Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44951) INGJOKE válasza yanna (#44949) üzenetére


INGJOKE
veterán


Meg torrent visszatöltésre. :DDD :DDD :DDD

Tapolca tetőtér telenor. :)

[ Szerkesztve ]

(#44952) yanna


yanna
őstag

Szolnok mellett 10 km, kis falu, azzazz bocs, város. :B Letöltésnél 10 Mbps körül volt eddig az alja, feltöltés mindig jó.

(#44953) arnyekxxx válasza yanna (#44952) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Szolnok a nagyteszkó mellett, IQ kártyával

(#44954) ablack


ablack
senior tag

Valaki kapott Iqpro-tól új Telenoros SIM-et?

Küldtek újat a jövőre kötelező beszéd opció lemondása miatt, de nem megy fel 4G-re (max 3G van), és mobilnet sincs.
A régi, szintén tűlük kapott kártya ugyan ebben a készülékben hibátlan, APN is ugyan az.

Valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#44955) kovacs65 válasza ablack (#44954) üzenetére


kovacs65
senior tag

#44943

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#44956) Balázzs válasza ablack (#44954) üzenetére


Balázzs
senior tag

Penteken jott meg az uj kartya, ma adtam fel a regit megy mindena ahogy kell. APN t be kell allitani, de a papiron rajta van.

(#44957) totron


totron
addikt

Mekkora 3G-n az átlagos/maximális mért sebességetek?

(#44958) nyisziati válasza totron (#44957) üzenetére


nyisziati
veterán

Elméleti max. 21 Mb/s, én általában 15 körül mérek.
De azt Budapest-alsótól Győrig bárhol.
27-30 ms-os ping-ek mellett.

(#44959) Balázzs válasza totron (#44957) üzenetére


Balázzs
senior tag

Max 10/2 Mbps.

(#44960) ablack válasza kovacs65 (#44955) üzenetére


ablack
senior tag

Köszönöm, tényleg APN gond volt, "APN: net"-re kellett módoítani az beálíltásokat. Hiába volt az előző kártya is Telenor, ott az alapértelemezett "APN: online" is működött.

[ Szerkesztve ]

(#44961) RoyalAirForc válasza yanna (#44949) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Balaton melletti kisváros központjában tavaly még mértem 200mbps-t is! Idén van, hogy nincs 20... :((

(#44962) pattantyu


pattantyu
tag

Sziasztok!

Eddig céges számom volt, most magamnak kell fizetnem. Maradhattam a céges flottában, de nem tudom, hogy jó-e nekem. Kb 6000Ft a havi díj, 13Gb nettel, és 5Ft-os percdíjjal. Ennél szerintetek van jobb ajánlat megbízható flottánál? Az http://www.olcsomobilflottak.hu/ -t nézegettem, ott a Farkas L jó lenne mondjuk, ha korlátlan duma, meg 24GB net van benne, meg ha nem kell félni a flottától.

Van valakinek tapasztalata náluk? Megéri oda menni? Van most olyan csomag, ahol a nevemre jön a számla?

Köszi előre is a segítséget!

(#44963) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sikerült valakinek elintézni IQ-val, hogy minden kimenő hívást és sms-t tiltsanak a csak adat kártyán?

Illetve, ha berakom a SIM kártyát, és átírom valahol az SMS központ számát, akkor az elég-e ahhoz,hogy megakadályozza, hogy kimenő sms legyen-e erről a számról?

[ Szerkesztve ]

(#44964) gabor9991 válasza Atomgeszi (#44963) üzenetére


gabor9991
őstag

Kértem pin2 kódot és letiltottam a telefonon én

(#44965) Atomgeszi válasza gabor9991 (#44964) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Azt hogy?

Amúgy egyelőre nem jelentkeztem be a Mi Fiókba, és átírtam az SMS központ számát.. Ki is írta, hogy nem sikerült a SIM kártya aktiválás.

Telenor appban látnám, ha mégis ment volna valami kimenő?

