Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Panamaboy válasza grafikus17 (#1700) üzenetére


Panamaboy
csendes tag

Voltam ma a T-nél puhatolózni, hogy vajon melyik lehet az a vállalkozói flotta, amelyre Jó Tümdér utalgatott, de fogalmuk sem volt miről beszélek. Mondjuk nem ártott volna legalább egy flotta nevet, illetve több infót belinkelni. Így nehéz lesz csatlakozni.

(#1702) club1 válasza Panamaboy (#1701) üzenetére


club1
veterán

A T-pontokon az ügyintézők nem ismerik (a számítógépen pedig nem látják) ezeket a flottákat, mivel ezek egyedi szerződéssel jönnek létre. Flottába belépés a flotta kapcsolattartón keresztül lehetséges csak, aztán vagy ők intézik az adataid alapján a szerződéskötést, vagy kiadnak számodra egy igazolást, amivel egy T-ponton meg tudod kötni a szerződést (még ekkor sem látja a T-s, hogy mik a flottád jellemzői!).
Azaz ha érdekel a flotta, keresd meg magánban a flottát hirdetőt...

(#1703) beers válasza Panamaboy (#1701) üzenetére


beers
addikt

Írj neki privátot, én is azt tettem! (bár választ még nem kaptam)

M&N

(#1705) Ziccer válasza úúútálatos (#1704) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Annyira titkoljátok ezt a flottát és annyira erőltetitek ezt a regisztrációt...

Szerintem már azért is kaptok valami jutalékot ha regizik valaki,ezért van az ajánlói kód.
Pár adalék ami miatt ez az egész nekem egyáltalán nem tetszik:

Az előregisztráció kitöltésével hozzájárul, hogy a kedvezményrendszer
felépítéséről és a csatlakozott partnerek kedvezményes vásárlási
lehetőségeiről ajánlatot küldjünk számára.

Jöhet a reklám.

Regisztráció után még mindig nem tudsz meg semmit:

Az egyéb lehetőségekről és a Vodafone hálózatában elérhető kedvezményes Key
Club Hungary flottatarifa részleteiről a kitöltés utáni első e-mailben adunk
tájékoztatást.

Az egyik ajánló olyan bután terjesztette itt az igét ,hogy az összes hozzászólásával együtt kimoderálták.

A másik meg teljesen hülyére veszi az embert:

http://www.kch.novosoft.hu/

Idézet az oldaláról:

"A Vodafone KCH. Flotta hihetetlen tarifa díjait védi az üzleti titoktartás, de kérésre e-mailben el tudom Önnek küldeni."

Semmitmondó válasza után rákérdezek a tarifákra,válasz:

Pontosan ezért írtam a válasz e-mailt! Minden információ - köztük a tarifa
táblázat is - elérhetővé válik az előregisztrációt követően(Ez nem kötelez
semmire).

:DD

(#1706) club1 válasza Ziccer (#1705) üzenetére


club1
veterán

A titkolózásnak a legfőbb oka az, hogy a szolgáltatók ezt megkövetelik a flották tulajdonosaitól. A nagy publicitást nyert flottáktól a szolgáltatók megvonhatják a flottának adott kedvezményeket, az pedig percdíjban átlag 100%-os növekedést jelenhet. Az más kérdés, hogy én nem emlékszem olyan flottára, ahol a szolgáltató ezt a fenyegetését be is váltotta volna, a flották ált. a nem fizető tagok, vagy az elégtelen tagtoborzás/rossz szervezés miatt szoktak bedőlni.

(#1707) Ziccer válasza club1 (#1706) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Ezt én is tudom,de az olyan betarthatatlan szabály,nem lehet a tagokkal titoktartási kötelezettséget aláíratni.
Ezt a szolgáltatók azért találták ki mert egy jó hivatkozási alap arra,hogy bármikor megszüntetheti az egészet mondvacsinált okkal.
Egy jó flottánál ahol nincs a tájékoztatóban apróbetüs rész,hiányzó infó,
az üzletkötő,szervező úgyis mindent elárul első körben mert pénz beszél kutya ugat.

