Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Dracula72 válasza Taurin.com (#1097) üzenetére


Dracula72
senior tag

A V&A-nak volt telephelye és kihült :DDD :DDD
Hát ennyit jelent: semmit :))

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1102) amanoba válasza Ziccer (#1100) üzenetére


amanoba
őstag

megkérdezhetem milyen jobb flottát találtál? publikus esetleg?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#1103) Ziccer válasza amanoba (#1102) üzenetére


Ziccer
csendes tag

AGNÁTUS-Pont 2004 kft, publikus,bárki beléphet.Elérhetőséget találhatsz a neten.

nettó 15ft/perc
3000ft lebeszélhető havidíj.
Sajnos nem kerül a nevedre a kártya.

(#1104) pancelos válasza Ziccer (#1100) üzenetére


pancelos
tag

Nem az a poén, hogy nincs ingyen! Legyen ára, ha előnyös.
A móka, hogy az egyháztól és brókereitől ne kérj számlát! :)
Az érdekelne, kit, kiket gazdagítunk!
Lehet itt támogatni az egyházat munkával vagy adománnyal. :) Én megkeresztelve sem vagyok, de 7.500-ért..... :)

Mindegy, semmi nem kényszer, sokaknak így is megéri az egyházi flotta, hogy zsebbe, zsebekbe fizetsz. Szabad a döntés.
De ők is meggyónják? ;) Vagy beteszik a perselybe? :)

(#1105) pancelos válasza Ziccer (#1103) üzenetére


pancelos
tag

Nem Te rendelkezel a SIM kártyád felett és mégis jobb alternatíva?

(#1106) pancelos válasza tiko76 (#1055) üzenetére


pancelos
tag

Miért nem ott, az oldalukon érdeklődsz tőlük, miért közösségi téma? :)

(#1107) RaPiDsHaRe válasza Ziccer (#1100) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Szia.

Amelyik flottában Te vagy tag, arról mit lehet tudni, percdíjak és hívidíjról?
Énis flottát keresnék.

(#1108) Ziccer válasza pancelos (#1105) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Igen,jobb ha jó a percdíj.

Régóta működő cég,ügyfélszolgálattal,ami flottaszám.
Munkaidőben segítenek,amit csak akarsz.
Voltam az irodájukban is,jó benyomást tettek rám.

(#1109) Ziccer válasza RaPiDsHaRe (#1107) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Mikor én beléptem akkor csak netto 13ft volt a percdíj.
Egy év hűség van addig nekem ezt tartják.
Sajnos most már nettó 15ft az új belépőknek.
Ezért azt ajánlom vedd fel velük a kapcsolatot a részletekért,nem akarok senkit félrevezetni.
Másodperc alapú, 60 ingyen sms,telenoros.

(#1110) Novák Péter válasza Ziccer (#1109) üzenetére


Novák Péter
csendes tag

Telefonon nem adnak felvilágosítást, csak mailben - feltéve, ha van kedvük... Én nem kaptam eddig.

(#1111) Novák Péter válasza Novák Péter (#1110) üzenetére


Novák Péter
csendes tag

Sikerült elérni az ügyintézőt; első hallásra korrekt, gyors megoldásnak tűnik.

(#1113) ignition válasza Robb202 (#1112) üzenetére


ignition
csendes tag

Én már csatlakoztam Robb202 flottájához és minden simán ment és a percdíjak is megfelelnek a leírtaknak! Egy kis ajánlás képen írom, hogy eloszlassam a kételyeket! :)

(#1115) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Normális hangnemet kérnénk a továbbiakban szokeherceg Taurin.com fórumtársaktól!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1116) LEGIOX


LEGIOX
tag

Én a Hunor SLE flottájába léptem be, nettó 14 Ft a percdíj, vezetékesre nettó 5,6 Ft. A saját nevemre kötöttem a szerződést. Ja, és nem kell fizetni se egyszeri, se éves díjat. Itt vannak a részletek az oldalukon:

http://kalandloveszet.hu/

(#1117) pazo77


pazo77
tag

Én egy kicsit tartanék ettől a kalandloveszet.hu flottától.
Tudtommal a vodafone nem szereti az ilyesfajta teljes publicitást ....
Csak nehogy szerződésbontás legyen a vége ! :(

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#1118) Szedi


Szedi
csendes tag

Sziasztok!

Végre elindultak nálunk a kártyalerendelések, akik rendeltek hamarosan megérkeznek a kártyák.
Ha valakit érdekel a flotta, írjon nekem privit, vagy küldjön mailt az email címemre.

Indítottunk egy nyereményjátékot, egy Nokia N97 mini Navit lehet nyerni!

www.idealflotta.gportal.hu

Üdv
Szedi

(#1119) beers válasza Szedi (#1118) üzenetére


beers
addikt

Szia!

