Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43501) Fifi válasza #46372352 (#43499) üzenetére


Fifi
őstag

EQ XXS csomag
- Szolgáltató: Telenor
- Bruttó havidíj: 2.784,-Ft
- 200 perc, ha elfogy bruttó 9,5 Ft másodperc alapon
- 2GB adat, ha elfogy csak lassítanak 256/128-ra
- korlátlan SMS
- Nincs hűségidő, de van 10eFt beugró

Atlasz 1
- Szolgáltató: Vodafone
- Bruttó havidíj: 2.450,-Ft
- 100 perc, ha elfogy bruttó 9 Ft másodperc alapon
- 1GB adat + SOCIAL PASS, ha elfogy lekapcsolnak
- SMS 19,05 Ft/db
- Ha jól tudom 1év hűségidő van, de nincs belépési díj

Fentiek alapján ossz, szorozz és dönts pénztárcádtól és igényedtől függően. :D

Amúgy, ha gyereknek kevés beszéd és kevés net, akkor a Telekom domino + most + maraton triumvirátus miért nem jó továbbra is?

(#43502) Madycsa válasza Fifi (#43501) üzenetére


Madycsa
tag

Ez az EQ-nak az új Telenoros díjcsomagja + én bevenném ide az EQ Vodafone-t is, a két év hűség ellenére. 10E Ft belépési díj van minden EQ-s (beszéd) csomag esetében.(5E a csak mobilnetre használható előfizetéseknél)
VISZONT! Van 50% diák (18+) és/vagy 50% nyugdíjas kedvezmény a belépési díjból.

EQ Aktív XS:
Telenor
br.2519Ft
másodperc alapú
flottán(Telenor) belül korlátlan
belföldi lebeszélhetőség 275perc
belföldi percdíj br.5Ft
belföldi sms(csak hálózaton(Telenor) belül!) 30db (sms díj 25Ft)
4GB adatkeret

Voda aktív XS
Vodafone
br.1914Ft
másodperc alapú
flottán(Vodafone) belül korlátlan
belföldi lebeszélhetőség 275perc
belföldi percdíj br.5Ft
belföldi sms 30db (bármely hálózatba)
1GB adatkeret
2 év hűségidő

(#43503) Dracula72 válasza Fifi (#43501) üzenetére


Dracula72
senior tag

EQ- nál még nincs hírdetve, hogy korlátlan az sms.
A táblázat szerint csak hálón belül 1000db.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#43504) Madycsa válasza Dracula72 (#43503) üzenetére


Madycsa
tag

A régi csomagot rakta be. Ott még az volt.

[ Szerkesztve ]

(#43506) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez már flottás ár
link

(#43507) szabog74 válasza Zeki (#43506) üzenetére


szabog74
aktív tag

internet még mindig aranyárban van?

(#43508) Fifi válasza Dracula72 (#43503) üzenetére


Fifi
őstag

A facebookon belengetett új tarifák még nem élnek, tehát arra nem is tud senki szerződni, ezért teljesen felesleges azokat az árakat leírni.

Tegnap beszéltem Timivel és azt mondta, hogy a mostani hófordulóval még a régi marad. Még kicsit alkudoznak a szolgáltatóval pont az SMS-ek miatt.

Több ismerősöm számára az SMS-ek miatt a régi csomag kedvezőbb és ha nem sikerül ez ügyben Péteréknek kisajtolni valamit a Telenorból, akkor remélem inkább a régi csomagok maradnak. Ezt meg is írtam nekik e-mailben.

[ Szerkesztve ]

(#43509) Madycsa válasza Zeki (#43506) üzenetére


Madycsa
tag

Egy év hűséggel. A kiírt ár 10 hónapig érvényes, utána emelkedik.

(#43510) Zeki válasza Madycsa (#43509) üzenetére


Zeki
nagyúr

2 hónapig lesz több, aztán lemondod, vagy ügyfélmegtartók.

(#43511) Madycsa válasza Zeki (#43510) üzenetére


Madycsa
tag

Igen, nyilván. :K Csak ez hozzátartozik a dologhoz, azért írtam be.