(#1709) drkoba válasza dedike (#1655) üzenetére


drkoba
csendes tag

Én havi 200-250 ezret autózom el saját autóval, de a munkáltatóm fizeti. Nem kell elszámolnom felé, nem kér számlát, és a saját pontgyűjtő kártyáimon gyűjtöm a pontokat. Vannak ilyenek is.

(#1710) drkoba


drkoba
csendes tag

5 éve használom a Pannon, majd Telenor DPI flottáját, ahol én vagyok a szerződő, számlafizető. Nem dől be az egész max. egyedi előfizetők dőlhetnek be. Jók a percdíjak, remek a másodperc alapú számlázás. Egész család, rokonság, barátok beszervezve. Mindenkivel ingyen beszélünk. Kell ennél jobb?

[ Szerkesztve ]

(#1713) drkoba válasza sanyapld (#1711) üzenetére


drkoba
csendes tag

FIDESZ DPI díjcsomag a Telenortól
Ha valakit nagyon érdekel, tudok belépőt hozzá, mert ezt nem tudod megvenni az utcáról beesve!

Viszont nincs semmi éves díj vagy hasonló átverés, minden a te neveden lesz, mint bármely más publikus csomagnál.

Netto árak!!!!!

MÁSODPERC ALAPÚ SZÁMLÁZÁS!!!

Alapdíj: 2000 Ft (TELJES EGÉSZÉBEN BÁRMILYEN IRÁNYBAN LEBESZÉLHETŐ)

DPI csoportdíj: 200 Ft

Hálózaton belül
Csúcsidőben: 16 Ft
Csúcson kívül: 12 Ft

Flottán belül: 0 Ft

Vezetékes irány
Csúcsidőben: 16 Ft
Csúcson kívül: 12 Ft

Más mobilhálózatba
Csúcsidőben: 20 Ft
Csúcson kívül 16 Ft

SMS
Havi 20 db. ingyenes, ezen felül 15 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1714) club1 válasza drkoba (#1709) üzenetére


club1
veterán

A csúcsidő ebben a flottában mettől-meddig tart?

Mondjuk nem kellene itt reklámoznod, hogy a munkáltatód adócsaló. (Értsd: Fiktív gépjármű nyilvántartással legalizálja az alkalmazottja költségtérítését.)

(#1715) drkoba válasza club1 (#1714) üzenetére


drkoba
csendes tag

8-19 óráig tart a csúcsidő az imént említett díjcsomagban.

A másik témában pedig azért mertem nyilatkozni, mert lenyomozhatatlan, tehát ..........

És nem kell neki fiktív nyilvántartás, mert ennél sokkal bonyolultabb a dolog, de ezt ne feszegessük tovább, a lényege az volt, hogy nagyon sokat megyek személyautóval, napi sok száz kilométert utánfutóval.

[ Szerkesztve ]

(#1717) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

sziasztok!

Én is vodás flottát keresek.
Ebben szeretném a segítségeteket kérni.
-Max havidíj 2500 Huf
-Teljes lebeszélhetőség
-Minél alacsonyabb percdíjak :DDD
-Lehetőleg hűségnyilatkozat mentes legyen (készüléket nem akarok vásárolni)

Előre is kösz!

(#1718) Gabriell1974


Gabriell1974
csendes tag

Sziasztok.

Kalandlövész vagy egyházi flottást keresnék. Kérem pm-ben keressen meg. Köszi.

(#1719) beers válasza Gabriell1974 (#1718) üzenetére


beers
addikt

Kalandlövészbe simá beléphetsz, a honlapon a részletek!

M&N

(#1720) drkoba válasza úúútálatos (#1716) üzenetére


drkoba
csendes tag

Egyedi esetekben tudok segíteni. Majd a 800 fő elintézi külön magának! :)
És nincs az egyénnek klubtagsági díja.

(#1721) gidam


gidam
csendes tag

sziasztok,most találtam rátok .3simet szeretnék venni lehetőleg telefonnal.tudna valaki ajánlani egy jó és hosszú távon megbízható flottát.elérhetőséggel és leírással.előre is köszönöm.

