Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Thamás válasza Midway (#1349) üzenetére


Thamás
csendes tag

Szia!

Nem tudom, hogy tényleg sok az a 21,25 ft? Ami hamarosan úgyis változni fog, 20 ft alá megy. De mutass nekem még egy olyan csomagot ahol:
- a flottán belül ingyenes az sms.
- teljes egészében lebeszélhető a havidíj
- gyakorlatilag bárki csatlakozhat
- nincsenek éves díjak
- 28000 fős a flotta (emiatt garantált a flotta jövője)

Hidd el én sok mindent megértem már. És csak oda érdemes csatlakozni, ahol nagyon sokan vannak. Mert a kisbetűs rész mindig örök érvényű: "a szolgáltató bármikor változtathat az általa nyújtott kedvezményeken..."!
És éltem már át olyat amikor 150%-os volt a havidíj megemelése.

Üdv:
T

(#1352) Midway válasza club1 (#1350) üzenetére


Midway
senior tag

Csak a 7500Ft belépési díj.
3800ft forgalom mellett a lövész flotta jobb,feltételezve ,hogy a beszélgetések 1/3 arányban oszlanak el a 3 mobil szolgáltató között.

(#1353) humax válasza Thamás (#1351) üzenetére


humax
senior tag

a perc dje mas mobile 18,75 lesz
amgy en is ide belepek,
ja a fenti dolog ami irtal igaz de elfelejtettel havi 60 ingyen smsm bar hol)

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#1354) Intel q8200 válasza humax (#1353) üzenetére


Intel q8200
senior tag

De mikor lesz 18,75? :)

iPhone 14 pro

(#1355) Thamás válasza Intel q8200 (#1354) üzenetére


Thamás
csendes tag

Szia!

Ettől azért bonyolultabb a dolog. Legyél türelmes. Ez a flotta biztosan működni fog. És ha jönnek az eredmények a percdíj csökkenés sem várat magára. De az is lehet, hogy már nem is a szolgáltatótól függ.
Csak a flotta irányítóknál indul be nehezebben a gépezet.

Üdv:

(#1357) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Meg tudnátok mondani mi a T-mobilnál az 1000Ft+áfa (lebeszélhető) flotta/előfzetés neve? Nekem ilyenem van (én is jogusult lettem volna rá csak lekéstem róla, egy másik hasonló helyen dolgozó ismerősömtől van az előfizetés). Szeretném megnézni lehet-e készüléket vásásrolni és ha igen mennyiért. Köszi!

(#1358) beers válasza hamsur (#1347) üzenetére


beers
addikt

Én is lépnék, de sajnos a vitamax kártyámon még van 14k!
A drága vodafonnál persze nem lehet még mindig csak 0-ás kártyával előfizetésesre váltani! :W
Csak azt tudnám, hogy miért tudja ezt megoldani a másik két szolgáltató!

M&N

(#1359) sifarr válasza Robb202 (#1356) üzenetére


sifarr
senior tag

Előrebocsátva, hogy nem vagyok katolikus és flottatag sem. És nem vagyok T-s alkalmazott.
De egy másik egyház flottájában benne vagyok.

A késlekedésnek lehetsz te is oka. És a gyakorlat, amit folytatsz.
Az egyházi flottát azért kínálja egy szolgáltató (bármelyik), hogy megszerezze a szervezet előfizetéseit, az egyházi alkalmazottakét, családtagjaikét. Belemegy abba is, hogy az egyház tagjai kedvezményesen és egymás között ingyen beszéljenek.
A legutolsó nem nagy veszteség, mert nem olyan nagy az egyszerű egyháztagok közötti forgalom.

De ez a kedvezmény egyháztagoknak szól. Akik rendszeresen támogatják pl. az adott egyházat, ezzel is bizonyítva az egyházhoz tartozásukat.
És nem arról szól, hogy az adott egyház bárkinek igazolásokat adjon ki.

Ezt a topicot a T is biztos olvassa. Lehet, hogy már morog magában.
Ha az új belépők nagy többsége a konkurenciától lép át, akkor eltűri. De ha nem, nem fogja vég nélkül eltűrni, hogy a saját előfizetői kevesebbet fizessenek.

