Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 22:35:52

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.03.25.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) csemberlen válasza pancelos (#700) üzenetére


csemberlen
őstag

És még a havidij 100%-ban is lebeszélhető? :DD

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#702) irpi


irpi
csendes tag

Sziasztok. A véleményetekre lennék kíváncsi.
Én egy egyesületnél vagyok flottatag ahol az egyesületi tagdíj 600 Ft. /hó (pontosabban 7200 /év) (úgy dereng, hogy volt egy egyszeri belépési díj is)
Az előfizető az egyesület, én csak számlafizető vagyok.
Három csomagjuk van 2300, 4300 és 6300 Ft +Áfa /hó. Én a legkisebbet használom, ennél 13,75 +Áfa -ért beszélem le a a havidíjat és a havidíj felett 9,63 Ft +Áfa a percdíj, persze másodperc alapon. A nagyobb csomagokat nem ismerem, annyit tudok, hogy a 6300-as csomagban 7,7 Ft+Áfa (havidíj felett)a percdíj.
Honlapjuk címe eae.hu, de gyakorlatilag ott semmi infó nincs. Engem egy barátom hívott, nem tudom, hogy ajánlás nélkül be lehet-e lépni.

(#703) pancelos válasza csemberlen (#701) üzenetére


pancelos
tag

Jelenlegi feltételek szerint nem.
A közeljövőben lesznek változások.

(#704) pancelos válasza irpi (#702) üzenetére


pancelos
tag

A választ szerintem a flotta-üzemeltetőnél találod, szedd össze a kérdéseidet, és tedd fel őket nekik! Látom le lehet kérni tőlük a feltételeket. Írtál nekik?

Megjegyzem, én nem kockáztatnék meg egy olyan flottát, ahol nem én szerződök, nem én rendelkezem a SIM kártyám ill. hívószámom felett.

(#705) Térközjelző válasza irpi (#702) üzenetére


Térközjelző
csendes tag

Szia!
Én is olvastam, elég szűkszavúak.
Legalább azt tudjuk melyik szolgáltatóhoz tartozik az egyesület?

Továbbra is keresek használható Telenor flottát...

Sajna az Intel q8200/Csabinka által fémjelzett mostanság nem megy. Vajon lesz még szabad SIM valamikor???

Egyéb ötlete vkinek? Én mostanában csak Vodkafon esetleg T-s találok sajna.
Szakértők segítsenek! Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#706) lecso.gsm


lecso.gsm
csendes tag

Hali

Bocs, hogy itt belepofázok, csk az utolsó oldalt olvastam el, de volt alkalmam mobilszolgáltatónál dolgozni, úgyhogy kb. vágom a flotta-témát.

A mobiltársaságok (mobilüzletág) bevételének 2/3-a a feltöltőkártyás ügyfelekből jön. Innentől már nem is érdemes azon gondolkodni, hogy "hol éri ez meg a mobilszolgáltatónak", de azért elmondom. Sok esetben csak minimális haszna van rajta (publikus tarifacsomagok), rengeteg esetben szinte csak rezsidíj (flották nagy része), és ismét csk sok esetben pedig bazira ráfizetéses (néhány nagy flotta). Hogy mennyi a mennyi, és mikor mi éri meg a szolgáltatónak, az a végződtetési díjon (is) múlik, bővebben itt:

http://mobilarena.hu/teszt/hogyan_keszul_egy_tarifacsomag/nyomtatobarat/teljes.html

Ez azt jelenti, hogy minden olyan tarifa, aminek a percdíja a másik két szolgáltató felé 11,86 Ft + ÁFA felett van jóval, az az első kategória, akörül a második, az alatt pedig a harmadik. Eddig nem bonyi. De hogy miért éri meg olcsóbban adni egy szolgáltatónak a percdíjat, mint amibe ez neki kerül? A varázsszó a kártyaszám. Minél több kártyád van kint aktív, annál jobb a pozíciód a piacon. Egyszerűen presztizsből nem engedhet(ne) el még egy 50 SIM-es flottát sem egyik szolgáltató sem, mert különben megy a másikhoz. Év végén meg bazira nem mindegy, hogy ki hány százalékát csinálja a piacnak az kártyák számát tekintve. Ezért volt Vodás feltölőkártyás SIM pl. tavaly a Metropolban ingyé'. Kellett hozni év végére a kártyaszámot. Ízi.

