Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) krisz1019 válasza Joe bácsi (#1200) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Szia!
Engem is érdekelne,hogy melyik a másik?Az egyik a katolikus(az is nagyon jó mondjuk),s a másik?Most készülök vmit intézni.Köszönöm.

(#1202) HarryFish


HarryFish
csendes tag

Tisztelt Fórumozó Mobilos Társak!

Fentebb olvasható Premium Management flottáról közzétett paraméterek nem publikusak!
Kizárólag Play! Kft üzleti partnerei, valamint családtagjaik számára érhető el. Nyilvánosan nem lehet a flottába szerződni, csak üzleti kapcsolat útján. Amennyiben valakinek sikerült volna ezen kapcsolatok nélkül szerződnie, az a kiszivárgott információk miatt történhetett. Kérjük az adatvédelemre való tekintettel, amennyiben valamelyikőtök ilyen e-mailt kapott, azt kezelje bizalmasan, valószínűleg vagy Play! Kft-től, vagy Play! Kft üzleti partnereitől kaphatta.

Kérjük a fentiek szíves tudomásul vételét, valamint a további publikálások elkerülését!

További jó fórumozást kívánva: Play! Kft - adminisztrátor

(#1203) Sasfészek válasza fateless (#1196) üzenetére


Sasfészek
tag

A kérdéseket azért teszem fel mert ilyen szituációba csak az kerül akinek van flottája.
Szerintem ha megkérdeznénk 10 embert hogyan kell jó flottát csinálni és előtte nem volt még tapasztalata, hogy mik is kellenek hozzá akkor senki sem tudna válaszolni.
Én sem úgy születtem hogy vágom a dolgokat.

Szeretnék képbe kerülni.

Pancelos:

Na de ezt gyakorlatban hogyan kell elképzelni? Leülünk tárgyalni és én mondom hogy 14 forintot akarok Ők meg mondják hogy 16 Ft és 10000 fő egy év alatt?

Például min múlik az hogy alacsony előfizetési díjhoz kapj nagyon jó percdíjakat?

Azon, hogy milyen és mekkora réteget akarok megszólítani? Csak azért mert a kalandlövészet flottában max. 300 főt tudok elképzelni többet nem mégis jónak mondható a Katolikus csomag utána a percdíja.

Részben mellékesként tekintek rá, részben pedig emberek segítése képen is.
Ezt azért írom, mert látom már nem csak egy cégnek lehet flottája. Nem akarok nagy tagdíjat, ha lehet egyáltalán nem szeretnék.

Pl.: Látom neked is van egy flottád :)
Valószínűleg a kör akit meg akarok szólítani más.

Tehát a tárgyalás lényegében úgy megy, hogy mondasz egy általad kigondolt percdíjat etc... meg darabszámot hogy 1 év alatt teljesíted és utána hipp-hopp ennyi?

Szolgáltató mi alapján dönti el hogy reális-e vagy sem? Pl a flotta reklámozásáról is külön kell megállapodni, vagy ez nem képezi megbeszélés tárgyát? Értelemszerűen másképp nem tudnak a flottáról semmit.

Te mikor kezdted, hogy csináltad, kit kerestél meg? Mi volt a folyamata?

(#1204) alias_bobo


alias_bobo
tag

Ejj! De régen jártam itt! Látom flották jönnek-mennek.
Ha most kellene nekem egy jó flotta akkor is a jelenlegit választanám.
Már több mint egy éve elégedett vagyok a MegoldásPortál flottájával.
Viszont elgondolkodtató még az egyházi is.
Üdv, alias_bobo

[ Szerkesztve ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#1205) beers válasza alias_bobo (#1204) üzenetére


beers
addikt

Ha nem lenne csatlakozási díj, még jó is lehetne!

M&N

(#1206) alias_bobo válasza beers (#1205) üzenetére


alias_bobo
tag

Csatlakozási díj nincs.
Éves adminisztrációs díj van SIM kártyánként 2500HUF. (Ez a feltétele a flottához történő csatlakozásnak, valamint a flottában maradásnak, se több se kevesebb!)
Ne akarj mindent ingyen! (a 4000HUF-os havidíj mellett nem hiszem hogy egy ilyen tétel éves szinten földhöz vágna bárkit is de ez csak az én véleményem)
Üdv, alias_bobo

[ Szerkesztve ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#1208) Joe bácsi válasza alias_bobo (#1206) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csatklakozási díj van és nem éves díj! Hol olvastad amit írtál? :F

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1209) dedike válasza Robb202 (#1207) üzenetére


dedike
addikt

Tehát egyszer kifizeted a csatlakozási díjat (7500) és használod, míg meg nem unod/meg nem szűnik/meg nem halsz? :U

Jó szerencsét!

