Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1655) dedike válasza grafikus17 (#1651) üzenetére


dedike
addikt

Havi 60ezret autózol el? :Y

Jó szerencsét!

(#1656) grafikus17 válasza dedike (#1655) üzenetére


grafikus17
senior tag

Igen, sajnos, de inkább 50ezer

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#1662) Jó Tündér


Jó Tündér
csendes tag

Sziasztok,
én tudok egy jó flottát, én is abban vagyok. 2000 Ft az előfizetés, 100 %-ban lebeszélhető másodperc alapon, 9,5 a percdíj minden irányba. :)

(#1663) club1 válasza Jó Tündér (#1662) üzenetére


club1
veterán

Egyéb részletek? Pl. hogy melyik szolgáltatónál van a flotta, nyilvános-e, a 2000 Ft-ot is 9.5-es percdíjjal beszélitek le, a számlafizető és a szerződő ugyanaz?

(#1665) hakelu válasza Jó Tündér (#1662) üzenetére


hakelu
csendes tag

Ez engem is érdekelne.

(#1666) hakelu


hakelu
csendes tag

Havonta kb.30 e-ft a számlám :W , sokat telefonálok Németországba is, melyik flottát válasszam? SOS!

(#1668) club1 válasza hakelu (#1666) üzenetére


club1
veterán

Sajnos a flották elsősorban nem a külföldi telefonálásra vannak kihegyezve, így általában ugyanannyiért hívnak eu-s számokat (és annyiért is roamingolnak), mint a publikus csomagokban lévők.

[ Szerkesztve ]

(#1669) macika85


macika85
csendes tag

Sziasztok!! Telefonáljatok nettó 7ft-os percdíjjal Magyarország egyik legnagyobb mobilszolgáltatójánál!!flottán belül ingyenesen!Havidíj 100%-osan lebeszélhető!
Ha valaki tud ennél olcsóbb percdíjjakat, jelentkezzen!!!!

Ha szeretnéd tudni a részleteket..irj egy e-mailt,..küldök részletes tájékoztatást!
kevesebb@freemail.hu

(#1672) macika85


macika85
csendes tag

http://www.7ftospercdij.mlap.hu --a legolcsóbb! 7ft/perc másodperc alapon,bármelyik hálózatba,bármikor..flottán belül ingyenes!

(#1673) grafikus17 válasza macika85 (#1672) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ezt a csomagot már ismerjük :DD
(#1587) Peecur hozzászólása pont erről szól, csak Te elfelejtetted hozzá tenni, hogy van havi 400 ft admin költés+ 8500 belépés+6000ft-os havidíjjal beszélhetsz csupán nettó 7 ft-.ért.
Pont erről írtunk pár sorral lejjebb, hogy nem csak a percdíjak számítanak, hanem a mellette lévő költségek.
Ja és kihagytam a kötelező opciókat:internet 50MB 320ft.
nettó 6000+400+320=bruttó 8400 ft Máris nem olyan csábító. Nekem.

Xiaomi Redmi note 7

(#1674) macika85 válasza grafikus17 (#1673) üzenetére


macika85
csendes tag

Szia! sajnos tényleg nem olvastam el a régebbi hozzászólásokat...:-(..még csak most ismerkedek az oldallal!Nem biztos,hogy mind a ketten egy flottáról beszélünk...(szerintem)..
Te melyik szolgáltatóról beszélsz?..köszi

(#1675) grafikus17 válasza macika85 (#1674) üzenetére


grafikus17
senior tag

Erről. 1587 hozzászólás két oldallal előrébb.Dettó ugyan az.

Xiaomi Redmi note 7

(#1676) macika85 válasza grafikus17 (#1675) üzenetére


macika85
csendes tag

most látom...akkor lehet,h egyről besz...de úgy látom te is jókat irtá róla..nem?

(#1677) hajcsaka


hajcsaka
csendes tag

Lenullázható telefonszámla, nincs trükk, nincsenek rejtett költségek. Privátban válaszolok !

(#1678) Jó Tündér


Jó Tündér
csendes tag

T-mobil. A 2000 Ft-ot természetesen 9,5-ért beszélheted le, ha lebeszélted utána is ugyanúgy 9,5 a percdíj (minden irányba!!!!). Egymás között ingyenes. Ennek opciós díja nincs. A flotta nyílt, vállalkozóként lehet csatlakozni, de egy vállalkozó több számot is hozhat. Számhordozás működik.

(#1679) Jó Tündér


Jó Tündér
csendes tag

Aki nagyon sokat telefomnál annak: 10.000 az előfizetési díj, T-molie hívása ingyen, vezetékes ingyen, a 10.000 teljesen lebeszélhető más mobil irányba 15 Ft-ért percenként (666 perc). Másodpercalap.

(#1680) beers válasza Jó Tündér (#1678) üzenetére


beers
addikt

csak vállalkozók?

M&N

(#1681) Jó Tündér válasza beers (#1680) üzenetére


Jó Tündér
csendes tag

Csatlakozni vállalkozóként, de a vállalkozó hozhatja a családot, barátokat stb.

(#1686) beers válasza Jó Tündér (#1681) üzenetére


beers
addikt

Akkor ezt buktam, pedig már azt hittem.....!
Túl szép lett volna :O !

M&N

(#1687) Adamul válasza Istv@n (#1643) üzenetére


Adamul
tag

A szerint igen, de a számla szerint meg nem... Ilyenkor mi van mégis ?:D

(#1688) club1 válasza Adamul (#1687) üzenetére


club1
veterán

Nem kaptál a flottába belépéskor írásbeli tájékoztatót (kézbe vagy online)? Első körben ott nézném meg, ha ilyen nincs, akkor a kapcsolattartót hívnám, ha olyan sincs, akkor a szolgáltatót. Bár gyanúm, hogy nem az utóbbinál kell keresni a probléma gyökerét...

(#1689) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hali.

sanyapld és Jó Tündér - ti most egy flottáról beszéltek?

(#1691) club1 válasza RaPiDsHaRe (#1689) üzenetére


club1
veterán

Nem, az egyik piros, a másik rózsaszín, az egyikbe bárki beléphet, a másikba csak adószámosok.

(#1692) RaPiDsHaRe válasza club1 (#1691) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Köszönöm a felvilágosítást.:)

(#1695) Panamaboy válasza hakelu (#1694) üzenetére


Panamaboy
csendes tag

Tudja esetleg valaki, hogy Jó Tündér melyik T-s flottára gondol? Jól hangzik minden esetre.

[ Szerkesztve ]

(#1700) grafikus17


grafikus17
senior tag

Azt a k@..va. Ezt rendesen benéztem én is, pedig ott volt a szemem előtt.
"A havi elıfizetési díj a belföldi, nem emelt díjas Vodafone irányú hívásokból beszélhetı le, a
kedvezményes percdíjakon."
hA club1 nem hozza fel, észre sem veszem. Ha megkötöm simán a fejem a falba verem :W :W :W
Ez a tájékoztatás itt a fórumon, tényleg nem volt kiemelve. Aki, mint például én is nem olvasta-olvassa el figyelmesen, az magára vessen. Most megúsztam:)

Xiaomi Redmi note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.