Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 22:35:52

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.03.25.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Intel q8200 válasza meroly (#300) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Nekem ez a számom van vagy 12-13 éve! :)
Szomorú vagyok, de ez van. Nincs más választásom.
Ettől jobb előfizut nem ismerek jelen pillanatban.

iPhone 14 pro

(#302) meroly válasza Intel q8200 (#301) üzenetére


meroly
veterán

'97 óta? Jesszus akkor nekem még nem is volt telefonom :B
Hát így nehéz megválni tőle. Én azért váltottam, mert kerestem a megfelelő szolgáltatót (pannon->voda->t), aztán egyedi számot kértem, aztán kaptam cégest.... most ez van egy ideje már.

Impossible is nothing

(#303) Intel q8200 válasza meroly (#302) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Hát mi tagadás nem ma volt! Egy kicsit el is bizonytalanodtam a számcsere miatt, de úgy döntöttem, hogy a vodánál a feltöltőkártyásoknak talán a 7000Ft-os feltöltés esetén egy évig aktív marad a kártya.
Ha ettől esetleg lenne olcsóbb megoldás az is jó lenne, de ha nincs akkor ez lesz.
Mert ezt a számot nem szeretném elveszteni.
És így minden évben töltenék rá 7000et.

iPhone 14 pro

(#304) mukibuci válasza Intel q8200 (#303) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Arra elég lesz a 3000res feltöltés is :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#305) Zotttya válasza Intel q8200 (#303) üzenetére


Zotttya
csendes tag

Kérdezném, hogy a flottába lépéssel kapcsolatban van valami fejleményed? Kicsit megijedtem, mert én most szeretnék kapcsolódni egy flottához (vaterás), ami az előzményeket végigolvasva nem túl hízelgőnek tűnik. Légyszíves írj, vagy írjatok ha tudtok valamit ezzel a flottával kapcsolatban! Köszönöm!

(#306) meroly válasza Intel q8200 (#303) üzenetére


meroly
veterán

Mondanám hogy váltsd át otthon tarifacsomagra, de az megszűnt, pedig jó, nekem is van egy olyan simem (meg T-s is van egy).

Impossible is nothing

(#307) Intel q8200 válasza mukibuci (#304) üzenetére


Intel q8200
senior tag

A 3000-es feltöltés is 1 éves most?
De jó lenne! :)

Zotttya: Vannak fejlemények! Számot ne hordozz, mert ugye az 500Ft nem tudom mi + 1500Ft ügyintézés.
Namost, nekem semmi sem történt 3 hét alatt. Így mivel 3 kártyát kértem (Tesómnak, Feleségének és nekem) így ugrott most 3*1500Ft.
Mert 3*500 lesz most a kiküldési díj, amit nagylelkűen mondta, hogy nem kell ujra fizessek. :W
Jövőhéten eldől, hogy megy-e a sima sim kiküldés számcsere nélkül.
De úgy nyugodtan belevághatsz, mert utána kéredeztem 3 embernél is és mondták, hogy minden rendben.

iPhone 14 pro

(#308) meroly válasza Intel q8200 (#307) üzenetére


meroly
veterán

Pedig igen (3.gyik)

Impossible is nothing

(#309) Intel q8200 válasza meroly (#308) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Nagyon köszi!
Ez nekem most nagy öröm! :)

iPhone 14 pro

(#310) Zotttya válasza Intel q8200 (#307) üzenetére


Zotttya
csendes tag

Köszi a választ! De így is tartok tőle, nem miattam aggódom, hanem inkább a barátaim miatt, akiket magammal viszek a flottába. Azért lenne még pár kérdésem pl a letéttel kapcsolatban, ami min 5000 ft. Milyen garancia van rá, hogy azt visszakapom, ha ki akarok lépni , vagy esetleg a cég mondja be az unalmast?

(#311) Intel q8200 válasza Zotttya (#310) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Garancia nincs rá, de idézem, hogy mit írtak róla:
"Ön csupán egy átvételi elismervényt kap a kártyával együtt amit vissza kell küldenie a cégnek, azon igazolja h átvette a kártyát, továbbá igazolásként szolgál a kaució vonatkozásában."