A feleségem pl olyan flottában van (munkahelyi), hogy a tarifái 9Ft/6Ft/2Ft T/Másmobil/vezetékes... aztán szerintem nincs is meg az egélsz 500 kártya. Jól menedzselték annál a cégnél, erről van szó. Szóval a kolléga 11ezres flottája a maga 16Ft-os percdíjával olyan szintű átb@szás, hogy ihajj... Ha lenne ott egy tökös ember, már simán 5-6 Ft körül lenne az egész.

Én is egy olyan flottában vagyok, ahol van kb 1200 SIM, mégis 15 Ft a percdíj. Ez az eredménye annak, ha egy puhapöcs az ügyvezető. Mondtam neki, hoyg segítek megfelezni, mondta, hogy nem kell... Lúzer. Ezért keresek jobbat :)

Ja, van olyan flotta, ahol 17Ft-ot számláznak ki...10percenként. Megvan? Vagyis a hosszabb beszélgetések 1,7Ft-ba kerülnek percenként. Jó nagy kártyaszám, jó tárgyalási alap, jó tárgyalóember... ennyi.

Üdv:

lecso

(#707) pancelos válasza lecso.gsm (#706) üzenetére


pancelos
tag

Átbaszás?
1. A szolgáltató részéről ez profit termelés. :)
2. A flotta-szervező részéről is, ez ugyanis egy vállalkozás, amelyből a flotta tulaj és a tagok is profitálnak. Jelenleg mit keresel Te a meghívottak után? :)
3. Engem, mint felhasználót nem az motivál, hogy 16 vagy 9 Ft, mivel a nulla érdekel. Az én rokonaim, barátaim és üzleti partnereim nagy részét ugyanis 2 hónap alatt behoztam. Egyiknek sem kellett ugyanis bérmálkozni egy flottaigazoláshoz, összeköltözni egy köztisztviselővel, stb. stb. Csak regisztrált az oldalon, megkapta az igazolást postán és bebattyogott a Vodához, mindezt úgy, hogy Ő maga a szerződő! A legtöbben azért sírnak, hogy tudnának ehhez vagy ahhoz a flottához jogot szerezni. Ha nekik nem megy, hogy lépnek majd a haverok, rokonok, üzleti partnerek???
Ennél egyszerűbben és gyorsabban nem nullázhatom le a beszélgetést. Akkor mennyit is spóroltam a jellemzően nulla forintos percdíjammal? :)

Az átverés az az 50 forintos percdíj! Legszívesebben egy regisztrációs sátrat húznék fel a szolgáltató képviselete előtti járdán. Hülyére keresném magam! :D

Visszatérve arra, hogy ki a tökös, ki nem... Nem feltétlenül látod, hogy egy flottaszerződőnek milyen kötelezettségeket kell vállalnia egy-egy áralku esetén.
A CSEP flotta ezeket a feltételeket úgy érte el, hogy nem vállalt volument, semmiféle darabszámot és szerződéskötéssel, ill. kezeléssel kapcsolatos adminisztrációs terheket.
A tagoknak viszont így maximális szabadságot és biztonságot nyújt bármilyen belépési díj, kaució, tagdíj vagy hűségidő, stb. nélkül!
Most azonban, hogy elérte a 12 ezer tagot, indult el az új ár-tárgyalás - megsúgom, a versenyeztetés is egy további telefontársasággal egy új flottaszerződésről. Elképzelhető, hogy több szolgáltató versenyzik majd egy több tízezres, akár közösségért, amelyek között a regisztrált tagok szabadon dönthetnek. :)
Várjuk az új infókat!

[ Szerkesztve ]

(#709) Ziccer válasza pancelos (#707) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Két kérdésem lenne:

1.Te tulajdonképpen a CSEP flotta üzletkötője vagy aki jutalékot kap ha új tagokat szervez be?

2.Ha a havi díj nem teljes egészében lebeszélhető,akkor oda van elrejtve a tagdíj,ugyebár?

Gondolom a CSEP sem fogja ingyen üzemeltetni a flottát,valahol kell ,hogy profitot szedjen be az előfizetőktől.

