Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) alias_bobo válasza gidam (#1749) üzenetére


alias_bobo
tag

Kedves gidam!
Ha mégsem lenne megfelelő a flotta amit találtál, én ajánlom a MegoldásPortál Mobilflottáját. e-mail: mobil@megoldasportal.hu.

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#1753) Ziccer válasza úúútálatos (#1752) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Csak véleményt nyilvánítottunk.Azt ,hogy nekünk mi és miért nem tetszik.
Eddig csak azok dicsérték akik már adják is hozzá az ajánlói kódjukat,ergo érdekük ,hogy regisztrálj és majd utána megtudhatod miről is szól ez az egész.
Úgy látom te is egy ajánlói kóddal rendelkező szervező vagy, ügyvezető rangban mint a nagyon jó fej Előd aki amúgy értékesítési igazgató. :)
Mindketten megadtatok mobilszámot is a fórumon.
És most nem érted miért vannak telefonos érdeklődők nála is?

(#1754) grafikus17 válasza alias_bobo (#1751) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ez a link egy nagy 0. 2010 márciusi adatok vannak fenn,meg 2099-es árlista. Ráadásul csak mobilinternet, percdíjak sehol.De a 2010 egy kicsit durva.

Xiaomi Redmi note 7

(#1755) alias_bobo válasza grafikus17 (#1754) üzenetére


alias_bobo
tag

Tisztelettel jelezném, hogy nem linket közöltem, hanem e-mailcímet.
Egy e-mail-t küldve a fenti címre automatikus válasz formájában szinte azonnal megkapnád, hogy az előfizetés havidija bruttó 4000HUF, mely 100%-ban minden irányban lebeszélhető a kedvezményes percdíjakon. A percdíjakat egyszerű megjegyezni: minden belföldi mobil bruttó 15,5. A belfoldi vezetékes számok meg bruttó 6,5Ft.
További információt lehet kérni akár telefonon is.
Köszöntem a figyelmet.

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#1756) gidam válasza úúútálatos (#1752) üzenetére


gidam
csendes tag

mit nem értesz ezen?te ha valakit felhínál ,hogy szeretnél venni 4 előfizetést és elfelejti közölni,hogy az alapdíjat csak hálon belül lehet lebeszélni és ezt máshonnét kell megtudnod akkor te abban a cégben megbíznál?vagy ez nem fontos információ?ha kaptam volna egy pontos tájékoztatást elhiheted,hogy el tudom dönteni jó e nekem avagy sem.amúgy pedig senkit nem szidtam és cég nevet sem említettem sehol.még azt elárulhatnád nekem ha minden barátot,rokont és ismerőst beszerveztetek(ezt abból gondolom ,hogy már az idegeneknél tartasz)akkor ki a fenével beszélitek le az alapdíjat?

(#1757) gidam válasza alias_bobo (#1751) üzenetére


gidam
csendes tag

köszönöm.megnézem üdv.

(#1758) úúútálatos válasza Ziccer (#1753) üzenetére


úúútálatos
tag

"Csak véleményt nyilvánítottunk.Azt ,hogy nekünk mi és miért nem tetszik.
Eddig csak azok dicsérték akik már adják is hozzá az ajánlói kódjukat,ergo érdekük ,hogy regisztrálj és majd utána megtudhatod miről is szól ez az egész.
Úgy látom te is egy ajánlói kóddal rendelkező szervező vagy, ügyvezető rangban mint a nagyon jó fej Előd aki amúgy értékesítési igazgató. :)
Mindketten megadtatok mobilszámot is a fórumon.
És most nem érted miért vannak telefonos érdeklődők nála is?"

Sokféleképpen lehet véleményt nyilvánítani, de lehúzásnak, stb. nem korrekt!
Ezért írtam, hogy ami valakinek nem felel meg, az másnak épp a tökéletes!
Ha, nem tudsz egy ennyire érthetően megfogalmazott levelet értelmezni, akkor nincs miről beszélni.
Nem is beszélve arról, hogy szó sem volt olyasmiről, hogy én nem értem miért vannak érdeklődők nála is.
Én az üzleti korrektség miatt adtam meg az elérhetőségem azért, ha valakinek azon felül lenne kérdése amit a weboldalon megtalál, vagy nem ért, akkor meg tudja tenni.
Jelezni szeretném, hogy NEM vitatkozni akarok!
Azért meg már ne kelljen elnézést kérnem, hogy téged frusztrál, ha valaki cégvezető.