Ebből valaki vonjon le következtetést. :D

Amúgy én 5000nél többet nem adok be. Tán ezt is túl lehet lépni akár 3000Ft-al is.
De a flotta megszűnésével kapcsolatban is kaptam infot-t, ha érdekel valakit.

iPhone 14 pro

(#312) xabolcs válasza Intel q8200 (#307) üzenetére


xabolcs
őstag

szia,

szolgaltatovaltassal egybekotott flottaba belepesrol tudok meselni.
mondjuk az t->p valtas volt.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#313) Intel q8200 válasza xabolcs (#312) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Azt megköszönnénk!
Mert eléggé felhős számunkra a dolog.

iPhone 14 pro

(#314) Zotttya válasza Intel q8200 (#311) üzenetére


Zotttya
csendes tag

Flottamegszűnés érdekelne, mit tudtál meg?

(#315) xabolcs válasza Intel q8200 (#313) üzenetére


xabolcs
őstag

nekem a T-nel volt elofizetesem, amit eloszor 1 kapus (amikor a szolgaltatok intezik) szolgaltatovalatassal akartam atvinni a P-hez.
ez meghiusult, mert volt egy lezart, de meg be nem fizetett szamlam (azaz szamlatartozasom). :B

aztan megprobaltam a 2 kapusat: nagysagrendekkel gyorsabb es egyszerubb volt. :)
kerestem egy alacsony forgalmu helyet es idopontot es bementem az egyik T uzletbe,
s hamar befizettem a legutolso, meg be nem fizetett (meg ki se postazott...) szamlat,
es cserebe megkaptam az igazolast, amit te is.
a kerdesemre, hogy a hordozasig keletkezo forgalmammal mi lesz, azt valaszolta az ugyfelszolgalatos, hogy nyugodjak meg, ki fogjak postazni. :)
szoval a friss, ropogos igazolassal atsetaltam a kozeli P uzletbe, ott kotottem egy pannon 60-at (mert kb annyit beszelek, de van P 35 is.). befizettem a kezdo havidijat es szoltam a flottas emberkenek, hogy most mar o kovetkezik. :)
aztan vartam. varakozas kozben fizettem egy 26 ft-os meg egy 76 forintos pannon 60 szamlat (az a franya wap :DDD ), aztan pedig mar flottas lettem. :K
ja es persze valtas utan megerkezett az utolso T-s szamlam is, ahogy az ugyfelszolgalatos mondta.

dominoval pedig meg egyszerubb, mert ott azonnal adnak igazolast.

az en flottas emberkem is azt javasolta, hogy magam oldjam meg a szolgaltatovaltast.
az, hogy addig minimalis ideig milyen elofizetese van az embernek - szamlas vagy kartyas - az mindegy volt,
csak az volt a fontos, hogy a P-nel legyen.

na, okosabb lettel? :B

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#316) Intel q8200 válasza Zotttya (#314) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Azt mondja, hogy minél többen vannak annál olcsóbb percdíjakat és több ingyen sms kapnak a csomagban.
Ha elérik a 4Ft-os percdíjat, aminek minimum még 3-4 éve kellhet, akkor kellene újratárgyalni a dolgot a pannonnal, de ha véletlenül el is érnék, akkor lezárják a csomagot, hogy ne kelljen...
Az egyetlen baj, ami érhet minket az az, ha megszűnik a cég, de mivel már csak ebből az előfizetéses dologból megélnek így attól nem kell félni.
Illetve a havidíj nem fizetése ellen behajtó cég van és a kaució miatt erre sem nagyon van szükség.

iPhone 14 pro

(#317) Intel q8200 válasza xabolcs (#315) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Örülök, hogy Neked így ment.
Nekem két olyan számhordozás is volt, ami pannonnál volt.
Azt a papírt, amit Te is kitöltöttél mi is kitöltöttük, csak nekünk nem kellett bevinni a pannonhoz, hanem az üzletkőtőnek kellett visszaküldenem, hogy majd Ő intézi. :)

iPhone 14 pro

(#318) xabolcs válasza Intel q8200 (#317) üzenetére


xabolcs
őstag

en is orulok. :D

ugy latszik uzletkoto valogatja, hogy ki hogyan szereti.

en is azert csinaltam meg inkabb magam, mert nekem is kozel 10 eves a telszamom, aztan hulye lennek ujra cserelni. :)

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#319) meroly


meroly
veterán

Szerintetek - hamár így belemelegedtünk - ha én egyszer nem dolgozom a jelenlegi cégemnél, akkor a céges flottából ki tudom hozni a számom? Elvileg ugye nincs a nevemen, csak a limittúllépésemet fizetem, amúgy számla nem jön.
Egész kis pofás számot sikerült intéztetnem a távközléses kollegával és már jó ideje ismeri mindenki, szóval ha ne adj' Isten elmegyek, akkor vihetem szerintetek?

