tag

Igaz, valamiért emlékeztem 2 évre. Javítottam a táblázatomban.
Hát ha a szerződésben (megállapodásban) nincs rögzítve, akkor nem is számlázhatják. Ha meg elkérik, akkor zsebbe megy, mint a Katolikus flottánál.

(#1179) Tomszy1


Tomszy1
tag

Sziasztok, sokat olvasgattam a fórumot, sajnos egy kérdésre nem kaptam választ.

Vodafonos hálózatnál vagyok jelenleg, és még van egy év hűségem. Emiatt szeretnék vodafonnál maradni, és ha jól értelmeztem akkor például egy olyan flottába beszállhatok, amit nekem kell intéznem, például a kalandlövészetnél található flottába. Kapok egy igazolást, bemegyek és tarifaváltást kérek. Ha jól értem ez így működne. Tévednék?

Írtam a kollégának, aki oda szerződött de még nem jött válasz. Esetleg valaki tud még ilyen flottát, ami a leírásaimnak eleget tesz?

Mivel van még egy év hűségem, ha nem találok jobbat, akkor maradok a percalapu számlázásnál...

Remélem van valami ötlet! Köszi!

(#1180) Orgi válasza Tomszy1 (#1179) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem jól gondolod, ha igazolást kapsz sima tarifaváltás. Legalábbis nekem másik igazolásos flottánál így volt (dominóról flottára).

(#1181) Tomszy1 válasza Orgi (#1180) üzenetére


Tomszy1
tag

Köszönöm a válaszod, akkor már csak azt kellene megtudni, hogy hogy lehet tőlük igazolást kapni, mindazonáltal hogy nem vagyok tag. Írtam nekik, válasz nem érkezett. Elképzelhető hogy be kell lépnem, onnantól pedig nem probléma, remélem kapok választ.

Esetleg másik hasonló vodafonos flotta hasonló feltételekkel?

Üdv: Tomszy

(#1182) Tomszy1


Tomszy1
tag

Még annyit kérdeznék ha tudja esetleg valaki, hogy az itt feltüntetett árak MIND nettó árak? Mert úgy a 14 forintos nettó már nem is olyan nagy szám. Végig 14 ft-ért hivhatok sztetek?

link: lista

(#1183) humax válasza Tomszy1 (#1182) üzenetére


humax
senior tag

az van irva a legvegen, hogy az arak afat nem tartalmaznak

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#1184) Santosh válasza Tomszy1 (#1182) üzenetére


Santosh
tag

Szia!

Én ajánlom neked a megoldásportált. Mi is vodafone-osok vagyunk előfizetéssel, még közel egy év hűséggel, viszont tarifahűségünk már nincs, így tudunk váltani.

A megoldásportál email címére ha küldessz egy levelet, akkor arra pár órán belül válaszolnak, és van ott egy harmincas szám, amin szintén teljes körű felvilágosítást kaphatsz. Én leadtam a megrendelést, másnapra! már nálam voltak borítékban az igazolások. Ma megyek be a vodához, és intézem el az átigazolást.

Tudnivalók:
-nem kell aláírni hűséget (kivéve ha készüléket is akarsz)
-bruttó 15,5ft-os percdíj minden mobilhálózatba
-bruttó 6,5ft-os percdíj a vonalasok hálózatába
-20ft körüli sms
-másodperc alapú számlázás
-saját névre, saját címre jön a számla
-évi 2500ft-os adminisztrációs díj

Majd írok még a további tapasztalataimról.

(#1185) tomchy


tomchy
tag

Szumo flottáról van valakinek tapasztalata? Mert az oldaluk fórumán elég érdekeseket írnak...

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#1186) pancelos válasza Tomszy1 (#1179) üzenetére


pancelos
tag

Attól függ, szolgáltató vagy tarifa-hűség!

(#1187) ottoyes válasza tomchy (#1185) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ehhehe...most olvasgattam... :) mondjuk jólhangzik,ha igaz.. ;]

Ottoyes

(#1188) Midway válasza Santosh (#1184) üzenetére


Midway
senior tag

4000ft alapdíj az nem kevés annak aki nem sokat beszél.
És wap/web még nincs benne ami további 700/1000ft legalább.

[ Szerkesztve ]

(#1189) Sasfészek


Sasfészek
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet új mobil flottát létrehozni? Mi kell hozzá, hogy kell ezeket megtárgyalni a telefontársaságokkal? Kérlek segítsetek? Egyáltalán ezzel kit kell keresni?
Mitől függnek a percdíjak kialakításai?
Legalább annyira jó flottára gondoltam mint a Katolikus. Valaki ebben otthon van?

