Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Peecuri


Peecuri
csendes tag

Sziasztok!

Sok dolgot felvetettetek, és én az egyesületem tagjainak a lehető legjobbat szeretném.
Szeretnélek arra kérni titeket, hogy aki tud bármilyen flottáról részleteket vagy pontos információkat, az küldje el a csmaria8410@gmail.com - ra, hogy sikerüljön összehasonlítanom őket :-) (Teljesen mindegy, hogy az éppen vmilyen vallási vagy más csoportosulás flottája)
Ma megyek a WLS tájékoztatójára, ha 15-ig leírjátok a kérdéseiteket, akkor ott meg tudom kérdezni :-)

Köszönettel:
Marcsi

(#1602) előd kch válasza Peecuri (#1601) üzenetére


előd kch
csendes tag

Szia! Mielőtt bármi lépést is tennél WLS ügyben sztem beszéljünk. A miénk már egy működő rendszer és stabil rengeteg pozitiv visszajelzéssel. Küldök infót ha gondolod.
Ráadásul a WLS-nek nincs saját flottája.

(#1603) Gabriell1974


Gabriell1974
csendes tag

Valaki csatlakozott már ehez a flottához innen? Mert elég bizalmatlan vagyok a KCH val kapcsolatban. Nem találok semmi olyan oldalt ahol valaki is csatlakozott volna. Lehet csak rosszul keresgélek. köszi a segítséget.

(#1604) Peecuri


Peecuri
csendes tag

Sziasztok!

Megtudtam tegnap, hogy 5 db előfizetést lehet igényelni 8500Ft-ért. kb. 2000Ft/ előfizetés ilyen percdíjak mellett már nem is olyan sok.

Puszi

(#1620) kalandlovesz válasza Istv@n (#1541) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Bocs, hogy csak most válaszolok, ritkán járok erre. 50 mega után lassítják a netet és lehet majd nagyobb netcsomagot választani kedvező áron. Hamarosan felrakom a honlapunkra. www.kalandloveszet.hu

www.kalandloveszet.hu

(#1626) Istv@n válasza kalandlovesz (#1620) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Köszönöm, közben már be is léptem hozzájuk(tok)! :)

Tényleg, többiekhez kérdés:
Vodánál volt 2 előfizetés egy néven, amit szét szerettem volna bontani önálló előfizetésekre. Az ügyfélszolgálatos hölgy szerinte ezt minden további nélkül megtehetem 4700.- Ft ellenében. Annyiba kerül ugyanis egy szám lemondás az eredeti előfizető részéről, illetve az adott szám új előfizetőhöz kapcsolása...

Ez tényleg így van, vagy behúztak???

(#1627) beers válasza kalandlovesz (#1620) üzenetére


beers
addikt

Ezt megvárom még, mielőtt átmegyek a telenorhoz!

M&N

(#1641) Adamul


Adamul
tag

Jól látom, hogy a kalandlövészetes flottában az előfizetésben foglalt lebeszélhető összeget az alap percdíjakon lehet lebeszélni? Mert a számlázásba úgy látom, viszont ennek a tarifa táblában nem láttam nyomát, vagy csak az én figyelmem kerülte el? :F

(#1642) club1 válasza Adamul (#1641) üzenetére


club1
veterán

Én mondjuk még nem láttam olyan piros flottát, amiben a lebeszélhető rész nem magasabb percdíjú lett volna (ez nem azt jelenti hogy nincs ilyen, csak én nem találkoztam ilyennel...).

(#1643) Istv@n válasza Adamul (#1641) üzenetére


Istv@n
aktív tag

E szerint kedvezményesen:
[link]

(#1645) grafikus17 válasza sanyapld (#1644) üzenetére


grafikus17
senior tag

Mit töröltek?

Már látom! Szinte az összes hozzászólást. De, miért? Ennyit kedvezményes díjcsomagról, vagy mi van?
Privátba küldöm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#1647) club1 válasza grafikus17 (#1645) üzenetére


club1
veterán

Gondolom azért függesztették fel, amit itt csinált. Nem az MLM-es flottája, hanem annak folyamatos reklámozása és eközben a nyilvánvaló csúsztatások miatt. A kedvezményes percdíjai tényleg jók voltak, de ugye aki flottát használ tudja, hogy azt önmagában nem szabad nézni, csak a tényleges átlagos percdíjat...
Én úgy szeretek másnak jót tenni, hogy nem verem át önös érdekből...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.