Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) LEGIOX válasza ijaszzsu (#1898) üzenetére


LEGIOX
tag

Szia

Az évi 15 e az tagdíj ? Számlát tudtok róla adni ?

(#1902) ijaszzsu válasza LEGIOX (#1901) üzenetére


ijaszzsu
csendes tag

Természetesen számlát tudunk adni. Magán vagy Céges előfizetés érdekelne, hány kártyával?

(#1903) LaMeRick válasza Robb202 (#1897) üzenetére


LaMeRick
csendes tag

Hello!

Írtad, h a netes szerződés elavult. Várható, hogy ezen is rugóznak egy kicsit?

(#1907) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Íme az ígért lépésem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1918) Vitriol87


Vitriol87
csendes tag

(#1919) Midway válasza Vitriol87 (#1918) üzenetére


Midway
senior tag

Ez netto vagy bruttó?

(#1920) club1 válasza Midway (#1919) üzenetére


club1
veterán

Csodálkoznék, ha a Munkáspártnál nettó árakkal dolgoznának. :Y

(#1921) Vitriol87 válasza Midway (#1919) üzenetére


Vitriol87
csendes tag

Semmi bővebbet nem tudok róla, véletlenül találtam rá, gondoltam hátha érdekel vkit, elérhetőség adott az oldalon :).

(#1922) Midway


Midway
senior tag

Ettől még a kaland flotta is jobb.

(#1923) alexjmurphy


alexjmurphy
csendes tag

Jó szerencsét!

Ha érdekel valakit OSZTRÁK flottabelépés a következő feltételekkel akkor írjon és megbeszéljük:

Havi 18 Euró, amiben:

Üzleti előfizetés, tehát 0676-al kezdődő szám
Korlátlan osztrák T-mobile + vezetékes hívás
2000 perc minden más osztrák mobilszolgáltatóba
1000 sms Európa+USA+Kanada (Románia és Bulgária NEM, de Magyarország igen!)
1000 perc Európa+USA+Kanada (Románia és Bulgária NEM, de Magyarország igen!)
3 Gb internet

80 Euro belépési online Gutschein amit vagy kedvezőbb telefonvásárlásra vagy pedig havidíjakra lehet felhasználni.

3 éves hűségnyilatkozat!!

Természetesen osztrák térerő kell hozzá, különben a nemzetközi roaming díjak élnek.

Aki ott dolgozik vagy tanul azoknak nagyon nagyon megéri! Jah és nem kerül semmibe sem a belépés nincs tagdíj nincs egyéb egyszeri belépési lehúzás.

Ami kell:

- német vagy angol nyelvtudás
- lakcím Ausztriában
- bankszámla szintén Ausztriában

Kérdésekre szívesen válaszolok, de csak azokra amiket nem írtam le egyértelműen.

(#1924) Gabriell1974 válasza alexjmurphy (#1923) üzenetére


Gabriell1974
csendes tag

Szia.

Itthon nem tudsz valami nagyon jót? Még mindig nem sikerült találnom.

(#1925) grafikus17 válasza alexjmurphy (#1923) üzenetére


grafikus17
senior tag

Hogy fér bele durván 4800 ft-ba ennyi minden. Ha csak az IP alapú tengeren túli hívásokat nézem, 1-2 ft-ért, az is már 1000-2000 ft+ más mobil szolgáltatóba 2000 perc :Y ott nincs kapcsolási díj? :F
És akkor még ott van a 3GB net, ami nálunk csak önmagában kerül ennyibe.
Én ezt nem érem és fel sem fogom.

Xiaomi Redmi note 7

(#1926) cenzi válasza grafikus17 (#1925) üzenetére


cenzi
csendes tag

Az O2-nál (UK) pl kártyás mini-flottákat is lehet létrehozni. 7 vagy 8 font havi összegért 5 számmal ingyen beszélhetsz, sms és mms-ezhetsz, azt hiszem a duplája már 10 számot tartalmaz, plusz ehhez jön hozzá a tarifához tartozó kedvezmény (ez lehet hálón belüli lebeszélhetőség, 500 MB ingyen internet vagy akárt EU-n belüli ingyen mobiltelefonos hívás).

Itthon nem nagyon vannak ilyen jó kedvezmények...

