Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Zaphyr válasza nggabi (#748) üzenetére


Zaphyr
csendes tag

Az éves tagdíjat a honlapon szerepeltetjük. A tarifatáblázatban csupán a szolgáltatás díjai kerültek feltüntetésre. Kérdésdre pedig a válasz: az éves tagdíj 4000 forint + áfa

www.hexton-telekom.hu

(#752) Zaphyr válasza humax (#749) üzenetére


Zaphyr
csendes tag

Orvosoltuk a problémát. Nálunk már működik. Többször próbáltuk is.

www.hexton-telekom.hu

(#753) pancelos válasza Zaphyr (#745) üzenetére


pancelos
tag

Nos itt van, amit már említettem, az áralku egyik eleme a flotta szervező által vállalt volumen azaz darabszám. Ha a hexton ezt nem teljesíti, a tagokat visszasorolják a Vodafone ÁSZF mindenkori alap tarifájába. Tehát nincs tarifa garancia.
Jól értelmezem?

Felhívom a figyelmet hogy a számlázás 10 másodperces egységekben történik.

Az éves tagdíj máris meglékeli a hűségidő elkerülését, hiszen meg sem érné 1-2 hónapra kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#754) beers válasza pancelos (#753) üzenetére


beers
addikt

Sajnos ez igaz!

A csepp nem lenne rossz, ha lebeszélhető lenne 100%-ban!
Így sajnos :( !

M&N

(#755) Zaphyr


Zaphyr
csendes tag

Kedves Pancel!

Úgy érzem, valamit szándékosan félreolvastál az oldalon. Ezt csinálta az Eon is az EMFESZ-szel. Csak kicsit @@@@ dolog. Ugye jól érzem? :C A TARIFAGARANCIA minden olyan tagunkra vonatkozik, aki rendesen és időben fizet. Pancelosnak felhívnám a FIGYELMÉT :K , hogy tanuljon meg olvasni, utána pedig iratkozzon be egy szövegértési tanfolyamra, amennyiben már elvégezte a 8 általánost, nem diszlexiás vagy betöltötte a 14-et. (lehetőleg magyar anyanyelvűre légyszíves) Neked írom pancelos konkurens:
Az ÁSZF-es rész arra vonatkozik, ha valaki a tagdíjat elsumákolná, és élből arra játszik, hogy nem egyenlíti majd azt ki. Ekkor a szerződés értelmében megszűntethetjük a flottatagságot, és a szerződő automatikusan a normál díjazásba kerül át. Ingyen hol kapsz kenyeret? Ez szerintem reális, a legtöbb helyen védi a szolgáltató magát. Legyen az telekommunikáció, marketing, energia szolgáltatás vagy éppen oktatás- tanfolyamodra asszociálok jelen pillanatban. :Y
Az általad rémhírként keltett visszasorolásra pedig ezt mondom: ha újból nullárol kezdjük, egyik kezünket visszakötve is háromszor körbefutnánk a saját limitünket, amíg ti a korábban bemondott 12000 regisztrált tagotokból ugyanennyi előfizetőt varázsoltok. :R Aki velünk van, annak garantáljuk a percdíjakat! SŐT! Csökkenni is fognak!

Pancelos agresszív területvédésére viszontüzet nyitok, és felhívom a figyelmet, a 10 másodperces díjszabásunkhoz remek és jóval jobb tarifák párosulnak, mint amit a konkurens úr biztosítana.

Továbbá említem, hogy a mi flottánk nem abba a kategóriába tartozik, amit 1-2 hónapra próbál ki az ügyfél. Aki minket választ, az azért teszi mert a józan logika alapján mérlegel. És így elkerüli a jojo, jó-jó effektust.
Van tagdíjunk, ami a piaci kínálatot mérlegelve reális. KEVESEBB MINT AZ ÁLTALATOK A HAVIDÍJBÓL HAVONTA LENYÚLT 1000 FORINT! Ellenben nálnuk 100%-ban lebeszélhető a havidíj.
Pancel, nálatok ez hogy is alakul? 60% körül talán? És ugyan már miért is? Azért, mert ti is szolgáltatók vagytok és benyelitek a különbözet egy részét!