(#43512) Dracula72 válasza Fifi (#43508) üzenetére


Dracula72
senior tag

Tegnap előtt én is beszéltem Timivel, nekem azt mondta, hogy fordulónaptól (ma éjféltől) már az 5515ft lesz az EU Unlimited M.
De jó, hogy össze-vissza tájékoztatást adnak.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#43513) Fifi válasza Dracula72 (#43512) üzenetére


Fifi
őstag

Lehet, hogy az unlimited csomagok változnak, az aktívak meg nem? :F Ez így viszont elég fura lenne :U

(#43514) csacsi67 válasza Fifi (#43513) üzenetére


csacsi67
addikt

Lassan egy éve megy a parasztvakitás . :))Én addig vagyok náluk még él ez az 1335 ft Telekom csomag azt sem én haználom. De irtak itt olyat is hogy aki abban a csomagban van 1 éve nem kapott számlát.

[ Szerkesztve ]

(#43515) zzola válasza csacsi67 (#43514) üzenetére


zzola
félisten

Na majd pénteken! ;]

(#43516) #08205312 válasza zzola (#43515) üzenetére


#08205312
törölt tag

Mire gondolsz?
Csak nem erre: PéntEQ™
:DDD

(#43517) Dracula72 válasza zzola (#43515) üzenetére


Dracula72
senior tag

2020-ban :o

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#43518) Fifi válasza csacsi67 (#43514) üzenetére


Fifi
őstag

Bőven túl vagyunk az 1 éven. Én 2018. május/júniusára emlékszem, amikor először említették az új csomagok jövetelét. Talán még screenshotom is van valahol róla ...

(#43519) vpanangin válasza Dracula72 (#43512) üzenetére


vpanangin
senior tag

Ez már nem össze-vissza tájékoztatás.

Ezt már hazudozásnak hívják.

Hogy miért hazudoznak?

Nem tudják, hogy mikorra lesz meg a kellő létszám a Vodás flottájukban. Amíg nem teljesítik a min. keretszámot, addig nem lesz új Telenoros díjszabás, nem engednek kötni az új tarifa szerint és nem váltják át a jelenlegi ("régi") tarifát.

Na innen erednek a "majd következő 26-án" típusú infantilis szlogenek, meg a "még csiszolunk ezen meg azon" tipusú halogató szövegek.

Peace!

(#43520) nyisziati válasza vpanangin (#43519) üzenetére


nyisziati
veterán

Jó lenne már, ha ezt abbahagynátok, mert kezd nagyon egysíkú lenni amellett, hogy a kutyát nem érdekli.
Van már új tarifa?
Nincs? Oké.
Térjünk vissza rá, ha bejelentik és lesz. Addig meg engedjétek el. Úgyse tudtok csinálni semmit.
Az meg a kutyát nem érdekli, hogy nagy garral hazugoztok és vádaskodtok.
Ha meg nem értitek meg akkor kénytelen leszek moderátori segítséget kérni, mert ezek a hsz-ek már végképp nem tartoznak a témához.

Lehet, hogy titeket az idegesít, hogy miért nincs még tarifa, de sokakat meg az idegesít, hogy ti ezzel miért is foglalkoztok?
Ingyen sör és örök élet sincs még parlamenti párttól, mégsem hőbörgünk minden nap, hogy miért nincs a kétfarok a parlamentben (vezető pozícióban).

[ Szerkesztve ]

(#43521) vpanangin válasza nyisziati (#43520) üzenetére


vpanangin
senior tag

Szaladj! Kérjed!

Leírtam egy információt (nem találgatást), mi vele a baj? Ha ez van, hát ez van.

(#43522) Fifi válasza nyisziati (#43520) üzenetére


Fifi
őstag

+1 Szerintem is kár ezen rugózni.

Akinek jók a jelenlegi EQ tarifák, használja, aki meg talál jobbat, akkor az szerződjön oda. Persze minket azért tájékoztasson arról, hogy milyen csomagot lelt :DDD

Szerk:
#43519 vpanangin
Mondjuk azt nem is értem, hogy a Telenoros flottájuknak miért csináltak egy hűségidős Vodás konkurenciát :F

[ Szerkesztve ]

(#43523) nyisziati válasza vpanangin (#43521) üzenetére


nyisziati
veterán

Mi vele a baj?
Mármint azon kívül, hogy kb. tavasz óta minden pénteken (meg amikor "viccesnek" gondoljátok) állandóan előhúzzátok a témát, hazugozva, durván lehúzva őket? :U
Hát nem is tudom...
Talán iszonyat gyerekes, irritáló és unalmas.
Főleg annak tükrében, hogy ezt az "információt" már az is kívülről tudja, aki nem is topiktag. Mondanám olyan hangosan kántáljátok, hogy más topikokba is "áthallatszik". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43524) vpanangin válasza nyisziati (#43523) üzenetére


vpanangin
senior tag

Leírtam egy információt konkrétan:

"Nem tudják, hogy mikorra lesz meg a kellő létszám a Vodás flottájukban. Amíg nem teljesítik a min. keretszámot, addig nem lesz új Telenoros díjszabás, nem engednek kötni az új tarifa szerint és nem váltják át a jelenlegi ("régi") tarifát."