(#1210) alias_bobo


alias_bobo
tag

Robb202, Joe bácsi, dedike:

Félreértés történt: Én a MegoldásPortál flottárol nyilatkoztam amit nyilatkoztam, beers fórumtárs hozzászólásából úgy ítéltem meg, hogy ahhoz fűzött megjegyzést.

Az egyházi flottával kapcsolatosan úgy tudom se éves se féléves se havi egyéb költség nincs csak egyszeri csatlakozási díj! Egyébként mivel csak egyszer kell kiadni azt sem tartom soknak!

:R

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#1211) lamazonia


lamazonia
tag

a pannonál van evangélikus flotta. arról lehet tudni valamit?
konkrétan a percdíjak érdekelnének ....

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#1214) tomchy


tomchy
tag

Kalandlövészet flotta is érdekes lehet számomra, de nem vagyok se kalandor se lövész, a kettő együtt meg végképp. Valaki már próbálta, hogy hogyan is működik a dolog? :U

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#1215) beers válasza alias_bobo (#1206) üzenetére


beers
addikt

Az általad linkeltre írtam és ott van!
7500Ft nem kevés még ma sem és ugye ez csak 1 db!

M&N

(#1216) alias_bobo válasza beers (#1215) üzenetére


alias_bobo
tag

De csak egyszer kell megfizetni...
Én meg maradok a jól bevált MegoldásPortál flottánál.
Üdv, István

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#1217) Joe bácsi válasza beers (#1215) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Szerintem is simán megér ennyit egy jó flottához csatlakozás. Én is anno kb. ennyit fizettem másik flottához csatlakozáshoz és már 3,5 éve benne vok a flottában. Ha sok a 7500 Ft, akkor az előfizetést nem neked találták ki. Maradj a pre-paidnál. :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1218) heni79


heni79
csendes tag

Sziasztok!
T-mobile-os mobilflottát melyiket tudjátok ajánlani?
Jöhetnek priviben is a részletek.
Köszönöm előre is

(#1219) dedike válasza Joe bácsi (#1217) üzenetére


dedike
addikt

Tökéletesen egyetértek! :K

heni79:

Olvass már vissza légyszi vagy húsz hozzászólást, találni fogsz közte! :U

Jó szerencsét!

(#1220) beers válasza Joe bácsi (#1217) üzenetére


beers
addikt

Maradok is :)!

M&N

(#1221) Dracula72 válasza heni79 (#1218) üzenetére


Dracula72
senior tag

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1222) Dracula72 válasza Joe bácsi (#1217) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ez így van. Egyetértek :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1223) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, úgy néz ki, hogy két hónapnyi harc és egy jelentősebb összeg leperkálása után nemsokára sikerül visszakapnom a két számomat, ami a V&A flottájába ragadt.

Én időközben decemberben beléptem xabolcs flottájába két új számmal.
A flotta telenoros, szerintem nagyon jó percdíjai vannak és a feltételek is korrektek, szerződés is készült a belépésről meg miegymás, de érthető okokból szeretném a inkább a két régi számommal belépni ebbe a flottába.
A kezdeti para után nem gondoltam volna, hogy kb 3 hónap után újra használni fogom tudni a számaimat, miután mindenhol a minimum 6hónap, maximum sohával riogattak.

Viszont így most két szám felszabadul a flottába, amit szívesen átengednék bkinek, akinek szüksége volna rá.
Hónap elején van a számlazárás, szerintem februárt még végig viszem, így március elejétől lehetne őket használni.
A számláim természetesen rendezve lesznek :D, illetve kérek a cégtől beléptető szerződést annak a részére, aki átvenné tőlem ezt a két számot.
A belépés-átvétel természetesen ingyenes.
A kártyák a cég nevén vannak, havonta küldenek csekket a számláról, de lehet utalással is rendezni a tartozást.