HA V A L A M I MÉG MOST SEM EGYÉRTELMŰ, KÉRDEZZ.
Azért vagyok itt, ha valamit nem tudsz megérteni, elmagyarázzam neked, és az MLM csapatodnak is.
Szívesen segítettem, és állok rendelkezésedre máskor is! ;)

[ Szerkesztve ]

www.hexton-telekom.hu

(#756) Ziccer


Ziccer
csendes tag

Jaj-jaj...kitört a háború!
Mi lesz ebből?
A potenciális ügyfelek lélegzet visszafojtva figyelnek:
10mp-es számlázás csap össze a magasabb percdíjjal.
A percdíj csökkentés ígéretét már mindkét fél bevetette,sajnos nekünk bizonyíték kell..
Várjuk a fejleményeket. :C

(#757) ubalazs válasza Robb202 (#708) üzenetére


ubalazs
csendes tag

Hello!

Esetleg nem tudsz valakit, aki be tudna venni?

Esetleg nem tud valaki egy jó T-mobileos flottát, amibe be tudnék lépni?

(#758) beers válasza Ziccer (#756) üzenetére


beers
addikt

10mp-es számlázás csap össze a magasabb percdíjjal.

ez tetszett :C

M&N

(#759) pancelos válasza Zaphyr (#755) üzenetére


pancelos
tag

Hát van egy stílusod, nem minősítem, megtetted Te.

Lehet félreértelmeztem, idézek a Hexton nyilatkozatából:

"Tudomásul veszem, hogy a Vodafone fenntartja a jogot a jelen igazolás alapján igénybe vehető kedvezményes tarifacsomag és telefonszám módosítására a következő esetekben:
.
.
2. Amennyiben a Megállapodásban foglalt vállalt kártyaszám a meghatározott időn belül nem teljesül.
.
.
Ezekben az esetekben a kedvezmények egyidejű megvonása mellett az Előfizetőt a Vodafone Általános Szerződési Feltételében lévő mindenkori alap díjcsomagba sorolja át, melyről SMS-ben tájékoztatja az Előfizetőt."

Nos, számomra ez értelmezhető úgy is, hogy a Hexton és a Vodafone közötti megállapodásban vállalt kártyaszám, mivel a definíció nem egyértelmű. Akkor kik közötti a megállapodás?
Az előfizetői nyomtatványok között nem találtam olyant, hogy "Megállapodás"
Olyan van, hogy ajánlat, nyilatkozat és igazolás.

Segítenél értelmezni anélkül, hogy lealjasodnál? :)

Nem lesz háború, teljesen agyatlan dolog lenne. Felnőtt emberek el tudják dönteni, mi a legkedvezőbb számukra. Így felesleges hadakozni.
De segítek értelmezni.
A CSEP azon emberek flottája, akik minimálisan kommunikálnak idegenek felé (tuti nem üzletkötők). Olyanok választják, akik jellemzően egy meghatározott kapcsolatrendszer felé kezdeményeznek illetve tőlük fogadnak hívásokat. Mivel nincs flotta, amihez egyszerűbb és olcsóbb - mivel ingyenes - kapcsolódni, kétségtelen, hogy a legkönnyebben bővíthetjük, így nullázhatjuk le a perceket.
Akik azonban keveset beszélgetnek rokonaikkal, barátaikkal (velük inkább találkoznak, szkájpolnak, stb.), inkább idegenek felé tárcsáznak, azokat nyilván jobban motiválja a percdíj és a lebeszélhetőség a bővíthetőséggel szemben.

Ezt írod:
"Az ÁSZF-es rész arra vonatkozik, ha valaki a tagdíjat elsumákolná, és élből arra játszik, hogy nem egyenlíti majd azt ki."
Erről itt szó sincs, nem díjelmaradásról van szó a leírtakban, felesleges is egy flottaigazolásba ezt betenni. Elég szerepeltetni a Vodafone előfizetésben. Logikus, ha az ügyfél nem fizet, akkor szankció van. Mindenhol van :)

Nincs MLM csapatom, nem szponzorálok. De ha Te építesz, javaslom kevésbé szélsőséges stílusban tedd. Nem épít sem szakmai tekintélyt, sem vásárlói bizalmat.

(#760) pancelos válasza Ziccer (#756) üzenetére


pancelos
tag

Nos, nem két ajánlat csap össze, több száz flotta ajánlata van a piacon. Bár ha kiszűröd azokat, amikben nem Te vagy a szerződő és amikhez szinte képtelenség csatlakozni (bérmálkodsz, stb.) erősen szűkül a kőr.