(#710) Ziccer válasza pancelos (#707) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Percdíjakról:
Én eddig nettó 9ft-os percdíjjal találkoztam,az volt a legjobb ajánlat.
De ott magas volt a havidíj és a felét lehetett csak lebeszélni.

Egy másik ajánlatban is ugyanez lehetett,csak ott szerintem a nettó 9-et felnyomták 13-ra és a havidíjat nem bántották.Mivel ott a cég nevén van a kártya,és tőlük jön a számla is,ezt minden további nélkül megtehetik.Nekik 1500 előfizetőjük volt az ügyvezető szerint.
A többi flottánál ami ajánlatot küldött,a profitjukat éves tagdíjként realizálták az ügyfél felé.
Az biztos ,hogy a piacot uralni kell még ha nem is éri meg.
Ha szolgáltatót akarsz váltani másnap már hívnak is ,hogy lebeszéljenek róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#711) pancelos válasza Ziccer (#709) üzenetére


pancelos
tag

1. Bármely regisztrált tag, bejelentkezést követően áttekintheti, a tagok számára biztosított díj-visszatérítési illetve a jövedelemkiegészítésben megjelenő lehetőségeket.

2. Nem, mivel a a tagdíjakat a flottának fizetnéd, ez pedig a szolgáltató havidíja, amely a csoportos beszélgetés opció költsége. Ez jelenleg nem lebeszélhető.

3. Jól gondolod, a Vodafone és a CSEP Kft. közötti megállapodás nyilván tartalmaz egy díj-visszatérítés vagy hívhatod így, jutalékos rendszert. Ez részben a CSEP Kft. profitja, részben azon CSEP tagok jövedelme illetve költség térítése, valamint azoké akik építik az ajánlói hálózatot.
Vacakul nem működhet, mert 2 hónap alatt 130 fővel és négy mélységben épült fel a saját ajánlói hálózatom, néhány fórum jelenléttel és közösségi oldalon elhelyezett hivatkozással.
Mindenki maga döntött a regisztráció illetve a flotta előfizetés mellett. Nem beszerveztem, mint paraszt tehenét a TSZ-be. :)

(#712) pancelos válasza Ziccer (#710) üzenetére


pancelos
tag

Ha csak a percdíjakat vizsgálod, a CSEP flotta messze nem a legkedvezőbb - jelenleg!
A magyarázat:

1.
Amint arról már megemlékeztem, az áralkunál nyilván gyengítette a tárgyalási pozíciót, hogy a CSEP a 2009 tavaszi megállapodáskor NEM VÁLLALT semmiféle kötelezettséget, volument, kártyaszámot, stb. Így teljesítésre vonatkozó nyomás vagy teher sincs a közösségen illetve a flotta szervezőn.
Most azonban eltelt közel másfél év, és a 12.000 regisztrált tag már komolyabb piacot jelent a Vodafone számára, így új szerződés várható.
További látványos produktum, hogy számos más flottából vándorolnak ide át, elsősorban amiatt, hogy itt a tag maga a szerződő és számlafizető egyben. Ez tudjuk számos előnnyel jár.
Nem kis előny, hogy egy egyszerű meghívó linkkel bárki korlátlan számú tagot hívhat meg, így nullázhatja könnyedén a percdíjakat.

2.
Nem írt alá a CSEP Kft. kizárólagosságot, így lehetősége van további mobil szolgáltatókkal tárgyalni, amely versenyhelyzetet állít fel és minden érintett telefontársaságot újabb díjkedvezményre sarkall. Erősen elképzelhető, hogy több szolgáltató flottaajánlata körül választhatnak a közeljövőben a CSEP tagok. Ez hosszú távon kedvezőbb díjakat jelenthet, mint a kizárólagosság.

3.
Nem csökkentette a percdíjakat az sem, hogy a Vodafone-ra terhelte a CSEP az összes tagi szerződéssel és számlázással kapcsolatos adminisztrációs terhet.
Viszont a tagok nem függnek flottaszerződőtől, maximális függetlenséget és biztonságot élveznek!