(#1727) drkoba


drkoba
csendes tag

Az általam bedobott, 1713-as hozzászólás áll. Lehet igényelni.

(#1733) semmy


semmy
tag

Sziasztok!
Megbízható 30-as (T-és) flottát tudtok esetleg?
Köszönöm!

Megbízhatóságom: http://href.hu/x/fiav

(#1734) dedike válasza semmy (#1733) üzenetére


dedike
addikt

Nézd ezt meg! :)

Jó szerencsét!

(#1739) gidam


gidam
csendes tag

sziasztok.én tényleg új vagyok és két hete tudom,hogy van lehetőség arra ,hogy flottához csatlakozzam.de annyit már látok,hogy a nagy része csak parasztvakitás!hívd Elődöt mert ő nagyon rendes és segít,ez így is van csak azt felejtette el közölni ,hogy csak hálon belül lehet az alapdíjat lebeszélni,meg adott egy olyan készülék árlistát ahol drágábban vehetek telefont mint a voda maximum ára.(nice)ja és beléphetek 1 csoda rendszerbe ami a 90es évek elején volt divat.de még jó párat megnéztem szintén ugyan ez a helyzet,valami kisbetűs rész még bele van csavarva mindenhol.eddig 1 pozitívummal találkoztam a kalandlövészeknél semmi plusz költség senki nem akar átvágni .minden pontosan le van írva .nem akarják rád sózni ,ennyibe kerül ha akarod meg kapod egy válaszborítékért ha nem nem.ha meg akarnak győzni valamiről akkor az már nekem biztos nem jó.örök igazság a jó bornak nem kell cégér!

(#1741) kalandlovesz


kalandlovesz
csendes tag

Üdv Urak !

Nagyon sokan érdeklődtetek a kalandlövész flottával kapcsolatban pü-ben, telefonon. Minden szükséges információ megtalálható a tarifacsomag díjszabásában ( http://kalandloveszet.hu/Hunor_SLE_flottatarifa.pdf ), de a leggyakrabban feltett kérdésekre válaszolnék itt is:

Az alábbi árak nettó árak, nem tartalmazzák az Áfa-t !

Csatlakozási díj 0 Ft, nincs semmilyen jogcímen történő lehúzás, ez nem pilótajáték, MLM, vagy valami hasonló marhaság.

Havi előfizetési díj : 2250 Ft, melyből 1250 Ft bármely irányba, 1000 Ft hálózaton belül beszélhető le

Percdíj minden időszakban, minden irányba 14 Ft másodperc alapon

Kötelező opció ( nem lebeszélhető ) Internet Mini ( 50 MB/hónap ) 352 Ft/hó

Opcionálisan választható: 30 SMS 300 Ft/hó
100 SMS 1000 Ft/hó

Vezetékes körzet ( minden vezetékes szám 5,6 Ft/perc ) 500 Ft/hó

Egy igazolással magánszemélyek 5 db, cégek 10 db előfizetést vásárolhatnak.

Az előfizetői szerződést mindenki a saját nevére köti, és az előfizető kapja a számlát.

www.kalandloveszet.hu

(#1743) gidam


gidam
csendes tag

saját vélemény!

ha egyszer valakit felhívok és érdeklődök flotta kedvezmény ügyben akkor ne akarja nekem eladni a benzint meg autó üvegeket és ruhákat sem szeretnék vásárolni!azért hívom mert a flotta kedvezmény érdekel.elvárom,hogy elmondja a részleteket pontosan.miért kell elhallgatni ami fontos és miért kell arról beszélni ami nem érdekel.ezen rendszerek szerintem azért dőlnek be mert mindenki később jön rá,hogy mit is vállalt.ha egyszer valaki csinálna egy olyan mlm-et ahol az elején mindenkinek pontosan el lenne mondva,hogy miről is van szó.és nem csak a rózsaszín létezik a földön.akkor biztos ,hogy kevesebben lépnének be de nem is lenne annyi csalódott ember.bár ez nem a gyors meggazdagodás de nekem ez szimpatikusabb lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.