[ Szerkesztve ]

(#1927) beers válasza cenzi (#1926) üzenetére


beers
addikt

biztos azért, mert itt többet keresünk...... :W

M&N

(#1928) Str8 sk8r válasza HUTCHDB (#1892) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ezt a vodás hirdetést én is kilestem...új vagyok a témában, és érdeklődnék, hogy milyen buktatók lehetnek benne, amit nem látni... :B ...minden segitséget előre is köszi... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1929) alexjmurphy


alexjmurphy
csendes tag

Nem tudom, hogy hogyan fér bele nekik, de ott kinnt ez nem olyan hű-de nagy hiszen a mezei ember is kap 8.80 Euróért 1000 sms-t meg 1000 percet. (www.bob.at) hűségnyilatkozat nélkül :)

(#1930) suhi62 válasza Johnsones (#1) üzenetére


suhi62
csendes tag

Én tudok olcsó telefonálási lehetőséget!

(B)Cégeknek-Magánszemélyeknek!!(/B)

Magyarországon az összes vezetékes telefonok 0 Ft-ért hívható 0-24ig.

1995 Ft Fix havidíjért.

+ 43 ország vezetékes telefonjait + 8 ország mobílját 4ft kapcsolási díjért.

Hívjon hogy spóroljon.

Tel:06-20-9150-931

(#1931) Gerasz válasza grafikus17 (#1925) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Ne kérdezz ilyet, mert megjelennek a mobilarénás szerzők (sponsored by T-mobile) és hallhatsz majd koncessziós díjakról, amikről ugyan nem tudják, hogy milyen mértékűek itthon, s külfödön, de tuti amiatt magasabbak a díjak, mint nyugaton.

(#1932) sifarr válasza Gerasz (#1931) üzenetére


sifarr
senior tag

Ne kérdezz ilyet, mert megjelennek a mobilarénás szerzők (sponsored by T-mobile) és hallhatsz majd koncessziós díjakról, amikről ugyan nem tudják, hogy milyen mértékűek itthon, s külfödön, de tuti amiatt magasabbak a díjak, mint nyugaton.

Bár nem tisztem megvédeni az arénásokat, de ezt nem hagyhatom szó nélkül.
Ez nemcsak méltánytalan, hanem igazságtalan megjegyzés is volt. :(((

Gondold meg, a portál (a lapcsalád) reklámokból él. Ehhez képest és ennek ellenére pl. a készüléktesztjeiben maximálisan törekszik az objektivitásra. Nincs tekintettel semmilyen gyártói szempontokra, érdekekre. Szerintem ezt senki sem, te sem vitathatod.
A szolgáltatók területén valóban volt 1-2 olyan írás (pl. a díjcsomagos), amelyekben lehetett volna mélyebbre ásni egyes kérdéseknél, a szerző pedig elfogadta-nem piszkálta a szolgáltató "hivatalos" magyarázatát. Például a végződtetési díjak árnövelő hatása is ilyen volt. De a szerző nem is tehetett mást. Muszáj a jó kapcsolatot megőrizni a szolgáltatókkal, hogy szolgáltatónak semlegesebb a fogyasztónak viszont érdekes témákban infókhoz jusson később. Tehát nincs szó "lefizetésről".
Nem várj el egy neked ingyenes laptól húsba vágóan oknyomozó írásokat!
Viszont a topicokokban a lehetséges végső határig megengedik a szolgáltatók kritikáját. Az árképzés kritikáját is.

A "miért tud ugyanaz a multi nyugaton olcsóbb árakat adni, mint nálunk" kérdésre egyébként se mobilspecifikus a válasz. Majd inden területen ezt láthatod. A válasz pedig gazdasági és politikai. Ez a területen pedig a fórumon úgy tudom tiltott. :)

(#1933) Gerasz válasza sifarr (#1932) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Ok, valóban indulatosra sikerült, és nem az arénásokat akartam a célkeresztbe állítani, a tesztjeiket én is szeretem

Ugyanakkor felháborít, hogy pl az említett t-mobile osztrák oldalán 20 eur: 1000 perc, 1000 sms, t-mobile korlátlan. Nálunk ez legalább 4-5x ennyibe kerül a honlapon lévő publikus tarifák alapján. A jövedelmi viszonyok közt is hasonló arányok miatt a végére 25-ös odds jön ki. És igen, sajnos minden területen hasonló, bár ennyire nem durva különbségek tapasztalhatóak. Simán gyarmati státusz, de ez valóban hosszúra nyúlna.

Az arénásoknak talán a tarifáknál jobb volna lapítani, nem a szolgáltatók szócsöveként kamu dumákkal borzolni az olvasók idegeit.