.. már 149 fő. :)

[ Szerkesztve ]

(#713) gordonfreemN válasza pancelos (#712) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nálam két kulcsszó döntött a CSEP mellett: a flotta és a havidíj.
(a saját névre szóló szerződés és belépési díj mentesség alap)

flotta, mert barátnőmmel így ingyen beszélünk egymással és ez a legtöbb perc...
és ennek a díja havonta legyen a legolcsóbb az elérhető mind közül...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#714) beers válasza pancelos (#712) üzenetére


beers
addikt

Regeltem, elküldtem az ID-met, hogy meg tudjam nézni az aktuális percdíjjakat!
Még mindig nem kaptam semmit :S!

M&N

(#715) gordonfreemN válasza beers (#714) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Egzinet oldalon bal oldalon lent, Egzistart -> mobilflotta és ott tarifa menü.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#716) pancelos válasza gordonfreemN (#715) üzenetére


pancelos
tag

Látod, ennyire egyfejűek! :)
Szinte mindennapos, hogy küldjek tájékoztatót, meg adjak tarifát, stb.

Lusták és kényelmesek elolvasni az oldalon. Még a nyitólapomon is ott a hír, hogy VAN már tarifatábla már az Egzineten, amit én állítottam össze. :)

(#717) csemberlen válasza pancelos (#716) üzenetére


csemberlen
őstag

Ha már van saját irodám akkor, hogyan látom meg a tarifákat?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#718) pancelos válasza csemberlen (#717) üzenetére


pancelos
tag

(#719) csemberlen válasza pancelos (#718) üzenetére


csemberlen
őstag

Ennél jobban nem lehetett volna eldugni:) Szóval nem győztek meg az árak, cégként kb hasonlót tudok.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#720) csemberlen válasza pancelos (#718) üzenetére


csemberlen
őstag

Bocs, ezt magánba akartam irni.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#721) csl1982


csl1982
tag

Üdv,

egy olyan kérdésem lenne a csep-hez, hogy ha én most regisztrálok, mert szeretném látni a táblázatot, de pl. csak 1-2 év múlva szerződnék, de esetleg addigra már lesz bent pár ismerősöm a rendszerben, akkor hozzájuk lehet csatlakozni?
Most még van flottám, de ki tudja mi lesz 1-2 év múlva.

Nem akarok macilaci adatokkal regisztrálni :)

(#722) csemberlen válasza csl1982 (#721) üzenetére


csemberlen
őstag

A regisztráció semmire nem kötelez

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#723) pancelos válasza csemberlen (#719) üzenetére


pancelos
tag

Mivel - még - elég idióta a menürendszer ezért írtam le a menüstruktúrát pontosan. :)
Szerintem egyértelműen.

Számtalanszor leírtam a CSEP lényege nem a - jelenlegi - percdíjakban van. Igen, elérhetsz cégként is hasonló díjakt. De a Te céged fizeti majd az ismerőseid, rokonaid telefon-számláját???

[ Szerkesztve ]

(#724) csemberlen válasza pancelos (#723) üzenetére


csemberlen
őstag

Ahogy lertad onnan már egyértelmű volt. Persze, hogy a cégem fizeti mert családi vállalkozás. ismerőseimmel meg nem beszélek annyit, hogy ez megérje nekiik, vagy nekem.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#725) beers válasza csemberlen (#720) üzenetére


beers
addikt

Valóban jól elrejtették :S!

M&N

(#726) pancelos válasza beers (#725) üzenetére


pancelos
tag

Nem csak vadonatúj arculat, de oldalstruktúra, komoly marketing-kampány és termékbővítés is előkészület alatt.
Én osztom az észt, pár A4-es már ott van asztalukon. :)

(#727) ottoyes válasza csl1982 (#721) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ki tudja,hogy mit hoz a jövő?...vagy az új szerződésben foglalt percdíjak kedvezőbbek lesznek,vagy a távközlési cégek különadója miatt-ill.gyéb okokból-emelkednek..ezért biztosat nem lehet tudni.Én kivárok,addig Könnygázórával jókat tudunk dumálni.. ;] :D

Ottoyes

(#728) mukibuci válasza ottoyes (#727) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az meg külön mind szép és jó, hogy más szolgáltatóval is vannak tárgyalások, és tegyük fel, a T megnyeri ezt. Utána a Vodás előfizetéssel mi lesz? Akinek lejárt a 2 év hűsége, annak tiszta sor, számhordozással megy át. És aki 2 hete írta alá a papírokat? Az megszívta? Ő volt a "parasztáldozat"?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#729) ottoyes válasza mukibuci (#728) üzenetére


ottoyes
senior tag

Marad a Voda.De ha mégsem,akkor a válasz:igen!