Impossible is nothing

(#320) xabolcs válasza meroly (#319) üzenetére


xabolcs
őstag

cegtol fugg. ;]

az egyik ismerosom megkapta a ceges szamot. ahol en dolgoztam, ott pedig le kellett adni a sim-et.
proba cseresznye! :)

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#321) meroly válasza xabolcs (#320) üzenetére


meroly
veterán

Eszemben sincs kipróbálni :N
Jó helyen vagyok én, csak kíváncsiságból.

Impossible is nothing

(#322) xabolcs válasza meroly (#321) üzenetére


xabolcs
őstag

ugy gondoltam a kiprobalast, hogy kerdezd meg ... de persze csak akkor, ha mar tenyleg mennel ... mielott meg felreertes tortenik. :K

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#323) meroly válasza xabolcs (#322) üzenetére


meroly
veterán

Ja oké, egyelőre nem akarok menni.
Meghát végülis a fele névjegyzékem a munkatársak, ők úgyse keresnének utána, a többieknek meg elküldeném az új számom. Így csináltam mikor flottás telefonról a cégesre "váltottam" pár éve....

Impossible is nothing

(#324) Zotttya


Zotttya
csendes tag

Halo!
Flottakeresés közben ,megnéztem újra az ikeásat. Lehet, hogy változtattak a szolgáltatáson, mármint most azt olvasom hogy:
-A havidíj a belföldi, nem emelt díjas hívásokból beszélhető le alappercdíjakon.
-A számlázás alappercdíjakon történik, a kedvezmény a havi, belföldi, nem emeltdíjas hívásdíjak összesítése után kerül kiszámításra, és egy összegben kerül leolvasásra.
Ez ha valóba így van, akkor ez így nem olyan rossz, sőt.....
Nem tudtok erről valami biztosat?

(#325) mukibuci válasza Zotttya (#324) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Eddig is ez volt, nem változott semmi benne.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#326) Tonyo válasza Zotttya (#324) üzenetére


Tonyo
őstag

Te most arra gondolsz, hogy az alapdíj bármely belföldi hálózatba lebeszélhető? Ez sajnos nem így van, csak vodafonba és ráadásul csak alappercdíjon, 2500 Ft után kapod meg a vodafon percekre isa kedvezményt vagyis akkor lesz 16.6 os percdíjad.

más: nem tud valaki schönherzes kolegát aki érzi a hajlandóságot egy " visszaigazolásra"?(vagyis segít belépni) jó ez az ikea főleg, h bnőm is belépett vagyis ingyen beszélünk de folynak a vodás ismerősök és ott lesz kihasználatlanul a 2500 Ft minden hónapban:S

Üdv. Tonyo

(#327) Zotttya válasza Tonyo (#326) üzenetére


Zotttya
csendes tag

Nézd Tonyó, valóban egy pár hónapja amikor néztem csak hálózaton belül lehetett lebeszélni a 2500-öt, de most ezt írják, ebből gondoltam h valamit változtattak rajta. Nem szeretnék hülyeséget írni , meg fogom kérdezni pontosan az árat, én gyanítom a változtatást. Üdv.

(#328) Tonyo válasza Zotttya (#327) üzenetére


Tonyo
őstag

Ezt már körüljártam, és nem egyszer hívtam fel az ügyfélszolgálatot, 3 ból 2 azt mondta csak voda hálózatába lehet felhasználni. Bárcsak nem így lenne:) Apropó most jött meg a számlám és ott külön veszik az egyébb hálózatba irányló hívásokat holott a percdíj azonos lenne...

