Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44301) INGJOKE válasza TripleB (#44299) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mi mix 2s

(#44302) mamusz11


mamusz11
tag

Sziasztok!

MultiFlotta-rol van valakinek tapasztalata?
Egyedül ezt találom számomra eddig megfelelőnek(~150p lebeszélhetőség,2-3Gb net, szám saját neven marad,~3500Ft)
Tudtok esetleg ennél jobbat?
Jelenleg DPI alapban vagyok de ott nagyon kevés a net...

Learning never exhausts the mind!

(#44303) Statikus válasza INGJOKE (#44293) üzenetére


Statikus
senior tag

Itt vannak a Telenor VOLTE kompatibilis készülékek:
https://www.telenor.hu/volte

Elég silány, az vicc, hogy iPhone nincs köztük.
Egyre több a Telenor hiányossága, fejlődése viszont nullához közelít...

(#44304) cidalain válasza mamusz11 (#44302) üzenetére


cidalain
veterán

Most fogok belépni még ebben a honapban.
Beszéltem az urgevel, mar meg is kaptam a flottakezelotol a belepesi nyilatkozatot. Az arak jok valoban.
Az egyetlen negativum talan a papiron korlatozott net sebesseg. De ahogy itt is olvastam, volt aki a leirtak tobbszoroset merte.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44305) vpleft


vpleft
tag

Sziasztok!
Pár egyszerű kérdésem lenne, mert nem vagyok biztos a dolgokban:
Ha iqpro flottához csatlakoznék hanghívásos kártyát kérve korlátlan nettel,
akkor ha telefonálgatnék (80 percet nem túllépve) és neteznék mondjuk 300GB-ot, akkor ha jól értelmezem, a havidíj az pontosan 4.931 + 1.478 ft lenne? (függetlenül attól, hogy hány percet beszéltem le a 80-ból)

És ha tegyük fel nem telefonálok egész hónapban, akkor nem számlázzák az 1478ft-ot?
-Hogyha nem, akkor ha mondjuk engem hívnak és/vagy kapok sms-t valahonnan, akkor már kiszámlázzák ezt az alapdíjat?
-Vagy nekem kell hívást indítanom/sms-t küldenem ahhoz?
Köszi előre a választ. :R

(#44306) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
Voltam az EuroQuattro-nál. Szerződést megírtuk, mondták, hogy kb. 2 hét és utána a Telekomos telefonon valamelyik éjfélkor átvált automatán Vodafonra.
Ennek már több mint 1 hónapja...
Ez így szokott lenni, ennyi idő, vagy telefonálgassak rájuk, hogy mi a helyzet ilyenkor? :F

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44307) kurtuzov válasza KisApám (#44306) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Voda SIM kártyát kaptál?

(#44308) KisApám válasza kurtuzov (#44307) üzenetére


KisApám
addikt

Nem kaptam semmit. Számhordozással megyek.
Csak annyit mondtak, amit írtam, hogy magától átvált egyszer egyik mobilszolgáltatóról a másikra a hálózat és kész.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44309) bb71 válasza KisApám (#44308) üzenetére


bb71
őstag

Abból baj nem lehet, ha rájuk kérdezel...

(#44310) kurtuzov válasza KisApám (#44308) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Szerintem kérdezz rá mindenképp, mert itt szerintem egy tipikus EQ "kommunikációs malőr" lesz. Voda kártya nélkül nehezen lesz Voda hálózatod...
Én is húzom egy ideje a váltást, de kezd egy kicsit tele lenni a hócipőm.

(#44311) vpanangin válasza kurtuzov (#44310) üzenetére


vpanangin
senior tag

EQ Telekomosban vagy még?

(#44312) csacsi67 válasza KisApám (#44306) üzenetére


csacsi67
addikt

Mindenképp kell hozzá vodafonos kártya Telekomos kártya soha nem lesz vodafonos.Kapnod kellett volna egy vodafonos kártyát.

(#44313) mamusz11 válasza cidalain (#44304) üzenetére


mamusz11
tag

:R :R

Learning never exhausts the mind!

(#44314) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! At EQ telenoros új csomagról még semmi hír? vagy teljesen felejtős már az egész? Mert akkor átmegyek a vodába inkább azt hiszem. ( már kezdetekkor meg kellett volna tenni, kb lejárna szinte a hűség is)

(#44315) Intruder2k5 válasza mexel (#44314) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Nyilván semmi, vagy ha van is, azt az eddigiek után már nem lehet komolyan venni.