A percdíjcsökkentés ígéretéről:
Nem ígértem semmit, megszellőztettem, de már nem teszem, két okból:
1. Így is rám koppintottak a CSEP-től. Jogosan!
2. Így elkerülöm a hasonló, "sajnos nekünk bizonyíték kell...", egyébkét érthető reakciókat. :)

Majd közlöm, ha új konstrukció van. :)

(#761) zoli62 válasza pancelos (#760) üzenetére


zoli62
addikt

Egy kérdésem van. Nagyságrendileg 10-20 Ft közöttvan a hálón kívüli másodperc alapú percdíj, és ez is lebeszélhető?

(#762) Térközjelző


Térközjelző
csendes tag

Sziasztok!

Telenoros flottát keresek másodperc alapon vállalható perdíjakkal.
4 SIMre lesz szükségem.
Az utoljára említett flotta szimpatikusnak tűnik, de sajna nem Telenor.
Nos, várom az ötleteket.

Köszönöm a segítséget!

(#763) pancelos válasza zoli62 (#761) üzenetére


pancelos
tag

Ha regisztráltál az Egzineten, látod a tarifatáblát.
A havidíj két részből tevődik össze, a 800 Ft + Áfa, az a 1.000 forintos csoportos beszélgetés opció ebben a konstrukcióban, jelenleg nem lebeszélgető, csak az alap havidíj. Tehát a bruttó 2.500-ból 1.500 a lebeszélhető bármilyen belföldi irányban.

(#764) nggabi


nggabi
nagyúr

Srácok bocs, hogy ezt mondom de én regisztráltam mindkét előbb említett oldalra és engem egyik sem győzött meg.

Ha egy itt a fórumon is megtalálható yodás csomagba átlépnék saját néven 18.8ft mp alapon 3000 havidíj asszem kb jobban megéri mindkettőnél. Ott se tagság se sim kártyák díja. Regisztrálsz, kinyomtatod a papírt, bemész a boltba és ennyi.

Nem mondom, egy nyilvános csomagnál jobb mindkettő de azért nem az igazi.

Ha jó Pannonos flottát tud valaki az nekem is jól jönne...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#765) zoli62 válasza nggabi (#764) üzenetére


zoli62
addikt

Milyen Vodafone-os csomagra célzol?

(#766) zoli62 válasza pancelos (#763) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi. Hmm... Kicsit kevésnek tűnik a havi lebeszélhető percmennyiség...

(#767) pancelos válasza nggabi (#764) üzenetére


pancelos
tag

És kiket, hány előfizetőt érsz el ingyen?

(#768) beers válasza nggabi (#764) üzenetére


beers
addikt

Melyik is az pontosan?

M&N

(#769) nggabi válasza beers (#768) üzenetére


nggabi
nagyúr

Nem írom ki a cég nevét de ha kell privátban átküldöm...

Páncélos: nekem csak 1 fő (az asszony :) ) akit el kell érnem ingyen... A többiekkel nem beszélek órákat. Meg mindenkinek megvan a maga kis előfizetése... Van aki tecsós van aki a trénél dolgozik... úgyhogy senki se fog átlépni sehova, inkább a normális percdíjak meg a havidíj teljes lebeszélhetősége lenne fontos.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#770) humax válasza nggabi (#769) üzenetére


humax
senior tag

szia
nekem is kuld leci privi ben
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#771) beers válasza nggabi (#769) üzenetére


beers
addikt

Azt megköszönném! :R !

M&N

(#772) pancelos válasza nggabi (#769) üzenetére


pancelos
tag

Akkor viszont a mobilflotta téma és ez a fórum számodra nem igazán releváns :)

(#773) nggabi válasza pancelos (#772) üzenetére


nggabi
nagyúr

De de :) jó kis topik ez.

Várom az igazit :DDD addig is jó az ami most van.

"szenyor dzsíííí"

(#774) lorenzo1


lorenzo1
csendes tag

Sziasztok szakik látom ti itt nagyok vagytok a flotta ugyben tudnátok nekem ajánlani jo flottát ami manapság a legjobb ha sokat beszél az ember mostani számlám 20-25e ugy hogy van egy 30% kedvezményem a percdíjakbol(percalapu) 70es vagyok , számhozdozás fontos lenne , internet szolgáltatás is kellene a telefonon !

elölre is köszönettel ! L

soha ne mond azt hogy soha!

(#775) pancelos válasza lorenzo1 (#774) üzenetére


pancelos
tag

"ha sokat beszél az ember"
Van ez így, de ez kevés infó. Azt kellene tudni, hogy a hívások mekkora hányada egy adott kapcsolatrendszer, ismeretségi kőr és mennyi az egyéb, pl. munka, ügyfelek, stb.
Egyes flottákban még az is eltérő, hogy hálózaton belül vagy kívülre kezdeményezel hívásokat.
Ha visszaolvasol találsz pár linket, regisztrálj és hasonlítsd össze a feltételeket, tarifatáblát.