(most már csak abban reménykedem, ha előtte is roaming képes volt a kártyám, akkor ezután ez is az lesz)

[ Szerkesztve ]

(#44966) gabor9991 válasza Atomgeszi (#44965) üzenetére


gabor9991
őstag

Kértem pin2 kódot számhoz, elküldték, ezzel a kóddal a hívástiltást be tudom állítani a telefonon.
Ennyi.

(#44967) dmad


dmad
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, biztos akad itt olyan aki jobban ért a dolgokhoz mint én.
Adott 8 db előfizetés, jelenleg nagyon kedvező Telenoros flottatarifával.
Januárban sajnos megszűnik a lehetőség (munkahely megszűnése miatt), és keresem a lehetőségeket.Sajnos a számomra kedvező ajánlatoknál vagy a számokat veszteném el (pl. Auchan 1 meglévő szám vihető be, maximum 5 szám, stb..).
A Telenor ügyfélszolgálatán semmire nem jutottam, pedig nekik is van ügyfélmegtartó csoportjuk, de nem sikerült hozzájuk elérhetőséget kicsikarnom.
Valaki tud olyan flottát, ahol a nevemen marad a szám, nem kell hűség és bevihető a meglévő szám?
Esetleg ha számhordozással átmegyek más szolgáltatóhoz, mennyi időnek kell eltelnie, hogy visszavihessem a Telenorhoz? (a sok közül az Auchan a legszimpatikusabb, legfeljebb kettéosztom a számokat)
Köszönöm, ha valaki tud segíteni!

Élj úgy, hogy.......

(#44968) yanna


yanna
őstag

Jé, hátha másnak is új: EQ korlátlan adatkártya EU roaming felhasználható adatkerete a MyTelenor alkalmazás szerint 22,2 GB. Bár engem nem nagyon érint mostanában.

(#44969) gábor-ka


gábor-ka
tag

régebben említve volt a 3 napos korlátlanság a Telenornál.
Tegnap flottásoknál is jött az SMS, hogy 24.-26. között korlátlan lesz a net, legalábbis kétféle flottánál ez volt

(#44970) totron


totron
addikt

Remélem nem crasheltetem be a szolgáltatás karmáját ezzel, vagyis nem kajabálom el, de nehéz benn tartani: rendes ez a flottakezelő gyerek, 2 ünnep között is rendelkezésre áll. Ehhez jön még az abszolút sallangmentes weboldal nagybetűkkel, gördülékeny szolgáltatás, furfangmentes csomagok, emberi hangnemű kommunikáció. Minden ami kell minden ami kell és semmi ami nem, de tényleg. Hány, de hány évig elképzelhetetlen volt a technika ezen foka, ilyen arculattal abszolválva és most itt. Mi kell még? Enjoy Számlakontroll. :R

(#44971) 0021666


0021666
tag

Sziasztok!

"Szappantartó" hotspotba (hálózatfüggetlen huawei) keresek egy "leave it and forget it" simkártyát. Lényeg az lenne, hogy korlátlan netünk legyen a lehető legolcsóbban, NAT-olt IP címmel, Telenor hálózaton, anélkül hogy hívást kelljen indítgatni a sim kártyáról havonta. Melyik flottával járnánk a legjobban, ami egyben megbízható is, és nem fog kámforrá válni pár hónapon belül? Hosszú távra kellene, új számmal (lehet a flotta nevén, az nem számít).

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#44972) 4Grider válasza 0021666 (#44971) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pont, hogy nem NAT-olt IP-jűt keres mindenki.
Egyébként még mindig a szamlakontroll.hu a favorit. Vagy nem?

(#44973) nimfas válasza 0021666 (#44971) üzenetére


nimfas
addikt

IQ és EQ flottás kártyát ismerem. Utóbbi nem NAT-olt, tehát mindenre (is) jó. 5250 Ft bruttó a havi díja, az IQ-s valamivel olcsóbb. Most nem tudom mi az aktuális ára.