Ez a T-s flotta nem fog megszűnni. A katolikus egyházat nem szívesen vesztené el a T. De ha a nem keretszerződés szerinti igazolások száma átlépi a tűrésküszöböt, akkor egy tagrevízió megtörténhet.

Egyébként jobb a percdíjam, mit a katolikus flottáé. :C

(#1360) beers válasza sifarr (#1359) üzenetére


beers
addikt

Akkor átlépnek másikba!

M&N

(#1361) n@p@lm válasza sifarr (#1359) üzenetére


n@p@lm
őstag

Egyébként jobb a percdíjam, mit a katolikus flottáé.
amúgy az egész konstrukció jobb mint a katolikusé?
havidíj, lebeszélhetőség, más hálózatos percdíj stb.
ezeket is nézd.

[ Szerkesztve ]

(#1362) Peterku válasza Midway (#1352) üzenetére


Peterku
csendes tag

Ugye mindenki tisztában van azzal, hogy a katolikus flottában valójában nem létezik az a 7500 Ft-os belépési díj? Aki nem hiszi, az kérjen számlát. ;)

(#1363) RaPiDsHaRe válasza sifarr (#1359) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Te melyik flottában vagy, és milyen perc díjak vannak abban a flottában? ha nem titok.

(#1364) club1 válasza Peterku (#1362) üzenetére


club1
veterán

Persze. Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen, márpedig itt egy ember - nem önzetlenül - nyitott egy kiskaput. Sokaknak megérheti azon a kiskapun 7500 Ft-ért átlépni. Igen nagy valószínűséggel a helyi plébánosnak jóval több perselypénzt és egyéb segítséget kellene adnom, hogy kiállíttassa az igazolást...

(#1365) sifarr válasza beers (#1360) üzenetére


sifarr
senior tag

Nem olyan egyszerű az.
Te hány egyházi flottát ismersz vagy hallottál róla?
Én hatot. És biztos van még jó pár.
És egyikbe se lehet keretszerződés alapján úgy belépni, mint ami itt meg volt hirdetve.

(#1366) sifarr válasza n@p@lm (#1361) üzenetére


sifarr
senior tag

Az egész "konstrukciót" a használók sem ismerik. Mert az nemcsak a perc- és egyéb díjakból áll. A konstrukció maga a keretrendszer.
És van titoktartási klauzula is. :)
A percdíjakra is, de a használók nagyobb száma miatt az kivitelezhetetlen.

Annyi az enyémmel kapcsolatban igaz: erősen versenyképes a katolikussal.
Pl a másmobil percdíjam jóval kevesebb, mint a katolikusé lesz csökkentés után. :DD

(#1367) sifarr válasza club1 (#1364) üzenetére


sifarr
senior tag

Pont a kiskapuval van a baj.
Fenn van a neten, hogy kik jogosultak rá - mondjuk így - nem papként és fizetett egyházi alkalmazottként. Google és megtalálod.
Nem egyházadó a feltétel, mert az a valóban jogosult személyek esetében hitelvi okokból eleve adott. Ők még többet vállalnak az egyházért és ezért kapják a lehetőséget.

Szerintem nem plébános lehet, aki a kiskaput nyitotta, hogy megnövelje a plébánia büdzséjét. Ugyanis, ha lebukik, 10 perc alatt az ország másik végében találná magát. :)
Ráadásul a pécsi ügyek után ...
Valószínűbb, hogy egy alkapcsolattartó, aki egy kicsit saját zsebre is dolgozik.

Persze, jó ez a csomag. És érthető, hogy sokan szeretnének ilyen tarifával telefonálni.
Azt is megértem, hogy ilyen díjért vállalja az ember a szürkezónát is.
És működhet is, ha mértékkel, ha a hírt fülbegyónással terjesztve. :K

De neten meghirdetni, nagy látogatottságú fórumon propagálni ... Hát!
Ez minimum a lelkes naivság kategóriája.