Ottoyes

(#730) csemberlen válasza mukibuci (#728) üzenetére


csemberlen
őstag

Például én is megszivtam, mert a 2 év lejért 2 sim kártyámra, de a 3.ra még nem. Ez 1 előfizu alatt ment. Most annyit tehetek, hogy 1 számomra kedvezőbb csamagban át "engednek" a T-n belül. Amit még nem tudtam, hogy telefonra is van külön hűségnyilatkot, nemcsak a számra.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#731) mukibuci válasza ottoyes (#729) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

És akkor kinek az érdekeit is nézzük? :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#732) pancelos válasza mukibuci (#728) üzenetére


pancelos
tag

A hűségnyilatkozat nem kötelező, hanem vállalható!
6-10 ezerért is vehetsz használható készüléket bluetooth, cam,... :)

(#733) mukibuci válasza pancelos (#732) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én ezt értem, hogy nem kötelező, de szvsz az előfizetők 80%-a aláír két év hűséget, és akkor lehet keveset is mondtam...

Nem vagyok én a flottacsomagok ellen, sőt. De látok elég embert hőbörögni (jogosan), amikor a flottája szolgáltatót vált 2 forint miatt....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#734) pancelos válasza mukibuci (#733) üzenetére


pancelos
tag

Ilyenkor van a hivatalos szöveg, ott a hűségszerződés x, apró betűs oldala. Választotta, aláírta.
Nálunk az lesz, hogy megmarad a flottaszerződés, valószínű alacsonyabb díjakkal, amely a régebben kötött előfizetésekre is érvényes lesz. És belép egy új flotta alternatíva, így nem kényszer a váltás.

(#735) mukibuci válasza pancelos (#734) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

És az apró-betűs résztől mindenki él boldogan, míg meg nem hal ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#736) pancelos válasza csemberlen (#701) üzenetére


pancelos
tag

A jövőben nem vagyok hajlandó, a weboldalon hozzáférhető információkat újból és újból megosztani. :)
Olvass, kérdezz! Ne fordítva! :)

Ha az oldalam és az Egzinet.hu tarifatáblája után még kérdés van, szívesen megválaszolom. :)

(#737) csemberlen válasza pancelos (#736) üzenetére


csemberlen
őstag

Ez költői kérdés volt. Mellesleg regisztráltam, nagynehezen megtaláltam az eldugott tarifatáblázatot, és nem gyözőtt meg.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#738) sifarr válasza csemberlen (#737) üzenetére


sifarr
senior tag

... nem győzött meg.
Azért, mert körtét hasonlítsz almával. :)
A csep flotta gyakorlatilag publikus tarifának tekinthető. A feltételét egyszerűbb teljesíteni, mint pl. a Djuice életkor korlátját.
Tehát a csep-et a publikus tarifákhoz korrekt hasonlítani! :K
Azok között viszont jónak mondható.
Nem magas előfizetési díj, 20 forintos percdíj másodperc alapon.
A csoporton belüli ingyen duma ezer forintos díja megfelel a családbarát féle opciós díjaknak a többi szolgáltatónál. Viszont itt nincs a bevonható számokra felső limit.
Ha a két T közül is lenne hasonló csomagjuk, akkor én is bevinnék 4-5 kártyát.
(A Vodánál viszont nekem hiányzik az edge.)

Persze van nagyon sok jobb nem publikus csomag. De ott szigorúbbak a hozzájutási feltételek, valamint lehetnek "egyéb" díjak és kockázat is.

(#739) csemberlen válasza sifarr (#738) üzenetére


csemberlen
őstag

Ja tényleg már 2db T-s van Én szükségből maradok a tmobilnál, Etalon team lesz........
A másik T-nél meg üzleti keret 18ezres lehetne neked jó.