Ha érdekelnek a részletek, akkor dobj egy privátot és elküldöm őket.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1224) ottoyes válasza Zirowe (#1223) üzenetére


ottoyes
senior tag

faxa...gratula!

Ottoyes

(#1225) Zirowe válasza ottoyes (#1224) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi, de nem volt egyszerű, és sajnos a nagy része még hátra van: visszaszerezni a pénzem azoktól a becsületes V&A-soktól! :(((

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1226) heni79 válasza dedike (#1219) üzenetére


heni79
csendes tag

Köszi!
Leginkább a minden ingatlanos érdekelne, de nem találok részleteket (bár lehet, béna vagyok :F

(#1227) ottoyes válasza Zirowe (#1225) üzenetére


ottoyes
senior tag

Becsületes???Na kiváncsi vagyok miket mondanál,ha találkoznál személyesen az illetékessel.. ;] ...nem elkeseríteni akarlak,de az kemény dió...mármint a pénzt vissza.. :((

Ottoyes

(#1228) Zirowe válasza ottoyes (#1227) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A becsületest természetesen ironikusan értettem ;]
Volt pár levélváltásunk, hadd ne részletezzem..
Nagyon alja..
De a feljelentést már megtettem, nemsokára megy a fizetési meghagyás.
Önbíráskodásba meg nem fogok kezdeni :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1229) ottoyes válasza Zirowe (#1228) üzenetére


ottoyes
senior tag

Azt jólteszed..még a végén Te faragsz rá.Csak sajnos türelem kell,mert a törvényes malom lassan öröl.. :U

Ottoyes

(#1230) Zirowe válasza ottoyes (#1229) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egyelőre sajnos ráfaragtam tényleg, mert 2x kellett végülis kifizetnem 4havi telefonszámlát 2számra (kb 40ezer ft), de én türelmes vagyok, és addig is pörög a kamat:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1231) ottoyes válasza Zirowe (#1230) üzenetére


ottoyes
senior tag

...ugyvan!Fizessenek! ;] :D

Ottoyes

(#1232) dedike válasza heni79 (#1226) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom, ez az-e, de szintén egy lehetőség!

Jó szerencsét!

(#1234) Zirowe válasza Robb202 (#1233) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Augusztusi számlától kezdve nem volt fizetve a számla a telenor felé, november 25én egyirányúsították a számokat, erről előre senki se tájékoztatott minket, a cég a megadott címen nem volt található, a telefonok kikapcsolva. Később páran kaptunk tájékoztatást, azt se mindenki, és a tájékozatóból is volt vagy 4féle verzió, teljesen félrebeszéltek, a kauciót nem mindenki kapta vissza, illetve a bevitt vagy a kapott számok nem voltak kimenthetőek.
Kb.
De ha rákeresel a nevemre a topicban, vagy megnézed a logout személyes bejegyzéseimet, akkor kicsit pontosabb képet kapsz:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1235) ottoyes válasza Robb202 (#1233) üzenetére


ottoyes
senior tag

...beborult,mert nem fizettek azok akiknek kellett..akiknek viszont kifizették azok,akik használták a SIM karikat.Sajna akik fizettek rendesen,azok is le lettek tiltva...kezdetben kimenő hívás szintjén..ez egy várható lépés volt a szolgáltató részéről,további kintlevőségek generálásának megakadályozása érdekében.Vab,aki ragaszkodik a megszokott számához...ezért "harcol",közben egy hasonló flottát keres,persze némileg több tapasztalattal,mint előzőleg..kb. ennyi.. :((
....huhhh...Edenyke mint érintett megelőzött...jobb ha az Ö hsz-ét olvasod.. :U

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#1236) pancelos


pancelos
tag

Aki lemaradt, az itt visszahallgathatja a Konnektor magazin január 14-i adását a tarifálásról:
http://mobilflotta.eu/

Kapcsolódó cikk...