(#1368) krisz1019 válasza sifarr (#1367) üzenetére


krisz1019
csendes tag

S még mindig nem hallottunk az általad említett "jobb" flottáról :F

(#1369) n@p@lm válasza Peterku (#1362) üzenetére


n@p@lm
őstag

én tisztában vagyok.
de megmondom őszintén még így is megéri.
persze ha rövidtávon nem fuccsol be :)

(#1370) n@p@lm válasza krisz1019 (#1368) üzenetére


n@p@lm
őstag

ja-ja.
nem kell a flotta neve, csak a részletek.

(#1371) sifarr válasza krisz1019 (#1368) üzenetére


sifarr
senior tag

Mit akarsz hallani?
Írtam, hogy ezekre a flottákra van titoktartás. Most idézzem a mi flottánk keretszerződését, ami itt csücsül a laptopomon?
Miért írjam le a díjtáblát, ami több fokozatú jogosult-típustól függően?
Én nem akarok beszervezni senkit, pedig igazolást kiállító jogom is van. :)

Vagy elhiszed, hogy a mindenkinek fontos elemekben (lebeszélhetőség, percdíjak, egyebek, sőt net is) versenyképes, vagy nem.
Hoztam egy példát, a külső mobilhívást.
Konkrétan megírtam, hogy jobb a csökkentett katolikusnál. És nem 1 forinttal. Többel.
Elhiszed, nem hiszed, te dolgod.

Én viszont nem fogom megszegni a titoktartást.

[ Szerkesztve ]

(#1372) humax válasza sifarr (#1371) üzenetére


humax
senior tag

ha nem adsz igazolast, senkinek, titokban tartasz a fllotat, perc djat.
elcseszet a roobi flotat, akkor mi a faszt keresel itt a forum ban?
a te fllotat a leg jobb, leszarom ha nem lehet csatlokozni, akkor mi a francot hirdesz it?

[ Szerkesztve ]

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#1373) dedike válasza humax (#1372) üzenetére


dedike
addikt

Ha kicsit finomabban fogalmaznál, akkor is megértenénk! :R

Jó szerencsét!

(#1374) humax válasza dedike (#1373) üzenetére


humax
senior tag

igaz :R :R

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#1375) club1 válasza dedike (#1373) üzenetére


club1
veterán

Valami ilyesmit akartam én is írni, csak hozzám illőbb stílusban.
A titoktartást pedig a szolgáltatók elsősorban azért követelik meg, mert a kiszivárgott flottadíjak ismeretében egyre nehezebben tudják magyarázni, hogy miért költségalapú a 41 Ft-os prepaid percdíj véletlenül mindegyik szolgáltatónál perc alapon, illetve saját alkupozícióikat gyengítik a flottainformációk. Ezért szerintem nem nekünk kellene szégyellnünk magunkat...

(#1376) dedike válasza club1 (#1375) üzenetére


dedike
addikt

Én már elgondolkoztam azon többször is, hogy vajon mennyi lehet a tényleges költsége egy percnek!
Bár ez nagyon off és nem szeretnék hangulatot sem kelteni... :N

Jó szerencsét!

(#1377) ottoyes válasza dedike (#1376) üzenetére


ottoyes
senior tag

...elgondolkodtál?Na ne dicsekedjél már...nem kell ugy felvágni! ;] :P :D ...ja és folyamatosan hangulatot keltessz!...jó hangulatot.. :) de ez nemigaz! :D

Ottoyes

(#1378) pancelos válasza Thamás (#1351) üzenetére


pancelos
tag

"gyakorlatilag bárki csatlakozhat"
Csak a cégem nem, ahogyan semmilyen vállalkozás sem. :(

A nagy felhasználók jelentős része költségelné a kiadásait, de ide csak magánszemélyként lehet.

Kilőve!

(#1379) pancelos válasza Peterku (#1362) üzenetére


pancelos
tag

Amikor a perselybe dobsz, sem kapsz áfás számlát! :D

(#1380) pancelos válasza sifarr (#1371) üzenetére


pancelos
tag

Miért arról írsz miért és kivel nem, nem pedig arról, hogy kivel és hogyan osztható meg? :)
Nem lenne egyszerűbb a megfelelő csatornán és - regisztrációval - legálisan megosztani a komoly érdeklődővel a tarifát?