(#776) lorenzo1 válasza pancelos (#775) üzenetére


lorenzo1
csendes tag

jogos !!! én nem tudok beszervezni szinte senkit mert akikel olyan kapcsolatba vagyok nem zaklatnám "hogy te gyere ide vagy oda" és velük napi személyes kapcsolatban vagyok ! nekem a percdíj lenne a fontos nem tudok mit kezdeni a flottán belüli ingyenes hivasokkal ! mint ahogy azzal se hogy ki milyen szolgáltatónál van!
hálon belül hálon kivül egységes is lehet , ami nagyon kell az a net a telefonon nem külön modemes !

köszönettel: L

[ Szerkesztve ]

soha ne mond azt hogy soha!

(#777) lorenzo1


lorenzo1
csendes tag

ebben az évben még szeretnék váltani ne kiméljetek az ajánlatokkal :D

soha ne mond azt hogy soha!

(#779) pancelos válasza lorenzo1 (#776) üzenetére


pancelos
tag

:)
A Kilencvenes évek eleje, az Amway színre lépése óta erősödött fel ismét a kifejezés negatív kicsengése, hogy "beszervezni".
Pedig beszervezünk az iwiw-be, MyVIP-re, stb. amikor meghívót, regisztrációs linket küldünk. Utóbbinak is van flottája, a MyVIP DJuice csomagosok egymással ingyen beszélnek. De az IWIW is nyújt kedvezményes tarifát és persze számos szolgáltatást, mint társkereső, album kezelő, persze marketing eszközként sem utolsó, mégsem frusztrál egy meghívót elküldeni. Itt vajon miért?
Mert van visszatérítés az ajánlói hálózat forgalma után? Mondjak le róla? Titkoljam el? Szégyeneljem, hogy keresek valamivel, amire időt, energiát szánok?
Tipikus magyar mentalitás: "Neked mi jó ebből, mennyit keresel utánam....?"

Azon túl, hogy körbezavartam egy körlevelet, megosztottam az infót a Facebookon és jelen vagyok ezen a fórumon nem sok mindent teszek, mégis napi 5-10 fővel bővül az ajánlói hálózatom, immár 211 fő, 4 mélységben. Bár nem vállalkozásként, jövedelem-szerzés célzattal, hanem csak magánszemélyként, megtakarítás reményében regisztráltam, rá kell jönnöm, ez igen is jövedelem kiegészítést, akár komoly bevételeket is rejthet magában.
Annak pedig oka van, hogy így épül a hálózat. Családi, baráti közösségek, egyesületek, klubok, stb., akik itt egyszerűen kihasználhatják az ingyenes beszélgetés lehetőségét anélkül, hogy a számlázással járó plusz adminisztrációs feladatokat és a díjfizetés felelősségét bárkinek fel kellene vállalnia.

A CSEP gyakorlatilag nem is igazán a klasszikus flottákhoz hasonlít, hiszen nem kell senkivel szerződni, nincs tagdíj,... A CSEP leginkább egymástól teljesen független, egyéni előfizetők közössége, akik - egy egyszerű, ingyenes regisztrációnak köszönhetően - ingyen beszélgetnek egymással.

Remélem ezzel sikerült pár dolgot megvilágítani.
Az összehasonlításnál - ha már matekolunk - túl kell lépni a percdíjakon, lebeszélhetőségi paramétereken és a bővíthetőségen kívül figyelembe venni a díjvisszatérítésekből adódó jövedelem opciót! Az én példám, hogy nem nagyon kell tenni azért, hogy akár széles rétegek lépjenek az ügyben, olyanok, akiket nem is ismerek.

(#780) mukibuci válasza lorenzo1 (#776) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Neked akkor egyik flottacsomag sem jó... Próbálkozz inkább a Vodafone Gold Plus csomagjával, ami 15 ropiért ad 1000 percet hálózaton kívül és 6000 percet hálózaton belül. Rögtön fele lesz csak a számlád... Net opciót pedig tudsz kérni mellé...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#781) beers válasza ledfoot (#778) üzenetére


beers
addikt

Kár, hogy nem enged regisztrálni, megnéztem volna!