(#44316) kurtuzov válasza vpanangin (#44311) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Igen, még ott. Nem erőltetik ezt a mostazonnallépjélki dolgot. Igaz, ha én nem fizetek nekik pénzt, nem is kérik. Számlát maguktól az elmúlt másfél évben egyszer nem küldtek. Ha meg bementem és ott helyben kértem, abból 2 esetből mindkétszer finoman szólva kérdéses tartalmú számlát állítottak ki (persze ez nem mindenkinek tűnik fel, szakmai ártalom)
Ezek miatt olyan flottás megoldást biztosan nem választok, ahol nem közvetlenül a szolgáltatótól kapom a számlát (ez a szám tulajdonlást nem érinti ugye).

mexel: van már és elvileg el is érhető az új EQ Telenor tarifa (nem találkoztam még senkivel aki már használná) Én most nem tudom küldeni, de ha írsz nekik mailt szerintem elküldik a szokásos reakcióidővel.

(#44317) Intruder2k5 válasza kurtuzov (#44316) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lemaradtam valamiről? Akkor már nem kell péntekig se várni?

(#44318) bb71 válasza kurtuzov (#44316) üzenetére


bb71
őstag

nem érhető el, csak péntektől... :((

(#44319) gábor-ka


gábor-ka
tag

Update:
Felhivtam kivancsisagbol flottakezelot (EQ), aki levette a VoLTE tiltast az elofizetesrol. Egy ora mulva a telenortol jott az SMS miszerint aktivaltak a szolgaltatast, es lass csodat, megjelent az ikon a statusbaron, boldogsag.

(#44320) mexel válasza kurtuzov (#44316) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, ez érdekes infó, megpróbálom :) Delehet hogy csak pénteken :D

(#44321) bb71


bb71
őstag

Tényleg van új csomag, megkaptam emailben EQ-tól. Okt. 26.

4GB 2519,- de 30db ingyen sms után 22,-/db

(#44322) fa4hu válasza bb71 (#44321) üzenetére


fa4hu
őstag

Úgy kérted, vagy maguktól küldték ki? Én még nem kaptam ilyet, pedig több szám is van náluk.

(#44323) mexel válasza fa4hu (#44322) üzenetére


mexel
veterán

Én is kaptam, kértem. csak azt nemtudom mikortól él majd. Mondjuk automatikusan átrakhatnának, az lenne a jó.

(#44324) Intruder2k5 válasza bb71 (#44321) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, az előző kommentem után nekem is jelezték privátban, hogy email-ben már küldözgetik az új csomaglistát, sőt állítólag egy ideig a honlapjukon is kint volt, de később leszedték.

(#44325) Tibee86 válasza mamusz11 (#44302) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is dpi-ről váltottam rá pár hónapja, mert manapság már nagyon nem éri meg az a flotta.
A táblázatban szereplő hűség valójában nincsen, illetve a számláim egyelőre érdekesek. 2-es csomag + 10GB net olyan ~4500 körül lenne, helyette eddig jött egy 2900ft-os, most meg egy 2200ft-os számla. 2x voltam bent telenor üzletben, hogy valami nem stimmel, mindkétszer közölték, hogy minden jól van beállítva.

(#44326) mamusz11 válasza Tibee86 (#44325) üzenetére


mamusz11
tag

Kellett valamit intezni dpi-vel hogy dobbantsz vagy csak simán mentél a telenorhoz a multiflottas papírokkal ?Nincs hűségem stb.
Jövőhéten szerintem én is intézem

Learning never exhausts the mind!

(#44327) Tibee86 válasza mamusz11 (#44326) üzenetére


Tibee86
veterán

Semmit, csak simán bemész a multiflottás papírokkal.

(#44328) fant0mi válasza mamusz11 (#44326) üzenetére


fant0mi
addikt

Semmit. Te rendelkezel a szammal.
Amennyi visszamarad beloluk, az az, hogy neha kuldenek sms-t, hogy vegyel keszuleket, stb. Nem torlik ki a szamod az adatbazisukbol. Nade ment a szamuk tiltolistara.