(#1382) dedike válasza pancelos (#1381) üzenetére


dedike
addikt

Találd már meg a "szerkesztés" gombot, kérlek! ;)

Jó szerencsét!

(#1383) AnNoNiMuS válasza dedike (#1382) üzenetére


AnNoNiMuS
csendes tag

Azért nem használja, mert egyesével válaszol mindenkinek... :)

(#1384) dedike válasza AnNoNiMuS (#1383) üzenetére


dedike
addikt

Kellőképpen átláthatatlanná téve a topikot...

Jó szerencsét!

(#1385) pancelos válasza dedike (#1384) üzenetére


pancelos
tag

Miattad nem fogok minden nap feljönni, ha épp úton vagyok, wifizni egy kúton.
Problémát okoz ráklikkelni a hivatkozott előzményre? :)

Egyébként a szerkesztés funkció is időkorlátos.

[ Szerkesztve ]

(#1386) dedike válasza pancelos (#1385) üzenetére


dedike
addikt

Miattam jársz ide?! :Y Köszönöm! :C

(De azért kettőbe simán ment volna! ;) )

Jó szerencsét!

(#1387) BadTiger


BadTiger
csendes tag

Sziasztok,
azt szeretném kérdezni, hogy ha én vodafone-os feltöltőkártyás ügyfél vagyok, tudok-e csatlakozni egy vodafoneos flotta csomaghoz? Vagy ez flottától függő?
Valaki tudna nekem javasolni egy flottát (+link), ahol viszonylag alacsony a havidíj (2000 Ft alatt), és minél nagyobb hányada lebeszélhető? Sajnos nincs időm az összes oldalt visszaolvasni, ezért kérem a segítségeteket.
Köszönöm!

(#1388) 911swat válasza BadTiger (#1387) üzenetére


911swat
csendes tag

akkor szerintem a legjobban akkor jársz, ha lebeszéled a kártyádon lévő összeget, majd számhordozással belépsz a http://tmfbtm.atw.hu/ flottába

vodás flották mindegyik többe kerül havonta mint 2e ft

bár őszintén telenoros egyházit javasolnék, de sajnos oda még nem tudom hogyan lehet belépni

(#1389) BadTiger válasza 911swat (#1388) üzenetére


BadTiger
csendes tag

Köszi a választ. Erről az egyházi csomagról tud valaki valami használhatót mondani? Valaki tagja itt? Hogyan lehet csatlakozni, milyen feltételeknek kell megfelelni?

(#1390) Dracula72 válasza BadTiger (#1389) üzenetére


Dracula72
senior tag

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1391) humax válasza BadTiger (#1389) üzenetére


humax
senior tag

szia
en ma tol tagja lettem a t-mobilos katalikus flota huz.
nagyon korekt
az ugy intezo nagyon rendes.
mindenkinek ajalom

100% lebeszo havi dji
60 smsm havi ingyen , minden belfodi, IS KULFULDI mobil halozatra,
fllotta kozoti smsm ingyen, termeszetesen a fllota kozot beszeesi is ingyen.
itt a Robb202 kolega intezi

[ Szerkesztve ]

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#1392) kriptonsoft


kriptonsoft
csendes tag

Sziasztok!

Keresek kedvező flottát. Továbbszámlázós érdekel csak. Írhattok ide vagy a részleteket privátban.
:R

(#1393) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Vállalkozás számára keresek egy jó flottát.
Megbízható legyen, magán emberkés partizánkodók nem érdekelnek (belépési díj, havi-, éves tagdíj), nem akarok úgy járni, mint pl. a V&A flotta tagjai.
Lényeges, hogy ne szűnhessen meg a flotta egyik pillanatról a másikra, a számlát saját címre küldje a szolgáltató.