Ezzel mi a baj? Mármint, hogy ezt leírtam.

Érted már, hogy mivel mi a baj?

[ Szerkesztve ]

(#43525) vpanangin válasza Fifi (#43522) üzenetére


vpanangin
senior tag

Elég jó az a Vodás flotta, nem lehetett kihagyni (a hűségidőt talán néhányan nem értik).

Ráérzett a Voda, hogy kit kell vele "megkínálni". Nem saját ötlet volt a flottakezelő részéről, jött a megkeresés.

[ Szerkesztve ]

(#43526) nyisziati válasza vpanangin (#43524) üzenetére


nyisziati
veterán

Komolyan, hihetetlen vagy, de azért idemásolom többedjére is, hátha eljut a tudatodig:

"Mi vele a baj?
Mármint azon kívül, hogy kb. tavasz óta minden pénteken (meg amikor "viccesnek" gondoljátok) állandóan előhúzzátok a témát, hazugozva, durván lehúzva őket? :U
Hát nem is tudom...
Talán iszonyat gyerekes, irritáló és unalmas."

Tehát: nagyjából EZREDSZERRE HALLHATJUK TŐLED ÉS "NAGYRABECSÜLT" TÁRSAIDTÓL UGYANAZT AZ ELCSÉPELT "INFORMÁCIÓT", AMIT IGAZ, HOGY MINDENKI KÍVÜLRŐL FÚJ MÁR, DE AZÉRT TI CSAK TOVÁBB ISMÉTELGETITEK. MÉGHA A KUTYÁT SE ÉRDEKLI.

A "PÉNTEKEZÉSRŐL" MÁR NEM IS SZÓLVA.
KOMOLYAN NAGYON ÖRÜLNÉK MÁR, HA ABBAHAGYNÁTOK.
ÉS NEMCSAK ÉN.

(#43527) Fifi válasza vpanangin (#43525) üzenetére


Fifi
őstag

Persze nem rossz ajánlat, csak nem tudom hogy gondolta Péter, ha a Telenorosoknak belengetett egy jobb tarifát hűségidő nélkül, akkor ki fog átlépni a hűségidős Vodásba ... főleg 2év a mai piacon, amikor itt a digi, upc felvásárlás voda által .... és vannak páran, akik a Telenor által lazán kezelt roaming méltányos használata helyett a Voda szigorára sem vágynak.

Előbb érnék el a kívánt létszámot a Vodás flottánál, ha leírnák, amit Te is, mert akkor tudnának az emberek dönteni. Szerintem jelenleg sokan kivárnak a konkrét infó hiányában.

(#43528) vpanangin válasza nyisziati (#43526) üzenetére


vpanangin
senior tag

"EZREDSZERRE"

Hiába kiabálsz, tőlem talán harmadszorra + valakitől egyszer lett ez így konkrétan megfogalmazva az elmúlt 3/4 évben pontosan azért, hogy le legyen állítva ez a péntekezés.

[ Szerkesztve ]

(#43529) vpanangin válasza Fifi (#43527) üzenetére


vpanangin
senior tag

Túl sokan. Ki is alakult a patthelyzet. Beállt a front. Semmi mozgás.

(#43530) Fifi válasza vpanangin (#43529) üzenetére


Fifi
őstag

Mire érted a "Túl sokant."?
Sokan várnak ki vagy már sokan átléptek a Vodás flottába és nem lehet veszni hagyni hozni kell a létszámot?

(#43531) nyisziati válasza vpanangin (#43528) üzenetére


nyisziati
veterán

" pontosan azért, hogy le legyen állítva ez a péntekezés."
Aha. Szóval ha iszol, az is azért van,, nehogy más részeg legyen. Világos. :U

[ Szerkesztve ]

(#43532) vpanangin válasza Fifi (#43530) üzenetére


vpanangin
senior tag

Sokan várják az új Telenoros árakat, ezért nem lépnek át a Vodásba. De ha nem lépnek be még jó néhányan a Vodásba, nem lesz új Telenoros tarifa. A filmklasszikus címét idézve: ez a 22-es csapdája.