M&N

(#782) Ziccer válasza beers (#781) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Nem vesztettél sokat.
1100ft tagdíj havonta,fél évet ki kell egyszerre csengetni.
Havidíj nettó 2550 ropi,ebből 1175ft a lebeszélhető.
A tanmesék meg borzasztóak,ilyeneket a legprimitívebb fogyasztói rétegnek szoktak komponálni.
" a családom havonta 80ezerért csevegett most csak 25 ért" :)

(#783) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Sziasztok!

Aki tud valamilyen flotta csomagról tájékoztatót küldeni privátba annak megköszönöm.
Van itt sok, de engem azok érdekelnének, amelyek aktuálisak és be is tudtok léptetni. :)
Előre is köszi!

iPhone 14 pro

(#784) Szedi válasza Intel q8200 (#783) üzenetére


Szedi
csendes tag

Sziasztok! Elindult a flotta, amiről korábban beszéltem. Akit érdekel, kattintsatok a nevemre és e-mail címemen elérhettek, ahol meg tudom adni az adatokat. Köszi, sziasztok!

(#785) Térközjelző válasza Intel q8200 (#783) üzenetére


Térközjelző
csendes tag

Csatlakozom az előttem szólóhóz! Telenoros flották előnyben! Nagy a csönd ezen a téren.

Mi történt nem működik a flotta amibe beléptél?

Sziasztok!

(#786) sMogyi86

Üdv Mindenkinek!

Csökkenteni szeretném a mobil költségeimet ezért flottát keresek (ki hinné?? :) )
Na szóval:
-hűség nélkül
-én szerződök a szolgáltatóval, a számla az enyém
-másodperc alapú
-minden felmerülő költség minimalizálásával (kaució, havidíj, belépési díj tagsági díj, amit el lehet képzeli...)
A kívánalmak sorrendje a fontosságra is utal

Igen, jelenleg a "best-buy"-ra hajtok! :))

u.i.: a piros szolgáltató NAGY előnyben!

Segítségeteket előre is KÖSZI!

Üdv, M.

[ Szerkesztve ]

"A félelem az elme gyilkosa."

(#787) Zirowe válasza Intel q8200 (#783) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tényleg, mi lett a flottáddal?

Mondjuk én ma reggel nem tudtam telefonálni, mert tartozás miatt korlátoztak a kimenőket, ügyintéző szerint már jópár v&a flottás telefonált.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#788) Orgi válasza Zirowe (#787) üzenetére


Orgi
őstag

Én is ebben a flottában vagyok, tegnap számlatartozás miatt letiltották a kimenő hívásokat, kb semmit se tudni, egy mailcím van ami nem reagál a megkeresésekre... szóval azt se tudni, bukta-e az egész vagy folyamatban van a fizetés, mindenesetre telefonálni azt nem lehet (fogadni igen).

(#790) kriptonsoft válasza Orgi (#788) üzenetére


kriptonsoft
csendes tag

Sziasztok!
V&A flottás sorstársak. Én regisztrálva vagyok a flottás számommal a teneronline-on így látom hogy 3,7milla a 3 havi tartozásuk a pannon felé, meg ugye a kauciók amiket beszedtek. Ez már egészen szép summa. Így sajna sok jóra nem tudok gondolni.
Most beszéltem a pannonnal és mivel tovább számlázott szolgáltatásról van szó így nem lehet egyes számok tartozásait kifizetni, csak a 181. napon lehet hozzájutni a kártyához. Persze addig nem fognak élni a számok. Azt nem tudták megmondani hogy bejövő hívásokat meddig lehet fogadni. Én tudok flottás számokat a 2 vezetőhöz, de természetesen ki vannak kapcsolva.. :(

(#791) Zirowe válasza kriptonsoft (#790) üzenetére


Zirowe
nagyúr

3,7 millió az 3 havi tartozás?
Nem egy havi?

Faszom, pedig már annyira megszoktam ezt a flottát, és tök jó volt..

Nekem még az is kerekíti a létemet, hogy két éves hűséggel léptem be a flottába februárban, amit átvállaltak tőlem (vodától jöttem, és belépéskor kötöttem telenorral 2év hűséget), szóval ha megszűnne, akkor nekem megint bonyolultabb lenne továbbállni, a flotta tulaj meg kapná a kötbéremet.