Kérnék egy részletes tájékoztatót a flottáról!
Előre is köszönöm!
Üdv.
Beers

M&N

(#1120) pancelos válasza pazo77 (#1117) üzenetére


pancelos
tag

Bizony, a Voda jellemzően kiköti, hogy nem publikálható nyilvánosan a tarifa.

(#1121) pancelos válasza Szedi (#1118) üzenetére


pancelos
tag

"Mobilflotta szolgáltatásunk kizárólag vevőink, partnereink, dolgozóink és szállítóink részére szól, illetve azok családtagjai és ismerősei is igénybe vehetik."

Akkor kizárólag..., de valójában bárki?

(#1122) Ziccer válasza pancelos (#1121) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Azért ennyire ne bántsuk már a flottákat :)
Mindenki tudja miről szól ez az egész....
Mi van akkor ha kiteszem a netre a Voda nem publikus percdíjait?
Letíltják a mobilomat?
Miért "nem publikusak"?
Szégyellik ,hogy a "normál előfizetőket" mennyire lehúzzák?

(#1123) pazo77 válasza Ziccer (#1122) üzenetére


pazo77
tag

Nem tiltják le, csak pl.felbonthatják a szerződést a "flottaüzemeltetővel".
Az előfizetőket meg átsorolják valamely publikus csomagba .
DE NE ÍGY LEGYEN !

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#1124) krisz1019


krisz1019
csendes tag

Sziasztok!
Az Agnatus Kft-s flottáról hol olvashatok bővebben?Percdíj,csatlakozás stb.
Köszönöm!

(#1125) Ziccer válasza pazo77 (#1123) üzenetére


Ziccer
csendes tag

Úgy értettem ,hogy mint kívülálló felteszem a netre az összes nem publikus percdíjat.
Akkor mi van?
Összefognak ellenem a szolgáltatók,kiderítik a számomat és bosszút állnak?
Minden flotta amelyikbe valamilyen úton-módon be lehet kerülni,muszáj ,hogy megadja a percdíjait valahogy.
Hiszen mindenki ez alapján dönt,senkit sem érdekel milyen egyesület,egyház, stb,a flotta üzemeltetője és nem a meghirdetett nemes célok miatt fog belépni oda valaki.

(#1126) pancelos válasza Ziccer (#1122) üzenetére


pancelos
tag

Nos, képzeld el, ha van egy kereskedésed. Néhány kiemelt partnered olcsóbban vásárol, diszkontált áron. Te kiakasztod a boltodra, hogy "Te mennyivel fizetsz többet mint Ő"? :) Ez csak kettőtökre tartozik. :)

Persze mindketten tudjuk miről szólnak ezek a flották, egy kis zsebpénzért leszek katolikus, ha úgy szolgálja az érdek, akkor leszek dolgozó, vásárló, unokaismerős... :)
De azért ez így megfogalmazva elég komikus. Kizárólag bárki! :D Mennyire álszent. :)

Azért valljuk be, a 3 év hűség nem semmi! Ezért max. 10 forintot kellene ajánlani. :)

[ Szerkesztve ]

(#1127) pancelos válasza Ziccer (#1125) üzenetére


pancelos
tag

Mint kívülálló is hozzájutottál a tarifához, ami a flotta szervező felelőssége. Ő tartja a hátát! És ha Ő bukik... Persze, ha kívülálló vagy, nem érint, csak szerencsétlen tagokat. :)

(#1128) zoli62 válasza Szedi (#1118) üzenetére


zoli62
addikt

Klassz. :)

(#1129) zoli62 válasza pancelos (#1126) üzenetére


zoli62
addikt

Hol van 3 év hűség?

(#1130) Ziccer válasza pancelos (#1127) üzenetére


Ziccer
csendes tag

A tarifát bármelyik tag elárulhatta,nem hallottam még olyan flottaszerződésről amelyik ezt tiltaná.
De hagyjuk ezt,értelmetlen vita.
Inkább itt a netre fel egyesület levele:

Kedves mobilozó,
leendő egyesületi Tag!

Mivel többen nemrég csatlakoztak, egy gyors ismétléssel kezdjük a levelet:
Keresünk partnereket, akiknek a flottájába be tudunk kapcsolódni. Azért ezt az utat választottuk, mert a mobilszolgáltatók nem adtak jó percdíjakat.
Ha ismersz ilyen flottát és még nem írtál, akkor most tedd meg légyszíves:****

Írtuk még azt is, hogy az alakuló Egyesület tevékenysége az életminőség javítása.
"Az Egyesület célja, hogy megalapozza az emberek létbiztonságát. Az Egyesület gondoskodik azokon az embereken, akik minőségibb életet szeretnének biztosítani maguknak és családjuk számára."
A vásárlási kedvezményeken felül többek közt utazási, edzőtermi, szállási kedvezményeket is nyújtunk, továbbá a szervezőmunkádnak köszönhetően számlánkból vásárolhatsz termékeket magadnak.
Az életminőség javítása nem csak pénzügyekből áll, hanem oktatásból, magasztos gondolkodásmódból, vagy pozitív életérzésből.