(#1190) club1 válasza Sasfészek (#1189) üzenetére


club1
veterán

A katolikus flotta legalább három okból lett jó: Mert sokan vannak, és mert felengedték az átjátszókat a templomtornyokba.
Ha flottát akarsz, akkor először be kell szervezned az induló létszámot (szándéknyilatkozatot íratsz alá a leendő flottatagokkal). Az induló létszámmal megkeresed a három szolgáltató ügyfélszolgálatát írásban. Jelzed, hogy erre a flottára kérsz ajánlatot. Meg fognak keresni a szolgáltatótól konkrét kérdésekkel, majd ha jól megválaszoltad ezeket, akkor hamarosan kapod az ajánlatot. Ha a szolgáltató komolytalannak ítél, nem ad ajánlatot, vagy publikushoz közeli egyenajánlatot fogsz kapni.

(#1191) Sasfészek válasza club1 (#1190) üzenetére


Sasfészek
tag

Szándék nyilatkozat? De sok emberrel ezt hogy lehet megtenni? Nem úgy van, hogy mondani kell egy létszámot és egy év múlva azt teljesíteni kell? Ellenkező esetben bye bye.

Mert értem itt pl a kalandlövészetet. Nevükből is adódóan nem hiszem hogy több ezres társaságról van szó. Szóval, hogyan tudtak viszonylag jó percdíjakat kiharcolni?
Nem tartom logikusnak.
A Katolikus flottánál pedig ugye a templom tornyok mint antennák kiesnek. Egyedül a nagy létszám van de ugye hát hogy és mint?

Vagy az egész csak rámenőségen és bevállalóságon dől el, hogy mit tudsz kiharcolni?

Mert ahogy mondtad, megkeresnek ajánlattal. De milyen kérdésekkel keresnek meg pontosan? Ezt nem személyes tárgyalás alkalmával szokták lebeszélni?

(#1192) ede006


ede006
csendes tag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy most fogok csatlakozni egy céges mobilflottához, ahol elég jó percdíjakkal tudok beszélni és ez nagyon fontos számomra. Többen is riogattak, hogy ne csatlakozzak, de épkézláb magyarázatot senki nem tudott adni, hogy miért is akar lebeszélni. Telefont nem vásárolok, úgyhogy hűségnyilakozat sem terhel. A kérdésem arra vonatkozik, hogy mire érdemes odafigyelni a csatlakozásnál, hogy ne legyen semmilyen gondom ebből a jövőben?!

(#1194) humax


humax
senior tag

sziasztok

regg keresem egy jo fllotat,.
de most muszaly valami jo fllota, a munkam miat?
melyik jo most?
minden kepen az en nevem legyen a sim, en kapjak a szamlat.
szamla hurdozas legyen

koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#1195) Joe bácsi válasza humax (#1194) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Még a jómultkor írtam neked egyet. Azzal mi volt a baj?
Meg van egy katolikus flotta is, ami Trés és csak 1800 a havidíj bruttóban. Az egyik fórumtárs hirdeti.
_Mindkettőnél saját névre megy a számla.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1196) fateless válasza Sasfészek (#1189) üzenetére


fateless
veterán

Azt kell, hogy mondjam:
Ha ezeket az kérdéseket teszed fel, akkor nagy valószínűséggel nem te vagy az a személy, akinek a tárgyalásokat és a megállapodást végig kell vinnie. :(

Nem bántásként mondom mindezt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1197) pancelos válasza Sasfészek (#1191) üzenetére


pancelos
tag

Először is el kell dönteni, mi a célod a flottával, kit célzol meg. A kedvezőbb percdíj érdekében kötelezettséget kell vállalni flottaként és tagként. (vállalt darabszám, hűségidő, stb.) Ha mégsem teljesíted a darabszámot, tagokat visszasorolják alap tarifába, ezért veszélyes. Tagként nem választanám.

Miért jó ez neked? Mint vállalkozás profitot termel-e? Milyen tagdíj mellett? Megtérül-e ez a tagoknak?

(#1198) club1 válasza Joe bácsi (#1195) üzenetére


club1
veterán

Ha a másik flottád Telenoros, akkor megköszönöm, ha nekem is írsz vele kapcsolatban. Esetleg valaki más nem tud Telenoros saját számlás flottát? (Egy ismerősömnek kellene, én vállalati flottában vagyok.)

(#1199) humax válasza club1 (#1198) üzenetére


humax
senior tag

szia te melyik ben vagy?
vállalati flottá? az milyan
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#1200) Joe bácsi válasza club1 (#1198) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Trés mind a kettő.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.