(#1759) úúútálatos válasza gidam (#1756) üzenetére


úúútálatos
tag

"mit nem értesz ezen?te ha valakit felhínál ,hogy szeretnél venni 4 előfizetést és elfelejti közölni,hogy az alapdíjat csak hálon belül lehet lebeszélni és ezt máshonnét kell megtudnod akkor te abban a cégben megbíznál?vagy ez nem fontos információ?ha kaptam volna egy pontos tájékoztatást elhiheted,hogy el tudom dönteni jó e nekem avagy sem.amúgy pedig senkit nem szidtam és cég nevet sem említettem sehol.még azt elárulhatnád nekem ha minden barátot,rokont és ismerőst beszerveztetek(ezt abból gondolom ,hogy már az idegeneknél tartasz)akkor ki a fenével beszélitek le az alapdíjat?"

Na, ezért írtam, hogy nem kell hívogatni senki!
Van egy ingyenes regisztráció (fóbiások kamu adatokkal regelnek ...), ezek után a teljes körű írásbeli tájékoztatáshoz hozzá lehet jutni. Ha nem tetszik amit látsz és nem fizeted be a klub díját, 30nap múlva töröl a rendszer. Amennyiben tetszik, az ott leírtak szerint lehet az előfizetéshez hozzá jutni.
Nekem miért kell elárulnom, hogy kivel beszélem le az alapdíjat?
Felhívok egy alapdíjas jótékonysági vonalat ....!
Döbbenet számomra még mindig ez a "támadás"-s hangulat. :(((

(#1761) gidam válasza úúútálatos (#1759) üzenetére


gidam
csendes tag

szó sem volt rólad.te írtál hogy mit vitatkozunk.én a saját tapasztalatomat írtam le és ennyi cégnév nélkül.értem,hogy nem kell hívogatni senkit inkább a te linkedről kell regelni.de kihagynám ha lehet.

(#1763) úúútálatos válasza gidam (#1761) üzenetére


úúútálatos
tag

Kérj segítséget valakitől, ha nem érted mit írok!
MONDOM!!! Csak ezért írtam, hogy regisztráljon akit érdekel, mert így elkerülhető az, amin itt megy a "vita"! A weboldalon leírottakat nem igazán lehet letagadni, vagy ráfogni, hogy nem úgy volt írva, stb.!
Hozzám nem kell, hogy regisztrálj, nem szeretem azokat az ügyfeleket, akik ennyire értetlenek, sok a gond velük. :D

(#1764) gidam válasza úúútálatos (#1763) üzenetére


gidam
csendes tag

szerintem mindenki érti mit írogatsz.egy ingyenes fórumon hirdeted az igét és toborzol embereket.biztos egyszerűbb olyan ügyfelekkel akik csak fizetnek és befogják a szájukat.nem gondolom,hogy nagyon válogathatsz.ja és megemlíteném nem rólad írtam ,hogy félre tájékoztattak ,veled nem beszéltem és ezt valóban nem is értem miért kell a védelmére kelned?te attól még korrektül terjesztheted erről nincs tapasztalatom.üdv.

(#1765) úúútálatos válasza gidam (#1764) üzenetére


úúútálatos
tag

Hááát waze lehet, hogy mindenki érti, de te nem az biztos!
Én nem toborzok senkit, LEHETŐSÉGET biztosítok ahhoz, hogy valaki OLCSÓBBAN telefonáljon és cirka 3000 partnernél kedvezményt kapjon!
Ha valakinek ez nem jó, akkor telefonáljon annyiért, amennyiért tud és vásároljon teljes áron.
És továbbra is mondom, én nem védtem és nem is védek senkit (kevered a személyeket) és nem is szeretnék tájékoztatni sem addig, míg nem regisztrál az illető.
Ha, ott valamit nem ért, akkor keressen! Hiszen az írás maradandó, így nem lehet vita tárgya ....!
Na, itt és most befejeztem!!!
Nem bántani akarok-akartam senkit, de szeretem ha intelligensen van megközelítve az adott téma.
Te hát, nem szar, meg átverés, stb. valami, ha nem pld. nekem nem felel meg, mert ez+az+stb.!
És most ne vedd magadra, ezt általánosságból írtam.
További szép napot mindenkinek!