Azért írtuk pont most ezt az ismétlő levelet, mert az egyik ilyen gazdaság-javító partnerünk az ***, csak most januárban indít hozamgarantált havidíjas befektetést, amit a saját számládra fizetsz. Ugyanitt adnak felvilágosítást a nyugdíjkérdésről is (menni-maradni). Érdeklődjetek a ****** telefonszámon.
Az egyesületünk még bejegyzés alatt van. Ha van sok tapasztalatod ezen a téren (ne kelljen többször beadni), akkor várjuk a segítségedet.

Ez mókás :D

Egy olyan leendő flotta ami mindent a leendő tagoktól szeretne megtudni.
Azért egy kis reklámot is beszúrtak,hogy valami biztos dolog is legyen a levélben.

[ Szerkesztve ]

(#1131) ottoyes válasza Ziccer (#1130) üzenetére


ottoyes
senior tag

Olyan negatív vagy!Nem veszed észre,hogy érted tevékenykednek,sőt küzdenek???Ez az egész csak azért van,hogy neked jó legyen...semmi más céljuk nincs!Kihagyhatatlan! :D :D

Ottoyes

(#1132) pancelos válasza Ziccer (#1130) üzenetére


pancelos
tag

A Vita nem veszekedés. :)

"A tarifát bármelyik tag elárulhatta,nem hallottam még olyan flottaszerződésről amelyik ezt tiltaná."

Nem is kell a flottaszerződést áttanulmányozni, elég ha pl az Egzineten a tarifatábla alá nézel:

"A CSEP mobilflotta tarifájának egyetlen megjelenítési módja az alábbi táblázat, mely a CSEP Kft. és a Vodafone között létrejött szerződés értelmében szigorúan csak a www.egzinet.hu weboldalon regisztrált felhasználóink számára publikus információ.

A táblázatot, vagy annak tartalmát bármilyen formában (írásos, hang vagy képi) nem regisztrált felhasználók számára közölni szigorúan tilos. A CSEP Kft. elhatárolódik minden olyan, nem általa közzétett kommunikációtól, mely a fent részletesen körülírt mobilflotta szolgáltatás paramétereit ismerteti. Ezekből eredő félretájékoztatás, helytelen ismeretátadás, anyagi kár esetén a felelősség az információ átadóját terheli."

És ezzel megmagyaráztam azt is, hogy amikor valaki hozzáférést kér tőlem az összehasonlító táblázatomhoz, miért kérdem meg, hogy regisztrált tag-e az Egzineten.

Persze bármelyik tag közzéteheti itt-ott, de ugye nem lenne ez a világ a világ, ha ne lenne ennek is felelőse, ami pedig ez esetben a CSEP Kft. Tehát a Vodafone a flotta üzemeltetőt fogja felszólítani, hogy tegyen már rendet. :)

(#1133) krisz1019


krisz1019
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom,hogy erre itt tud-e vki válaszolni,de azért megkérdezem.Sztetek,ha vkinek van ki nem egyenlített számlája vmelyik szolgáltatónál,de kft nevén van az előfizetés,csak ugye a szerződés aláírásnál szerepel az illető neve is(2 tagú a kft),akkor ha mint magánszemély új előfizetést köt,a ki nem egyenlített számlát ráterhelik az új számlájára?Ha vki tud rá válaszolni,azt megköszönöm.

(#1134) Z0C! válasza Ziccer (#1122) üzenetére


Z0C!
őstag

már ne is haragudj, de a flottás feleannyit nem hoz a konyhára mint egy normál előfizető.
és még a flottás veri az asztalt az Ájfon 4ért....meg hogy miért drága neki a telefon.

hát ezért.
drága díjcsomag + olcsó telefon
olcsó díjcsomag + drága telefon
csak mert az egyensúlynak meg kell lennie...

@ közlöd a flottád percdíjait, pff, és? kismillió flotta van...csak majd nehogy úgy járj, hogy módosítja a céged a flottaszerződést és mp alapról majd hirtelen perc alapú leszel :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1135) pancelos válasza Z0C! (#1134) üzenetére


pancelos
tag

Kit érdekel, a szolgáltató mit kaszál, mi van a konyhájában. Gyanítom Ziccer arra utalt, hogy hiába OC, meg vadász, meg Katolikus, persze nyitnak bárki felé (én meg sem vagyok keresztelve és lőni is csak a seregben), mert így diszkontálhatják a saját tarifáikat.

(#1136) club1 válasza krisz1019 (#1133) üzenetére


club1
veterán

A Kft. tartozásáért a cég felel, magánszemély nem. Így nem lenne jogszerű a céges előfizetői adatbázist összekötni a magán előfizetőivel...