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#740) sifarr válasza csemberlen (#739) üzenetére


sifarr
senior tag

Ha fontos a csoporton belüli ingyen hívás, akkor jobb a csep a javaslataidnál. De lényegében a többi publikus vállalkozói csomagnál is.
Ha nem fontos, akkor is. :DD

Viszont én a privát előfizetőkre gondoltam. Ott vannak nagyon elszállva a tarifák mindháromnál. :W

Én egyébként a fentieknél sokkal jobb nem publikus tarifával telefonálok (10 és 15/perc sec alapon). Ráadásul magánszámlára. S bár könnyen megtehetném, de nincs kedvem a feltételeket kijátszani, hogy a család is olcsóbban telefonáljon. Ezért figyelem ezt a topicot és szurkolok, hogy a csepnél legyen legalább a 2 T közül az egyik is.

[ Szerkesztve ]

(#741) Ziccer válasza pancelos (#734) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Ha több flotta lesz akkor ,hogy valósítjátok meg a flották közötti belüli ingyenes beszélgetést?
Azt irtad a nem a percdíjak miatt vonzó a CSEP,hanem mert bármilyen kötelezettség nélkül be lehet lépni,így az ismerősök ingyen beszélhetnek egymással.

(#742) mukibuci válasza Ziccer (#741) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

itt jön képbe az apró-betűs rész :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#743) pancelos válasza Ziccer (#741) üzenetére


pancelos
tag

Írtam volna, hogy a flották között ingyenes a hívás?
Csak flottán belül!

(#744) csemberlen


csemberlen
őstag

Na 2 év mulva erre nézek :DD

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#745) Zaphyr


Zaphyr
csendes tag

Sziasztok!
Olvasom szinte ahány érdeklődő, majd' annyi elvárás és igény lép fel. Mindenkinek megfeleni komoly kihívás, s talán ezért is van annyi flotta szolgáltató. Mindegyikük eltér kicsit a másiktól. Ez biztosítja a választás és a döntés képességét-szabadságát.

Azért, hogy a kínálatot és a szolgáltatók sorát bővítsem, említek egy új választási lehetőséget:

www.hexton-telekom.hu

Amennyiben szeretnél reális, versenyképes percdíjon telefonálni itt elérheted. Természetesen adott a flottán belüli ingyenes kommunikáció. A flottában 100%-os lebeszélhetőség növeli az előfizetésed kiaknázottságát, továbbá számos kedvezményt, szolgáltatást és kedvező 4 Gb mobilinternet előfizetést is elérhetsz, túlforgalmazási díj nélkül. MINDENKI EGYÉNI ELŐFIZETŐ! :)
Részletes díjszabás az oldalon, regisztrációt követően érhető el.

Éves tagság díj van. Kiegészítésként említem, hogy reális, és a honlapon találsz egy plusz infót, ajándékot ezzel kapcsolatban.

Tagdíjmentesség egyik alternatívája lehet, hogy ismerőseid is csatlakoznak. 1 + 5 SIM kártyánál tagdíjmentesség érhető el számodra. Ha magad mellé hozol még 5 SIM kártyát... persze nekik tagsági díjat kell téríteniük.
Erről részletes tájékoztatás az oldalon nincs, csak az elhangzottakra kínálom.

Bármely kérdésre, feltevésre szívesen válaszolok, azt fogadom. Írjatok bizalommal!

üdv, Zaphyr
hexton-telekom

www.hexton-telekom.hu

(#746) beers válasza Zaphyr (#745) üzenetére


beers
addikt

Azt nem találtam meg, hogy ez melyik szolgáltatónál van!

M&N

(#747) ottoyes válasza mukibuci (#742) üzenetére


ottoyes
senior tag

A Multipont tarifáról nincs egy amolyan tájékoztatóféléd kéznél?Mert ha lenne akkor belinkelhetnéd...köszithanksmegminden :U

Ottoyes

(#748) nggabi válasza beers (#746) üzenetére


nggabi
nagyúr

yoda :) náluk van profi hangposta...

Viszont a letölthető díjszabásban éves tagdíjról szó sincs, az mennyi?

"szenyor dzsíííí"

(#749) humax válasza Zaphyr (#745) üzenetére


humax
senior tag

nem lehet letolteni a percdiakat. en mar regeszteraltam is((

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#750) Zaphyr válasza beers (#746) üzenetére


Zaphyr
csendes tag

A szolgáltató sajnos csak regisztráció után publikus. De: (V) :)

www.hexton-telekom.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.