[ Szerkesztve ]

(#1934) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Keresek vodafonos flottat, lehetoleg SURF csomaglehetőséggel és 2751ft vagy feletti havidijjal. 2 szam lenne, egyikre kell csak feltetlen a mobilnet lehetoseg.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1935) vasii


vasii
senior tag

Hello,

keresnék vmi jó flottát, az egyetlen ami fontos, hogy átlehessen vinni a számokat, amik telenorosak. Hallottam olyat, h más szolgáltatókhoz is ugyanúgy át lehet vinni a 20as számot is, ez flottáknál működik? Vagy mindenképp telenoros flottát kell keresnem?
Ezek alapján esetleg tud vki ajánlani egy olcsó flottát?

Elkezdtem olvasgatni a fórumot, nem tudom ez az egyházi flotta él e, vagy hol lehet róla bővebben olvasni :S

Köszi

(#1937) Forchalad


Forchalad
tag

Üdv!

T-Mobile-os flottát keresek, amihez mobilinternet lehetőség is van, magyarán van benne valamennyi net vagy olcsóbban lehet hozzá igényelni.

Jelenleg Telenornál vagyok flottás!

Köszönöm!

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#1938) nemma válasza vasii (#1935) üzenetére


nemma
addikt

Szia.

Ehhez mit szólnál?

Számhordozás természetesen van :)

(#1939) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok
benne vagyunk egy voda flottában ahol 1800 nettó a havidíj, ez az összeg lebeszélhető, 20 sms ingyé
csúcsidőben 23, kívül 28Ft/perc a díj, bármerre
kb. 300 előfizetőről van szó, ki tud és mit ajánlani a csoportnak?
vannak benne még le nem járt hűségidők sajnos, ezt kérem figyelembe venni

(#1940) nemma válasza #32577792 (#1939) üzenetére


nemma
addikt

Szia.

Ment egy pü! :)

(#1941) isteni1 válasza nemma (#1940) üzenetére


isteni1
csendes tag

érdekelne a flotta:
isteni.tamas@freemail.hu

Köszönöm!
Üdv: Tamás

(#1942) Tomszy1 válasza #32577792 (#1939) üzenetére


Tomszy1
tag

Szia, ebbe a csoportba lehet csatlakozni? Ilyesmi vodás flotta engem is érdekelne!

(#1943) #32577792 válasza Tomszy1 (#1942) üzenetére


#32577792
törölt tag

Szia

Nem, ez zárt csoport.

(#1944) llaszlo


llaszlo
veterán

nemma ez melyik szolgáltatónál van? A másik oldalon láttam, hogy voda, az most épp nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1945) nemma válasza isteni1 (#1941) üzenetére


nemma
addikt

Szia.

Ment egy pü.

Tomszy1: A miénkhez lehet jönni! :)

llaszlo: Vodás a flotta. Korábban én voltam Telenorosban is, semmi különbség nincs, csak annyi, hogy itt kevesebbet fizetek ;)

(#1946) mrmrg


mrmrg
tag

Sziasztok!

3 főnek keresnék kedvező feltételekkel csatlakozható flottát.
Olyan érdekelne, ami kisebb kihasználtság mellett is kedvező.

Köszönöm előre is:)

Üdv!

(#1947) club1 válasza mrmrg (#1946) üzenetére


club1
veterán

Kevesebbet telefonálóknak egyértelműen a római katolikus flotta a legkedvezőbb.

(#1948) nemma válasza mrmrg (#1946) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem meg a miénk a nettó 1700Ft-os havidíjjal is megéri azoknak is, akik keveset telefonálnak ;)

(#1949) club1 válasza nemma (#1948) üzenetére


club1
veterán

Szerintem a tietek sem rossz, de azért ennél jobb a katolikus flotta: Nálatok drágább a havidíj, ennek ellenére nem beszélhető le csak bizonyos része. Az 5 lehetséges hívásirányból 2 nálatok olcsóbb ugyan 6.5 Ft-al, de 4 drágább 3.75-7.5 Ft-al. 2-3e Ft-os havi forgalom esetében ti kb. 10-30%-al vagytok drágábbak attól függően, hogy milyen irányokba beszéltek inkább. De ott vagytok a szeren főleg úgy, hogy nincs egyéb költség nálatok...

(#1950) beers válasza club1 (#1949) üzenetére


beers
addikt

Igen, az az egyszeri díj ne lenne...!

M&N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.