Nekem még EQ-s van, abból is a társkártyás, tehát 2db korlátlan SIM van 5820Ft-ért :)

Szerk: Néztem a szamlakontroll beszélgetős csomagjaiból párat, ettől az EQ-sak jobbak (Olcsóbbak)

[ Szerkesztve ]

(#44974) buca84 válasza nimfas (#44973) üzenetére


buca84
őstag

+ a belépési díj

(#44975) nimfas válasza buca84 (#44974) üzenetére


nimfas
addikt

1x5eFt.... A régi netemnél még így is fényévekkel jobb. ADSL 10/0,5 MBit/s (más nem volt és most sincs!), jelenleg 60/40MBit/s. :) 5820/2=2910 Ft/hóért ;]

(#44976) nimfas válasza buca84 (#44974) üzenetére


nimfas
addikt

Számlakontroll csomag:
Korlátlan / 4GB net:
7 620 Ft

Normál csomag (250 perc) / 500 MB net:
3 810 Ft

EQ Unlimited M:
Korlátlan / 13GB net:
5 377 Ft

EQ Aktív XS (275 perc) utána 5 Ft/perc másodperc alapon számlázva / 4 GB net:
2 519 Ft

Kártyánként van 10eFt belépési díj (csak net esetén 5eFt), ez a korlátlan csomag esetén kb 4,5 hónap alatt jön vissza (10.000/2.243), Egy alap csomagnál pedig (10000/1291) nem egészen 8 hónap alatt. Akkor melyik a drágább? :DDD

EQ-nál van belépési díj, ebből élnek meg nyilván, a másik flottánál lehet hogy nincs (nem ismerem őket), ott pedig a havidíj különbségből élnek meg. :) Semmi sincs ingyen....

[ Szerkesztve ]

(#44977) buca84 válasza nimfas (#44976) üzenetére


buca84
őstag

Most miért nekem írsz erről? Engem nem érdekel, mert számlakontrollos vagyok.
EQ -nál van belépési díj. Nem írtad le. Én csak azért írtam, hogy + belépési díj, nehogy meglepetésként érje, ha ott érdeklődik, aztán ide visszajön, hogy dehátizé nem szóltatok.

(#44978) nimfas válasza buca84 (#44977) üzenetére


nimfas
addikt

Nyilván elmondják/megírják neki ha érdeklődik. Legalábbis engem sosem ért ilyen féle meglepetés egyik flottánál sem. :)

(#44979) 4Grider válasza nimfas (#44978) üzenetére


4Grider
nagyúr

Engem cégként ért, pont az EQ-nál, amikor belépve x kártyát kérve és a belépési díjat elutalva közölték, hogy arról nem tudnak számlát adni...

(#44980) INGJOKE válasza 4Grider (#44979) üzenetére


INGJOKE
veterán

LOL

(#44981) taki01 válasza yanna (#44952) üzenetére


taki01
őstag

IQpro korlátlan
Mikrotik LHG LTE kit-ben van a kártya:

Speedtest by Ookla

     Server: JZT Informatikai Kft - Budapest (id = 24446)
        ISP: Telenor Hungary
    Latency:    15.74 ms   (34.08 ms jitter)
   Download:    41.59 Mbps (data used: 67.8 MB)                               
     Upload:    37.93 Mbps (data used: 35.8 MB)                               
Packet Loss:     0.0%

A sebesség nagyon terület függő.

(#44982) buca84 válasza nimfas (#44976) üzenetére


buca84
őstag

Amúgy a 7e Ft nem tudom hogy jött ki (csak net -et keresett), számlakontroll oldalán ezek az árak vannak:

[ Szerkesztve ]

(#44983) Madycsa


Madycsa
tag

EQ belépési díjból 50% kedvezmény diákoknak és nyugdíjasoknak! Ezt mindig sikerül kihagyni a belépési díj emlegetésekor.

(#44984) INGJOKE válasza Madycsa (#44983) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez sajnos/szerencsére kevés embert érint itt :)

(#44985) nimfas válasza buca84 (#44982) üzenetére


nimfas
addikt

Olvass vissza, oda van írva mire vonatkozik.
Csak netre lehet olcsó. 🙂
De alapjában véve ha már 1 évet nézel a beszédet is tartalmazó csomagjai jóval drágábbak mint más flottás csomagok. Csak nem értem miért pont ez van ajnározva. Ennyi.