[ Szerkesztve ]

(#44329) Dracula72


Dracula72
senior tag

Üdv.
Használja valaki a Két keréken egyesület flottáját?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#44330) Madycsa válasza KisApám (#44306) üzenetére


Madycsa
tag

Ez a dolog nekem már 4. hónapja húzódik. Én kaptam voda simet. Kb. hetente rákérdezek.

(#44331) kurtuzov válasza Madycsa (#44330) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Nagyszerű. Legalább tudjuk mi nem változott.

(#44332) Intruder2k5 válasza KisApám (#44306) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

SIM kártya csere nélkül egész biztos, hogy nem fog átváltani más szolgáltatóra.

(#44333) 4Grider válasza Madycsa (#44330) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ennyire nem lehetnek bénák, így másra nem tudok gondolni, mint hogy kihoztak a telefonszámodra korábban egy telefont, és most lapítanak mint...

(#44334) KisApám válasza Intruder2k5 (#44332) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor ezek szerint az EuroQuattro csak halandzsázott nekem... befizettem a belépési díjat, voda kártyát nem adtak.
Ma felhívtam őket, hogy 1 hónapja semmi (kb. 2 hetet mondtak), azt mondták, hogy nagyon sokan vagyunk akik váltanak és e miatt lassú, de megnézi a hölgy és visszahív, hogy mizu... NEM hívott vissza. Rájuk csörögtem még1x, de nem vették fel.
Kíváncsi vagyok a továbbiakra... beszedik a díjat és már el is vagyok felejtve?
Főleg úgy, ahogy (#44330) Madycsa írja:
"Ez a dolog nekem már 4. hónapja húzódik. Én kaptam voda simet. Kb. hetente rákérdezek."
De ő legalább kapott voda simet, én nem. De tök mindegy úgy látom.
Max. várok még 1 hónapot, utána ahogy tudom (ööö, ja...) visszakérem azt a belépési díjat, mert nem teljesítettek semmit...
Ez az első alkalom, hogy így át akarok menni egy flottába, és ere kikapom a legrosszabb társaságot :F

Másnak valami tapasztalata az elmúlt hónapokból EuroQuattro-s ügyekben?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44335) Oldman2 válasza KisApám (#44334) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, van.

Már sokszor írtam, rettentően szar a kommunikációjuk. Ha nincs velük dolgod, megy minden. De ha bármit módosítani akarsz, szűkszavú semmimondó válaszokat kapsz.

Folyamatosan azt kommunikálják a Zárt Facebook csoportban, hogy írjunk nekik emailt. De válasz nem igazán jön.

Szóval én továbbra sem ajánlom őket. De ha valaki mazochista és tud várni, ők a legolcsóbbak.
:W

Áprilisban kértem az elektronikus számlára való átállást, csak nemrég sikerült kivitelezni...

(#44336) zagloba válasza vpleft (#44305) üzenetére


zagloba
aktív tag

Igen, igen, nem! Ha Te nem hívol nem aktiválódik hiába hívnak téged!

(#44337) vpleft válasza zagloba (#44336) üzenetére


vpleft
tag

Így tisztább a kép. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#44338) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Hali!

Érdeklődnék,hogy valaki vette már az olcsó mobilflottáktól előfizetést? Mennyire megbizhatóak?
[link]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#44339) INGJOKE válasza Jackie_Chan (#44338) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nagyon jók a nevek... nekem egy saskolibrizsiráforoszlán kell.... :D :D :D

(#44340) mexel válasza Jackie_Chan (#44338) üzenetére


mexel
veterán

Az eq-tól veszi a csomagokat, tulajdonképpen eq flotta lesz csak ártmegy még egy kézen. Legalábbis régebben így volt úgy tudom

(#44341) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, van Vodás vagy Telekomos korlátlan netes flotta emberi áron?

(#44342) 4Grider válasza natë (#44341) üzenetére


4Grider
nagyúr

Korlátlan adatkártya nincs, csak beszédcélú kártyához csapott korlátlan opció drágán.

(#44343) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Sógiasszonyom rászaladt a lószerszámra az IQpro flottával.

Két év alatt 3 havi díjat elfelejtett(vagy nem akart/tudott akkor) befizetni. Múlt héten hétfőn nem tudott hívást indítani, nem volt net.
Hívta az ügyfélszolgákat. Nem volt egyszerű, kapott pontos összeget, hogy mi maradt el.
Utalás előtt kapott ígéretet, hogy a számot vissza kapcsolják.