(#1395) pancelos válasza Jabby (#1393) üzenetére


pancelos
tag

Attól, hogy egy flottaüzemeltető profitot kíván termelni és hát kiszámlázza az általa biztosított szolgáltatások illetve biztosított előnyök díját, még nem partizán. Ez üzlet. :)

A számlafizetői státusz nem nagy kihívás, ettől még kiszolgáltatott vagy, mert a szerződő rendelkezik a SIM kártyád, így a hívószámod felett. Ha nem akarsz úgy járni, mint a V&A, légy Te a szerződő. :)

Ha vársz 1-2 hetet, többet tudok. Várható egy olyan céges flotta, ahol magad vagy a szerződő, nincs tagdíj és számítani lehet 12 forint alatti nettó percdíjra egységesen, másodperc alapon.

(#1396) pancelos válasza Robb202 (#1394) üzenetére


pancelos
tag

Pedig itt is találsz pár ilyent a fórumban.
"Bocs" :)

Ha belépteti a vállalkozását egy flottába (nem maga hoz létre), annak több előnye létezik:
- alacsonyabb havidíj a kedvező percdíjakhoz,
- könnyebben elérhető másodperc alapú elszámolás,
- kedvező konstrukció, akár hűségidő nélkül is és
- cégen kívülre is ingyen beszélhet

Ne légy negatív! :)

(#1397) csemberlen válasza Jabby (#1393) üzenetére


csemberlen
őstag

Ha biztosra akarsz menni akkor nézz körül a 3 nagy szolgáltatónál a publikus üzleti csomagokban. Ha 10 nél több az előfizu akkor lehet egyedi ajánlatot is kérni.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#1398) Jabby


Jabby
őstag

Köszi a választ Robb202 és pancelos!
Saját flotta nem játszik, 3-4 telefonnal nem áll velem szóba a szolgáltató.

Önkormányzati flottában vagyok rendkívül kedvező feltételekkel (vállalkozás nem lehet tag, csak magánszemélyszemély, ezért keresgélek), barátnőm a kapcsolattartó, tudom mivel-, milyen/mennyi munkával jár egy flotta fenntartása (évente leül tárgyalni a tarifákról, szolgáltatások aktívvá tétele). Anyagi vonzata nincs.
Minél nagyobb létszámú a flotta, annál kedvezőbb díjakat kínál a szolgáltató, ezért nem értem amit pancelos ír, hogy a flotta fenntartója kínálja a "szolgáltatást". Itt kettőn áll a vásár, ha van sok tag akkor van csak nagyobb kedvezmény, amit a szolgáltató biztosít, ne ma flotta üzemeltetője.

"A számlafizetői státusz nem nagy kihívás, ettől még kiszolgáltatott vagy, mert a szerződő rendelkezik a SIM kártyád, így a hívószámod felett. Ha nem akarsz úgy járni, mint a V&A, légy Te a szerződő."

Nálunk ha valaki nem fizet, akkor csak az ő telefonját korlátozzák, természetesen csak ilyen feltételekkel érdemes bárhová is belépni.

De nézhetjük a vállalkozói oldalt, a flotta üzemeltetésének anyagi vonzatát. Mit szól ehhez az APEH, a mobil társaság? Jelenleg működik, de ki tudja mi lesz fél év múlva?

Tehát ezekért neveztem partizánkodásoknak, egy bejáratott, széles körben ismert telefonszámot nem szívesen vinnék ilyen flottába.

csemberlen:
Jelenleg 3-4 telefon lenne céges.

[ Szerkesztve ]

(#1399) Jabby válasza pancelos (#1395) üzenetére


Jabby
őstag

Mea culpa!
Megkérdeztem barátnőmet, s itt is kikapcsolhatják nem fizető tagok miatt a flotta összes telefonját nem fizetés miatt. Mivel évek óta Telenorosok vagyunk, személyes a viszony a kiemelt ügyfél kapcsolattartójával ezért toleránsak velünk, de előfordult már, hogy volt dolgozó egy éves elmaradott ki nem fizetett számláját az önkormányzatnak kellett rendeznie.

(#1400) csemberlen válasza Jabby (#1398) üzenetére


csemberlen
őstag

Mind 3 nál van olyan csomag, ami nekem bejött, hogy 1 fix alapdij lebeszélhető bármilyen megosztásban a telók közül.
Biztos van olyan flotta ami olcsóbbért tud, de nálam a 4 simből 2-ön csak havi 1000 alatti, a legtöbb flottánál az alapdij több.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.