"Havidíj, amely 100%-ban lebeszélhető hálózaton belül, és
tartalmazza a Wireless Office* szolgáltatást"

Még valami: meglepődve láttam, hogy a vodánál egy hónapra előre ki kell fizetni az előfizetési díjat? Pannonnnál nem így volt, ott mindig az előző havit kellett csak. MOst az első ikeás számlámnál már le vonták a 02.13.-03.13. havidíjat is. Hogy lehet igy lemondani akár...1 hónapra előre benyalok nekik mindig :(((

[ Szerkesztve ]

(#329) alias_bobo válasza Tonyo (#328) üzenetére


alias_bobo
tag

Még valami: meglepődve láttam, hogy a vodánál egy hónapra előre ki kell fizetni az előfizetési díjat? Pannonnnál nem így volt, ott mindig az előző havit kellett csak. MOst az első ikeás számlámnál már le vonták a 02.13.-03.13. havidíjat is. Hogy lehet igy lemondani akár...1 hónapra előre benyalok nekik mindig :(((

Ez az én számlámnál is így volt, de engem erről a flottás ügyintézőnk tájékoztatott.

Lemondáskor a havidíj időarányos részét vissza kell hogy kapd, amennyiben nem beszélted le az egész havidíjat.

Egyébként még mindig ajánlom magamat, ha valaki egy korrekt flottához szeretne csatlakozni. Az IKEA-s flottával ellentétben itt a havidíj minden irányban lebeszélhető. Igaz magasabb: 4000HUF.

Üdv, alias_bobo

[ Szerkesztve ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#330) Tonyo válasza alias_bobo (#329) üzenetére


Tonyo
őstag

Tied is jó volna, de tagdíjat kell fizetni és utalni egy nevenincs cégnek a pénzt nem?:S

(#331) alias_bobo válasza Tonyo (#330) üzenetére


alias_bobo
tag

Nem nevenincs a cég!
Én az előfizetésemet 2009.12.06-án vehettem át a flottát üzemeltető cég ügyvezetőjétől személyesen, mellesleg megjegyzem elsőként. A személyes ismerettség alapján mondom mindenkinek, hogy korrekt a cég és korrekt az ügyintézés is.
Ami pedig a feltétele, hogy a flottában maradhass, az az éves adminisztrációs díj megfizetése, melyet utalni kell, de nekem még így is jobban megéri, mint egy kártyás előfizetés.
Üdv, alias_bobo

[ Szerkesztve ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#332) Intel q8200 válasza alias_bobo (#331) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Valóban jó az a csomag.
De mennyi is az éves díj? 5000Ft?

iPhone 14 pro

(#333) alias_bobo válasza Intel q8200 (#332) üzenetére


alias_bobo
tag

Az adminisztrációs díj a következőképpen alakul magánszemély esetén:
1-2 SIM 5000HUF/év, 3-4 SIM 10000HUF/év

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#334) Intel q8200 válasza alias_bobo (#333) üzenetére


Intel q8200
senior tag

A szerződés mikor lesz újra tárgyalva? (havidíj csökkenés miatt kérdezem)
Vagy ez úgy megy, hogy megadott létszám után csökken a havidíj? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro

(#335) meroly válasza Intel q8200 (#334) üzenetére


meroly
veterán

Mivan, most akkor mégse kötsz szerződést vagy hol áll a dolog? Azt tudom hogy számhordozásod mégse lesz, de azért megkötöd az új számmal nem?

Impossible is nothing

(#336) Intel q8200 válasza meroly (#335) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Elméletben még semmi sincs.
Ugye a jövőhétre ígérte az üzletkötő, hogy küld simet és valami szerződés szerűséget.
Ha nem, akkor gondolkodom a kolléga ajánlatán. :)
De a jövőhetet mindenképpen megvárom, hiszen meg van beszélve és én attól nem térek el!

iPhone 14 pro

(#337) meroly válasza Intel q8200 (#336) üzenetére


meroly
veterán

Értem, azért kíváncsi leszek. Nekem a "számhordozáshoz nem kell új sim" dolog miatt nem lopta be magát a szívembe az a konstrukció.