Amúgy vki tud vmi jó telenoros flottát, amibe lehet számot vinni, nincs külön költség, havi díj kb 2200ft körül van, hívásdíj fixen 16-18ft/perc körül van, másodperc alapon, havi 60 ingyen sms-el?:D

Amúgy magam részéről még adok hétfőig időt a kedves cégvezető Veres Henriknek, hogy rendezze a helyzetet, vagy jól feljelentem hűtlen kezelésért!
2számom 3havi számlája+2x6000ft kaució már túl van a szabálysértési értékhatáron.

Amúgy furcsa is volt, hogy az elmúlt két hónapban 5nappal előrébb hozták a fizetési határidőt..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#792) Zirowe válasza Zirowe (#791) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Beszéltem megint telenor ügyfélszolgálattal: üzleti előfizetéseknél egyéni megállapodás alapján megy az, hogy mennyi idő/pénztartozás után korlátozzák a kimenő hívásokat, illetve az én esetemben a dolog annyival bonyolódik, hogy ha nem rendezik a számlát, akkor a 180 nap után a számom visszatér a vodához.
Mókás, mert 10éve van meg, és eléggé hozzám nőtt!

A másik érdekes dolog, hogy eddig nem volt beállítva jelszó az ügyintézésemhez, február óta ez volt a helyzet, mivel csak kapcsolattartó állíthat be, én meg ezzel nem akartam zavarni, jó volt nekem az, hogy mindig mondtam, hogy nincs jelszó.
Erre ma mondta az ügyintéző, hogy van jelszó beállítva.
Másnál is történt ilyen?

Beszéltem a sráccal is, aki régebben vaterán árulta a simeket, és aki bevitt engem a flottába, mondta, hogy neki sem reagálnak már legalább 1hónapja és 100ezer jutalékkal tartoznak neki..

Fasza..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#793) Zotttya


Zotttya
csendes tag

kedves Sorstársaim!
Hóközi számlánk értékét hogy lehet megtudni? és ezt a kaució ugye fedezheti?

(#794) Zirowe válasza Zotttya (#793) üzenetére


Zirowe
nagyúr

V&A ingatlan flotta?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#795) Zotttya


Zotttya
csendes tag

Egy ismerősöm most ment el a bedőlt flotta címére, épületet talált, de cégnév esetleg veres henrik neve az nincs ......

(#796) Zotttya válasza Zirowe (#794) üzenetére


Zotttya
csendes tag

V&A ingatlan flotta,igen arról beszélek..

(#797) Zirowe válasza Zotttya (#796) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Holnap meglesem én is, utána meg megyek egyből rendőrségre, nem fogok itt tökölni.

Javaslom a többieknek is, akik így pórul jártak.
Bírósági útról is majd holnap mondok többet, de valószínű fizetési meghagyás lesz belőle a kaució erejéig+a kellemetlenségek a szám miatt.

Nem hagyom annyiban ezeket a szarháziakat!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#798) csordi válasza Zotttya (#795) üzenetére


csordi
csendes tag

Sziasztok!

Mi is a V&A flottában voltunk. Mi a XIII. kerületben mentünk el a Katona József u. 17-es szám alá és nem találtuk kiírva sem a cég sem a cégvezető nevét.
Az interneten rákerestünk a cégre, a net szerint a XXI. kerületben van a cég a Katona József u.-ban, de házszámot nem találtunk.

Az ismerősöd melyik kerületben volt?

Jártunk bent a Telenor-nál is. Ott azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a kimenő hívások korlátozása ellenére a következő hónapokban is fogunk kapni számlát. Kilépni csak Veress Henrik meghatalmazása esetén lehetne kiegyenlített tartozás mellett. A Telenor viszont a V&A céggel áll szerződésben, így a tartozást rajtuk fogja behajtani.

Ha valaki megtud valami újat, légy szíves írja meg.

Köszönöm.

(#799) Orgi válasza csordi (#798) üzenetére


Orgi
őstag

Én a magam részéről úgy döntöttem, hogy kivettem a SIM-et, az 5 k kauciót bukottnak tekintem és az e havi tört számlát egyenlítsék ki belőle (bőven fedezi), mindezt megírom nekik mailban és végeztünk.
Soha semmiféle papírt nem kaptam a kontakt személyemtől, nem is írtam alá semmit, postán kaptam egy SIM-et miután elutaltam a 6 ezret.

(#800) Zirowe válasza Orgi (#799) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem meg nem kéne annyiban hagynod ezt!

Igenis megérdemlik ezek, hogy feljelentsük őket többen is, mivel az amit csináltak, csöppet sem nevezhető humánusnak.

Holnap megérdeklődöm a dolgokat és több infót tudok adni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.