[ Szerkesztve ]

(#1237) .bruszli. válasza Zirowe (#1234) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez szép...
Az első flottám ( vagyis ahol tag voltam ) 6 év után szűnt meg,de ehhez képest kifejezetten korrekt körülmények közt. Senkit nem ért anyagi kár,és időben kaptunk tájékoztatást is...de még így is gáz. Gondolom akkor akik ebben érintettek,mit érezhettek. :W

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#1238) Zirowe válasza .bruszli. (#1237) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Arról a pofátlan húzásról nem is beszélve, h valószínűleg a flotta kezelői közül vki ide regisztrált, károsultnak adta ki magát és szépen próbálta félreinformálni a népeket!
Keressétek itt a topicban "justicia" hszeit, aki a korlátozás után regisztrált ide, kemény 7hsz erejéig, utána meg végleg eltűnt..
Nagyon alja.. :W:W

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1239) .bruszli. válasza Zirowe (#1238) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Komoly... :W
Amúgy ez mekkora flotta volt,és mióta ment ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#1240) Zirowe válasza .bruszli. (#1239) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kb 150tagról beszéltek, és elvileg két éve ment.
Én tavaly februárban csatlakoztam.
Augusztustól nek volt fizetve a flottaszíntű számla és a Telenor egy 3.5milliós tartozásról beszélt.
Amúgy mókás, h eddig a cég vezető hangoztatta nekem mailelben, h a kaución kívül egy petákot se ad vissza (azt is csak rohadt nehezen kaptam vissza), meg hogy találkozunk a bíróságon.
Erre tegnap írtam ide, ma reggel meg kaptam egy levelet, h "természetesen ha elküldöm neki a telenor befizetéseim bizonylatát, akkor visszaadja a havidíjaimat, nehogy kétszer kelljen fizetnem"..
Eddig pont az ellenkezőjét mondták, eléggé alja, de most már akkor remélhetőleg végre visszakapom a teljes pénzem és a számaimat, a rendőrség pedig majd jól helyre teszi őket, és végre le lehet zárni ezt az alja történetet!

Remélem más is hasonló sikerrel jár!:)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1242) Zirowe válasza Robb202 (#1241) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Belépéskor azt a tájékoztatást adták (amikor ugye már több, mint egy éve ment a flotta), hogy a befizetett kaució lesz a havi limit, amit nem lehet túllépni, ezt a telenor állítja be egyénenként, mivel a kaució összegét mindenki maga döntötte el, csak a minimum volt megadva (5k).
Aztán meg a korlátozás után azon sírtak a flottavezetők, hogy a telenor többszöri kérésük ellenére sem állította be a havi limiteket, és ezért már induláskor voltak tetemes számlák, amik nem kerültek kiegyenlítésre.
Hogy ebből mi az igazság, és akkor miért mondták nekem ezt a nyugtató szöveget belépéskor, amikor már több, mint egy éve ment a flotta, nem tudom, de most már nem is érdekel.
Mert tudták kik a rendesen fizetők, azoknak szólhattak volna a korlátozás előtt, és semmilyen komolyabb komplikáció nélkül ki tudtak volna lépni, de persze ez némi korrektséget feltételezett volna a részükről, illetve arról a kis "apróságról" nem is beszélve, hogy októberben és novemberben a fizetési határidőt előrébb hozták hónap 25. napjáról hónap 20. napjára, mivel tisztában voltak azzal, hogy a lekapcsolás most már bmikor megtörténhet (telenor tájékoztatott, hogy szeptember óta értékesítési tilalom volt életbe léptetve a flottára nézve), ami meg is történt nov25-én.
Ja, és még az ügyfélkódokat is megváltoztatták az értesítésünk nélkül, amit külön kellett kicsikarni belőlük.
Ezek után az "ártatlanságuk" számomra kétségtelen, de majd a nyomozó hatóságok remélhetőleg mindent kiderítenek.

De inkább nem is folytatom, mert megint felidegesedek :D, inkább keress vissza a november végi hsz-ekre, voltunk itt páran a flottából :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1243) daneluszkil válasza Robb202 (#999) üzenetére


daneluszkil
csendes tag

Azt írod hogy csökkeni fognak a más mobilhálózatba íranyuló hívások percdíjai Januárban.
Pontosan lehet tudni hogy mikortól?
A honlapon (http://tmfbtm.atw.hu) még nincsen új ár feltüntettve!