Impossible is nothing

(#338) Intel q8200 válasza meroly (#337) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Ezt nem csodálom!
Akkor én mit mondhatok, mert a 3 számhordozás miatt 3*1500Ft-ot buktam.
Mivel a Tesómékét is én fizettem :W
Mondhatjuk, hogy a kaucióm majdnem teljes mértékben odaveszett a semmire. :o

iPhone 14 pro

(#339) alias_bobo válasza Intel q8200 (#334) üzenetére


alias_bobo
tag

Amint már említettem a flotta 2009.12.06-án indult velem :-)
Azóta már kb 200-an vagyunk, tehát elég dinamikusan fejlődik.
Tehát kb 1000 főnél már érdemes lesz egy újratárgyalás.
Szerintem egy éven belül ez megtörténhet.
De ha kell pontos taglétszámot is tudok mondani.
Ráadásul visszaolvasva te vodás vagy ugyhogy ez tényleg megoldható
a SIM cseréje nélkül.
Üdv, alias_bobo

[ Szerkesztve ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#340) mukibuci válasza alias_bobo (#339) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha feltöltőkártyás vodás, akkor megint csak lesz 1 simcsere :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#341) alias_bobo válasza mukibuci (#340) üzenetére


alias_bobo
tag

:N Mert ha a nevén van és tudja az ügyfélbiztonsági kódot akkor megtarthatja
Én is megtarthattam volna, de egy új számot akartam...

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#342) mukibuci válasza alias_bobo (#341) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Új SIMet kapsz ha átváltod előfizusra...

Szerintem ne kezdjük elölről, mert ebből is az lesz, mint a kártyacsere nélküli számhordozásból :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#343) alias_bobo válasza mukibuci (#342) üzenetére


alias_bobo
tag

Ezt nekem a flottás ügyéntézőnk ajánlotta fel, hogy megtarthatom a számomat.
Mindegy ha Intel q8200 kolléga esetleg csatlakozik neki is felajánla ha akarja.
Végülis egy vodás kártyás->előfizus migrálásról van szó flottás tarifacsomaggal.
Szolgáltatóváltáskor kell csak új SIM.
Üdv, alias_bobo

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#344) mukibuci válasza alias_bobo (#343) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Néhány száz vitamaxos kártyát átváltottam már előfizetésessé, de attól még lehet én csinálok valamit rosszul...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#345) alias_bobo válasza mukibuci (#344) üzenetére


alias_bobo
tag

Szerintem is hagyjuk ezt a SIM dolgot, nem az a lényeg. :R

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#346) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Kedves fórumozók, akik Trés flottát keresnek!

Elugattam már milliószor, h. tessék használni a gúúglit!!!! Az expressz.hu-n VAN Trés flotta!!!!
Aki intézi úgy hívják, h. Csizmadia László és egy ki.... nagy se....j!!!! Tök udvariasan bemutatkoztam neki a telefonban, elmondtam neki, h. miért hívtam, erre ő meg taj p...t volt!!!! Telefonon nem mond semmi infót írjam meg neki sms-ben a mail címem. Megírtam már több mint egy napja, de semmi! Azóta már 2 másik sms-t írtam, de semmi válasz!!!
Sok sikert hozzá, aki próbálkozik!

Ui.: nem értem, h. mi a francér tesz fel hirdetést a flottáról, ha nem is akarja, nem is csinál érte semmit, h. mások is csatlakozzanak!!!!
Ez az ember is egy elb....t ország, elb....t embere!!!! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#347) mukibuci válasza Joe bácsi (#346) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Éljen, használtad a guglit, és mire mentél vele? Találtál trés flottát, amihez nem tudsz csatlakozni :D

Vagy csak nem jött az irónia? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#348) Intel q8200 válasza Joe bácsi (#346) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Szerintem azért itt kérdezzük (mondjuk én guugliban és körülnéztem, vannak lusták is persze), mert úgy gondoljuk, hogy mint Te is ajánlsz egy olyan flottát, ami bevált és jó.
Az előbb igazoltad ezt az írásoddal, hogy az a trés flotta is valszeg sz..r ami után érdeklődtél.
Ha én is megkapom ezt a kártyát, akkor ha minden oké lesz vele, akkor beírom, hogy itt van egy jó pannonos.... nyugodtan csatlakozzatok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro

(#349) meroly válasza Joe bácsi (#346) üzenetére


meroly
veterán

Te olyan vagy mint a hupikék törpikékben a morgó, neked semmi se jó, se telefon, se flotta :DDD :N
Vagy csak mindig pont te futsz bele ilyen elfuserált dolgokba.... :F

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#350) Joe bácsi válasza meroly (#349) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A becenevem amúgy Morgó és a Hófehérke és a 7 törpéből jobb a morgó! :DD

Amúgy meg sok mindennel szívok. Ez van, peches vok! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.