A "6 forintos" flottából a bukta után nem talált ide töménytelen károsult. Legalább is annyi nem, hogy a Vodába belépők lendítettek volna a szekéren.

(#43533) Dracula72 válasza vpanangin (#43519) üzenetére


Dracula72
senior tag

Sajnos igazad van :O

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#43534) Dracula72 válasza nyisziati (#43520) üzenetére


Dracula72
senior tag

Kutyát se érdekli a politikád.
Flotta topikban flottáról beszélünk.
Politizálni menj a politizálókhoz.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#43535) Dracula72 válasza vpanangin (#43532) üzenetére


Dracula72
senior tag

Várják még páran.
Januártól lehet lenyomja az egész flottát a Digi, na majd akkor még újíthatnak a táblázaton.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#43536) nyisziati válasza Dracula72 (#43534) üzenetére


nyisziati
veterán

A kutyát se érdekli a véleményed.
Flotta topikban LÉTEZŐ tarifákról beszélünk.
A véleményeddel menj valamelyik véleménytopikba.

(#43537) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ma biztos valami melegfront van... :)

(#43539) ndavey


ndavey
tag

Sziasztok! Aki belépett az EQ flottába (voda) annak mennyi idő alatt küldték ki a SIM-et? Nekem már lassan 2 hete, hogy megkötöttem a szerződést, de még mindig nem érkezett meg.

(#43540) 4Grider válasza ndavey (#43539) üzenetére


4Grider
nagyúr

A lényeget (pénzt) már befizetted?

(#43541) csacsi67 válasza 4Grider (#43540) üzenetére


csacsi67
addikt

az IQ val sem az elején kezdödött probléma anno abban az idöben minden ment flottul , ahogy kezd elszaladni a ló , ugy kezdünk mindenbe .... .Ugylátom ez a példa ragados az EQ -ra is.

(#43542) Madycsa válasza ndavey (#43539) üzenetére


Madycsa
tag

Én EQ Telekomból mennék át EQ Vodába, számhordozással. Bő egy hónapja már nálam van a Voda sim, de még mindig nem sikerült a számnak átköltöznie.
Viszont, van egy másik előfizetésünk, a paraméterek ugyanezek. Ott pár nap alatt lezajlott a számhordozás.

(#43543) ndavey válasza 4Grider (#43540) üzenetére


ndavey
tag

Ja igen befizettem akkor ott helyben.

(#43544) balfek válasza Fifi (#43495) üzenetére


balfek
tag

köszi, ez megnyugtató :)

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#43545) Takato


Takato
csendes tag

Sziasztok EQ korlátlan internetem van azért érdeklődnék ha esetleg új csomagok jönnének gondolok itt (internetre és hűséggel) a flotta simán átrakhat engem hűségbe vagy előtte megkeres?Vagy ha nem kedvező maradhatok a régi csomagba? Bocsánat tényleg a kérdésért csak az előtt nekem sosem volt flottám szóval nem tudom mennyivel megy másképpen mint egy egyszerű előfizetésnél! :)

[ Szerkesztve ]

(#43546) mentic18


mentic18
tag

sziasztok!
az összefoglalóban nem találtam eq-s flottákat, csak a telenorost. Lehet, hogy vak vagyok, de el tudnátok nekem küldeni a telekomos-t meg a vodást? köszönöm!

Samsung Galaxy A53 5G

(#43547) Madycsa válasza mentic18 (#43546) üzenetére


Madycsa
tag

Telekom nem lesz.

(#43548) retesz147 válasza mentic18 (#43546) üzenetére


retesz147
addikt

PÜ-ben átdobom, mert nem tudom mennyire nyilvános. kb 2 hete kaptam e-mailben az ajánlatot "Timitől".

Xiaomi 13 eu dev...

(#43549) Madycsa válasza retesz147 (#43548) üzenetére


Madycsa
tag

:D EQ Facebook csoportban fent van mind.

(#43550) kurtuzov válasza retesz147 (#43548) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Küldd át nekem is pls, mert nincs FB accountom.

Remélem a Telekomos előfizuk kifutása és az új Telenoros csomagok elérhetővé tétele közt lesz átfedés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.