(#1766) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Szerintem meg el kell fogadni, hogy vannak olyan emberek (köztük én is), akik egyenesen utálják az MLM rendszereket, vásárlói csoportokat vagy nevezzük aminek akarjuk...
Nem kell egymást meggyőzni, szerintem nem is lehet!
:R

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#1768) sayan.elite


sayan.elite
csendes tag

Sziasztok!

Nem kizárt, hogy esett már szó róla, de ha nem haragszotok mégiscsak megkérdezem.
Mit lehet tudni a közalkalmazotti flottáról?
Van egy jó ismerősöm, akinek a keresztanyja tanárnő és általa lett ő is bevonva ebbe a flottába. (próbáltam rajta keresztül is tájékozódni de sikertelenül) T-mobilos hálózatról beszélek.
Nekem nővérem szintén tanárnő egy másik iskolánál, a kérdésem tehát, hogy milyen lépéseket kell megtenni annak érdekében, hogy ő is beléphessen ebbe a flottába? Az iskolájában persze senki nem tud semmiről semmit...

Remélem tud segíteni valaki, előre is köszi neki!
Üdv!

(#1770) ari35 válasza drkoba (#1713) üzenetére


ari35
csendes tag

Szia!
Engem érdekelne ez a fidesz flottás mobil ha volna 2 db meghívód az szuper lenne.
Ari István
aribabayaro@citromail.hu

(#1771) ari35


ari35
csendes tag

Tudna vki meghívót küldeni a Fidesz mobilflottába?
Ari István
aribabayaro@citromail.hu

(#1772) ari35


ari35
csendes tag

Telenor-os flottás meghívó érdekelne.
Ari István
aribabayaro@citromail.hu

(#1773) gidam válasza ari35 (#1772) üzenetére


gidam
csendes tag

1713as hozzászólás.írj neki privit. ő tud intézni.üdv.

(#1781) Ziccer


Ziccer
csendes tag

Nekem jött egy emlékeztető,hogy a tagságom hamarosan lejár.Kedden regisztráltam. :DD

Ha nem foglalkozunk a 10eFt-os tagsági díj visszanyerésével,hanem mint 800ft havi plusz költségnek vesszük és összehasonlítjuk a kch-t a kalandlövészekkel, ami a nyílt flották között szerintem nem számít rossznak:
Akkor 17,5Ft-os kalandlövész percdíjat szembeállítva a kch 12,5 forintjával 800ft-ot és 3125Ft kötelező vodás lebeszélhetőséget is számításba véve:
Ha a havi vodás hívásaid ideje minimum 250 perc és még a másik két szolgáltatónál 160 percnél többet beszélsz akkor kch,ha nem akkor a kalandlövész flotta a gazdaságosabb választás.

[ Szerkesztve ]

(#1785) úúútálatos válasza kistono (#1782) üzenetére


úúútálatos
tag

Ha, ez így van, akkor én kérlek meg, hogy menj el két olyan partnerhez aki fel van tüntetve a weboldalon mint kedvezményadó és ellenőrizd le. Amennyiben nem is ismerik a céget, vagy Ők nem adnak kedvezményt, légy szíves szólj nekünk nevekkel és címekkel (és legalább a saját neved is). Ha ez nem így van, akkor ez rágalmazás! És mid ez egy fantázianév mögül! :R

(#1786) Panamaboy válasza úúútálatos (#1785) üzenetére


Panamaboy
csendes tag

Jól látom, hogy Jó Tündérnek és T-s flottájának se híre se hamva? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.