4Grider: nem is értem. Nekik nem tök mindegy? Telenor küldi a számlát....

(#44986) bul07 válasza nimfas (#44985) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert az a cég nyeli be, azért nem ad róla számlát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44987) Madycsa válasza INGJOKE (#44984) üzenetére


Madycsa
tag

Viszont a családokban általában van egyik, másik. (diák vagy nyugdíjas) :)

(#44988) nimfas válasza Madycsa (#44987) üzenetére


nimfas
addikt

Ez az 50% szerepel a szerződésben is amit vissza kellett juttatni aláírva? 😉

(#44989) Madycsa válasza nimfas (#44988) üzenetére


Madycsa
tag

Nem hiszem. A honlapjukon volt látható, olvasható. Én emailben egyeztettem anno ezzel kapcsolatban.
De nekem aztán mindegy, ha valaki mindenáron 10 és 5E Ft-ot akar fizetni. :) Ami lehetne akár 5 és 2500 is.

(#44990) INGJOKE válasza Madycsa (#44987) üzenetére


INGJOKE
veterán

És ráíratod a nevére a szerződést, vagy csak be kell mutatni? :DDD :DDD :DDD

(#44991) Madycsa válasza INGJOKE (#44990) üzenetére


Madycsa
tag

Pfff. Ha építő jellegű dolgot nem tudsz mondani, inkább maradj csendben.
Úgy látom nagyon fáj ez a belépési díj kedvezmény. :))
Nekem mondjuk rábólintottak arra, hogy a családban lévő diákot figyelembe véve, de számlafizetőként engem beírva vegyem igénybe ezt a kedvezményt. Tehát az én nevemen lett volna a dolog. Kielégítő volt a válasz?

[ Szerkesztve ]

(#44992) INGJOKE válasza Madycsa (#44991) üzenetére


INGJOKE
veterán

Magyarul hoztak egy szabályt, amit te kijátszottál, ők szemet hunytak felette. Nekem ezzel nincs semmi bajom, mindenki azt csinál amit szeretne, de ez alapján az esett alapján ne általánosítsunk, mert aztán ha a másik nem kapja meg hiába hivatkozik rád. :)

(#44993) Madycsa


Madycsa
tag

Nem etetem a trollt! Még karácsonykor sem. Keressen magának máshol ennivalót! :U :) ;) :)) :D :N

[ Szerkesztve ]

(#44994) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kérdés: a Telenoros 3 napos "ajándékot", mikor lehet utoljára aktíválni? Ma, vagy még holnap is?

Az aktiválást 2019. december 23-ig kérheted, és a korlátlan belföldi beszélgetést vagy mobilnetet az aktiválást követően a 3. nap éjfélig használhatod.

(#44995) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nah kiléptem én is a DPI-ből. Egy darabig dominózunk.

Aztán meglátjuk......

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44996) Peter.70 válasza Vangelis (#44995) üzenetére


Peter.70
őstag

Miért léptél ki? Mi a terv?

(#44997) Vangelis válasza Peter.70 (#44996) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Fogalmam sincs. Max a horgász flotta. Alig beszéltem már.... Felesleges volt 7-8ezrer fizetni

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44998) kurtuzov válasza Vangelis (#44997) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Intézd el, hogy legyen Digi nálatok is...
Vagy csak egyszerűen legyél mobil előfizetőjük anélkül. Neked menne :)

(#44999) Vangelis válasza kurtuzov (#44998) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Valamit kitalálok :D

Tény, hogy sajnos a környéken sőt... csak nálunk nincs még lefedettség.
Szívesen kipróbálnám.

Most tényleg meg kell fogni minden forintot.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45000) DrBubo77 válasza Vangelis (#44999) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ki kell fizetni azt a fránya Macbookot? :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.