Utalás után már a hanta ment, hogy új SIM kártyát küldenek. Ami igaz is volt, de az nem az eredeti szám volt, és csak adat SIM funkciókkal bírt. Holott az eredeti beszélgetős SIM volt.

Újabb kergetőzés után az ügyfélszolák kibökték, hogy bocsika, a számod bukod mégis. Küldd vissza a rossz SIM kártyád, küldjük újra a jót. Ez volt szerdán. A régi szám már egy úrnál csörög, folyton, és igen ingerült miatta.

Mivel én szerveztem anno be, engem zaklat,hogy akkor most mi lesz, mi legyen, mit csináljon...

Az a kérdésem, hogy a flotta vehet el (rendezhet át) így számokat?
Mert azért ez érdekes, hogy vasárnap egyik ügyfélé a szám, pénteken meg a masiké.

Van-e olyan tarifa, ami néven maradva hasonló, mint az IQpro? (sok adat, flotta belül ingyenes, azon kívül 100-200 perc max)

Mert így egy kicsit az én hitem is megingott bennük. Pedig primer problémám nincs semmi velük.
Na de mégis...
(sógiasszony ott kért új számot, asszonyom, nővérem, és jómagam meg a 10+ éve használt számainkat vittük be, nekünk ez jobban fájna, ha így kezelnének)

Minden ötletet szívesen várok.
Köszönöm!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#44344) 4Grider válasza vegyszer (#44343) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mihelyt átírod más nevére (legyen az pl. a flottakezelő) a számod, onnantól kezdve semmi közöd nincs hozzá. A flottakezelő annak adja oda a számot, akinek csak akarja. Persze jó eséllyel ilyen hülyeséget nem direkt csinálnak, de simán megoldható lenne, hogy a sim-et visszaveszik és visszaadják az eredeti tulajdonosának. Ha csak nem hoztak ki rá az új tulaj nevében egy drága készüléket, mert akkor két évig nem igazán célszerű továbbadniuk.

(#44345) KisApám válasza Intruder2k5 (#44332) üzenetére


KisApám
addikt

Ma felvették a telefont, elmondtam mizu, igen, most már mondták, hogy kell Voda kártya majd... köszönöm... és majd visszahívnak, hogy hogyan áll a dolog, mert 15 munkanap alatt meg kellett volna lennie az ügyintézésnek, DE már a 25-nél tartok.
Gondolom majd valamikor, talán ebben az évben lehetséges, hogy megkapom azt a voda kártyát.
TALÁN meg ma vissza is fognak hívni, hogy mi a pontos helyzet. :((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44346) gabor9991 válasza Dracula72 (#44329) üzenetére


gabor9991
őstag

Én használnám :) csak a munkahelyemen nem nagyon van Vodafone háló.
Elég jók az árak, kértem tájékoztatást a tarifákról, aki sokat beszél annak szerintem megéri.

(#44347) Dracula72 válasza gabor9991 (#44346) üzenetére


Dracula72
senior tag

A legkisebb jó, csak 1 Giga van benne, de a korlátlan belföldi beszéd 2645ft-ért még az 1500ft-os havi tagdíjjal is nagyon jó.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#44348) JohnYBoVs


JohnYBoVs
csendes tag

sziasztok,
segitsegre lenne szuksegem. Jelenleg Telenornal van feltoltokartyam. Ezt szeretnem levaltani. Kb. havi 5-7gb-ot forgalmazok, de ha lenne 10-15 az sem lenne baj. havi 90-120perc hang.
Van valami flotta opcio, amivel ezt erdemes lenne kivaltani, vagy bogarasszak szolgaltatos ajanlatot inkabb?

koszi

(#44349) gabor9991 válasza Dracula72 (#44347) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem is értem egy ilyen ajánlat eddig miért nem volt jobban reklámozva ?

[ Szerkesztve ]

(#44350) gabor9991 válasza JohnYBoVs (#44348) üzenetére


gabor9991
őstag

iQpro, a 7GB 1700 körül + 120 perc (120*12.7)1524 összesen havi 3200 körül fizetnél.
13GB adat is van, havonta az picit több lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.