(#1137) dedike válasza club1 (#1136) üzenetére


dedike
addikt

Így igaz! Hiszen a nevében is benne van: korlátolt felelősségű társaság... :K

Z0C!:

Egyet kihagytál, mégpedig a drága telefon+drága díjcsomag kombót, ami elég nagy területét fedi le a piacnak...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#1138) Z0C! válasza dedike (#1137) üzenetére


Z0C!
őstag

drága díjcsomag + drága telefon...hmmm ezt mire érted?
mit nevezünk drágának?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1139) dedike válasza Z0C! (#1138) üzenetére


dedike
addikt

Az általad írtak analógiájára, azzal egyezően értettem! ;)

Jó szerencsét!

(#1140) ottoyes válasza Z0C! (#1138) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ne is törödj vele...tavaly is csak az ellentétet mélyíteni járt ide Vodások és T-sek között.. :DDD ;]

Ottoyes

(#1141) pancelos válasza a000 (#1002) üzenetére


pancelos
tag

Még hány ilyen kérdésbe kell belefutni?

1.
Ha visszaolvasol a korábbi bejegyzésekbe, illetve megnézed az aláírásokat, megleled azokat a címeket, webhelyeket ahol találsz vagy épp lekérhetsz tarifatáblákat.

2.
Ne várd, hogy bárki nálad jobban ismerje a Te telefonálási szokásaidat. Nyilván Te tudod, hogy inkább az ingyenes beszélgetés lehetősége vonz téged és ismerőseidet vagy inkább a kedvezőbb percdíjak élveznek prioritást.

Önállóság és matematika! :)

(#1142) dedike válasza ottoyes (#1140) üzenetére


dedike
addikt

:P ..és ez nem is igaz... :N

Jó szerencsét!

(#1143) pancelos válasza Ziccer (#1130) üzenetére


pancelos
tag

Gondolom Te is megkaptad a tarifát levélben és csatolva 3 kiterjesztésben is. :)

(#1144) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Hali!

tmfbtm.atw.hu-s mobilflotta szerződéssel vajon a akciós ZTE Blade-t vehetek?

(#1146) Vitriol87


Vitriol87
csendes tag

Erről vki esetleg tud bővebb infót\tapasztalatot?

Főbb paraméterek: (nettó)

Havi előfizetés: 2600 HUF (teljes egészében lebeszélhető)
Flottán belüli hívások minden időben: 0 HUF/perc
Mobil hívás minden időben, minden irányban: 10 HUF/perc
Vezetékes hívás minden időben minden irányban: 8 HUF/perc
Flottán belüli 0 Ft-os beszélgetés opciós díja: 0Ft
Belépési díj: 0 Ft

Kedvezményes nemzetközi hívásdíjak minden időben:
Zóna 1: 25 HUF/perc
Zóna 2: 55 HUF/perc
Zóna 3: 70 HUF/perc

(zóna megjelölések a csatolmányban)

SMS: 40db/hó ingyenes
Flottán belül 5 HUF/db
Flottán kívül minden irányban: 15 HUF/db
Roaming szolgáltatás: ingyenes, automatikusan beállításra kerül

SIM kártya szolgáltatási díj: 500 HUF/hó (ez a díj félévente kerül számlázásra: 3000 HUF/félév)

PREMIUM MANAGEMENT HUNGARY

(#1147) AnNoNiMuS válasza Vitriol87 (#1146) üzenetére


AnNoNiMuS
csendes tag

Ez engem is érdekelne, ha van vkinek infója (szolgáltató, net opció, csatlakozás módja, stb), pls msg me. :)
Köszi

(#1148) ottoyes válasza dedike (#1142) üzenetére


ottoyes
senior tag

Perszepersze... ;]

Ottoyes

(#1149) pancelos válasza Vitriol87 (#1146) üzenetére


pancelos
tag

Milyen tapasztalatot szeretnél egy most induló flottáról? :)
Ha nyitott kérdés van, forduljatok a flotta szervezőhöz :) Nekem 24 órán belül válaszoltak minden kérdésemre, igaz egy gmail címről.

Van tagdíj, kaució, hűségidő, a flotta tulajdonos az elsődleges előfizető....
Viszont alacsony a percdíj. Azok flottája, akik nem az ingyenes beszélgetésre, a közösségépítésre, hanem a kedvező percdíjra gyúrnak.

(#1150) ottoyes


ottoyes
senior tag

Na,DPI lett a csomag...szuper....vki elküldhetné nekem a percdíjakat..köszi.Igen,keresgéltem utánna,de a 2750 Ft-os havidíj helyett nálam csak 2500 Ft szerepel..fura..namost ebből kiindulva a többi szám sem stimmel.. :(

Ottoyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.