(#1244) pancelos válasza Sasfészek (#1203) üzenetére


pancelos
tag

Valójában egyetértek fateless-el. Egy flotta üzemeltetése, vállalkozó szellem, kreativitás, tárgyalóképesség és persze józan ész. Nem jó jel, ha valaki a vers íráshoz azzal kér segítséget, hogy megkérdi, mi az a rím, stb. :)

A kérdés az, hogy egyáltalán mi motivál, amikor flottát akarsz létrehozni?
Vállalkozás céllal akarod? Akkor ez matek, könyvelési kérdés, ne tagokat kérdezz. Ha jó tarifát akarsz? Nem fogsz tudni versenyezi már működő, nagy flottákkal.

Gyakorlatban sok féle módon nekikezdhetsz. Először is el kell dönteni, milyen jellegű flottát akarsz, kiket célzol meg, milyen piaci rést látsz.
A két szélsőség:
1. Számos kötelezettség és költség, de rendkívül alacsony perc és SMS díjak (leginkább üzleti felhasználóknak)
2. Költség és kötelezettség mentes konstrukció, egyszerű adminisztráció de magasabb percdíjak (családok, baráti közösségek számára)
A kettő között aztán számos megoldás, amelyek mindegyike kompromisszum kérdése.

Logikus:
Ha több előfizetőt, esetleg hűségidőt kínálsz a mobilszolgáltatónak, garanciákat, akkor alacsonyabb díjakat ad.
Van flotta, amelyik úgy kezdte, hogy begyűjtött x szándéknyilatkozatot, társított mellé hűségidőt, vállalt kezességet, kauciót. Ezzel 10 forint körüli percdíjra ment le. A másik, a megalakuláskor azt mondta, semmit nem garantál, vállal, fizet. A percdíja 6-8 forinttal magasabb, de ennek is meg van a célcsoportja.

Nekem nincs flottán, csak logikusan gondolkodom és olvasok hozzá. :)
Ha lenne flottám, akkor sem osztanám meg a tárgyalási pozíciómat biztosító érvanyagomat. Az érdekem az lenne, hogy többet nyújtsak, mint más flották. :)

[ Szerkesztve ]

(#1245) pancelos


pancelos
tag

Mai napig nem értem a kérdést, "milyen tarifát javasoltok"? Ez olyan hülye kérdés, mint hogy "milyen autót vegyek"? Egy óra időráfordítással, néhány regisztrációval, letöltéssel, levélváltással mindenki begyűjtheti a népszerűbb hazai flották specifikációit. Hónapok óta ugyanazt a fél tucat flottát járjuk körbe itt a fórumon unásig.

Állíts össze egy táblázatot és számolj! Ismerve a havi felhasználásodat tudod, vajon megtérül-e az alacsonyabb percdíjjal a tagsági díjad? Vajon tudod-e költségként elszámolni? Mely flottában éred el a legtöbb ismerősödet? Hajlandó vagy-e hűségnyilatkozatot aláírni? Ha igen, milyen tarifáért írnál alá 1-2-3 évet?

Aki ezeket a kérdéseket nem képes magának feltenni, ennyi problémamegoldó képességgel és hajlandósággal rendelkezik, az ne húzza mások idejét.

(#1246) beers


beers
addikt

Premium vodafone egész jónak tűnik, megvárom a mársius végét!
Akkor úgy néz ki 2600-ról 1400+áfa-ra csökken a havidíj, ami 100%-ban lebeszélhető, jó percdíjak és normális áron van hozzá net is!
Még a havi 500Ft rendelkezésre állási díjjal is 3k-ra kijön 1 hónap 50M nettel!!

M&N

(#1247) a000


a000
őstag

Aki eddig ketelkedett, annak leirom:
En tegnap talakoztam Robb202-vel a http://tmfbtm.atw.hu flottahoz csatlakozas miatt. Nagyon szimpatikus es segitokesz, a megbeszelt idoben es helyen(rugalmas) masodperc pontosan ott volt.
Ma meg is tortent mindket simre a tarifavaltas, minden a honlapon es Robb altal elmondottak alapjan van, tarifa, sms, stb.…
Batran ajanlom barkinek.
Robbnak meg koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#1249) beers


beers
addikt

20-án elküldtem a levelet a kalandlövészeknek, eddig semmi...!

M&N

(#1250) n@p@lm válasza Robb202 (#1248) üzenetére


n@p@lm
őstag

szia!
hadd kérdezzem meg hogy ebben a bruttó 1875 forintos havidíjban már benne van az az opciós díj is hogy két ilyen flottás szám ingyen hívja egymást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.